Svatba v srpnu 2011. Podělíte se o rady či plány?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí nevěstinky, tak pokud máte někdo datum v srpnu příštího roku, tak se přidejte do téhle diskuze, kde by jsme si navzájem mohly poradit co a jak :) Sice je to daleko vše ještě, ale čas letí a letí a než se nadějeme, tak srpen 2011 je tady :-) Máte už někdo stanovené datum?? Či místo?? Já jsem z Brna, takže koukáme po Brně a okolí :) Pokud i máte nějaké dobré zkušenosti v Brně se svatebním salónem, vizážistkou, místem svatby atd.. Šup sem s radami, za každou jsem vděčná :):)
Odpovědět
Tak už to máme na pevno. Obřad i hostina bude 13.8. v hotelu Fridrich v Těrlicku. Příští týden se tam pořádá svatba o sto lidech (takže taková jako bude ta moje) a manažer mě pozval, abych si obhlédla jejich přípravu, takže jak to tam ve svatební den chodí :-) A zároveň si uděláme předběžnou kalkulaci hostiny a ujasníme si představy. Už se na to hrozně těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak mi taky plánujem srpen 2011..jsme z horní Břízy u Plzně a chceme to mít na zámku v Mariánský Týnici u Kralovic..termín jěště nemáme jelikož se navrhujou v listopadu a v prosinci budou schválený ale tak nějak si slečna zapsala datum kterj by se nam líbil že ho navrhne nejspíš 20.8.2011v 12hod...asi jěště nevíme no a jak pokračujou vaše přípravy už jsete nějaká byla ZKOUŠET ŠATY A VYBÍRAT?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my tiez planujeme svadbu na srpen. Termin uz mame davno, bude to 27.8.2011, ale miesto ani matriku sme este nezamlouvali. Chceli by sme to mat v Selskom mlyne. Koncom tyzdna by sme sa tam snad sli pozriet... Inak mame iba par drobnosti - rozhodnuti uz sme, ale rezervovat na pevno to chcem az ked budeme mat iste miesto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme konečně dospěli k termínu, místu, hostině a fotografovi, takže konečně posun ;-) teď ještě řešíme jednu alternativu fotografa, který se tím neživí, ale je úplně boží, tak ho přemlouvám k vyfocení svatby :-) už jste to všichni oznámily celým rodinám? U nás to ví jen přítelova rodina a mí rodiče, prý aby babičky neplašily tak chtějí naši ještě počkat, než jim to řekneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to ví všichni kromě ženichovi mamky a babči....ještě jsme je od zásnub pořádně neviděli, ale musíme s tím něco udělat, aby jim to něřekl někdo jiný ;-) Jinak máme datum,fotografku, místo na hostinu a párty, hudbu na večer a oblek pro ženicha. Svoje šaty začnu řešit tak v lednu i když chuť se někam vyrazit jujnout je veliká :-D Bozužel němáme jisté vybrané místo (Pavilon Gröbovka) neb matrika vypisuje termíny až na konci října....bééééééé pokud to nevyjde, tak nevím kde to uspořádat :( Chceme nějaké místo v Praze, kde je suchá i mokrá varianta s možností občerstvení...nemáte nějaký náhradní tip ???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme teď také zjistili, že 2 termíny, které se nám líbily na chatu, už jsou plné...ale zatím to je asi stejně jedno, když termíny na matrice budou až v lednu..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
přítel mě požádal o ruku před celou mou rodino když slavila dcerka 1. narozeniny takže to bylo dojemnné a překvapení takové. no akorát z jeho rodiny to ví jen babička a mamka a jinak brácha a ostatní ještě ne, není čas za nima zajet a sdělit jim to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My právě kutíme svatební stránky, aby se mohli na všechno podívat a ne se nás stokrát ptát ;-) Přítel tvrdí, že je na všechno ještě hafo času, tak holt přípravy ještě asi pozdržíme, i když já bych se na šaty šla klidně kouknout už teď :-D
Odpovědět
Ahoj slečny (zatím) :-) my plánujeme svatbu na 26.8.2011, ale ještě nevíme místo. Je to totiž trošičku složitější, já mám rodinu v Písku (jižní Čechy) a Honza v Plzni, kde momentálně žijeme. Tak nevím, jak to uspořádat, aby si jedna nebo druhá rodina nestěžovala,že ti druzí to mají blíž. Chtěli bychom nějaký hrad nebo zámek, asi na polovině cesty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
malinna: O jaké chatě to mluvíš?
