Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
@venena Tak asi je jasné, že pokud jsou snubáky za nízkou cenu a jsou z bílého zlata a jsou široké, tak bych se toho bála, bílé zlato je hodně drahé. :-( Taky bychom chtěli moc bílé zlato, ale prstýnky, které se nám líbí, stojí od 15 do 20 000. :-( Šílenééééééé.
Odpovědět
Profilova fotka
@venena zkus to, za zkoušku nic nedáš :-) no, tak ještě toho trochu, ale my snad budeme mít štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdvesela učitě :-) já si poprvé bohužel brala magora... ale teď už mám toho pravého :-) on byl sice přítomen i na té první svatbě, ale to jsem ještě netušila, že ten pravý stojí za mnou a né vedle mě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka mně se celkem líbí ty od Rýdla, ale ten to má taky docela drahý, ale snad bdou aspoň kvalitní...
Odpovědět
@venena Mi se hrozně líbí Bisaku, to je přesně to, co bych chtěla, ale jak říkám, od 15 do 20 000, a to fakt netuším, jestli to dáme teda. :-D Ale dívala jsme se na net a žádné podobné třeba za 8000 (co jsme si tak říkala, že bychom mohli dát), jsem bohužel nenašla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka stejně je to hrozný, jak jsou všechny ty ceny ohledně svateb přemrštěné... že jim to není blbé vydělávat takový prachy na mladých lidech, kteří buďto rekonstruují nějaký starý byt nebo mají hypotéku a místo aby jim to usnadnili, tak to ještě zbytečně předražujou :-(
Odpovědět
@venena To je pravda, bohužel. Prý je to i třeba s cukrovím, že když řekneš, že je na svatbu tak je dražší nebo i s kyticemi jsem slyšela, že když řekneš, že je svatební, hned je dražší. Když si to tak vezemš, tak součet těch kytek je pakatel oproti tomu, kolik si za svatební kytice účtují. ]-( My máme rozpočet 50 000 a máme asi 25 lidí + na večer asi 12 přátel, ale už teď se rosím, že se nevejdeme, i když se snažíme mít vše nízkorozpočtové a co nejlevnější. Hostina a prstýnky budou největší pálka. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme na tom podobně, co se týče počtu svatebčanů a myslím, že se nevejdeme :-( hlavně nevím, jak to finančně budeme zvládat, protože nemáme našetřeno vůbec nic, chceme to platit tak nějak průběžně a snad to utáhneme... nejvíc se bojím té hostiny a toho, kolik toho svatebčané propijí, snad tam nebudem muset další měsíc mít nádobí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zdvesela ten sníh ti fakt přeju, protože jestli to výjde, tak to bude bomba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena já to z vlastní zkušenosti nevím, protože já propaguju jenom chirurgii, ale četla jsem to tu na forum a byli u toho i fotky. Prý když napsali na paragon že zo jsou zlaté prstýnky, tak seš víš kde a už to ani nevyreklamuješ, něco jiného je, když ti tam napíšou bílé zlato, pak by mělo být všechno v pořádku ;-) Jako ty ceny jsou fakt šílený, jak člověk nemá známosti, tak je úplně nahranej... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita díky moc, taky si myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@venena tak ať vám to tentokrát už vydrží na věky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zdvesela děkujeme :-) určitě ano, známe se už 13 let (z toho 4 spolu chodíme), tak ho mám proklepnutýho a vím do čeho jdu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře a je to potřeba :-) držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S tím bílým zlatem je to prý tak,že záleží,zda se do žlutého přidá rhodium a nebo jiné příměsi,které zaručují tu světlost nebo se jen potahují a pak žloutne. Dá se to ale opět potáhnout.Dobrý zlatníj by to měl umět vysvětlit. ]-( Naušnice mi takto žloutnou,zásnubák zatim o.k
Odpovědět
Ahoj holky muzu se pridat? sem cerstve zasnoubena teda od vcera a terminove sme si vybrali zari 2013
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Ahojky, my to budeme mít také v září ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita super gratuluju a uz vis kde a co a jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Díky :-) Jj, místo už máme zamluvené, fotografa taky, matriku taky, takže už nám chybí hostina a zbytek se bude řěšit až v lednu ;-) Prstýnky a svatebsko si dáme v k Vánocům ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita ty brdo tak to ste na tom teda lip, ja ted resim fotografa, cekam az mi petr wagenknecht napise kdy ma volno jestli vubec, kameramana uz mam poptanyho takze to by nemel byt problem snad. kdo vas bude fotit? a kdy bude svatba? nam to ted jeste zkomplikovala sestrenka co zije v usa ze muze jen 2.-26.8. tak resime co a jak
Odpovědět
Ahoj vsem, take zacinam pripravovat svatbu. Mame to 1.6. a bohuzel sem zjistila, ze uzasny fotograf,ktereho sem si moc prala,uz je obsazeny. Nemate nekdo typ na kdo dela krasne fotky z okolí jižní moravy,at to nema daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky tak já už také připravuji ale jaksi mě to vubec nebaví tak jsem se na to těšila ale rychle mě to přešlo :-( :-(
Odpovědět
ahoj my máme 7.6. a zatím máme vybrané místo a tak nějak jsem uvízla na tomto bodě:), je teda pravda, že fotografku mám zamluvenou, protože je to kamarádka. No a teď okukuji snubní prstýnky a asi už mám i vítěze :). Ale na druhou stranu ještě řešíme svatbu v zahraničí - jestli to nakonec neuděláme tam, díky těmto stránkám jsem to objevila, takže jdeme zjišťovat co nato rodina ...
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek My to budeme mit 6.9. v patek ;-) fotit bude Jarda Klima. Tak my taky zacali zarizovat na konci srpna ;-) Tak koukam. ze sestrenka vam to zari moc nepreje :-)
Odpovědět
@sniwell kamoska mela livephotography.cz a krasny fotky @przedswitovaanita no jo no studuje v usa a skola ji zacina 26.8. a na zacatku tam byt musi pry, takze bud budem mit v srpnu a ona prileti na dyl, nebo ji budem muset koupit vikendovou letenku :-D coz pri setreni na svatbu asi neklapne takze se asi bude muset skoromanza prizpusobit
Odpovědět
@przedswitovaanita koukala sem na jeho fotky a taky moc pekny, kolik si bere jestli se muzu zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek jo tak to má teda hodně komplikovaný. Tušíš na kolik může vyjít víkendová letenka? Jo tak to my taky šetříme kde se jen dá ;-) Jo fotky má naprosto neuvěřitelný. Už ho mám vybranýho dva roky, protože fotil svatbu bráchovi. Protože taky fotím tak jsem hodně velkej zmetek na fotky, ale on má přirozený fotky, pomůže se vším, má při focení nádherný nápady, takže není co řešit ;-) Na těch jeho stránkách je ceník ;-) (7900,- za celý den, což nic strašnýho není)
Odpovědět
@przedswitovaanita jo diky uz sem taky koukala, psala sem driv nez sem mrkla na cenik. no nevim co s tou letenkou asi to bude spis jako posledni moznost
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek Jako z Ameriky to musí být fakt dost peněz :-/ Tak ale srpen je taky pěkný datum ;-)
Odpovědět
@przedswitovaanita jj nejlevnejsi stoji 14500 kc:-( jo ceka me jeste dneska debata s pritelem, dokonce i na ten srpnovej termin ma volno fotograf.... tak snad to klapne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?