Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
@pajush ja si nejak nemuzu vybrat a hlavne budeme mit potiz Lukas ma velikost 68 podle toho co jsme zkouseli
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 my právě jedem na ten veletr, okouknem, vyzkoušíme + mají veletržní slevu. Rýdl jí má snad kolem 10% a každá koruna se hodí :-)
Odpovědět
@pajush no to je..a kampak na veletrh? Do Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jj do Diplomatu, nechce se mi tam, alekvůli těm prstýnkům to nějak zvládnu :-D
Odpovědět
@pajush. Jojo jasny :-) a zapojuje se nastavajici do priprav?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no vcelku jo, občas se ho zeptám jestli se mu něco líbí. slíbil obvolat restaurace kvůli obědu, tak zatím to neudělal :-D ....jsem ráda že mi do dekorací tolik nekecá :-D co tvůj budoucí muž?
Odpovědět
@pajush mě právě do toho docela dost kecá...někdy si řikám, že by mohl trochu zvolnit :-D ale jsem ráda, že se zajímá :-) my jsme si rozdělili úkoly a každý obstaráváme něco jiného :-) takže pohoda..když to tady čtu jak někteří chlapy nejeví zájem...tak jsem ráda, že se ten můj zajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no já jsem ráda, že je to v tý míře :-) přeci jen ho zas tolik ty blbinky na stůl a auto nezajímají :-D ale veletrh byljeho nápad, což mě hooodně překvapilo :-) ale zbytek je naštěstí moje práce :-)
Odpovědět
@pajush tak dekoraci mi taky neřeší..to mu jen ukazuji co se mi líbí a on říká ano, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak já mu to ukazuji a případné NE mě nezajímá :-D on mistejně všecko odkejve, je mu to jedno co bude na autě :-) ještě že už je zejtra pátek, jsem úplně grogy, ale chci se pustit ještě do nějakého tvoření. Nechala jsem si poslat vzoreček oznámení tak snad zítra přijde, abych si to mohla omakat.
Odpovědět
@pajush tak pak nahoď fota ať se můžu pokochat :-) nooo taky jsem docela unavená...ještě že zítra máme pololetní prázdniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jooo prázdniny, děsně mi chybí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
nooo jako někdy za čas je potřeba si odpočinout, ale když jsou v létě pak velký prázdniny tak nevim co čeho píchnout a nudim se...i když my jsme takový akční a vždy si něco vymyslíme..letos v létě jsme koupili byt a museli jsme ho rychle zrekontstuovat pač jsme se museli vystěhovat z podnájmu...takže byli fofry...
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no chápu, my bychom chtěli stavět. jinak přišly mi vzorečky oznámení, asi u toho s lístkem zůstaneme. Je pěkné, jednoduché a dokonce ho pro letošní rok zlevnili :-D
Odpovědět
noo vidíš to, já už skoro všechny oznámení rozdala :-) mám tu už jen pár kousků..na kolik Tě to vyjde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no my se chtěli dostat pod 2tisíce a s tím jak to zlevnili tak se vejdeme :D I lepší obálky si objednáme :-)
Odpovědět
jooo takhle ...mě to vyšlo na 500Kč..ale je pravda, že jsme to měli přes známého...takže jsem platila tisk..a obyč obálky...a ty vyšly na 70Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no já jsem chtěla klasiku, nechat si to vytisknout. líbí se mi jednoduchost a nápad. No oni dávají obyč obálky zdarma, ale to oznámko je spíše do béžova, tak béžová obálka za 1,50 kč nás už nevytrhne :-)
Odpovědět
jj jasný...a co miminko? plánujete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no plánujeme, říkali jsme si žebychom se začli po prázdninách snažit :-) co vy?
Odpovědět
my až tak za rok :-) ještě chceme dát do kupy byt...ale třeba se to náhodou povede dřív nevím...zatím to nějak neřešíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jasný :-) a co ty šatky? už ti něco padlo do oka?
Odpovědět
@pajush nene ale zejtra se jdu podívat do půjčovny tak uvidíme jestli budou mít něco v mojí velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já nevím jakou máš velikost, ale myslím že v Litoměřicích budou mít výběr. Já teda vybrala u nás v Roudnici, výběr byl docela velký, vyzkoušela jsem asi šestery šaty :-) Akorát přemýšlím nad závojem, chtěla bych nějaký delší, jen pod vlasy.
Odpovědět
@pajush jj a nebo jsem přemýšlela, že bych se jela podívat do Budyně tam mají hezké šaty...já si závoj dávat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 to ani nevím, že je v Budyni salón...tak pak musíš poreferovat! No já ho nechci přes obličej, jen vzadu a dlouhý. k těm mým šatům se to myslím i hodí :-) Tak pak hoď nějaký obrázek ať se pokochám. A jak bys chtěla vlásky?
Odpovědět
@pajush noo uvidím jak dopadnu zítra..jinak bych se kdyžtak vydala o jarní prázdniny do tý Budyně :-) segra je kadeřnice...takže mi asi něco vymyslí..ale líbilo se mi něco takového viz příloha, ale budu mít na to krátké vlasy...takže se snad s tím nějak popere..
Odpovědět
@pajush co si představuješ ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no já chci taky sčesané vlasy, asi něco takového:
Odpovědět
@pajush jojo to vypadá moc hezky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?