Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěsty :-) Také mě to v roce 2013 čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 my spolu budeme v lednu 3 roky, známe se 6 let a dva roky spolu bydlíme
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 tyyo, to je taky slušný:) My jsme spolu 3 roky a stejnou dobu spolu bydlíme, takže aspoň vím, do čeho jdu:D
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun to máme podobně... akorát máme ještě spolubydlící. ale zase máme spolu psa :D
Odpovědět
@veroniquecz ahojda koukám, další fórum, ve kterém jsme se potkali :-)
Odpovědět
@mary1988 no my jsme spolu "teprve" rok a půl ale bydlíme i spolu rok a půl a máme spolu psa a králíčka a skoro předělaný byt :-D teď budeme dělat kuchyň novou
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 králíčka máme taky, ale toho jsem měla dřív než přítele :D
Odpovědět
@mary1988 tak to my máme oboje společný .. a teď ještě hlídáme pesana přítelových rodičů, tak máme v garsonce veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 no to věřím :-)
Odpovědět
@mary1988 no navíc ta kombinace 12telý už líný a životem unavený yorkšírek a živá čiperná a hravá 4měsíční labradorka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my máme rok a půl starého yorka takže pohoda:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat? Původně byl datum stanoven na 18.8.2012, ale bohužel jsme to museli o rok odložit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@denulkaapavlik Ahoj, tak tě mezi námi vítám:) Můžu se zeptat, proč jste to odložili takhle moc dopředu? Pokud to teda není tajné:) Každopádně to ber pozitivně - budeš mít víc času na přípravy (i když ono něco připravovat dva roky dopředu je taky na prd), ale aspoň máš čas si ujasnit svoje představy;)
Odpovědět
Profilova fotka
@im4funMůžeš.. bohužel nikdo z naší svatby nebyl nadšený, teda myslím tím rodinu, takže jsme si řekli, že počkáme až se nastěhujeme do svého a pak uděláme svatbu, aby nám do toho nikdo nemohl kecat. Bydlíme totiž s rodiči a se sestrou a ta se jak jsem se dozvěděla chce taky vdávat příští rok, takže jsme to vyřešili takhle. Bohužel někdo ustoupit musel! A co se týče těch příprav, tak nejdřív jsem byla rozhodnutá, že výzdoba bude lila.. potom jsem se rozmyslela, že k lila půjde ještě zelená.. začala jsem nakupovat..no a teď už chci lila-šedou svatbu. Tak se hrozím toho, co za ty dva roky ještě vymyslím ;-) :(
Odpovědět
Ahoj holky :) Promiňte, že sem lezu i když už mám svatbu za sebou...jen jsem vám chtěla napsat, že my taky plánovali svatbu po mé vysoké a nakonec jsme se vzali letos v dubnu (já byla ve 4.ročníku). Teďka vdaná dodělám 5. a z Prahy chci taky pryč :) Brali jsme se po 6ti letech a už jsme nechtěli čekat :) Je pravda, že plánovat a učit se na zkoušky bylo docela náročné, ale zase to bylo takové zpestření a dalo se to v pohodě zvládnout. Tak držím palce ať vám vše výjde, jak si přejete :) páá H.
Odpovědět
@mishka88 @mary1988 @im4fun Tak holky, už máme i datum :-) 13.07.13
Odpovědět
Profilova fotka
@hhanca no ja se spis desim toho, ze chodim do skoly denne a zaroven pracuju 30 hodin tydne, do toho pisu diplomku, takze pochybuju ze bych to stihala...jedine nekdy po pulnoci:D @lucik232 tak to je super, my premyslime o kvetnu nebo cervnu, ale to se jeste uvidi...a mate neco zarezervovaneho na to datum?
