Svatba v roce 2013 - Zlín a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už něco plánujete holky? My plánujeme svatbu až na září, takže se zatím jenom inspiruju co by se nám mohlo líbit a tak...kdyžtak pište tipy na dobré restaurace, květinářství atd., třeba i Slušovice, Zádveřice a tento okruh :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ev31 Jo to jsem byla já s bráchou :-) Tak to jsi dobrá ,že jsi tak zhubla. Já si teda šaty asi jen půjčím,ale má tam fakt dobrý výběr.
Odpovědět
@gerys moc ti přeji štěstí při výběru svat.šatů a moc a upřímně jsem ti včera záviděla,jak jsi tam vybírala ty snubní prstýnky,hned jsem si vzpomněla na sebe,jak jsme je s bdoucím manželem vybíraly a na prstýncích jsme se shodly hned co se nám líbily :-)
Odpovědět
Taky se přidávám k nevěstám v červnu 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ev31 děkuji,já si to užívám,ale v mnoha věcech jsem strašně nerozhodná :-) A ty prstýnky jste si kupovaly taky v bonetce? Mě vadí že je tam člověk nevidí naživo...Ale výběr veliký...
Odpovědět
@gerys my jsme si z Bonetky objednaly téměř vše-od zásnub.prstýnku,bot pro ženicha.koupě kravaty a košile,půjčení obleku a šatů a střevíčků pro nevěstu až po snubní prstýnky,a panenku na auto jsem si od paní Procházkové koupila,pompadůrku jsem si koupila ve Zlíně na Modusu,a bižuterii jsem taky koupila u paní Procházkové.
Odpovědět
Profilova fotka
Caute holky, ja budu mit svatbu v Kromerizi. Hledam misto na hostinu, nevite o necem pobliz KM nebo ZL ale spis na Kromerizskou stranu...hledam spis jen tak nejaky zastreseny placek venku nebo soukromou budovu/chatu...ne restauraci. Nevite o necem? Budem potrebovat misto pro asi 105 hostu...
Odpovědět
Profilova fotka
@jindrishka Ahoj,já mám obřad taky v kroměříži a sháněla jsem na hostinu něco co ty,ale nic jsem nenašla... A to jsem se ptala i několika lidí z okolí i na netu,a nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskaaa ahoj...já tam byla minulou středu a děs...šaty šílené, vůbec to nesedělo, co bych taky chtěla když je to všechno čína, takže na nás české holky co jsme trochu krev a mlíko to nesedí...paní teda taky moc příjemná nebyla...když jsem jí řekla že je to až příští rok, tak bylo "a co tady tak brzo děláte, to máte spoustu času, a ještě spoustu jiných nesmyslů" a to si myslím, že je snad na každém kdy si začne vybírat nebo zkoušet šaty...neříkám věci na svatbu jako jsou doplňky tam měly, ale to seženeš jak na internetu, tak i někde v obchodě...jinak můžu doporučit svatební salon Bonetka v Otrokovicích. Paní je velmi milá a šaty má od madory, takže český výrobce a pokud by jsi chtěla můžeš si je nechat u ní i ušít...jinak zařídí cokoliv dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys mno je to orisek, my se byli divat na Florii...to nove vystaviste u tesca. Je to tam fajn ale jeste jsme nezjistili jestli se to da pronajmout:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...přidávám se k vám...svatbu budeme mít 13.7.2013 ve 12 hodin v luhačovickém kostele. Máme zamluvené Vyhlídku na hostinu v Luhačovicích, dále mám kosmetičku, kadeřnici, nehtařku a také fotografa :-) Na šaty jsem byla v Blue Rose - hrozné, Svozílkovi - super, ale nebudu si z tama brát, Caxa Olomouc - taky hrozné, Bonetka - super, šaty krásné, velký výběr, paní Procházková je strašně příjemná a vzala nás i když měla ten den z technických důvodů zavřeno a za to má u mě velikánský plus (kdo jiný by to hned udělal že?)
