Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak hlásím, že máme objednané prstýnky :-)
Odpovědět
@pajush a jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 vybrali jsme si ty co mám v albu :-)
Odpovědět
@pajush mrknu na ně :-) jáááá chci taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no ale byl to boj, můj přítel zvládnul jen dva stánky s prstýnkama :-) takže retofy a bisaku už jsme nestihli :-D
Odpovědět
@pajush tak hlavně, že máte to, co jste chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jojo tak se na ně už těším, jelikož toho mají teď po veletrhu hodně tak by měly být cca za měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 a už jsem si i vybrala botky, budu je trochu přizodobovat :-)
Odpovědět
@pajush to jsi pilná jak včelička..to já zatím ted nemám nic nového .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak jsem ty botky objednala, stojí 500 kč,což je únosné...aspoň můžu vejplatu co teď dorazila rozfofrovat :D a poptala jsem si i kytku na ně.
Odpovědět
@pajush noo vidíš to..kde si botky kupovala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 ještě mě dnes ráno napadla jedna věc. Na veletrhu jsem dostala slevu do Andělského svatebního studia v Praze (sleva je 1500 kč, platí do 15.3.). Já už mám zamluvené šatky, tak jsem si říkala že by se ti třeba hodila, měli celkem slušný výběr i ve větších velikostech.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lusiana125 nanetu, snad jsem trefila velikost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 http://www.andelske-svatebni-studio.cz/ to jsou stránky toho salónu. Tak kdybys chtěla,tak není problém ti to předat.
Odpovědět
@pajush mrknu na to :-) a na kterých stránkách si objednávala ty botky?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 z bonprixu. mají je jen za 499 kč. když mi nebudou, tak budu reklamovat. Na to já jsem expert :-D
Odpovědět
@pajush tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no jsem na ně zvědavá :)
Odpovědět
@pajush a kdy dorazí?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 snad příští týden, pak hned začnu pilně trénovat chůzi na podpatkách :D
Odpovědět
@pajush a kolik cm má podpatek?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 11 cm :-) , ale mají 2cm platformu takževe finále "jen" 9 :-S
Odpovědět
@pajush tak to ja nemuzu mit takhle vysoke :-) protoze bych pak byla vyssi nez Lukas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak já jsem prcek :-) takže si jemůžu dovolit :-)
Odpovědět
@pajush jj, já ani ve vysokých neumim chodit..tak jsem ráda, že je nepotřebuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak já na tom taky neumím chodit, ale k těm šatům se mi hodí abych byla vysoká.
Odpovědět
@pajush jojo to určitě :-) my jsme dneska s Lukášem řešili jestli den před svatbou budeme spát doma..a nebo u rodičů..jak to plánujete vy? já se nechci akorát navíc stresovat abych spala někde jinde než doma..jsme si říkali, že budeme spát doma a pak Lukáš pojede pro kytky..a uvidíme mě pak nachystanou :-) kašlu na pověry
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já budu spát asi u rodičů. zatím jsem nad tím moc nepřemýšlela. no pověry, něco se snažím dodržet :-) třeba koláče péct nebudu :D to zvládne mamka s babičkama :-)
Odpovědět
@pajush jj ty taky péct nebudu..ale doma se chci v klídku vyspat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já nevím, asi budu u našich. navlasy nikam nepojedu takže mě to nijak nelimituje...ženich vyzvedne kytky a pak si pro mě asi zajede
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?