Odpovědět
@im4fun .. koukám že jsme na tom hodně podobně, chodím do školy denně a zároveň pracuju 30 hodin týdně, ale s jedním rozdílem .. já píšu bakalářku :-D Jinak na jedno místečko se chceme ještě jet podívat a potom se definitivně rozhodnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 jo co bych dala za to dát si znova bakalářku. Jako jo, bylo to spousta práce, ale v porovnání s teď to byl čajíček:( Bohužel na tý diplomce už chtěj nejenom víc stran, ale i složitější problematiku, analýzy, atd...bohužel žádná literatura v češtině k tomu není:( Takže se s tim patlam už asi dva měsíce a mám prd...No, takže jsem poznala, že bych to fakt asi nedala...Chci se soustředit na diplom...Bohužel nejdřív práce/škola a až pak zábava:D
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik : já konečnou barvu rozhodnu stejně podle šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 jaké? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik232 @im4fun holky... taky pracuju... na 3/ 4 úvazku na směny... při dennímu studiu... ale diplomku si prostě napíšu mezi 1. a 2. a bude klid... jinak s přípravami mi ráda pomůže máma, tak myslím, to zvládnem. Příjde mi pitomost se vzdávat, dokud bydlíme na privátě se spolubydlící... jinak včera cestou na noční jsem i uvažovala jestli třeba se na to nevs.... (pardon :D) a v druháku prostě neotěhotním :D
Odpovědět
@mary1988 Hrad Potštejn, krásná zříceninka, nebo zámecká zahrada Nové Hrady nebo zámecká Zahrada Nové Město nad Metují ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 no ono já se o to psaní taky snažím, páč jdu do druháku (jakoby páťáku), ale bohužel už tak nestíhám, hlavně teď o prázdninách, kdy jsem v práci i dýl než 40 hodin tejdně. No ale zase až bude škola, tak to bude jako vždycky, ze školy do práce, v devět domu, najíst se, vyspat se a znova...takže prostě tak... s plánováním mi bohužel nikdo nepomůže, a ty přípravy si chci užít, s přítelem i bydlíme, takže svatbou se u nás nic nezmění až na ten papír...Takže moc nevidim důvod se štvát a do půlnoci sedět nad přípravama jenom abych honem byla vdaná. Takže jsem mu rovnou řekla, že na přípravy teďka dlabu...Že jenom posbíráme inspirace ale víc nic:D Drahý souhlasí, co mu jiného zbývá že:D
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun U nás ta svatba takhle napadla spíše mě.... nějak jsem si už nebyla jistá, co vlastně chci.... jestli na to magisterské vůbec chci pokračovat, bohužel mám hrozně silnej mateřskejj pud, kterej začal asi tak ve 12 první menstruací a je to docela životní boj rozumově si uhlídat posloupnost studia a pak rodiny, takže plány svatby mi tak nějak pomáhají držet se vytyčené cesty :D zní to divně asi.... ale to kdo nezažil asi bude holt za divný považovat....
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 tak proč divně, pokud máš silně vyvinutý mateřský pud, tak je to jedině správně. Taky je správně, že si dokážeš utřídit v hlavě posloupnost života...Zase já třeba děti zatím opravdu nechci...Děti sice miluju, ale doma bych je nechtěla (zatím), ale to třeba jednou přijde:) Takže beru, že každý má jiné hodnoty v různém věku, prostě každý je jiný...
Odpovědět
Profilova fotka
@im4fun musím říct, že tak od 15 ti skutečně s každým rozhodnutím pro stuium, které rozumově vím, že je správné a baví mě, velmi bojuju.... když se mi občas zdá o těhotenství a dětech - příteli se to z počátku zdálo divné, dokud jsem mu to nevysvětlila tak, že on když se rozhodně že něco chce, třeba novej pc (je to debilní přirovnání, ale teoreticky to tak je...) tak taky moc dlouho nevydrží čekat a brzy si pořizuje to . po čem touží tak ať si představí, že já toužím už 10 let a vím že stále ještě není ideální doba.... no je to těžký
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 naprosto přesně vím o čem mluvíš, u mě to sice není 10 let, ale jenom 4, ale stejně. Co jsem začala víc a víc přicházet do styku s prťaty od lidí z okolí a rodiny (nevlastní bráška 2 roky, neteřinka 5,synovce 4, a další neteřinka na "půli cesty"). Takže stačí mít "hlídání" když přijdeme za rodinou a ještě měsíc jsem naprosto odvázáná z každého miminka co vidím. Vím, že teď by to ani nešlo, kupujeme byt, pak by to chtělo svatbku a pak až budeme zajištění tak prtě. Takže to bude tak za 5 let, ale těším se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám:) svatbu chceme taky po mé škole, já teda budu končit v červnu a svatbu bych chtěla v září :) zatím se také jen inspiruji:) dva roky na přípravy je celkem dlouhá doba:) zatím máme rozhodnuto jakou chceme fotografku, ostatní se zatím řeší:) na místo se ještě pojedeme podívat, pak se rozhodneme nebo začneme hledat znovu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík , tak já se k vám taky připojuji.. Svatbu plánujeme nejspíš také na rok 2013, protože chceme mít dostatek času na přípravy :o) Lucíku, datum plánujeme taky na 13.7.2013 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?