Odpovědět
Profilova fotka
@jindrishka Jé tam mě to nenapadlo,vypadá to tam hezky... A tam je i vevnitř nějaký sál?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ondra Ahoj,já byla sice v Blue Rose spokojená,ale vypadá to že budu mít šaty z Bonetky :-) Taky jsem byla mile překvapená ochotou paní Procházkové :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@gerys no tam je jako vevnitr mista dost ale ja bych to chtela tam venku pod tou strechou...
Odpovědět
@kacka.ondra ano souhlasím,já si mi.rok pořídila z Bonetky skoro všechno-od zásnub.prstýnku,šatů,sva.oznámení,bižuterie,obleku ženicha až k snub.prstýnkům,a paní Procházková je úžasná :-) :-)
Odpovědět
Ahojte taky se pridavam k nevestam roku 2013 :) Jeste nemame presny termin, ale nekdy na podzim. Poradite mi kam zajit na saty? Podle fotek se mi nejvic libi saty u Svozilku.
Odpovědět
Profilova fotka
@anina81 Ahoj,u Svozílků mají šaty pěkné,ale dražší,tak záleží kolik chceš investovat ;-)
Odpovědět
@anina81 ahojky určitě si zajdi i ke Svozilkům mají velice pekné šaty.Já osobně jsem tam zkoušela minulý týden a byla sem nadšena i celkovým přístupem ;)a nemyslím si že by byli cenově nějak drazí ke všemu mi říkala paní prodavačka že maji šaty od 3tis ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám. :-) Předběžný termín náme 7. září, plánovat začínám teď a zjišťuju, že co se místa a fotografů týče, tak je to asi pozdě ;-( Nemáte tip na nějakého dobrého fotografa z okolí Zlína, který by nestál celé jmění? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k Vám holky- červenec 2013 :))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte nějaké zajímavé tipy, kde se fotit? třeba i konkrétní fotky se zajímavým místem například v Luhačovicích, Lešné, a pak směr na Slušovice a Zádveřice?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se fotili na Lešné a pak na louce za barákem :-) Na Lešné je spousta pěkných míst. Ale teď jsme byli v Kroměříži v podzámecké zahradě a ta mi přišla na svatební focení skvělá..ale to je úplně opačným směrem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kessa Kromcl už ja na nás trochu z ruky no :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ pěkné to je v Zádveřicích u kostela a za ním,je tam pěkná kaštanová alej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys A pokud budete mít hostinu v té Radniční,tak tam za 5 minut procházkou dojdete :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska jsem zamluvila termín v Holešově za září, takže se můžu přidat :-) Nemáte tip na nějakého levnějšího fotografa co by měl v 7. září volno?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys to zní super! zajedem se tam do konce týdne podívat :-) díky za tip ;)
Odpovědět
@honeyjenny ahojky. My jsme měli svatbu 8.9.2012 na zámku ve Vizovicích a potom hostinu v Zádveřicích.Měli jsme fotografku ze Slušovic Marcelka Zbranková,výborná fotografka, která nemá přestřelené ceny.. Ke konci týdne tu budu mít fotečky ,tak se mrkni a kdyby jsi chtěla kontakt ozvi se.
Odpovědět
@ajika5 @honeyjenny ahoj,my jsme měli svatbu teď 1.9.2012 na zámku ve Vizovicích a pak hostinu ve Slušovicích u Strýčka. Svatbu nám fotila Marcelka Zbranková a můžu jedině doporučit. Mladá slečna,která má super nápady! Focení jsme si užili a výsledek se nám líbí!! A cena úplně úžasná! Fotky už mám v albu,tak se klidně mrkněte ;-) ...kontakt ráda pošlu!!
Odpovědět
@ajika5 @betka_pralinka Děkuju holky, co jsem se dívala, tak fotečky jsou krásné. Pošlete mi prosím nějaký kontakt?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?