Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to ti skutečně závidím. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 V tomhle máš naprostou pravdu, nejhorší je, že je to prostě nezajímá. Mě nezbývá nic jiného než doufat, že první úřadní den v lednu mi to uz konečně zarezervují a nebudou mi dělat ještě problém s tím, že je to ne 6 měsíců, ale šest měsíců a deset dní předem....
Odpovědět
Profilova fotka
ano :) jeste ale pritel nesel pro oficialni souhlas otce :D uz bych rada konecne co nejdrive zasla na matriku a mela jisotu i ve dni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n svet je maly :D my 21.6. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tempyna teď úplně nevím, na který můj příspěvek reaguješ? :-s
Odpovědět
Profilova fotka
si psala, ze mas asi termin svatby 22.6. :) :D
Odpovědět
Profilova fotka
je reálné teďka začít plánovat svatbu na podzim 2013? není pozdě? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@aghaty No jasný, že to je reálný ;-) Jestli je pozdě to ti nepovím, protože záleží, kde chceš mít svatbu a jestli to je nějaké profláknuté místo, tak může být i pozdě - to samé i třeba profláknutý fotograf ;-)
Odpovědět
@aghaty Určitě není pozdě, co se příprav týče, ale může být pozdě, co se týče nějakých míst, která jsou na svatbu oblíbená. A já ctím tradici svatbu nejdéle do roka a do dne od zásnub, takže podle zvyklostí, by se svatb ani dýl, jak rok plánovat neměla ;-) U nás bude svatba 10 měsíců od zásnuba myslím, že času na plánování mám až až ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slejsa no my právě přemýšlíme odted do října 2013 a nechceme nic velkého :)
Odpovědět
@aghaty Tak to buď úplně v klidu, stihneš to v pohodě. První zamluv místo, hostinu popř. fotografa a pak si můžeš na čas dát oddych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 Ahoj, obřad budeme mít na Špilberku, a ten spadá pod Brno střed. Jinak u nás v Líšni je to v pohodě, i jinde se dá domluvit, ale Brno střed je prostě kapitola sama pro sebe :-( A kde budete mít hostinu, taky v Líšni?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé taky Líšňačka :-) hostina doufám klapne na Klajdovce, jen se domluvit s paní provozní...trošku jsem si ji vydupala, nádherný výhled na celý Brno, přítel se chtěl jet ještě podívat na Žebětínský dvůr, ale to je na druhým konci města a po zhlédnutí zdejších diskuzí jsme byla taková v rozpacích, někdo byl spokojený, někdo si dost stěžoval na jídlo a nebo obsluhu...takže doufám, že ta Klajda klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slejsa jo oddych :D kéž by :D končim třeťák na VŠ, možná státnice možná ne :D
Odpovědět
@aghaty Jo táááák, tak to chápu, absolvovala jsem to loni, ale nebylo to tak zlý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík za uklidnění, ještě uvidíme co rodina...:D jako ten říjen je takovej že budu už budu mit po státnicích páč poslední termíny jsou v září, nebo budu prodlužovat o rok a říjen je začátek semestru takže klídeček, nebo třetí možnost že v letnim nedam opakovanej předmět a jdu si hledat práci ..
Odpovědět
Holky, co studujete, vdejte se az po skole s titulem, na co dvakrat menit obcanku? :) A ja zatim jen koukam, pocitam a protaceji se mi panenky, ale bude nas 10, tak to snad nebude hruza ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tempyna jo, to jsem psala, ale už je to asi dost dlouho :-) už se nám to před měsícem změnilo. Museli jsme kvůli matrice posouvat o týden :-) Takže to mám 29. 6. 2013
Odpovědět
Profilova fotka
@aghaty když jsem v práci řekla, že už začínám řešit svatbu na termín srpen 2013, tak si některé kolegyně málem ťukaly na čelo, dvě se vdávaly v říjnu a obě měly zařízenou svatbu do tří měsíců (to bylo tak před 10 lety v obou případech). Ale zřejmě ne na žádném profláklém místě, s profláklým fotografem. Každopádně, svatba (menší) jde naplánovat klidně za měsíc, když má člověk štěstí, že sežene místo na hostinu, šaty... :-) Jde to, ale asi je to větší adrenalin a pro méně náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zouzle proč dvakrát měnit občanku? Někdo si tituly do OP nedává, takže stačí pak jen jedna výměna hnedle po svatbě přece.
Odpovědět
Profilova fotka
@zouzle Já mám titul už tři roky a občanku změněnou nemám :-D Čekám právě až na to, jak se vdám...a sestra to má taky tak , co vím, tak si taky neměnila občanku
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 Kolegyně na to měla 4 měsíce, ale taky jí na to padlo dost dovolený, protože to v práci proflákala na beremku a spol. Na mě taky koukali všichni jak na blázna v červenci, když jsme se zasnoubili. Někteří na mě tak kkoukají i teď, co že blázním, že se bereme AŽ v červnu :-D. Kdo nezažil, nepochopí :-)
Odpovědět
Přesně, tytul už mám od června a občanku jsem si kuli tomu opravdu neměnila :-D zase tak si na tom nezakládám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n je to mozne, teprve dne sem se konecne donutila tady zaridit ucet :) tak preji hodne stesti, my na matriku jdeme v listopadu, tak snad to nebudeme muset presouvat o tyden, ah, ty matriky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zouzle on je tam titul povinej? :(
Odpovědět
Profilova fotka
@tempyna kde to máte? My chtěli svatbu v sobotu, ale 22. mají Kostelce nějaký celorepublikový dýchánek, tak jsme měli smolíka. Nakonec se to i přítelově mladší sestře hodí víc, protože je teď v devítce a přišla by chudák o poslední společný výlet - školu v přírodě :-/ Tak jsme nakonec spokojení oboji.
Odpovědět
Profilova fotka
@aghaty není, dneska není povinný ani rodinný stav. Já tam titul taky nemám a to jsem si dělala občanku v lednu.
Odpovědět
Jen pokud to v ty obcance chcete mit, samozrejme :-) Ale ona je to takova odmena za ta vlekla skolni leta... Svatba :-D Moje spoluzacky to tak mely :-) Ja se tesim na titul paniii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zouzle to já se těšim též na titul paní :) víc než na Bc. :D stejně bych si připadala trapně aby mi někdo řikal paní bakalářko :D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n My chceme pátek 21.6. a obřad kolem 14:30 v Havířově, ale nevím jak to je s čas, zda si mohu zvolit, když je volný nebo se musím přizpůsobit ostatním aby jim to vše pěkně za sebou navazovalo. Vše je někdy k něčemu dobré :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?