Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
1
2
9
Profilova fotka
@lusiana125 my plánujeme, ale ne v Ltm ale v okolí, v Libochovicích na zámku. :-)
Odpovědět
@pajush my jsme dneska byli zařídit termín..a budeme mít v Ltm na radnici...a kde budete dělat hostinu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dnes zamlouvala, volala jsem na matriku brzy ráno a zbyl na nás poslední volný čas na naše datum :-) zatím vůbec nevím kde bude hostina. Co vy? @lusiana125
Odpovědět
@pajush já taky nevím...chceme se ject podívat do Chudoslavic na statek :-) ale nevím noo..vše je drahé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme to chtěli pořešit teď o víkend, aby to bylo zamluvené. Taky sháním nějakou dobrou, ale ne úplně drahou hudbu. @lusiana125
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lusiana125 jinak fotografku mám už od září, tak aspoň něco je hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
lusiana125: ahoj, my máme stejné datum svatby, tedy 27.7.2013 :-) budeme mít obřad na zámku ve Velkých Žernosekách, stejně tak obídek pro rodinu a raut máme v Kulturním domě ve VŽ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kzohova tak to je čupr, my dneska byli zaplatit obřad nazámku v Libo a začínají sety penízky nějak kulátet pryč :-D @lusiana125
Odpovědět
@kzohova @pajush ahoj, my budeme mít obřad 27.7.2013 na radnici v Litoměřicích..a hostina bude nejspíš u známého na Kamýku..
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak to máte aspoň o trochu víc času na přípravy. My byli včera zaplatit termín, dnes na srazu s fotografkou. Dokonce mi nabídla i vizážistu a česání tak to možná vezmu, abych to nemusela komplikovaně řešit. Máš už tohle zařízené?
Odpovědět
@pajush fotografa už mám dohodnutého, DJ taky to budeme mít schůzku začátkem července...a kadeřnici a líčení mi zabezpečí segra...pač je kadeřnice takže tohle mám bez problémů, akorát si seženu nějaké doplňky do vlasů..akorát si musím ještě pořešit šaty, prstýnky, dort a kytky..jinak asi už tak nějak je dohodnuté :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lusiana125 jéé tak to máš dobrý :-) Dj taky zatím nemáme, o víkend chceme pořešit hostinu, poptat nějakou hudbu a pak už snad řešit jen drobnosti typu boty, dekorace a tak :-) šaty už naštěstí mám :-)
Odpovědět
@pajush ted momentálně řeším co k obědu? protože klasiku svíčkovou nejím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jupi, spřízněná duše. Taky svíčkovou nechci :-) ani knedlíčky v polévce, a rolku s křenem. Vymýšlím něco alternativního,ale zatím mě nic nenapadá.
Odpovědět
Tak ja ani necham rolku, polevku taky, ale ten hlavni chod nevim..nejak nemohu porad vymyslet neco co by bylo ok :-/
Odpovědět
@pajush Tak ja ani necham rolku, polevku taky, ale ten hlavni chod nevim..nejak nemohu porad vymyslet neco co by bylo ok :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lusiana125 no a co nějakou kapsu?
Odpovědět
@pajush jojo asi nejspíš něco takového, ale nevím co jako přílohu..?? hranolky jsou na prd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já budu volit jako přílohu buď americký brambory,opečené brambory nebo vařené brambory (ty ale spíš jako variantu pro babi a dědu) :-)
Odpovědět
@pajush já nevim no :-( nějak se nemohu pořád rozhodnout..a do jaké barvy budete ladit?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já si s jídlem nevím moc rady,ale nejdříve musím zabookovat hospodu a pak řešit menu. Ladíme do bílo-žluta. Koukala jsem,že žlutá tak častá není :-) co vy?
Odpovědět
@pajush jojo ted když na to koukám, tak vypadá dobře :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no většina bude víc do bílá, žlutá není tak častá a dekorací je poměrně málo na výběr. Koukala jsem, že ladíte do fialova :-) Když jsem byla ve svatebním ráji nebo ve svatebních doplňcích tak blbůstek ve fialové měli celý regál :-D takže to máš výhodu :-)
Odpovědět
@pajush a kde jsou ty obchody?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 v Praze, já tam pracuji takže si to vždycky objednám a zajdu vyzvednout a nemusím platit poštovné.
Odpovědět
@pajush a internetový stránky nemají?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 http://www.svatebni-raj.cz/ http://www.svatebni-doplnky.cz/store/
Odpovědět
@pajush jojo díky mrknu na to
Odpovědět
1
2
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?