Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, taky se k vám přidávám. Svatba bude 13.7.2013 na Nových Hradech. Měli jsme to s přítelem krásně naplánovaný, podobně jako v Básnících...udělat maturitu, 5 let na vysoký, rok spolu bydlet a potom svatba. Ale po třech měsících na VŠ jsme si uvědomili, že jsme se spletli v oboru a šli do práce... Jsme ted spokojený, že se nemusíme učit :-D Jsmem spolu 5 let a 4 roky spolu bydlíme a je to super :-D
Odpovědět
Ahoj. Tak se taky přidávám k vám do skupiny :-) Přítel mě před týdnem požádal o ruku a i když by se zdálo, že bychom svatbu klidně mohli uspořádat příští rok, rozhodli jsme se, že to necháme v klidu na rok 2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidám :) vypadá to, že svatba bude 17. 8. 2013... zasnoubeni nejsme (zatim) :) a zatim si jen tak plánuju pro sebe, shromažďuji fotečky a všechno co se mi líbí... zařizovat se začne až tak rok před svatbou :)
Odpovědět
Taky se přidávám :-) svatba by měla být 3.3.2013.....zasnoubení zatím nejsme,A zatím ani neplánují,jen si představuji jaké by to mohlo být.Chtěli bychom plánovat příští rok tak nějak o prázdninách
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme se také rozhodli pro rok 2013 :-) Zatím nic moc neplánujeme. Jen sbírám inspiraci. Budu ráda za každou radu, kdy a jak a s čím začít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak už jste některá začala s přípravami?:) Já už jsem přemýšlela čím začít, ale nějak nevím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k Vám :-) ...Před týdnem proběhly zásnuby, ale se svatbou nebudeme spěchat..chceme si užít i přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evelina_vm Ahojda:) taky si chci užít přípravy, ale občas mi přijde, že je moc brzy na to, abych začala něco dělat:D vy už jste se do něčeho pustili?
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Máš pravdu, je to hodně brzo, takže ještě nic nezajišťujeme, nerozhodujeme...:-). Teď se spíš bavím tím, že koukám po šatech a vymýšlím barevné kombinace svatby. Do rezervací a vybírání se pustím asi někdy na jaře:-). A co ty? Ty Tvé návody v albu jsou super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evelina_vm Barevné kombinace svateb jsem taky vymýšlela, nakonec jsem skončila úplně někde jindy, než jsem původně chtěla:) já na jaře zamluvím fotografku, místo máme vybrané, to se zamluví až v říjnu a hostina bude asi u nás na zahradě, takže pak jen stany, květinářku i kadeřnici mám jasnou, takže já bych se celkem pustila do nějakých dekorací, strašně mě baví něco tvořit, ale nevím, kde mám začít:) Díky, snažila jsem se něco pěkného sehnat, sama budu tvořit, tak jsem si říkala proč to se nedat, aspoň to pomůže dalším:) Díky za pochvalu:)
Odpovědět
Ahoj holky... vezmete mě do party? S přítelem jsme se taky shodli na 2013, ale on nějak dopředu nic řešit nechce :) tak jsem si říkala, že musím nabrat inspiraci a povykládat s vámi tady :) Proto nevydržím neplánovat :D
Odpovědět
Jasně ;-) Vítej. Taky nevydržím nekoukat se na svatební stránky i když vím, že času je ještě fůra. Zatím si dělám jen seznam s odkazy, co a jak by se mi líbilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denisaho Tak to máš krásně vymyšlené!:-)...Taky bych chtěla být tak šikovná..v mém podání by z toho byly jen nějaké patvary místo kytiček:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mohu se přidat? Taky plánujeme svatbu na rok 2013. Příští rok dodělávám školu a nechci do toho ještě připravovat svatbu. Zkrátka svatba je radost, tak proč plánovat ve shonu :-). Zatím mi to nedá a musím obhlížet a částečně plánovat :-), se seznamem odkazů jsem na tom stejně ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já se ráda přidám k vám. S přítelem jsme se zasnoubili před čtrnácti dny a předběžně jsme se dohodli na svatbě léto 2013. :-) Je to sice ještě strašně daleko, ale ráda si s vámi o našich plánech a pak i přípravách poklábosím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka ahojky, to jsme na tom stejně, taky příští rok dodělávám školu a nechci do toho plánovat svatbu, chci si ji pořádně užít a ne se stresovat :) @kikik28 ahojky:) jj je to daleko, zatím jsem už několikrát změnila názor na to jakou chci svatbu:D ale teď už snad mám jasno:)
Odpovědět
@denisaho a jakou svatbu by si chtela? ja jsem se zatim akorat zaregistrovala sem na beremko, protoze se mi tahle stranka docela libi, a pred chvili jsem koukala do toho planovace na jeden rok a zustala jsem cucet, co vsechno je potreba zaridit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 no jak mám ve fotoblogu booksvatbu, tak něco takového, protože jsme s přítelem knihomolové:) takže asi tak:) původně jsem chtěla kopretiny, ale nakonec nebudou, protože jsou moc drobné a jsou drahé:) květiny budu mít asi gebery a chtěla bych je nakombinovat s papírovýma:) ty se mi moc líbí:) a ty by si chtela jakou?
