Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho a copak je to za kapelu? To mate pak na vecerni oslavu? a kdypak bude svatba?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka je to jedna kapela, co je u nás v okolí velmi oblíbena, takže mají hodně plno:) no my budeme mít kapelu po celý den, po obřadu se pojede k nám na zahradu, kde bude hostina, chceme party stany a tam už bude i kapela, teda řešíme, jestli tam budou, už když dojedeme, nebo dojedou po jídle, ale chceme je dejme tomu od tří odpoledne do noci:) jsme taková taneční rodina, takže předpokládám, že se začne tancovat hned po nakrojení doru:D navečer pak bude oddych a bude tombola:) svatbu zatím plánujeme 7. 9. 2013, teď jsme zamluvili tu kapelu a na jaře musíme fotografku, ať nám jí nikdo nevyfoukne:) v květnu se k ní jdeme fotit na oznámení a zároveň jsme si to dali jako dárek k výročí:) problém je jen s místem, termíny budu vědět až v říjnu, ale snad nám ho vypíšou:) chceme zámek Karlova Koruna a kde to chcete vy? jinak zatím nic neřešíme, jen se koukáme a inspirujeme, zkoušela jsem také vyrobit kusudamu, abych věděla, zda mi to půjde a budu jí chtít na svatbě jako dekoraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho mozna blbej dotaz, ale co je kusudama?:-) my uz misto mame, budeme se brat na zamku Berchtold. Hostinu a vecerni party udelame pak nekde jinde. Tu zahradni party celkem zavidim. mit zahradu, resim to taky tak.. jenze bydlime v byte. Nasi sice dum maji, ale za a)malickej na to, aby tam chodilo na wc 80 lidi a za b) mama je tezkej kytkomagor, takze nikde neni bez keriku vic nez 1-2m ctverecni:-) c) nechci, aby pro ne nase svatba byla nejaka pritez, coz jak znam svoji starostlivou a pecovatelskou mamku by byla, protoze by porad kolem neceho skakala:-) tombola je super napad:-) co do ni date? slysela jsem, ze nekdo dela drazbu:-) mozna se tombolou jeste inspirujeme:-) ten vas zamecek vypada moc pekne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to jsou takové papírové kytičky, já si tě přidám do přátel, mám je v albu, ale jen pro přátele:) Tak my máme zahradu celkem velikou a máme na ní jen stromečky, kytky mamka nepěstuje:) no my jsme se už ptali některých známých, kteří nebudou pozvaní, jestli by nám tam neobsluhovali a nečepovali pivo a tak, takže to bude v pohodě a mamka snad nebude muset okolo nikoho lítat, zatím máme domluvené 4 páry, takže 8 lidí, kteří řekli, že nám zadarmo rádi pomohou, tak to budeme řešit tak:) budeme do ní dávat kravinky, mám seznam, tak ti pošli do IP na něj odkaz:) děkuju:) taky se nám tam líbí a je to celkem cenově přijatelné:) ale zámek Berchtold je taky pěkný a mezi nevěstami i celkem oblíbeny, řekla bych:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho covece vcera mi to nedalo, tak uz mam doma kyticky:) vyrobim je na hostinu jako jmenovky:-) o starost min:-D takze moc dekuju za tip:-) jinak moc dekuju za ten seznam do tomboly, trochu jsme se tu s pritelem rezali smichy:-) Mas super, ze mate lidi, co vam pomuzou:-) kolik budete mit lidi? Strasne resim, koho na oslavu znat a nezvat, protoze se spoustou se moc nevidame, ale nejak patri do te party, se kterou se vidame a na jednu stranu je takovy blby nekoho zvat a nekoho ne..