Odpovědět
Mi se líbí 20.8.2011, ale s přípravama jsme nedošli dál, než k zásnubnímu prstýku a jak to tak čtu, tak bych si asi měla pohnout :-o . My máme štěstí, že všichni svatebčani jsou tak jako my z Ostravy a blízkého okolí. Ale i tak nemám žádnou představu o místě svatby, ani o místě hostiny :-D Začínám být mírně nervozní..... :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, ako ste na tom s pripravami :-)? My sme uz mali asi dva mesiace zaistene aj miesto hostiny aj obradu a teraz to zasa vsetko menime :-D ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@foxik00 Ahoj, tak jsem koukala do tvého alba a máš tam napsáno, že hostina bude na GolfYacht- tam je to krásné:-) A loli jí tam bude mít taky. My to máme obráceně- obřad bude na vodě na parníku a hostina na souši ve Sporthotelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Ano, mali sme to mat povodne v Certousech, ale od mojej vizazistky mi prisla ponuka so svadbou na GolgYacht (s lepsimi cenami cez nu), tak sme nevahali a hned sme sa tam boli pozriet. Je to tam nadherne. Na schuzke bol iba priatel, mal to aj s ochutnavkou a ukazali mu celu lod a fakt super. Takze nas povodny plan bol hned prehlasovany :-D A na ktorom parniku mate obrad? Ja som za obrad na obradnom mieste uradu, pretoze mi pride prehnane davat niekolko tisic za pol hodinku, kym nas niekto odda...
Odpovědět
Profilova fotka
@foxik00 Máme parník Atlantida:-) My to nebudeme mít jen na půlhodinku, ale na tom parníku budeme celkem 2 hodiny (mohli jsme víc). Takže pojedem na místo obřadu, tam zakotvíme a po obřadu jen vyhodíme matrikářku na břeh a ještě se budeme projíždět po Vltavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska Tak to jo, to mate dobre vymyslene :-). Ja prave rozmyslam ako presunieme 50 ludi zo Staromestskej radnice na GolfYacht a tiez uvazujeme, ze by sme objednali lod a bolo by to aj s vyhliadkou ;-) . Mohla by si mi prosim poslat cez IP kontakt, odkial tu lod prenajimate a za kolko?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Oživuji diskuzi, jelikož se nám to už pěkně blíží :-D Tak jak jste na tom? Finišujete, nebo už máte všechno hotové a odevzdaně očekáváte den D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Finisujeme ;-)
Odpovědět
my už taky finišujem :-) už máme všechno domluvene a zamluvene, už děláme jen maličkosti... žádně stresy ;-)
Odpovědět
Mě teda ještě chybí kytka a to je snad tak vše. Ještě přečkat to roznášení koláčů a povinnosti jsou za námi. Pak už se opravdu můžeme jen těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my už také jdeme do finále :-) 12.8. za dveřmi ;-)
Odpovědět
Tak my taky jdem do finále! Bylo to tak z adlouho a najednou je to tu. Máme všechno, já jen furt nemám jasno v líčení a v účesu. Pro mne je síla, jak vidím jak tu přibývají vdané paní 2011. S mnoha z nich si dlouho píšu. Všechny jsme to měly AŹ 2011 a teď jsou už témeř všechny vdané. Přibývají a přibývají:-) A nám se to taky blíží!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak se přidávám:) taky už finišujeme,v sobotu jsme vybrali oblek konečně objednali prstýnky a za dva týdny rozvážíme koláčky:)je neuvěřitelný jak strašně rychle to uteklo ale moc se těšíím:) máte některá venkovní obřad? doufám,že srpen bude letos slunečný a krásný!
Odpovědět
Ahojky, vy mě úplně strašíte, že už všechny finišujete. Přítel ještě nemá oblek- prý má dost času...a já pořád nevím, jakou kytku si vybrat. Holky, nevíte komu všemu se dává kytka? Maminkám....
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 tak to ten můj taky říkal,ale nedala jsem se:) no já budu dávat maminkám,svědkyni a dvě malé drůžičkám a samozřejmě ženichovi do klopy..
Odpovědět
@paja424 Neplaš, oblek máme doma něco přes týden (přítel měl taky furt plno času :-D ) a kytky taky ještě nemám. Já budu kupovat maminkám a svědkyni+sobě. Jen pořád přemýšlím tad formou kytky, jestli tu samou jako budu mít já jenom "jednodušší" nebo koupit úplně jinou :-S A jestli koupit mamčám a svědkyni stejnou, nebo každé jinou :-|
Odpovědět
Tak uvidíme, kdy si obstará ten oblek, my totiž jedeme ještě před svatbou na takovou "svatební cestu" takže už opravdu moc času nemám... Taky to tak vidím, že jen svědkyni, maminkám a družičkám... asi to budu chtít,aby měli stejné kytky jako já (ve stejné barvě)..A dává se něco svědkovi (chlapovi)?? :-)
Odpovědět
@paja424 Já myslím, že svědkovi - chlapovi asi ne. S kytky by asi nadšen stejně nebyl :-D a nic jiného mě nenapadá.
Odpovědět
@paja424 Občas jsem viděla, že svědek měl stejnou korsáž na klopě jako ženich...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro svedka mozna kvalitni vino, champagne nebo neco kvalitniho ostrejsiho ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?