Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no něco takového se mi líbí,myslím,že to půjde i k šatkám....a jak jsi dnes dopadla? jsem napnutá jak kšandy. :-)
Odpovědět
@pajush ani se neptej..pěkně mě to zklamalo :-( vůbec mi žádné nepadly...jedny malé, jedny velké...teď až se naskytne čas tak se chystám do Roudnice - Barborka..koukala jsem na netu a líbí se mi tam pár kousků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jéé to mě mrzí, a to jsi byla v té Budyni? Já mám taky šatky z Barborky, paní je milá a ochotná, tak snad tam pochodíš lépe.
Odpovědět
@pajush nene nebyla jsem v Budyni..teď nějak není čas se tam dostat..tak snad o jarní prázdniny tam vyrazim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 a kdy jsou jarní prázdniny? nějak nemám přehled :-D Hlavně nebuď z toho smutná, šaty vybereš a tvůj budoucí manža na tobě nechá oči ;-)
Odpovědět
@pajush doufám :-) zatím si říkám, že mám ještě docela čas..nooo skoro manžel mi zítra odjíždí na školení..až do pátku..takže budou mít "myšky pré" :-D už máš hotové ty dekorace? jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 nooo to jsme na tom stejně, můj přítelletí na školenído Švýcarska, tak dneska balíme a zejtra se bude tvořit :-D Jojo času ještě dost ;-)
Odpovědět
@pajush nechají nás opuštěné :-D nooo já budu ráda, že dojedu z práce..a lehnu si..nějak mi dávají zabrat..už jsi přemýšlela o prstýnkách? kde je pořídit?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no jo, nechají :-) jj jedeme o víkend na ten veletrh do diplomatu, mají veletržní slevy (cca 10%) tak snad něco vybereme :-)
Odpovědět
@pajush noooo joo vlastně jsi to říkala..jsem myslela, že jste tam byli minulý týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 nene bude to teď o víkend, vstupnýje jen pajda, tak to omrknu...okouknu i botičky :-) a určitě nevydržim a nakoupím i jiný blbiny :-)
Odpovědět
@pajush ojo to znám...vždycky když jdu to krámu tak koupím to co nechci :-D a láká mě to
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lusiana125 no jo,koukám, že je to všude stejný. A mášuž nějaké prstýnky vyhlídlé?
Odpovědět
@pajush byla jsem se podívat...ale že bych měla něco konkrétního to se říct nedá...chystáme se jít s mužem po výplatě podívat
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 a bílé,žluté, červené zlato? nebo nějaká kombinace? a nebo žádné zlato a spíš ocel, titan nebo platina?
Odpovědět
@pajush bud ocel nebo bílé zlato...co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no my klasiku, chtěli bychom žluté zlato. Akorát řeším jestli s kamínky nebo bez...
Odpovědět
@pajush já nejsem moc zastáncem kamínků...mám špatné zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 nějaké kamínky ti vypadaly? já se toho právě bojím :-(
Odpovědět
@pajush měla jsem prstýnek..krásnej po obvodu mi vypadali kamínky...nikde ve zlatnictví mi je nechtěli vsadit..takže ho mám doma v krabičce..a kamínkům nevěřim..je pravda, že jsme v prstýnkách zvyklá dělat vše..a nesundavám si je...tak možná to taky bylo ovlivněno tímhle
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já mám právě z tohohle hrůzu, se když tak se zeptám,jak to mají s vypadáním a znovuvsazením kamínků
Odpovědět
@pajush právě já taky..takže asi půjdu do prstýnků bez kamínků
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no uvidíme :) dám pak vědět jak pochodíme :-) a co koláče? budeš kupovat nebo ti doma napečou?
Odpovědět
@pajush no moje mamka a babicka se pokusi udelat kolace a Lukase mama jeste nejaky minizakusecky..takze musim jen nekoho sehnat na dort..co ty? Jak jsi na tom? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jojo u nás se taky bude péct, kupovat to se nevyplatí.
Odpovědět
@pajush ani nevim kolik to tak stojí, nepídila jsem se po tom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jupí už zítra jepátek a pak hurá na veletrh, jsem na něj zvědavá. Jinak jsem si nechala namalovat strom, objednala polštářky.... ještě jsem se tě chtěla zeptat, budete mít mandličky?
Odpovědět
@pajush přemýšlela jsem nad nimi...ale asi se na ně vyprdnu..ty je budeš pořizovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já právě nevím, bojím se, žebudou zbytečné páč by je všici zapomněli...
Odpovědět
@pajush já je dávat nebudu..místo toho dám třeba více koláčků do výslužky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?