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jo tombola by mohla být super:) chceme ji místo dražby střevíčku a tak:) jo jsem taky ráda, že nám někdo chce pomoci a zadarmo:) lidi bude tak kolem 50, ale tak 40 lidi je rodina, zbytek kamarádi, my budeme zvát jen ty kamarády, s kterýma se vídáme často:) ne že se náhodou potkáme jednou za dva roky někde:) to bychom pak museli zvát každého, takže kamarádů bude spíš minimum, ale zase ty nejbližší, co tam opravdu chceme:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky. Tak se k Vám také přidávám. Přítel mě na začátku února požádal o ruku. Letos jsme spolu 7. rokem. Teprve od dubna spolu začínáme bydlet, už se moc těším. Jelikož nás ale čeká rekonstrukce, tak svatbu plánujeme až na rok 2013. Ale už teď šílím a šmejdím po netu a hledám inspiraci :-D. Jsem blázínek a moc mě to baví :-). S přítelem se o tom už pomalu bavíme a řešíme místo svatby a datum. To jsme si stanovili na 3.8.2013. 13.7. se nám také líbilo, ale zavrhla jsem to, protože mám narozeniny :-). Ovšem z místa jsem zoufalá. Nic se mi nezamlouvá :-(. Nechceme moc drahou svatbu a ani moc nenašetříme. Představovali bychom si to venku pod širým nebem a hostinu pak na nějaké zahradě s párty stanem. Nemáte s tím některá zkušenost, co to obnáší? Jak finančně, tak i co vše je potřeba zařídit? A uvítám i tipy v okolí Olomouce, kde by se tohle dalo zrealizovat :-). Jinak bych si svatbu představovala nějakou jednoduchou v bohémském stylu nebo jak to říct :-). Žádné princeznovské šaty, spíš rovné bez velké sukně a jednoduché. Barevně bych to chtěla do tyrkysova, přítel zase do červena (což také není špatné). Takže to ještě rozhodujeme. Nejdůležitější je ale teď to místo, abychom ho mohli, co nejdřív zamluvit na ten termín. Jak to tady čtu, tak se bojím, aby ještě bylo volné. Z místa jsem ale fakt na prášky... Vůbec nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@sophinne no v okolí Olomouce na obřad moc tipů nemám:) za to bych mohla vědět, kde mít hostinu, myslím, že by to bylo celkem cenově dostupné, ale není to luxus 5 hvězdiček:) avšak velká zahrada a tak:) kdyby si chtěla, pošlu ti to do ip, a pak by si tam zavolala a vidělo by se:) tyrkysová je moc hezká, ale možná bude těžké sehnat v této barvě dekorace:) červená není špatná, ale tyrkys se mi líbí více:) btw možná by to šlo i přímo na té hostině, mít obřad:) ale nevím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Vím, že v Olomouci toho moc není na výběr. Bohužel :-(. Jinak určitě pošli,mám zájem se dozvědět víc ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To album jsem viděla a je to fakt nádhera :-) Budeš to mít krásné ;-) Taky bych nějaké takové místo brala, ale tady poblíž není nic :-/ Je tu sice taková malá zahrada s altánkem, ale když tam chceš třeba židle a tak, tak si to musíš dodat sama a pak to i hned po obřadu uklidit a navíc by se to tam konalo i za špatného počasí a to je dost blbé :-( Taky jsem si zjistila jeden zámek kousek, ale za obřad chtějí 8.000,- a není to tam podle mých představ a to ještě není do sálu povolen vstup v jehlových podpatcích, takže už vidím, jak se svatebčanky zouvají :-/ Jinak tu moc možností není... Fakt? No tak to jsem netušila, že se tam svatby takhle míjí :-/ ... No to máš pravdu, ještě mě pak čeká rehabka na 3 týdny, ale to nějak zvládnu a pak to bude dobré :-)) Aj, tak to máš taky dost blbé :-( Tak snad to bude brzo zase fajn ;-) No to mi povídej, mě už z toho občas cvaká, že jsem jen doma :-D ... Četla jsem tu v diskuzi něco o vyrábění kytiček nebo tak, mohla bys mi prosím taky poslat návod? Alespoň se nebudu tak nudit. Vy budete dělat tombolu? To mě nějak nenapadlo, ale může to být dobrý nápad. :-) Jinak toho 13.7. asi neklapne :-( Moje drahá polovička je stále proti, nelíbí se mu ta 13 :-/ chtěl by spíš 27.7. nebo někdy v srpnu, tak se budeme muset nějak domluvit. A taky mi včera řekl, že by se mu líbila i fialová svatba. Booooože, tak já si to tu plánuju v červené a on pak řekne tohle :-D Ale prý to nechá na mě, tak mi teď teda nahlodal.