Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Tak to je teda šílená pálka! Tím by hodně vzrostl rozpočet :-/ Tak to přeji hodně štěstí ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita no asi to budu muset budoucimu choti nejak vysvetlit...
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Když uslyší tu cenu, tak si myslím, že si to nechá vysvětlit v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek se vám tu trochu vkradu do diskuse... to budete tu letenku platit jako vy? :-o nemůže si ji zaplatit sama?
Odpovědět
@przedswitovaanita si taky myslim... @chris_n nene nebudem protoze to pritelovi vysvetlim 8-)
Odpovědět
Take budeme mit svatbu 13.7.2013.S pritelem jsme spolu osm a pul roku, nyni spolu tri roky bydlime v bytecku a mame krasnou zdravou dceru 7 mesicni Terezku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , můžu se k vám přidat? :-) Termín svatby máme 25.5.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám :) původně jsme chtěli 13.7.2013,ale někdo nám už ten den vyfoukl restauraci,tak jsme to museli odložit na 27.7.2013 :)
Odpovědět
tak já se také přidávám :-) termín 7.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
27.4.2013 na naše 6. výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám termín máme 23.3.2013v Ostravě. A tak jsem tady včea brouzdala a zjistila jsem, že mám nejvyšší čas začít. Tak jsem objednala kapesníčky, plátky růží na rozhazování, mýdlový plát a zítra jdu na šaty. Dnes navštívím velkoobchod s papírem a přes víkend budu tvořit. Fotky dodám.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám :-) termín máme 17.5.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přídávám se, termín máme 13.7. 2013 :-)
Odpovědět
Také se přidávám :-) 27.7.2013. Je tu nějaká nevěsta z Plzně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak mi 26.7.2013 ale z Praha východ :-)
Odpovědět
když tak čtu, tak bych asi tedy měla něco zařizovat už :-) zatím jsme si stanovili termín, ale na matrice v Plzni nám ho chtějí zamluvit až nejdřív od 2.ledna, máte někdo stejný problém? Asi budu muset stát před matrikou od 6 rána aby mi to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám, termín svatby 13.7.2013 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesný termín ještě nemáme ale chceme dodržet "do roka a do dne" takže nejspíš někdy v létě 2013, uvažujeme o 1.6.2013 ale uvidíme podle možností a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monisch To máš ještě dobré. U nás v Brně mi řekli,že nejdříve 3 měsíce předem :-(
Odpovědět
Také se přidávám., termín svatby máme 3.8. A místo zámek Liblice.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám termín 12. října 2013 tak snad nám to výjde. jinak jsem zrovna ve stavu zoufalství, nebo´t mám 194 cm a už tedka se hrozím hledání šatů ;-( šít si je nechci nechávat. nemáte nějkaý tip na salon na ostravsku, kde jsou hoodně dlouhé šaty nebo jsou ochotní vám je třeba trochu prodloužit?
Odpovědět
Profilova fotka
a stále mi nechtěj zamluvit termín, to je masakr s tou naší radnicí fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas no to je teda slušný. Kde to zamlouváš?
Odpovědět
Profilova fotka
V Liberci na radnici.... at napisu sebeprosebnější e-mail, nehnu s nima. Furt ta samá odpověď... Přijďte v lednu...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas no, už jsem to slyšela z více stran, že to tak dělají. My termín máme rezervovaný, ale papírovačky se budou dělat v lednu. Třeba proto, to mají tak, že s nima budete rovnou vypisovat papíry. Některá matrika bez toho termín nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no papíry po nás chtěl vyplněný až 14 dní před obřadem.... No prostě nepochopitelný...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pridavam, termin mame 23.3.2013 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas no, to teda. Já jsem ráda, že je tohle máme definitivně z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme konečně už také rezervovaný termín, 24.8.2013 v 11 hodin. Ale vyplněný papíry po nás ještě nechtějí, to stačí do konce května. Do té doby to máme rezervované. Ale v jiných městských částech Brna termíny vypisují třeba jen 3 měsíce předem, tak můžu být ráda...trochu nechápu, jak někdo vůbec může rok a půl před svatbou něco plánovat, jak může mít jistý termín... jak tak zjišťuji, že problémy s matrikami a termíny nejsou jenom u nás, ale i jinde. To nechápu. A bez jistého termínu přece nemůžu plánovat nic jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz To máš ve středu města, na Nové či Staré radnici? Mně v Líšni matrikářka říkala, že Brno-střed to vypisuje vždy tři měsíce předem, tak že máme být rádi, že oni vypisují UŽ koncem října. Přítel podle matriky spadá pod Brno-střed (je z Kohoutovic) a měl nápad obřadu na Staré radnici(ten historický sál je tam moc pěknej, to je fakt)...ale to jsem mu vymluvila nejen kvůli rezervacím těch termínů, ale taky kvůli dopravě, nějak si moc nedokážu představit, kde by tam všechny ty auta parkovaly. Takže u nás bude akce na zámečku Belcredi. A to, že to možná bude trochu huráobřad, mě nevzrušuje, nepotřebujeme mít ani jeden "kecy" v délce hodiny, takže toto mi vadit nebude. A nějak si nemyslím, že na jiných radnicích v Brně by to bylo o moc jiný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?