Svatba v srpnu 2011. Podělíte se o rady či plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí nevěstinky, tak pokud máte někdo datum v srpnu příštího roku, tak se přidejte do téhle diskuze, kde by jsme si navzájem mohly poradit co a jak :) Sice je to daleko vše ještě, ale čas letí a letí a než se nadějeme, tak srpen 2011 je tady :-) Máte už někdo stanovené datum?? Či místo?? Já jsem z Brna, takže koukáme po Brně a okolí :) Pokud i máte nějaké dobré zkušenosti v Brně se svatebním salónem, vizážistkou, místem svatby atd.. Šup sem s radami, za každou jsem vděčná :):)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii též máme venkovní obřad a doufáme, že nebude pršet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h no pevně doufám že pršet nebude,mám to tak krásně vymyšlený že by mě to mrzelo..no už se to blííží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jo tak to držím palečky, aby to vyšlo, já to mám taky tak vymyšlené a moc by mě mrzelo,kdyby to nevyšlo :-( Copak vše sis naplánovala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h tak obřad máme na jednom krásnym ranči,je tam úžasné prostředí,bude tam altán a slavobrána a kdyby pršelo tak než dorazim na místo měla bych určitě šaty zmáčaný a špinavý protože se jde po trávníku a je blízko vody..i hudba venku by těžko šla zařídit kdyby pršelo..pak tam máme venkovní pohoštění,chceme se i fotit,no celkově by mi špatné počasí vadilo ale stim člověk stejně nic nenadělá..a kde máte vy obřad??
Odpovědět
Tak co nevěsty, taky máte motýly v břiše? Já jsem si nějaké povinosti schválně nechala nakonec a neměla jsem to dělat. měla jsem všecko zařídit, dokud jsem měla takovou tu energii. teď jsem vyčerpaná a mám ty motýly v břiše a ráda bych to už všechno měla zařízené. Chybí mi kadeřník a vymyslet účes, taky jmenovky na stůl, vymyslet plán dne, zasedací pořádek, rozeslat oznámka, zajít na kosmetiku, celkem dost práce.
Odpovědět
@pincola Ahojky, už si říkám taky, že jsem si toho nechala moc na poslední chvíli, ale stále doufám,že to zvládnu. Z toho ještě na 9 dní jedeme na dovolenou. Chybí mi ještě vyrobit jmenovky na stůl, zasedací pořádek, teď jsem byla u kosmetičky na zkoušce (chodím k ní cca 5 let na čištění pleti, barví mi obočí, řasy,tak jsem si byla jistá, že chci aby mě nalíčila, tak jsem si to u ní domluvila), ale když mě namalovala, tak mi mamka řekla, že se umím sama lépe nalíčit, fakt jsem tam nic neměla, jen takové debilní třpytky. Tak teď nevím, co jí mám říct protože i po svatbě chci k ní chodit. Oblek nemáme. Takže je toho ještě dost:-)
Odpovědět
Taky mi toho ještě chybí dost. Jmenovky jsou v PC, zasedací pořádek nemáme (a to bude boj, to už vím teď), na zkoušku účesu jdu až za měsíc, stejně tak ke kosmetičce (nemám žádnou konkrétní představu), nemám spodní prádlo (pořád zoufale doufám, že zhubnu :-D ) ani šperky, příští týden budeme rozvážet koláče a oznámení, pojedeme do restaurace vymyslet tabuli, nemám kytky....no je toho ještě kupa :-(
Odpovědět
@paja424 @baracudas Nevím jak je to možné, vždyť jsme začínaly všechny včas!!!! S tou kosmetičkou co tě Pájo blbě nalíčila, já nevím, řekla bych nějakou výmluvu, že ti ženich koupil líčení v den svatby, nějaký kupon. Nebo žes na rozlučkovém večírku dostala od holek kupon.Jmenovky taky nemám, ani zasedací pořádek, oznámka taky ještě nejsou rozeslaná a stejně jako Barcu jsem nic nezhubla. Tak to vidíte...