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 pojd do fialovy:-) budeme planit spolu:-) Tombolu budeme delat:-) Dostala jsem od jedne nevesty super seznam, tak ti ho muzu poslat:-) bude to fakt sranda:-) u nas stoji obrad taky 8000 + 3000 chteji za ozvuceni venku, takze jen obrad nas vyjde na 11000. Pecka. Na techvelkych je to pry fakt na prd. Pritel byl na par svatbach a rikal, ze je to fakt priserny. tady nam pani rekla, ze pokud budou na jeden den 2 svatby, tak se nepotkame. ze treba nas da v 11-12 a je az ve 14. Co maj vsichni s tou 13?:-) ja ty cisla nejak neprozivam. moji rodice se brali v patek 13.ledna pred asi 37 lety a porad jsou spolu. Tak jsem si rikala, ze by nebylo uplne spatny mit vyroci svatby presne pul roku po nasich:-) jinak kyticky ti poslu. Rozhodne by ses tim na nemocenske zabavila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak já o té fialové budu přemýšlet ;-) No tak to je taky hezká cena :-/ Asi je to tak normální, ale přece jen to není málo viď :-( Tohle my na radnici ušetříme, tak to použijeme na něco jiného :-) ... Tak to je super, že budete mít dost času a nebudete tam dvě svatby hned za sebou a všechno narychlo ;-) ... Viď, já to taky s tou 13 nechápu. Mě osobně to nějak nepřijde. Ještě kdyby to byl pátek, tak bych třeba chápala, že nechce, ale takhle :-/ Prý, že 13 je divná a že si to každý spojí s pátkem 13. Tak jsem řekla, že to je problém jejich a ne náš. Vychází to na sobotu a podle mě to nic blbého není. A navíc se to hezky říká i vypadá 13.7.2013 :-) A přesně jak říkáš, taky to nějak neřeším, jestli je pátek 13 nebo ne. Něco blbého se může stát vždycky, ale když je to ten pátek, tak si to všichni s tím spojí... Tak to možná zkusím ty kytičky vytvořit. Ještě jsem tu u jedné nevěsty viděla takové ty pom poms koule nebo jak se to jmenuje a taky to vypadlo dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj :) Já mam prstýnek od Valentýna,ale necháváme to taky až na příští rok. Chci to mít naplánované perfektně a ano,přiznávám se,že už tak lehce plánuju taky :) ale spíš jen sbírám nápady a třídím myšlenky a sny :) Je pro mě velice důležité,aby to byo dokonalé,takže proto ...:)
Odpovědět
Ahoj, tak se k vám diskuze také přidávám :) Přítel mě požádal v únoru o ruku, takže plánjuji a plánuji. Hledám na internetu různé inspirace a nápady abych měla vše perfektní. Mám určité sny a představy tak bych si je ráda splnila. Svatbu plánujeme v květnu na moje narozeniny. Chceme mít obřad v kostele a pak párty na zahradě. Obřad bude spíš odpoledne a pozveme jen nejbližší. Barva by měla být růžovočerná. Svatební šaty mám vyhlednuté v odstínech růžové a družičky budou v černých šatech s růžovou kyticí. A ženichovi budu muset sehnat kravatu a košili v podobné barvě mých šatů. Výzdobu si budu dělat sama, tombolu jsem už také vymyslela a svatební oznamení jsem vytvořila. Teď s přítelem sháníme trakař aby mě měl jak odvézt s kostela. Můžu se zeptat jak se jmenuje ta látka na stůl taková ta dokarační???
