Menu Forum

Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

19. pro 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
smisek.ivca
32
Registrovala se 12. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 29 přátel. Brandýs nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
smisek.ivca
32
Registrovala se 12. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 29 přátel. Brandýs nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí.
 Ahojda, taky se k vám přidávám. Svatba bude 13.7.2013 na Nových Hradech. Měli jsme to s přítelem krásně naplánovaný, podobně jako v Básnících...udělat maturitu, 5 let na vysoký, rok spolu bydlet a potom svatba. Ale po třech měsících na VŠ jsme si uvědomili, že jsme se spletli v oboru a šli do práce... Jsme ted spokojený, že se nemusíme učit emoticon Jsmem spolu 5 let a 4 roky spolu bydlíme a je to super emoticon
23. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
molly1987
29
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
molly1987
29
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 15 přátel.
 Ahoj. Tak se taky přidávám k vám do skupiny emoticon Přítel mě před týdnem požádal o ruku a i když by se zdálo, že bychom svatbu klidně mohli uspořádat příští rok, rozhodli jsme se, že to necháme v klidu na rok 2013 emoticon
27. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dance01
10
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
dance01
10
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků.
 Taky se přidám emoticon vypadá to, že svatba bude 17. 8. 2013... zasnoubeni nejsme (zatim) emoticon a zatim si jen tak plánuju pro sebe, shromažďuji fotečky a všechno co se mi líbí... zařizovat se začne až tak rok před svatbou emoticon
10. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mispulink
1
Registrovala se 10. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
mispulink
1
Registrovala se 10. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 3 přátele. Region Kladno.
 Taky se přidávám emoticon svatba by měla být 3.3.2013.....zasnoubení zatím nejsme,A zatím ani neplánují,jen si představuji jaké by to mohlo být.Chtěli bychom plánovat příští rok tak nějak o prázdninách
10. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
p_apple
87
Registrovala se 21. října 2011 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
 Ahoj, my jsme se také rozhodli pro rok 2013 emoticon Zatím nic moc neplánujeme. Jen sbírám inspiraci. Budu ráda za každou radu, kdy a jak a s čím začít emoticon
10. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 284 příspěvků a 1 inzerát. Má 39 přátel.
 Ahojda holky, tak už jste některá začala s přípravami?emoticon Já už jsem přemýšlela čím začít, ale nějak nevímemoticon
28. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 13 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
Registrovala se 24. října 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 13 přátel. Region Ostrava.
 Ahojky, přidávám se k Vám emoticon ...Před týdnem proběhly zásnuby, ale se svatbou nebudeme spěchat..chceme si užít i přípravy emoticon
29. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @evelina_vm Ahojdaemoticon taky si chci užít přípravy, ale občas mi přijde, že je moc brzy na to, abych začala něco dělat:D vy už jste se do něčeho pustili?
29. lis 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
 @denisaho Máš pravdu, je to hodně brzo, takže ještě nic nezajišťujeme, nerozhodujeme...emoticon. Teď se spíš bavím tím, že koukám po šatech a vymýšlím barevné kombinace svatby. Do rezervací a vybírání se pustím asi někdy na jařeemoticon. A co ty? Ty Tvé návody v albu jsou super! emoticon
30. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @evelina_vm Barevné kombinace svateb jsem taky vymýšlela, nakonec jsem skončila úplně někde jindy, než jsem původně chtělaemoticon já na jaře zamluvím fotografku, místo máme vybrané, to se zamluví až v říjnu a hostina bude asi u nás na zahradě, takže pak jen stany, květinářku i kadeřnici mám jasnou, takže já bych se celkem pustila do nějakých dekorací, strašně mě baví něco tvořit, ale nevím, kde mám začítemoticon Díky, snažila jsem se něco pěkného sehnat, sama budu tvořit, tak jsem si říkala proč to se nedat, aspoň to pomůže dalšímemoticon Díky za pochvaluemoticon
30. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
