Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj cérky, tak čumím po inspiracích. Ale nevim co je kniha hostu či jak se to nazývá a proooč? k čemu? a to je něaká tradce? Ještě jsem se stím nesetkala a to už jsem jo zažila svateb. Asi něaká novinka :) A za druhé Ta truhla na přání ? Normálně když jsem na svatbě se dá za 1, buď dárek překrásně ode mě načančaný. za 2 , nebo malý dáreček s přáním a ( někdy něaký ten peníz ) a zase zabalené. za 3 , nekdo dá přání a asi je v tom i něakký ten chechták ? Ale nevšimla jsem si že by jsme to někam dávaly do truhlice? Přejeme Novomanželům ble ble ble dáme to či ono. Oni to dají za sebe na další hromady darů a to je vše. A párkrát jsem si už všimla že ty co jsou zvlášť (přání) někdy se čtou pak odpoledne. Ale příjde my to dost nevkusné . Totiž ne vždy je tam psané něco co mají slyšet i ostatní. Je to přese korospondence novomanželům ne cele pospolitosti. Přátele tam napíšou i své zkušenosti atd... A převážně to čtou jiní a rozbalujou to a vidí ty peníze kdo co dal. S pozdravem
Odpovědět
@hudrinka ono je to různý, co se na svatbě jak dělá:-D číst nahlas přání nemusíš, nikde se to nevyžaduje a hosté o tom nerozhodují:-D většinou se to čte jako zábava po hostině při kafi (ale já toho taky nejsem zastánce) Kniha hostů je v podstatě to samý jako truhla přání-napíše se tam gratulace a přání do budoucna, příp nějaké to moudro:-)
Odpovědět
@parajan to souhlasím...většinou je právě nejnudnější to čtení, myslím, že to vůbec nikoho nebaví ;-)
Odpovědět
@hudrinka tak jsem trochu googlila a nasla jsem, ze to je tedy truhlicka, do ktery strcis ty nebo hosti prani s penizky a je to na to, aby se to nekde nevalilo a neztratilo .. no nevim, mne osobne to prijde jako vyhazovani penez, ta truhlicka stala devatenact stovek ...
Odpovědět
@krizecek taky myslím, hlavně to je na jedno brdo...:-D @kikik28 však si nemusíš kupovat zrovna tu za 1900. Je jasný, že jakmile je to něco jinýho a má to nálepku "svatební" tak to bude drahý jako blázen. Ale moc hezké truhličky si tu některé holky vyráběly. Já mám třeba doma zrovna jednu, která by se na to hodila jako dělaná-jen natřít bílou barvou a přidělat pár ozdob. Sehnala jsem v NanuNana za 250kč a v Ikea jsem viděla dost podobnou ještě za míń:-)
Odpovědět
@parajan jo to uz by byla prijatelnejsi cena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, to nejsem jediná, kdo plánuje tak brzy? Dneska jsme si zamluvili svatební místo, tak mám radost:-)) jen matrika bude řešit až po novym roce, tak můžu zas na 3/4 roku vydechnout:-D:-D Ale rozhodně radši dřív, než pozdě:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, já byla požadana o ruku na Valentyna :D. S přítelem jsme spolu 5 let a 2 roky spolu žijeme a min rok jsme si koupili byt. Na to že je nám 25 let jsme toho stihli už dost. A ted planujeme jak svatbu tak i mimušo :DD A svatba by měla být 3.8.2013 :D... Ted se bavime jen teoreticky a tak leden, unor začneme se zařizovanim. Bydlime kousek do kroměříže tak jsme zvažovali Zamek, radnici nebo Zámek Holešov, ale nakonec to bude u nas v městečku na radnici či v krasnem kostele. Tak snad bude vše ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusek07 Gratuluju k zasnoubeni:-) jestli ti muzu poradit, zamluvte si misto hned. v lednu nebo unoru budes paberkovat, co kde zbylo. uz ted v lete se zacnou plnit terminy na pristi rok... My jsme si misto na pristi cervenec uz zamluvili a to me drahy jeste ani nepozadal o ruku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:DDD @rozzaarka díky moc :D, určo ted pujdeme menit trvala bydliště tak to asik všechno s fouknem najednou at mame jistotu :D Nedavno jsem se divala na youtube na ruuzne svatby a sdesila se me panika :D Je toho tolik co se musí zvládnout a to nemluvim o penezich co to bude všechno stat. :D Na aukru maji mega krasne svatebni riuzne šaty a taky levne, ale co je to platne když si to člověk nemuze vyzkoušet :D Budu patrat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusek07 to mas pravdu, ze je toho moc, ale mame jeste spoustu casu:-)) saty si budu objednavat v cine - kdyz juknes do diskuze asapbay a jine saty od cinskych vyrobcu nebo jak se to jmenuje, najdes tam spoustu rad a informaci. hodne holek si je nechalo sit v cine a vyjde to mnohem lip nez tady - siji i na miru, pokud nespadas do konvencnich velikosti:-) jakou chces barvu svatby? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Kamaradka měla taky nadherne šaty z Číny, ale musela si je nechat upravit. No já ještě nevím, bude se to odvíjet právě od šatů. Já bych chtěla totiž štay bud s nějakou výšivkou nebo stuhou. Tak uvidim. Bud do červena, zelena či fialova. Uvidíme :D A co ty? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My chceme fialovou. Jeste se mi libila do oranzova, ale nakonec to vyhrala fialova:-) svetla filaova. puvodne se mi strasne libily tyhle saty http://www.plesove-saty.cz/eshop/1012..., ale ted jsem nasla spoustu nadhernych saticek, tak se jeste uvidi. hodne inspirace najdes na www.dhgate.com, nebo na asapbay.com. tam si urco vyberes:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tyjo, to jste zamlouvali místo tak brzy? My se chceme brát v dubnu 2013 a teprve koncem léta plánujeme vybrat místo a říkali jsme si, že to bude určitě stačit :-( :-) Tak nevím, abychom pak nemrkali na drát, až bude obsazeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tyhle šaty jsou krásný, ale určitě se dají sehnat za méně peněz na jiných e-shopech. Zkus kouknout do diskuze třeba tady http://www.beremese.cz/diskuse/tema/m... ale pokud se domluvíš anglicky tak ty ostatní jsou taky super. Já bohužel pouze rozumím, ale bojím se riskovat, že se nedomluvím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Můžu se přidat? Taky plánujeme svatbu na rok 2013, červenec nebo srpen :-) Mě se líbilo 13.7.2013, ale přítel s 13 moc nesouhlasí, tak ještě uvidíme. Jsem ráda, že je vás tu tolik, protože jsem si, než jsem tuhle stránku našla, trochu připadala jako blázínek, že chci plánovat takhle dopředu :-) Ale stejně mi to nedá a hledám alespoň inspirace a s přítelem to pak probíráme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple chce to takhle brzo, kdyz si tu najdes par diskuzi o mistech, vsichni, co si mysleli, ze 3/4 roku staci, byli pak hotovy, ze paberkuji zbytky. Asi taky zalezi, kde chces svatbu mit - my jsme z Prahy a tady ani v okoli toho neni moc podle nasich predstav. Na radnici by to asi bylo v pohode, ale pritel chtel zameckou zahradu, takze se nam vyber trochu zuzil:-) ale jakmile mas misto, mas na zbytek cas.. od mista a data se odviji zbytek, tak mam ted klid:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_r1 Marti tohle bylo kvuli obrazku. Na dhgate byly za 95 USD, coz je trochu jina cena proti tomuhle. necham si usit saty v cine, asi ne tyhle, nasla jsem spoustu jinych nadhernych, ale na saty mam jeste hafo casu:-) Anglictinu ucim, takze s tim problem nemam:-) Kdybys chtela pomoct pak pri objednavani a vyrizovani, neni problem. prelozit ti nejaky mailik nebo odpoved je to nejmensi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Ahojky, urco se pridej:-) pojd do 13.7., my to mame taky 13.7.:-) a ze planujes dopredu je dobre:-) odkud jsi? a jake mas predstavy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jé děkuji, to si hodná :) já se zatím taky koukám, ještě nemáme na příští rok termín, takže na šaty je času dost :-) ale představu nějakou mít chci a přece jen je to pro mě jedna z nejhezčích "povinností" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Aha :-D my jsme taky z Prahy, ale chtěli bychom kostel. Uvažujeme nad Sázavským klášterem. Ale právě jsme si mysleli, že si to přes léto všechno pěkně objedeme a rozhodneme se :-D Tak teď jsem zviklaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rozzaarka Fakt? No mě se to právě taky zdálo hezké 13.7.2013 :-) tak třeba se nakonec domluvíme ;-) Budu až do května možná ještě trochu dýl na neschopence, ale potom vyrazíme termín hned zamluvit, snad nebude pozdě :-( Jsem z Domažlic, takže svatba proběhne nejspíš tady na radnici a hostina potom někde poblíž. Původně jsem chtěla nějaký zámek, ale všechny jsou celkem daleko, takže bychom museli zajišťovat ještě ubytování a bylo by to komplikovanější a určitě by nepřišlo tolik přátel :-( Moje představa je bílo - červená svatba, květiny určitě červené růže (třeba s něčím kombinované) a tady na beremese jsem našla plno inspirací a jak jsem právě doma, tak mi to nedá a pořád hledám, abych to měla dokonalé :-) Snad nakonec