Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 není zač, mají tam takovou tu klasiku jako v ostatních shopech. Včéra jsem koukala na boty a jsem z toho naštvaná, páč jakmile má bota ve svém názvu svatební tak je od tisícovky vejš. Jelikož potřebuji vysoký podpatek tak už jsou cca kolem 2tisíc. A to se mi za boty dát nechce.
Odpovědět
@pajush jojo to se mi taky moc nelíbí...nechce se mi dát 2 tis za boty..já zase potřebuji nízké...líbí se mi tyto
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jj ty jsou pěkný, taky jsem je chtěla, ale mají nízký podpatek :-S tak možná máme hudbu, ozvala jsem se paní jak nám sem psala a udělala nám zajímavou nabídku. Jak to máte s hudbou? Jen trochu váhám, jestli živá kapela nejni lepší.
Odpovědět
@pajush my budeme mít DJ...nějak to neřeším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no my asi ve finále taky, přijde mi, že na litoměřicku nejni moc kapel. Koukám, že už máte oznámení, to je podle vlastního návrhu?
Odpovědět
@pajush dala jsem volnou ruku zmámému grafikovi :-) původně jsem měla jinou představu, chtěla jsem otvírací, ale vymluvil mi to...ale to co stvořil vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 Jj, je moc hezké. My si nakonec vybrali to, co mám v albíčku. Mám ráda jednoduché věci :-) Teda ty boty, to je fakt otřes, jedny co se mi líbí stojí 3500,- Myslím, že se svět zbláznil :-D
Odpovědět
@pajush asi tak...vidím to tak že si vyberu nějaké bílé :-) a vyprdnu se na přímo svatební :-) chtěla jsem nějaké fialové jenže nevím jestli by to nevypadalo blbě? co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak dneska to docela frčí, ale myslím, že hodně záleží na typu šatů a bot. Všechno se k sobě asi nehodí, takže by to chtělo zkusit společně. Jaké máš vybrané šatky?
Odpovědět
@pajush nene bohuzel jeste nemam..a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jj šatky mám už zamluvené, hned na první zkoušce :-D
Odpovědět
@pajush no vidíš to...já bych si chtěla tady koupit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lusiana125 no nad tím jsem taky přemýšlela, ale nakonec jsem si říkala co s šatama doma, páč by mi bylo líto je prodat...takhle to bude snazší
Odpovědět
@pajush jj to je fakt, ale vyjde to levněji..takže já do toho asi půjdu
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 to asi ano, a máš už aspoň nějakou představu? že bys hodila odkaz nebo obrázek, ať se pokochám ;-)
Odpovědět
@pajush právě, že ne :-D prostě to co mi padne do oka...ale rozhodně chci něco jednoduchého, protože nejsem zrovna nejštíhlejší tak aby mě to ještě víc nerozšiřovalo :-)
Odpovědět
@lusiana125 dneska jsem objednala manžetové knoflíčky, tady je obrázek akorát s fialovým srdíčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jasný, tak pak dej vědět až je seženeš, ať můžu pochválit :-) Manžetové knoflíčky jsou boží, moc se mi to na těch chlapech líbí, a jelikož jsme kupovali nový oblek s lepší košilí, tak knoflíčky taky budou :-) Tyhle jsou fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska vyráběla nějaké dekorace, tak jestli to dopadne tak sem hodím fotku :-) @lusiana125
Odpovědět
@pajush jojo jasný jsem zvědavá :-) já jsem na tohle vyrábění levá :-D asi něco vyrobím s dětmi ve škole :-DD nevím jestli si třeba vývazky a jmenovky neobjednám tady...protože já jsem nervák..takže bych u toho kvetla..
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 no ta kytička mě stojí dost nervů, ale celkem se mi to líbí tak to asi nějak zvládnu dodělat :-D Vývazky si taky budu dělatsama, nejsou moc složité, s mamčou to za večer zvládneme :-) Ty pracuješ s dětmi? Takže paní učitelka? :-)
Odpovědět
@lusiana125 a co máš už nakoupené? já vůbec nevim co jako dekoraci na auta
Odpovědět
@lusiana125 nooo spíš paní vychovatelka, ale sem tam i učím...co děláš ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 já dělám cytologickou screenerku, takže celý den čučím do mikroskopu a odečítám skla :-D no na auto chci dekoraci z pedigu, inspirace tu bylo dost tak jsem na to nakoupila nějaké maličkosti a s mamčou to nějak dáme dohromady, kdyžtak sem pak hodím fotku. Na auto ženicha chci klasiku - cylindr, jen se dozdobí aby to ladilo. Jinak zatím nemám nic moc, oznámení je v řešení, prstýnky zamluvíme na veletrhu v Praze. A taky pořád řešíme počet lidí, koho pozvat, koho ne....
Odpovědět
@pajush já už rozdávám oznámení..na oběd cca 25 lidí a kompletně kolem 54 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 už taky brzy? kdy se to má tedy rozdávat? abych něco neprošvihla.
Odpovědět
@pajush já vůbec netuším, ale chci si to všechno v klidu nachystat..tak na to kašlu jestli je to brzy..hlavně chci z každé výplaty koupit něco..aby to pak nebyla velká darda najednou...takže oznámení hotové :-) takže už mám další věc ze seznamu odškrtnutou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 tak já taky nakupuji postupně, páč i když nemáme tolik lidí, tak to vyjde na dost peněz. nechci aby si hosti platili pití, takže se trochu prohneme
Odpovědět
@pajush jj jasný..to já budu muset všechno nakoupit :) hod foto ať vidím co si vyrobila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 jakmile to bude hotové tak to sem hodím, ale v týdnu je to na prd, není na to moc času. no tak taky všechnu nebudu tvořit, spousta věcí se koupí. teď nás čekají ty prstýnky, jsem na to zvědavá, chci je vidět naživo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?