desire11
Registrovala se 1. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
desire11
Registrovala se 1. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky... vezmete mě do party? S přítelem jsme se taky shodli na 2013, ale on nějak dopředu nic řešit nechce emoticon tak jsem si říkala, že musím nabrat inspiraci a povykládat s vámi tady emoticon Proto nevydržím neplánovat :D
1. pro 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
molly1987
29
fotoportrét
fotoportrét
molly1987
29
 Jasně emoticon Vítej. Taky nevydržím nekoukat se na svatební stránky i když vím, že času je ještě fůra. Zatím si dělám jen seznam s odkazy, co a jak by se mi líbilo emoticon
1. pro 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
fotoportrét
fotoportrét
evelina_vm
8
 @denisaho Tak to máš krásně vymyšlené!emoticon...Taky bych chtěla být tak šikovná..v mém podání by z toho byly jen nějaké patvary místo kytičekemoticon
1. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
 Ahoj, mohu se přidat? Taky plánujeme svatbu na rok 2013. Příští rok dodělávám školu a nechci do toho ještě připravovat svatbu. Zkrátka svatba je radost, tak proč plánovat ve shonu emoticon. Zatím mi to nedá a musím obhlížet a částečně plánovat emoticon, se seznamem odkazů jsem na tom stejně emoticon
6. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 ahoj holky, tak já se ráda přidám k vám. S přítelem jsme se zasnoubili před čtrnácti dny a předběžně jsme se dohodli na svatbě léto 2013. emoticon Je to sice ještě strašně daleko, ale ráda si s vámi o našich plánech a pak i přípravách poklábosím. emoticon
7. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @keeshka ahojky, to jsme na tom stejně, taky příští rok dodělávám školu a nechci do toho plánovat svatbu, chci si ji pořádně užít a ne se stresovat emoticon @kikik28 ahojkyemoticon jj je to daleko, zatím jsem už několikrát změnila názor na to jakou chci svatbu:D ale teď už snad mám jasnoemoticon
7. pro 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 @denisaho a jakou svatbu by si chtela? ja jsem se zatim akorat zaregistrovala sem na beremko, protoze se mi tahle stranka docela libi, a pred chvili jsem koukala do toho planovace na jeden rok a zustala jsem cucet, co vsechno je potreba zaridit emoticon
7. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @kikik28 no jak mám ve fotoblogu booksvatbu, tak něco takového, protože jsme s přítelem knihomolovéemoticon takže asi takemoticon původně jsem chtěla kopretiny, ale nakonec nebudou, protože jsou moc drobné a jsou drahéemoticon květiny budu mít asi gebery a chtěla bych je nakombinovat s papírovýmaemoticon ty se mi moc líbíemoticon a ty by si chtela jakou?
7. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 @denisaho tyyy jo, to je super napad, zvlast ty jmenovky, co mas v albu, se mi hrozne libi .. no ja nevim, jestli tu svatbu budeme nejak tematicky zamerovat, jestli jo, tak nas to musi nejak samo napadnout a zatim teda jsem muzou nepolibena emoticon mozna to bude sjednonecene jen barevne, nebo nejakym drobnym prvkem emoticon
7. pro 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @kikik28 děkujiemoticon no my taky nechtěli, ale pak jsem někde viděla sovičky a přišlo mi to superemoticon jsem říkala, že se mi to moc líbí, ale moc se to k nám nehodí, že nejsme Sovovi, tak jsem to ze srandy říkala přítelovi, a že leda kdyby ty sovy měly knížkyemoticon že to už bychom byli my :D no a tak jsme vypustili sovy a máme jen knihyemoticon jinak jsem chtěla původně zelenou, ale nakonec to asi změním na žlutouemoticon bude to veselejšíemoticon
7. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 @denisaho no presne tak si myslim, ze to tema ma vyplynout samo emoticon, jinak ja jsem byla na svatbe, ktera byla zluta a bylo to moc prijemny slunecny emoticon
7. pro 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
 @denisaho registrovala jsem se na tyhle stránky, abych se pokoukala a inspirovala. Plánovač zatím neotevřela, stres ze státnic mi zatím stačí emoticon. Koukám, že je tu dost holek co příští rok končí školu a další rok plánuje svatbu. Jo kdybych příští rok nekončila, tak klidně bych se už vdávala emoticon . Na druhou stranu, alespoň si prodloužíme radost z plánování a sladkého očekávání emoticon . Jinak, máš moc krásné jmenovky s konflíky a ty papírové růže jsou boží!!