Odpovědět
@denisaho tyyy jo, to je super napad, zvlast ty jmenovky, co mas v albu, se mi hrozne libi .. no ja nevim, jestli tu svatbu budeme nejak tematicky zamerovat, jestli jo, tak nas to musi nejak samo napadnout a zatim teda jsem muzou nepolibena :-) mozna to bude sjednonecene jen barevne, nebo nejakym drobnym prvkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 děkuji:) no my taky nechtěli, ale pak jsem někde viděla sovičky a přišlo mi to super:) jsem říkala, že se mi to moc líbí, ale moc se to k nám nehodí, že nejsme Sovovi, tak jsem to ze srandy říkala přítelovi, a že leda kdyby ty sovy měly knížky:) že to už bychom byli my :D no a tak jsme vypustili sovy a máme jen knihy:) jinak jsem chtěla původně zelenou, ale nakonec to asi změním na žlutou:) bude to veselejší:)
Odpovědět
@denisaho no presne tak si myslim, ze to tema ma vyplynout samo :-), jinak ja jsem byla na svatbe, ktera byla zluta a bylo to moc prijemny slunecny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho registrovala jsem se na tyhle stránky, abych se pokoukala a inspirovala. Plánovač zatím neotevřela, stres ze státnic mi zatím stačí :-). Koukám, že je tu dost holek co příští rok končí školu a další rok plánuje svatbu. Jo kdybych příští rok nekončila, tak klidně bych se už vdávala :-) . Na druhou stranu, alespoň si prodloužíme radost z plánování a sladkého očekávání ;-) . Jinak, máš moc krásné jmenovky s konflíky a ty papírové růže jsou boží!!
Odpovědět
no ja sice mam uz skolu za sebou, ale pristi rok se chystam na advokatni zkousky, takze duvod je v podstate obdobny, chci se v klidu ucit a nemichat to s pripravama :-) navic bychom se radi nejdriv stehovali do vlastniho a pak se teprv veselili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka no já na plánovač koukala, ale usoudila jsem, že mi je k ničemu, tak ho zase zavřela:) já si řikala, že všechno aspoň budu mít v klidu:) takže jsem to odsunula:) teoreticky jsme se mohli vzít už během studia, ale nebudu jim dělat bordel v papírech:D děkuju:) myslím, že to je inspirace taky z beremka:) papírové růže jsou z cizích stránek:) na zahraničních webech toho mají daleko více:) přemýšlím totiž, že já budu mít živou namíchanou s papírovýma, mamka a tchýňka taky a družičky už jen papírové a výzdobu taky z papírových:) @kikik28 takže právnička? :) to si budu pamatovat., právník se hodí vždycky:) taky to doma slyším pořád, že jsem si vybrala blbou školu:D měla jsem jít prej na právníka nebo doktora, právníka bych ještě přežila, ale doktora nikdy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Tak jsem se nakonec na ten plánovač podívala a ukázala ho příteli - vykulil oči a prý svatbu nevidí dříve než za tři roky. Já mu dám :-) !!! Tady je tolik inspirace, že nevím kam dříve se podívat. S těmi kytkami je to dobrý dápad, velmi nápaditý a podle mne to bude vypadat fakt dobře ;-) @kikik28 bydlet je přece jen důležitější než svatba, tak ať si najdete hezké vlastní bydlení a můžete v klidu plánovat svatbu. Souhlasím s denisaho, advokátka se může hodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka no přítel má zase občas jiný názor:) ale vždy se dohodneme, svatbu odsunovat naštěstí nechce:) jj taky je mraky inspirace:) jj už jsem zkoušela dokonce i jejich výrobu:) mám to ve fotoblogu a vypadá to nečekaně dobře:) takže do toho asi pujdu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho tak u nás jsou právě taky rozdílné představy. Přítel si zatím myslí, že je dost času, ale já si myslím, že bychom se měli sjednotit v základních otázkách - svatbu kde, kolik lidí pozveme, atd. No a protože jste mne tady holky inspirovaly, ráda bych si spoustu věcí vyrobila sama. Už se na to moc těším, moc ráda něco vyrábím :-). A to potřebuje taky dost času. Teď jsem se úplně nadchla pro výrobu vlastních oznámení, ráda bych je i psala, protože to mne opravdu baví a naštěstí mám talent po tatínkovi. No nás zatím čeká oznámení našeho zasnoubení rodičům, ale vím že budou mít radost :-). Koukala jsem na tvé kytičkové výtvory v albu, budu se opakovat, ale tohle je fakt geniální nápad. Papírové kvítí mne nikdy nenapadlo a vypadá to moc pěkně a pochopila jsem, že k vám se to hodí. Jsem zvědavá na další výtvory.
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka jo to si přítel taky myslel, ale už si to nemyslí:) my už jsme se celkem právě v základních věcech sjednotili:) víme kde, kdy, kolik bude mít lidí a tak:) jj já taky ráda vyrábím:) baví mě to od mala:) právě, na to je potřeba dost času, nerada bych to pak dělala ve stresu:) oznámení si budu vyrábět taky sama:) už mám dokonce i vybraný jaký tip:) já je teda dělat budu v počítači a tisknout:) jj my už jim to řekli:) vzali to všichni v pohodě, možná tím, že to bude až 2013:D Díky a jde to vyrábět velmi snadno, hlavně ta rolovaná:) mám ještě plno takovýchto návodů na zahraničních webech:)
Odpovědět
@keeshka no tak nas oznameni rodicum teprve ceka, tak jsem zvedava, co na to reknou :-) jinac vam holky zavidim, ze ste sikovne, to ja bohuzel moc nejsem, ale i tak bych si chtela hodne veci delat na svatbu sama, sice mi to bude asi dlouho trvat, nez neco poradnyho vytvorim, ale casu je dost :-) @denisaho myslis, ze bys mi mohla poslat nejake odkazy z tech zahranicnich webu, co si nasla?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 jasně pošlu ti to do IP:) nejdřív to teda musím najít ve svých záložkách, mám v nich lehce nepořádek:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?