barvu nezměním :-D Až začneme dávat vše možné dohromady, tak určitě vytvořím i nějaké album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 copak ti je, ze jsi na neschopence tak dlouho? Ted jsem taky onemocnela, tak jsem z toho vztekla.. radsi bych chodila vzdelavat elitu naroda, nez chcipat doma... to je super, ze mas uz inspiraci, cervena je krasna. tim, ze jsme blondyna, beru radsi pastelovy barvy:-) cervena mi moc neslusi:-) my budeme mit obrad a hostinu cca 30 km od sebe, taky to neni uplne idelani, ale z rodu Rotschieldu bohuzel nejsme ani jeden:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple tak to mozna obejdete na jare:-) u kostelu moc nevim, jak jsou natriskany, my koukali spis na zamky:-) tak te treba plasim zbytecne, ale kdyz to budete mit, budes i ty klidnejsi a budes se v klidu zabyvat cukratkama, satickama, oplnkama a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_r1 co se tyce satu jsem byla strasne dlouho zblbla do tamtech, jen bych chtela bily korzet a v barve jenom tu "serpu", ale pak jsem narazila na beremko a saty z ciny na dhgate a tak a uz jsem listovala a hledala a mam spoustu jinych:-) po tom, co jsme si vybrali misto a datum jsem asi 4 dny jen sedela na netu a vymyslela svatbu:-) ted me to silenstvi uz trochu preslo:-) Cela svatba je takova mila "povinnost". Az me prestane bavit ucitelovani, dam se na svatebni koordinatorku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ále byla jsem na operaci s nohou a teď mám na 12 týdnů nechodící sádru :-/ Takže bych taky radši byla zahrabaná mezi papírama než být takhle doma. Ale zase alespoň můžeme sbírat inspiraci :-) Přeji Ti rychlé uzdravení :-) Mě se právě červená líbila vždycky a protože mám tmavé vlasy, tak to i jde. Ale jinak se mi líbí i pastelové barvy, třeba fialovou naprosto miluju. No právě, být Rotschield, tak bych si svatbu přála na zámku, třeba na Dobříši nebo Hluboké, ale jsou docela daleko. Na jeden je to hodina a půl a na druhý dvě :-/ a nic levného to bohužel není :-/ No a právě jak jsem říkala, taky by nejspíš nepřijeli na večer kamarádi. Takhle to mají blízko, přijdou a bude večer sranda :-))) Takže to budou Domažlice a focení potom v parku :-) Mrkala jsem na ty Kunice, jak máš napsané na profilu (snad to nevadí) a moc se mi to líbí. Vybrali jste dobře ;-) V kolik budete mít obřad? Já jsem si říkala, že pokud 13.7. 2013, tak to svádí na 13:00 :-D Budete mít hodně lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Svatba bude fialova:-) to jsem rada, ze se ti libi:-)a diky za chvalu mista - nasla jsi na tech strankach Berchtoldu to album s pripravama? ty oblouky a tak.. nadhera:-) ale ten si stejne budu zdobit sama:-) Cas obradu budeme vedet az po novym roce, protoze to matrika teprve vyhlasi terminy a casy a tak... Hluboka se mi taky libila, ale co jsem slysela, tak na tehle velkych zamcich to stoji za prd, protoze tam vychazi jedna svatba ze salu a venku uz ceka dalsi... takze to v tech Domazilicich a my na Berchtoldu budeme mit lepsi:-) Tu nohu ti nezavidim... To pak budes muset jeste buhvijak dlouho na rehabilitace. Ja prave ted moc nemuzu nabirat inspiraci, protoze nemuzu moc koukat do kompu - mam obrnu licniho nervu a furt mi slzi oko, protoze jak nefunguji ty svaly, tak mi poradne nemrka. Kolegyne mi rikaly, ze mam aspon cas ucit se na statnice, ale to bych musela byt schopna cist:-) jsem hotova, ze budu doma tak 2-3 tydny (snad), tech 12 je sileny..
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to s mi moc nehodí do krámu :-/ čekají mě státnice, smolím bakalářku a tak :-) Uvidíme, co vymyslíme :-) Ty učíš? A jaký předmět, jestli se můžu zeptat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple o sttnicich mi ani nemluv, taky me to ceka:-/ a vubec se netesim... to pitomy psani nesmyslu uz jsem nastesti v lednu odevzdala:-) ucim anglictinu a ted mi dali i nemcinu. Ale aprobaci mam anglinu:-) co dodelavas za skolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli na plese, kde hrála kapela, kterou chceme, byli jsme se nimi domluvit a oni, ať se domluvíme a dáme jim už vědět, což mě překvapilo, ale je vidět, že si lidí zamlouvají některé věci hodně dopředu:) takže jsme si je raději už taky zamluvili:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?