Menu Forum

Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

19. pro 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ninive211
33
Registrovala se 14. července 2012 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 47 přátel. Brno, Region Brno.
 @andrejka1234 ten vzor dekorace jsem u tebe v albu viděla, není to špatné, ale s tímhle vytasit já, tak přítel asi zdrhá emoticon už takhle brble, že dost nosím fiakovou na sobě (protože se mi líbí a i mi sluší, si myslím)
@curdibilka To je krásná gesto od něho! A jak bude starej prcek, když si budete říkat "ano"? Já bych z těch malých miminek na svatbě měla strach...přítel právě by nejradši svatbu odložil a spíš by se soustředil na "sviště", ale to jsem řekla rázné ne, že chci počkat, v tomhle jsem tak nějak konzervativní...když už neslyšel jiné argumenty, tak jsem mu oznámila, že tedy pokud by mělo být děcko narozené před svatbou, tak by mělo v rodném listě MOJE příjmení! emoticon
8. zář 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 @ninive211 Dcerka bude mít v době svatby 3 týdny do 4 let. emoticon U nás to bylo neplánované, i přes ochranu jsem otěhotněla, malá se narodila 9 dní po mých 23. narozeninách, oba jsme s přítelem studovali, takže dřív na svatbu nebylo a těhotná jsem se tedy vdávat nechtěla. Ale nelitujeme si myslím ani jeden vůbec ničeho, jsme šťastní a spokojení, dcera je naše úžasná holčička a svatba pro nás bude takovou pomyslnou tečkou. emoticon
8. zář 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
Registrovala se 16. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Praha 9, Region Praha.
 Ahoj, všechny zdravím, tak my už máme přípravy v plném proudu, až mi z toho jde hlava kolem, bereme se 14. 2. a jinak curdibilko to máme úplně stejně, akorát naše dceruška bude mít v době svatby 2 týdny do 1 roku emoticon
8. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @zdvesela Tak to je ještě malé "miminko", ale je to krásné mít dítko. emoticon Já jich teď krom toho svého mám ještě dalších 27 - učím v MŠ. emoticon A máte krásné datum, jen aby nebylo zrovna -20°C. emoticon
8. zář 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
Registrovala se 17. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 192 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
Registrovala se 17. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 192 příspěvků. Má 21 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky emoticon přítel mě požádal 14.8. a zatím nemáme zařízeného nic emoticon Přijde mi, že bez termínu obřadu prostě zařizovat nejde... Chtěli jsme v červnu v Průhonicích, ale prý budou vypisovat termíny až v prosinci :o( To už ale budou všichni dobří fotografové, kosmetičky a restaurace zabraný emoticon Koukám, že některé z vás už termíny mají. Nevíte někdo, kde v Praze už mají termíny vypsané? Vy se nebojíte zařizovat bez termínu?
8. zář 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
Registrovala se 30. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků. Má 15 přátel. Region Český Krumlov.
 @venena Ahojky, já si nemyslím, že je zas takový problém zařizovat si věci předem i když nemáš jistý datum. U někoho to jde tak, že se mu můžeš předběžně nahlásit, aby si tě tam zapsal, kdyby náhodou byla změna, že se ihned ozveš. Neztrácej hlavu emoticon My máme domluvené místo svatby a fotografa, ale schůzku jsme si domluvili až na začátek jara, kdy už bude všechno jistý emoticon
8. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @przedswitovaanita dík za odpověď. tak já se jich taky zkusím zeptat, až si je teda vyberu emoticon
8. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena Za málo emoticon Hele za zeptání nic nedáš emoticon Když jsou lidi rozumný, tak jde všechno emoticon A zase na druhou stranu, my to brali tak, že kdyby se náhodou (nedej bože) něco pos*** a měli jsme jiný výdaje, tak by jsme prostě museli svatbu šoupnout. Prostě jim nahlásíš, že to prostě nevyšlo, takže termín rušíš - není nic snažšího emoticon
8. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @przedswitovaanita no pokud nechtějí zálohu, tak je to v pohodě, já myslela, že se jim hned musí nějak dát...
8. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena No jasný, mluvila jsem o tom, kde se nedává záloha, jen jsem to nenapsala emoticon My zatím neplatili za nic,a le je taky fakt, že hostinu (kterou budeme řešit asi v týdnu) tak tam asi izálohu platiti nebudeme, protože to je ze známosti, to je jediný kde vím, že se fakt záloha platí emoticon Ale fakt nevím jak to chodí v Praze, tam je přece jenom hrozně moc lidí emoticon
8. zář 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 no právě, je nás tu moc a my, co to nechceme zařizovat na poslední dobu musíme počkat, až ty bláznivé matriky dají termíny, 6 měsíců předem, když už začnou zařizovat i ty opozdilci emoticon to mě štve... pak mě na matrice předběhne někdo, kde se zasnoubil den předem emoticon
8. zář 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena Tak pak musíš v den otevření těch termínů stepovat před matrikou a určo to výjde emoticon Musíš mít ostrý lokty a prodrat se dopředu emoticon Já doufám, že takovouhle blbost si na nás tady na matrice nevymyslí emoticon
8. zář 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @przedswitovaanita Taky jsem si říkala, že si asi budu muset vzít na ten den kdy ty termíny zveřejní dovolenou... Ale ostrý lokty moc nemám emoticon a přítel, toho tam asi ani nedostanu, když slyší úřad, tak se vždycky vyvlíkne emoticon
9. zář 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena Jo tak já mu to dala příkazem a vypadá to, že to výjde emoticon Tak hlavně úřed tady u nás, kde to je maličkatý je radost oproti Praze. Asi by mě i hodně překvapilo kdyby před náma byl sotva jeden člověk emoticon A už máš něco vymyšlenýho? emoticon
9. zář 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @przedswitovaanita zatím spíš tak pokukuju :o) koukala jsem na ty místa obřadu, abych měla nějaký v záloze a možná vyberu i něco jiného, než Průhonice, třeba už tam budou mít termíny emoticon barvu svatby bych chtěla nějakou fialovou nebo lila. a představu o šatech, kytce a prstýnkách už taky mám (všechno je na mých stránkách), ale konkrétně vybrané nemámještě nic... ale už jsem si koupila svatební diář emoticon fialový samozřejmě emoticon
9. zář 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena Vždyť pokukování je správný, aspoň si můžeš některé věci porovnat, kouknout, kde co mají a nabízejí, v tom je ta výhoda řešit tu svatbu dopředu emoticon A z čeho chceš prstýnky? Tak diář já nemám, píšu si tu všude po papírech - to bude sranda to dávat dohromady emoticon Já chci svatbu zkombinovat do bordó s bílou emoticon
9. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 prstýnky budou nejspíš z bílého zlata, žluté a červené se mi nelíbí emoticon já jsem právě nechtěla mít spoustu papírů, tak jsem pořídila rovnou ten předtištěná svatebnbí diář, mají to moc pěkně udělané emoticon jen nevím, jak na to všechno seženeme peníze emoticon
9. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @venena Tak si tu přečti pár diskusí ohledně bílého zlata. Hrozně moc lidí tu z toho bylo něšťastných, protože když bylo to bílé zlato porhodiované, tak za 3 měsíce po svatbě to měli ošoupaný a vzniklo z toho něco jako žlutý zlato. Já z toho důvodu jdu buď do ocele, titanu nebo platiny, uvidíme podle kalkulace co nám vypočítají emoticon
9. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
99mtca
1
Registrovala se 21. července 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. července 2013
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
99mtca
1
Registrovala se 21. července 2012 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. července 2013
    Lednice, Region Břeclav
 Ahojky lidicky.Kdyz si to tady procitam, tak uz bych asi taky mela zacit planovat ten svuj den D.
9. zář 2012 v 10:56  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbieprincess
1
Registrovala se 29. července 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
barbieprincess
1
Registrovala se 29. července 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 .
9. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
 @curdibilka díky, tak to je paráda, to máš určitě hodně radosti emoticon no, tak -20°C snad nebude, ale doufáme, že bude sníh emoticon
9. zář 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
 @venena no, my jsme se taky báli, tak jsme si radši počkali, až budou mít na úřadě termíny na příští rok a teď začínáme zařizovat o sto šest emoticon jinak na Libeňském zámečku - P8, už termíny na příští rok mají od září a určitě i jinde emoticon chce to se poptat emoticon
9. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
 @venena na matriku se dá i zavolat a předběžně rezervovat termín, když už je mají vypsané a obejdeš se bez stepování emoticon pokud narazíš na dobré matrikáře, tak ti i poradí, kdy bude nejlepší donést potřebné doklady, abys nemusela čekat dlouhé fronty, tak jako nám emoticon
9. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @zdvesela No v posledních letech ten únor celkem sněhový byl, ne? emoticon Kamarád se ženil loni na Silvestra a měli štěstí, že mráz nebyl. emoticon
9. zář 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
fotoportrét
fotoportrét
przedswitovaanita
6
 @curdibilka @zdvesela My jsme taky hrozně chtěli svatbu v zimě, ale se sněhem to je fakt bída, tak jsme si to rozmysleli. Ale Kdyby to vyšlo, aby bylo aspoň 30 cm sněhu, jéé to musí být krásný emoticon
9. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
fotoportrét
fotoportrét
zdvesela
 @curdibilka
@przedswitovaanita
no minulý rok to bylo se sněhem celkem slabý, ale kolem polovičky února aspoň trochu byl, tak doufáme, že bude zase emoticon máme zimu hrozně rádi a je to dost netradiční oproti všem těm letním svatbám emoticon
9. zář 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @przedswitovaanita aha, tak to jsem nevěděla, že to bílé zlato takto žloutne emoticon a ty ostatní kovy vypadají v reálu podobně jako to bílé zlato nebo je to víc do šediva?
9. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @zdvesela zkusím se tedy optat, zatím jsem zkoušela jen ty Průhonice a tam přes dřívější termín vlak prostě nejede... Libeňský zámeček už mi jednou moc štěstí nepřinesl, tam už to tam radši riskovat nebudu emoticon ale neboj, ostatní známí, co se tam brali jsou spolu, takže prokletý nebude emoticon
9. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
 @venena Nevím no, ale já mám náušnice z bílého zlata asi 5 let a jsou pořád stejně. Zásnubák je taky z bílého zlata a sice jsem ho 3 roky nenosila, ale předtím jsem ho nosila a dělala s ním vše a taky byl pořád stejný. emoticon
9. zář 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
fotoportrét
fotoportrét
venena
7
 @curdibilka já mám taky spoustu šperků z bílého zlata a jsou pořád krásné... možná, že ty snubáky nějak padělají...
9. zář 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš