Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
@ewistat jj my taky dosti ušetříme..pronájem nás nic stát nebude..jídlo, pití atd nakoupíme samy..kuchařka akorát uvaří..takže dosti ušetříme než kdybychom to měli v nějaké restaurace
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Já rávě kupovat nechci,ale mam strach,že když jsem malá,tak na mě nebudou chtít tolik zkracovat a budu si je muset koupit,ale snad ne.Chystám se tam tak do 14ti dnů,tak napíšu ;-) A ostatní služby?Nevíš co oznámení a tak?Výběr pánských obleků?Přítel si chce koupit,ale měli by tam mít na prodej.A oznámení bych taky nechala udělat tam,ať nemusíme všude možně jezdit :-) Na kolik zkoušek pojedeš?Jsi domluvená na konkrétním termínu?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 Tak to je taky super! My máme rozpočet 70 tis,ale chci utratit rozhodně míň,tohle je strop,víc nemůžeme.Ono se řekne svatba,ale je to jeden den,i když nezapomenutelný,ale drahá sranda :-D Nikdy mě nenapadlo,že kolem tohoje tolik serepetiček a tak,se člověk až diví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ewistat no obleky nevím, přítel si oblek koupil, takže jsem se tam potom nepídila. Mají tam určitě košile a kravaty. Jinak oznámko by tam mělo jít vybrat, mají tam snad nějaké šanony. Jinak zkoušky před svatbou mám 2, tu jednu navíc jsem si vyprosila, páč mám šaty na tělo a potřebuju se uklidnit, že se do nich pořád vejdu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 @ewistat my taky nechce zbytečně velkou svatbu, odpolední afterparty máme na sále,pronájem 500 kč, což je za hubičku. Pití a jídlo bude vlastní. Svatební oběd jen pro rodinu a nejbližší, ten teda v restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajush Oblek taky budeme pořizovat,ten se vždycky hodí :-) A přítel bude mít na svatbě rozhalenku,nesnáší upnutý límečky atd.,takže by mu kravata lezla na nervy. A mě se to upřímně stejně líbí víc ;-) Tak to máš dobrý,že už máš šaty z krku.Prý pro každou nevěstu je to to nejlepší na zařizování svatby a pro mě to budou celkem muka,ale snad to půjde dobře :-) Jinak my se obědu vyhneme,jen polévka a pak raut,takže ušetříme vlastně i na tomhle
Odpovědět
@ewistat Mám zamluvené šaty také v Barborce a zdáli se mi tam dost ochotní a pokud si vezmeš podpatky, nemuselo by to zkrácení být tak výrazné. Jak to máte v Budyni s hudbou? Mám svatbu také tam. Papíry máme už vyřízené, ale vyplňovali jsme je s nějakou úřednicí, protože paní matrikářka právě odjížděla a tak jsme se o hudbě zatím nebavili.
Odpovědět
Profilova fotka
@verape Něaký podpatky určitě mít budu,ale ne nic extra-nejsem na ně zvyklá,takže se budu uči chodit :-D A kdy máte termín?My to taky máme sakumprdum na úřadu vyřízený,jen jsem si vzala k sobě dcerky rodný list,kdyby náhodou. Jinak na hudbu jsme se ptali a řikala,že většinou si hudbu nosí vlastní ve formátu WMW (nevim,jak se to píše) a jinak tam maj klasiku,nějakej pochod,už nejsem volná atd.Takže my si hudbu přineseme určitě vlastní,akorát jsem se zapomněla zeptat,kolik těch písniček,tak se zeptám paní Čížkový nebo zavolám radši ještě na úřad.Ty jsi taky z Budyně nebo tu máte jen obřad?
Odpovědět
@ewistat Termín máme v pátek 7.června. Teď bydlím u jinde,ale původně jsem z Brozan a v Budyni jsem nějakou dobu pracovala. Díky za informace, budu se tam muset brzy ozvat, abych mohla případně začít shánět hudbu.
Odpovědět
Profilova fotka
My 20.7.,tak pak podáš info,jak jste byli spokojení :-) My jsme vyplňovali formulář ohledně obřadu a tam se ptali právě i na hudbu,jestli budeme mít svojí,takže jestli jste to nevyplňovali,tak tam radši ještě jednou zajdi
Odpovědět
@kzohova ahoj, tak my to máme asi úplně stejně, jen 24.8. :-) Všechno ve velkých Žernosekách, na jedný hromadě, ať se nemusíme přesouvat kilometry daleko...
Odpovědět
holky, odkud máte šaty? Vim, že to tu někde bude,ale nechce se mi číst všech těch x stran... díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zmrzka89 Ahoj, můžu se zeptat, nemá tvůj přítel bráchu Honzika a Pepika? :-)
Odpovědět
no náhodou má :-D už hlásili, že je jedna svatba v Žerno před náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jsme my :-D oba kluci nám jdou na svatbičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 já mám šaty z roudnice z barborky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě se šatičky šijí v Budyni :) odkud máte prstýnky?
Odpovědět
@zhuska prstýnky mam z Prahy - Svět snubních prstenů...předtím jsme navštívili několik zlatnictví v Litoměřicích a ten přístup se nedá srovnat - za 5 minut jsme měli vybráno a objednáno ;-) navíc jsme měli 30% slevu, viděla jsem, že ji někdo tady nabízel... Já bych mohla poskytnout jen 10% :-)
Odpovědět
@pajush a to jsou ty co máš u sebe v albu?
Odpovědět
@kzohova a už jsi se byla dívat v tom kulturáku? Budete tam mít hostinu? A nějakou kapelu?
Odpovědět
Já sama mám svatbu 20.7.-obřad bude na Vodním hradě v Budyni a hostina v Žitenicích na sále. Už máme zařízenou matriku,domluvený dovoz jídla -z jídelny z Roudnice, pití postupně nakupujeme, DJ zajištěn,fotograf také, prstýnky jsou doma. Jmenovky na stůl jsem si také udělala sama. Chystám se do Prahy na svatební výzdobu. Ještě jsem si od sud objednala potahy na židle. Šaty mám rezervované v UL v Pronuptii.
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 my kutrurák v Žernosekách známe :-) často tam chodíme ;-) jinak obřad a obídek budeme mít na zámečku a pak od 3 hod. se přesuneme na raut do kulturáku. Od 5 hodin budeme mít kapelu až do 1hodiny ranní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 a mohla bych se zeptat jaké máte prstýnk, jestli ocel, zlato, stříbro a na kolik vás vyšly? taky jsem se byla dívat tady v LTM ale hrůza děs :-(
Odpovědět
@kzohova no já se byla dívat v kulturáku teď, nikdy jsem tam nebyla a to zázemí (myslim ta kuchyňka) je fakt hnus, bude to potřeba dost vydrbat, ale možná to bylo tim, že to bylo po maškarnim.... Já jsem právě chtěla mít všechno v tom kulturáku, na zámeček by se nás 100 nevešlo a nechtěla jsme dělat že teď se jde na oběd jenom s pozvanejma a vy ostatní, co jdete na zábavu, tak se nějak zabavte, ta to budeme mít všichni společně v tom kulturáku... Jakou budete mít kapelu? Já teď taky sháním, protože u co jsme mli v plánu, tak už nemají čas... prstýnky máme kombinované zlato - žluté a bílé - já je sem chtěla přidat, ale nenašla jsme je... máme tenký - matný žlutý uprostřed a leský bílý na okraji, bez kamínku a vyjdou nás na něco přes 10 tis... já bych si bývala v Liťáku vybrala, ale ten přístup mě odradil a bylo by to asi dražší - co jsme se tak dívali tak byl jeden 6-8 tisíc, ale nevim jestli to byla konečná cena, nebo se mění podle velikosti (v tý Praze se to podle velikosti měnilo)...
Odpovědět
@mslaba koho máte za DJ? Cena a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 to je pravda, kuchyňka je sice malinká a né úplně v super stavu ale to nám nevadí :-) všichni to tam známe, takže hosté vědí do čeho jdou :-D a ti co nevědí, myslím, že to řešit nebudou, spíš je bude zajímat průběh svatby a hlavně zábava a ta doufám, že bude :-) my jsme to s oběděm vyřešili tak, že ho máme před obřadem. S rodinou se pěkně napapáme a od 2 máme obřad, kde už budou všichni pozvaní, po obřadu se jen přesuneme na rautík a začne zábava 8-) kapela co máme se jmenuje Dlouhej flám, jsou z Teplic - za 7 hodin hraní budeme platit 7.500,- Kč + 1 hodina navíc zdarma, hrajou super.
Odpovědět
@kzohova no taky zajímavej nápad... pro kolik lidí to budete mít na tom zámečku? A jídlo pořešíte kde? mam mít tayk obřad od 14.00... ten Dlouhej Flám si někde slyšela? já na youtube našla enom jednu písničku a tady sem se dočetla pár kritik, že to třeba na poslední chvíli odvolaj, ale nechci tě strašit...ale zas jak tak koukám, tak často vystupujou se skupinou duoMane - kolik hudebníku tam budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 ve 12 hodin budeme mít rodinný oběd, cca 35 lidí, od 14:00 h. bude obřad, kde bude kolem 70 lidí a ti pak po obřadu půjdou s náma rovnou i na raut do kulturáku a od 17:00 pak kapela. Jídlo pro hosty jsme vyřešili formou rautu (obložené mísy, řízečky, rolády, večer pak gulášek a grilovačka). Kapelu jsme slyšeli hrát a známe se osobně se zpěvačkou, myslím, že hrajou moc pěkně a všechno. Mrkni na jejich www stránky, mají tam ukázky ;-) a na recenze moc nedám, vždy jde o názor jednotlivé osoby, každá očekává něco jiného, tak snad jsme vybrali dobře. Jinak máme objednané trio (kytara, klávesy, zpěvačka)
Odpovědět
@kzohova a ten rodinný oběd zajistíš jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 oběd máme na zámečku - budeme to mít už nachystaný (nazdobený stůl, atd.) k obídku polévku, knedlo-zelo, nějaké pití alko i nealko, kafíčko ale bez přípitku, to až v kulturáku ;-) taťka tam bude mít pak proslov
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?