Odpovědět
Ahoj holky to my planujeme na cervenec 2013 ale uz dva roky sme zasnoubeni. Pristi rok pro to, ze si to cele chceme naplanovat sami a tak uz setrime penizky. Do toho nam prislo i nove bydleni a jina prace. Drzte mi palce at to pri 40 lidech vse zvladnu :-) Jinak i ja Vam vsem drzim palecky at se neco nestane do te doby. A at ten rok ..13 je jen pro stesti papik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rockerka, @luckyshek Ahojky holky. Vítejte mezi náma ;-) @rockerka Ty bláho, koukám, že už máš hodně velkou představu a i oznámení hotová ;-) Dekorační látka na stůl - nemyslíš organzu? @luckyshek Máme to podobné, také nám do toho přišlo bydlení a nová práce ;-) Budu držet palečky, aby ti vše vyšlo podle představ a na příští rok hodně štěstí :-)
Odpovědět
@awe1 Ahojky, je to taková ta látka uprostřed stolu, možna to je ta organza. V těch dekoracích mám trochu zmatek :) Dneska jsem na netu objevila ubrusy, který by se mi moc líbily a doprostře asi tu organzu. Svatební oznámení mám, tvořila jsem ho sama s motivem z večerníčku Špagetka a Štaflík. Mám teď dost času, na horách sem si zlomila kotník takže prouzdání na netu a hledání inspirace to je moje nynější zábava. Jenom družičky protestují takže je asi ani nebudu mít, protože nechtějí jít v černorůžových šatičkách protože se to prý nehodí do kostela, tak já nevím :( Bílou prostě nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja bych se pridala..presouvame svatbu z financnich duvodu a mych kosmetickych ze zari 2012 na jaro 2013
Odpovědět
Profilova fotka
@rockerka To by mohla být ta organza, ale ono je toho tolik, že kdo ví :-) Tak to bude určitě super oznámko ;-) Bude jen vaše a nikdo další ho nebude mít ;-) Aj, to muselo bolet :-( Jak dlouho s tím musíš být doma? Taky jsem na nemocenské s nohou a asi tak do června budu, takže to mám dost podobně, času hodně, tak pořád někde něco hledám :-) To mě mrzí, že družičky protestujou. Asi bych je taky raději neměla, kdyby to nechtěly po tvém. Je to tvůj den, má být podle tvých přání a nikdo by ti ho neměl kazit ;-)
Odpovědět
holky tak se taky přidávám, měli jsme mít svatbu letos, ale ještě jsme to přehodili na příští rok :) Ani nelitujem, sice se nám doma hromadí papíry s nalezenýma fotografama , místy hostiny atd..ale porovnáváme ceny a všechno v klidu, každý měsíc něco koupíme a začnem zařizovat až tak v únoru příští rok..Jinak jsem zasnoubená od května loňského roku a vdávat jsem se nechtěla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ kaspien, @krizecek Ahoj holky. Hurá další nevěsty :-) Nesmutněte, určitě to uteče rychle :-) Alespoň můžem hezky a pomalu plánovat, žádný fofry ;-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se poradit. Našla jsem na netu plastový ubrus http://www.pro-party.cz/cs/katalog-pa... jestli bude lepší než látkový. Posezení bude na zahradě s grilováním. Takže se mi plastový ubrus zdá praktický :)
Odpovědět
My taky už předběžně plánujem- strašně se těšíme oba :) Zatím nemáme datum, ale během měsíce chceme navštívit Sychrov- plánované místo našeho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám. S přítelem spolu budeme 16. dubna 2 roky. O ruku mě požádal na moje narozeniny v prosinci. Už máme datum 15. června 2013, u pana faráře jsme se byli taky nahlásit (aby nám termín nikdo nevyfoukl), místo na hostinu taky už máme, protože je tam dost nával celoročně. Před měsícem sem objednala muzikanta, který se nám moc líbil a víme, že je taky potřeba ho objednat dopředu. Zatím jenom tak brouzdám po internetu, půjčuju dvdčka pro inspiraci. Svatba bude bílo-tmavě fialová. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se do klubu, teda jestli ještě funguje :) ...taky plánujem 2013, po mých státnicích.....zatím nabírám inspiraci a ukládám si fotky do PC podle toho co mě zaujme...jinak region Zlínsko ;)
Odpovědět
My máme naplánováno datum 24.8.2013, protože je to den našeho výročí, které připadá na sobotu. Zatím se jen tak koukám ale těším se až ji budu chystat. Někdo z Ostravy a okolí se stejným datem???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já jsem byla o ruku nečekaně požádána teď v neděli a už hledám, plánuju a vytvářím, asi jsem mírně pošahaná :-D Ale předběžné datum je 11. května 2013. Chtěla jsem vždycky mít svatbu jedenáctýho a příští rok mi dává akorát na výběr mezi lednem, květnem a říjnem... takže květen vede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme na duben 2013...=o)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 Ahojky, tak to máme stejné datum :) Držím palce ať vše vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 20.duben :) už se těším..pomalinku už se nám to přelamuje přes rok:) už mam docela jasnou představu co a jak,ale tápu ve fotografech a DJích:o/ jinak naše bude zelená s krajkovým motivem :) původně jsem chtěla hnědou krajkovou,ale nechala jsem místo i ,,manželovi ",tak máme zelenou podle jeho a krajkovou podle mě:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?