Odpovědět
@pincola to je dobrý nápad s tou poukazkou:-) taky budu mít problém se zasedacím pořádkem-ten se nebaví s tím a ten zase s tím:-) no uvidíme.. o hubnutí ani nemluvím...Jsem si říkala, jak budu cvičit atd. ale vůbec nemám na to čas a ani se moc nechce v tom horku... spíše naopak.. spodní prádlo bude taky chuťovka, protože musím mít vzadu silikon, protože mám průhlednou krajku na zádech...V pátek odjíždíme a přítel včera zjistil, že nemá technickou na autě (docela brzo:-)), takže si dokážete představit, jak to u nás bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Připomíná mi to mého kamaráda, kterému volala jeho tatínek: "Prosím Tě, nejezdi nikam s autem!" "Proč?" "No, nemáme na něm technickou... už tři měsíce..... a dva roky..." :-D :-D Jo, s tím cvičením jsem na tom úplně stejně, hlavně chceme jet na svatebku k moři a asi v plavkách na veřejnost nevyjdu :-D... Jinak už máme zařízeno skoro všechno, akorát nám 3 týdny před svatbou, kdy už měla být rekonstrukce bytu dávno hotová, zdrhnul zedník s prachama a v bytě nechal jen rozbourané zdi... Takže se nemáme, kam nastěhovat.. Jupíííí... Fakt radost... :-x
Odpovědět
@paja424 Tak jí řekni svoji představu, já myslím, že si musíš říct jak to chceš, přece nepůjdeš tak jak se ti to nelíbí :-)
Odpovědět
@jesesek taky u toho ještě přestavujeme a i přes veškerou snahu to asi nestihneme, je mi to líto, protože jsem myslela, že bychom první (svatební) noc strávili v nového bytečku. Chybí nám toho ještě hodně- topení, podlahy, obklady...... My jedeme teďka na dovču- all inclusive(jedu poprvé v životě,tak se těším až si to užiju) , tak přijede jak balon... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smallinka zkusím to ještě jednou u ní a uvidím...připadá mi to jako by se bála líčit...tak jí řeknu,ať přitvrdí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 tak to mi taky přijde divný..ale ta poukázka je fajn nápad.na zlatých slevách toho je dost tak ji to ani nemusí být divné..já jsem si tam koupila poukázku teda k mojí vizážistce a budu to mít o půlku levnější.. @jesesek jé ty máš taky 6.8..už jsem myslela že tu jsem sama:) Taky máme skoro vše,v pátek dorazí prstýnky,v sobotou rozvážíme koláčky a oznámení,příští týden jdu na zkoušku líčení a účsu,objednám kytky,sepíšeme jídlo a pití a už jen čekáme..akorát jak zbývají ještě tři týdny,tak pořád přemýšlím co bych ještě vyrobila:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nas uz taky skoro vse hotovo ... dneska jdu vyzvednout posledni balik doplnku ... jmenovkove motylky, par extra vyvazku (mame jich trochu min, nejak se nam rozrostli hoste), vystrelovaci konfety, gelove pero, bordura, taftove masle ... Dort mam objednany, snad se povede a kytky zaplacena zaloha. Jedine co chybi je kosile zenicha, ale nasla jsem ji na Orli, tak jen tam zajit ji koupit. Chce mit stojacek. Dokonce se mi na internetu podarilo sehnat boty na prezuji v barve satu, tak mam desnou radost, dneska snad dojdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. nechapu, ze uz je to skoro za mesic.. Nejak mi to desne uteklo.. Me toho chybi jeste docela dost.. ale nejvetsi trapeni mam ted s kytkama? Nenechavate si nektera vazat kytky v Praze? Hodilo by se doporuceni.. Jinak jeste resim hudbu na obrad..a hodne vyzdobu.. Zkusebni liceni a uces me teprve ceka.. z toho budou taky nervy.. no jsem z vedava..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?