Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@olinkak punčošky asi vezmu samodržící a JEŠTĚ připnout k pásu, jsem paranoik a mám to ráda dvakrát pojištěný :-D Samoopalovák je škoda, vždyť světlá pleť je krásná....
Odpovědět
@petrajavor no já možná zainvestuju a pořídím si prádlo v le chaton....
Odpovědět
@olinkak já vím, že by měly být.. ale jak říkáš, kdo ty naše nohy uvidí? :-D maximálně si je vezmu ke krátkým popůlnočkám. A navíc mi děsí představa, že bude +30 stupňů a já se budu pařit v šatech a ještě silonkách :-p
Odpovědět
@aimirin samodržící se mi děsně líběj, ale taky bych se bála, že je někde ztratím.. a v jistých chvílích (jako např. při obřadu) by to byl asi i docela trapas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tam maji krasne pradlo.... :-p
Odpovědět
@hannnahs no právě a obyč na podvazkovém pásu mají prý zase tendenci se rozepínat, tak já to radši nějak zkombinuji :-D @petrajavor ty jednoduché podprsenky mají i za litra a v září mívají 50% slevu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo?tak to tady v zari pripomen..i kdyz asi se tam juknem v lete,planujeme byt v Praze aspon tyden neli dyl,tak uvidim :-) hlavne musim mrvni nejak poresit ten rozpocet :-N =-)
Odpovědět
@aimirin no jestli bude vedro, tak já si to pojistim tak, že si žádný nevemu a hotovo :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor no to my taky :-( myslím, že jsem konečně našla vysněné místo, ale to bude peněz! Přítel je tím nadšenej a nejradši by to o půl roku odložil a našetřil na to, ale to já asi nechci. nevím.....a půjčku si teda na svatbu fakt brát nebudu, to mi přijde padlý na hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ty balerínky jsou moc pěkné a botičky luxusní !!! :-) :-) Nad balerínkama jsem uvažovala též...že bych zamířila taky k Baťovi?? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no tak to nevím, jak porcelánová panenka rozhodně vypadat nechci ;-) A taky jsem pro 2x pojištěné punčochy..už to mám vyzkoušené a je to opravdu lepší...člověk se cítí jistější... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin joa co si nasla za misto? @olinkak jojo,ja tam planuju jit tento mozna pristi tyden,maji je ve vsech barvach coz je super...ty zlute co tam maji jsou bozi,kdyz sem videla ty barvy mela sem problem zustat u jedne :-D ale ty fialove jsou klaaasne...jinak botky co mi maji ted jsou uzasne,uz se tesim jak je budu mit live,kdybys videla ty obstrukce co s tim byli,drahy rikal,ze sem blazen...no komedie,ale ted uz by to melo byt v pohode,uz sa tesim jak si do svat.salonu pro ne pujdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor njn když člověk něco chce musí tomu i něco obětovat :-) :-) A jestli to byla komedie(teda doufám,že ne černá)tak se alespoň máte čemu smát... :-) :-) Mě všechno objednávání teprve čeká...stále ještě nejsem pro nic rozhodnutá...prostě šílená povaha váhy... :-) :-) tak uvidím, třeba se brzy rozhoupu... :-)
Odpovědět
@olinkak to jo, jen se to pak nesmí přehnat s opálením....aby to nebylo jako tohle :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no jak se to vezme,byla jsem na svatebi veletrhu v Brne v Olympii,tam sem boticky videla...no sedla jsem si na zadek,jenze to,ze se vezmeme se rozhodlo asi tyden na to...pani tam nemela na sebe kontakt a takove prodavaji asi jako jedini v CR...rekla sem to pani v salonu ta obvolala vsechno co se dalo,nez firmu nasla,firma dovezla asi 10paru bot,jenze ouha,ani jedny takove jake jsem chtela..takze znova volani a popisovani...az pani z firmy poslala tady ten obrazek a ja kricela jo,jenze na obr. jsou bile,ja potrebuju sampan,takze pani hledala a zjistovala,pak rekla mame a tak jsou objednane a ja cekam a cekam a tesim se :-D :-D :-D tos su magor,no..nesmejte se mi =-)
Odpovědět
@petrajavor no líbí se mi Vrtbovská zahrada, fakt strašně moc (kdysi jsem prohlásila, že se tam vdám a nějak jsem se obloukem k tomu zase vrátila). Hned vedle je nádherný hotel Aria, takže by vše bylo na jednom místě...paráda. Jenže se zdá, že Aria si bere kromě obrovských peněz za pití i jídlo i nějaké poplatky za pronájem a tak. To je prostě moc no....Tak uvidíme. Ale myslím, že se ráda vzdám představy mít vše na jednom místě, akorát teda musím najít něco na tu hostinu že....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no ja doufam,ze budu jak cernousek a budou mi jen zarit ty modre ocicka :-) navic potrebuju zakryt opalenim nedokonalosti kuze,jen to musim nejak promyslet,protoze chci jeste jedno tetovani... ted me napada mate nektera tetovani? Jako ja ho mam a pujde videt,babicky pujdou i s maminou do vyvrtky :-D kosmeticka rikala,ze by slo prekryt,ale to se mi moc nechce :-|
Odpovědět
@petrajavor Kde ho máš? Já jsem viděla pár nevěst s tetováním a vůbec to nemusí být špatné!! Já mám taky modré oči, a barvím se na tmavo, ale pleť mám světloulinkou a opálení mě nebaví :-D Mám pocit, že z něj mám akorát žilky a červenání
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to vypada dobre,kamaradka se vdavala tady http://www.beremese.cz/fotoblog/zlama... (jukni na foto,je to v Praze,jen nevim jak se to tam jmenuje) a moc se mi to tam libi... :-)
Odpovědět
@petrajavor ti měli obřad ve Viničním altánu, ten je moc hezký...akorát fotky z hostiny tam nevidím :-) Já s jako myslím, že něco určitě seženu, ale nebudu kecat, mít ty prachy, asi půjdu do Aria a je to. Ještě mě napadlo mít v Aria jen večeři a pak tančit a mít noční bufet někde jinde, ale myslím si, že takové přesuny nejsou moc pohodlné...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak ja se hned opaluju do hneda,s tim problem nemam :-) dobre chytam barvu po babicce...jinak tetovani mam vedle patere,z casti na ni a z casti na leve lopatce,takze jak sundam kabatek,coz udelam ihned na hostine a uz pri foceni,pujde to videt...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak oni meli jen obed i kdyz krasny foto jsem videla na fcb a pak se presunuli za kamarady....kde to oslavovali...
Odpovědět
@petrajavor Já mnyslím že to fakt není blbé...teda jedna známá měla nějaké podomácku udělané tetování, vypadalo to jak udělané propiskou...no divné :-D Tak jako za to bych se styděla...ale sestřenka má moc hezký ornament na lopatce...
Odpovědět
@petrajavor možná to udělám podobně....oběd v té Arii a potom se přesunout třeba na Nebozízek a tam mít kapelu a malý raut. Uvidím...jenže to je zase problém, že bychom v té druhé restauraci po velké večeři těžko splnili nějakou minimální konzumaci... Včera přítel řekl, že na hostinu máme 100 tis....třeba by se nějak vlezeme :-p :-p . Když to tu vidím napsané, vypadá to šíleně. My vlastně Kromě té hostiny už moc věcí platit nebudeme...nebudeme mít dopravu, ubytování, vývazky, výslužky, prsten mám jen já....apod. Taky bude jen večeře, ne i oběd....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak tady to jsem mela dost drahe,udelane je hezky(blba fotka jen z mobilu a stara)...jen ma kolem 12cm,coz je dost....to co mi bude delat Kuba ted bude vetsi,ale schovane pod saty :-D jako na jednu stranu ho mam rada,dlouho sem ho chtela,ale na druhou mi prijde blbe v takovy den...a navic nas tatinek je na nej vysazeny...no budu nad tim muset uvazovat.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ja vim,ze oni tam byli v mensim salonku a to pro restauraci nebyl problem...ja myslim,ze do 100 se vlezete v pohode...i kdyz onni se presouvali kvuli kamaradum...myslim si,ze presun je nejlepsi po obrade s tim,ze to bude na jednom miste a tim asi i levnejsi...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to je docela pěkný datum.) a určitě vyvstanou mnohem záživnější věci k rozhodování, než je datum ;-) ať už padnem nebo ne, na noc pořídím něco zdobenějšího, přes den totiž budu mít tělové bezešvé, tak aby byla změna.) punčochy samodržící, pokud vůbec nějaké, možná si jen nožky namáznu.) to záleží dost na botách
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak možná zkusit jinou značku, u samodržek se mi nikdy nestalo, že by se nějak posouvaly a to mám celkem hubené nohy a tančila jsem v nich třeba celou noc ;-)
Odpovědět
@petrajavor nj tatínek, ale jsi to ty a tvoje svatba a je docela častý, že máš o sobě a své svatbě dost odlišný představy než vaši....ale podle koho se to má udělat? Já myslím, že podle tebe :-)) @petrajavor no uvidím nějak to vymyslím, teď ta mají den otevřených dveří právě (bude to asi moc moc hezký i jen tzak na čumendu) a ještě jsem jim i psala mail, abych tam nešla zbytečně a nezjistila až tam, že za svatbu dám půl mega ¨:-D Jako my chceme tu večeři, nějaký pití a tak na pět hodin kapelu, dort a eventuálně teda občerstvení po obřadu, abychom jim udělali nějakou konzumaci. Pití tam bude taky mastný, nejlevnější flaška vína stojí skoro 800...Každopádně furt taky doufám, že se vlezem...
Odpovědět
@cibetka_veronika tak to je dobrá zpráva :-) já je teda nikdy neměla, takže soudim jenom z doslechu :-D ale když klasický punčochy, tak asi ty samodržící, mně se hrozně líbí právě to krajkový zdobení na vrchu těch punčoch :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?