7. pro 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 no ja sice mam uz skolu za sebou, ale pristi rok se chystam na advokatni zkousky, takze duvod je v podstate obdobny, chci se v klidu ucit a nemichat to s pripravama emoticon navic bychom se radi nejdriv stehovali do vlastniho a pak se teprv veselili emoticon
8. pro 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @keeshka no já na plánovač koukala, ale usoudila jsem, že mi je k ničemu, tak ho zase zavřelaemoticon já si řikala, že všechno aspoň budu mít v kliduemoticon takže jsem to odsunulaemoticon teoreticky jsme se mohli vzít už během studia, ale nebudu jim dělat bordel v papírech:D děkujuemoticon myslím, že to je inspirace taky z beremkaemoticon papírové růže jsou z cizích stránekemoticon na zahraničních webech toho mají daleko víceemoticon přemýšlím totiž, že já budu mít živou namíchanou s papírovýma, mamka a tchýňka taky a družičky už jen papírové a výzdobu taky z papírovýchemoticon @kikik28 takže právnička? emoticon to si budu pamatovat., právník se hodí vždyckyemoticon taky to doma slyším pořád, že jsem si vybrala blbou školu:D měla jsem jít prej na právníka nebo doktora, právníka bych ještě přežila, ale doktora nikdyemoticon
8. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
 @denisaho Tak jsem se nakonec na ten plánovač podívala a ukázala ho příteli - vykulil oči a prý svatbu nevidí dříve než za tři roky. Já mu dám emoticon !!! Tady je tolik inspirace, že nevím kam dříve se podívat. S těmi kytkami je to dobrý dápad, velmi nápaditý a podle mne to bude vypadat fakt dobře emoticon

@kikik28 bydlet je přece jen důležitější než svatba, tak ať si najdete hezké vlastní bydlení a můžete v klidu plánovat svatbu. Souhlasím s denisaho, advokátka se může hodit emoticon
8. pro 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @keeshka no přítel má zase občas jiný názoremoticon ale vždy se dohodneme, svatbu odsunovat naštěstí nechceemoticon jj taky je mraky inspiraceemoticon jj už jsem zkoušela dokonce i jejich výrobuemoticon mám to ve fotoblogu a vypadá to nečekaně dobřeemoticon takže do toho asi pujduemoticon
8. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
 @denisaho tak u nás jsou právě taky rozdílné představy. Přítel si zatím myslí, že je dost času, ale já si myslím, že bychom se měli sjednotit v základních otázkách - svatbu kde, kolik lidí pozveme, atd. No a protože jste mne tady holky inspirovaly, ráda bych si spoustu věcí vyrobila sama. Už se na to moc těším, moc ráda něco vyrábím emoticon. A to potřebuje taky dost času. Teď jsem se úplně nadchla pro výrobu vlastních oznámení, ráda bych je i psala, protože to mne opravdu baví a naštěstí mám talent po tatínkovi. No nás zatím čeká oznámení našeho zasnoubení rodičům, ale vím že budou mít radost emoticon.
Koukala jsem na tvé kytičkové výtvory v albu, budu se opakovat, ale tohle je fakt geniální nápad. Papírové kvítí mne nikdy nenapadlo a vypadá to moc pěkně a pochopila jsem, že k vám se to hodí. Jsem zvědavá na další výtvory.
9. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @keeshka jo to si přítel taky myslel, ale už si to nemyslíemoticon my už jsme se celkem právě v základních věcech sjednotiliemoticon víme kde, kdy, kolik bude mít lidí a takemoticon jj já taky ráda vyrábímemoticon baví mě to od malaemoticon právě, na to je potřeba dost času, nerada bych to pak dělala ve stresuemoticon oznámení si budu vyrábět taky samaemoticon už mám dokonce i vybraný jaký tipemoticon já je teda dělat budu v počítači a tisknoutemoticon jj my už jim to řekliemoticon vzali to všichni v pohodě, možná tím, že to bude až 2013:D
Díky a jde to vyrábět velmi snadno, hlavně ta rolovanáemoticon mám ještě plno takovýchto návodů na zahraničních webechemoticon
9. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
fotoportrét
fotoportrét
kikik28
 @keeshka no tak nas oznameni rodicum teprve ceka, tak jsem zvedava, co na to reknou emoticon jinac vam holky zavidim, ze ste sikovne, to ja bohuzel moc nejsem, ale i tak bych si chtela hodne veci delat na svatbu sama, sice mi to bude asi dlouho trvat, nez neco poradnyho vytvorim, ale casu je dost emoticon
@denisaho myslis, ze bys mi mohla poslat nejake odkazy z tech zahranicnich webu, co si nasla?
14. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
fotoportrét
fotoportrét
denisaho
27
 @kikik28 jasně pošlu ti to do IPemoticon nejdřív to teda musím najít ve svých záložkách, mám v nich lehce nepořádekemoticon
14. pro 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš