Svatba v roce 2013. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
už někdo plánujete? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Také plánujeme svatbu na příští léto. Líbil by se mi červen, ale s přítelem jsme učitelé (já navíc ještě studuji), takže je pro nás konec roku dost vyčerpávající a nevím, zda bych si to pořádně užila. Takže to vypadá na červenec, ale konec června přeci jen ještě nezavrhuji. Co jsem četla, tak všechny píšete, že rezervace matriky je tak max. 6 měsíců dopředu. Ale asi bych jim měla stejně raději zavolat a zeptat se co a jak (např. když si chceme říct vlastní slib, tak jestli nám to umožní apod.), co myslíte? Mimochodem, jestli jste tu nějaké maminy, můžete mi dát tip, jak si představujete líbánky? Já měla v plánu jet na rodinnou líbánkovou dovču k moři i s prckem a pak třeba na několik dní někam do lázní nebo tak jen ve dvou, ale nevím, jestli nemám příliš velké nároky :-) Ještě jeden dotaz: Jak moc vám rodiče přispívají na svatbu (jestli vůbec)? Mám dojem, že i když máme dost času, nejsme to schopni z našich učitelských výplat dát dohromady :-(
Odpovědět
@luca_lucky Jen na zámku, na matrice se termíny vypisují až někdy v září, takže paní ze správy obce si to píše už dopředu a pak snoubence obvolává. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman já jsem psala na matriku pár týdnů po zasnoubení a řekli mi, že termíny dávají až od října. Chceme se brát v červnu 2013. Jinak moje "zařizování" je dost chaos, spíš zatím tak o všem mluvíme a plánujeme. Bez termínu se blbě domlouvá. S přispíváním je to tak, že ženichův taťka "něco" přidá - jen nevíme kolik a moje mamka nám spíš pomůže tak, že napeče koláčky atd., než finančně.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas ja uz jsem taky rozhodnuta pro to ze si necham saty usit,mela jsem par vyhlidnutych ale neklaplo to tak si necham usit saty svych snu .-)
Odpovědět
@liss_durman Ahojky, já jsem taky učitelka a svatbu jsme si dali na 7.9.2013, ale snad to taky v práci nějak ukecám a nějak to zvládnu, přeci jen ten začátek školního roku je lepší než konec. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já mám svatbu také 7.9.2013. V lednu si máme dojít na obecní úřad zamluvit termín a vyřídit formality- máme svatbu v hotelu, tak proto obecní úřad. Rodiče nám platí hostinu a mé šaty, kadeřníka a kosmetičku. Přítel platí fotografa, prstýnky,květiny, cukroví a dort. Dekorace ,oznámení atd. platíme z našich společných penízků. Spúoustu věcí si vyrobím sama, takže to zas tolik nebude. Co se týká dovči, tak vím, že jsou opravdu dvě varianty. Buď i s prckem a všici 3,4:) nebo se malé dá na hlídání a rodiče si jednou užijí klidu a sebe navzájem:)
Odpovědět
@chlonyka Ty brďo vy už to máte takhle rozvrhnuté jo? No teda, my nemáme nic zatím. :-D Naši rodiče to ještě ani neví. :-D
Odpovědět
@curdibilka Taky začínám pomalu plánovat a sbíráme odvahu říct to našim.
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka To my sme jim to řekli do týdne, aby se s tím vyrovnali,:-D potřebují vždy čas na to vyrovnat se s životníma událostma - stěhování se z domu, svatba, děti, to tak měsíc tráví a pak je to OK :), no máme to rozvrhnuté,aby sme mohli šetřit a hlavně, já každý měsíc něco koupím nebo zaplatím, pak to míň bolí, když dáš každý měsíc 500 Kč, tak je to lepší než měsíc před svatbou, platit třeba: květen-krabičky na mandle, červen- skleničky novomanželům, červenec -dekorace, srpen - dekorace +ramínka na šaty,pak to máš fotografa na jeden měsíc, šaty další měsíc, prstýnky další ......to se pak nakupí a já mám rozvrh cca na celý rok :), sem radši připravená:)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n asi tam raději zajdu... Nesnáším jak jsou ty úředníci protivný, ale co se dá dělat :-D Jinak u nás přípravy taky chaos, nebo spíš nic :-D Přítel už je asi dost na nervy, jak každou chvíli něco vytáhnu a ptám se ho nebo o něčem mluvím... Mamky taky budou angažovaný v cukroví, od mojí mámy bude dort a hlavně od tchýně cukroví (asi), ale nejspíš i něco od mamky. Musím přítele přesvědčit, že cukroví bude, on by ho totiž nejraději zrušil úplně a to mě přijde dost blbý. Ale tu finanční podporu teda budeme potřebovat taky... @curdibilka no tak září to už bych vůbec nedala! Pro mě je i srpen dost depresivní natož pak září :-D To spíš bych viděla ten konec června :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@liss_durman já mám štěstí, že paní Marikářka v Kostelci je opravdu příjemná.
Odpovědět
@liss_durman Tak září je u nás náš měsíc - já, přítel i naše dcerka jsme se v něm narodili, takže to byla celkem jasná volba. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@curdibilka Tak to je super. Mě paní na matrice řekla, že mam přijít přesně půl roku předem a hned ráno... přednost totiž dávají nevěstám, které přijdou osobně.
Odpovědět
@luca_lucky No vím, že třeba u kamarádky to zas dělají jen od ledna, první pondělí v lednu kdo dřív přijde, ten dřív mele. Já se jen bojím u nás, že zrovna naše datum nebude vypsáno jako oddací den, to bychom museli ještě zažádat na matrice, takže doufám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moji rodiče mi přispiejí 50 000kč +- asi a my jsme počítali že bychom si anšetřili těch 30...a hostinu pka zaplatíme s peněz co dostaneme:-)+samodzřejmě připívái svědek menším obnosem typu koupi mých bot a tak ....
Odpovědět
Profilova fotka
@romiudirk v tom případě chci vidět návrh :-) Budeš si je navrhovat sama?
Odpovědět
Profilova fotka
jo kéž by mi rodiče taky mohli přispět, zatím to vypadá, že budem muset šetřit šetřit a šetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
@dagas ne mam vybrane z internetu musis kouknout do meho blogu jsou tam nekde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/fotoblog/romiu...
Odpovědět
Profilova fotka
@romiudirk napsrosté ANO říkám tvým šatům...ano ano ano...nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
me saticky snu jeste trochu zhubnout:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@romiudirk to jsme na tom stejně, já bych potřebovala aspon sedm kilo
Odpovědět
Profilova fotka
ja aspon 20:-))
Odpovědět
Profilova fotka
neee nebudu tlacit na pilu budu se hlidat a uvidime aspon budu mit ty spravne tvary do satu:-)) proto mam vybrane saticky pro baculky
Odpovědět
Profilova fotka
Musíš si to říkat jako já... Nejsem tlustá, jsem tak krásná až to přetéká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem jeste nezkousela:-) diky boh jsem i trochu vyssi tak se to snad v satickach schova:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem mrnous, jen 158cm. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam 176 cm .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chlonyka Nápodobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas http://www.beremese.cz/fotoblog/romiu... myslis ze mi ty saticky budou sluset?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?