Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor s přítelem jsme se shodli, že by cestou k oltáři sežrala veškeré občerstvení, hamtla tlapou na každé oblečení, které by jí přišlo světlé, oddělila by mi od šatů vlečku, vypila vodu z fontánky a jen tak mimo ještě vykousala všechny kytky okolo ze záhonků...náš miláček :-D :-D :-D Ale zase bychom ušetřili za kvarteto....a z vlčího vytí taky mrazí, víš co!:-D
Odpovědět
@olinkak no já to mám sladěný všecko k těm mým vybraným šatům, ale jestli mi nebudou sedět, tak to taky budu muset všecko změnit :-D @aimirin @olinkak jéé, vy máte krásné hafany! My máme ovčouna, ale na svatbu nám rozhodně nemůže, bohužel :-( všecky svatebčany by tam sežral :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tos to je pravda....muj ma dalmatina a chtel ho "pozvat" taky..ja jsem rekla ne...
Odpovědět
@hannnahs @petrajavor holky já to chápu, ani chvíli jsem fakt neuvažovala, že by mi tam šla :-D Leda snad jako vtip. Ona by teda lidi nesežrala, ale oslintala, což je skoro zrovna tak nepříjemný :-D Mě pusinkuje neustále..klidně vyskočí bez toho, aby se o mě opřela, a vrazí mi hubana na ucho :-D
Odpovědět
@aimirin :-D :-D no ale musím říct, že když jsem občas viděla fotky nevěst s hafanama, tak byly nádherný! Teda ne všecky, ale některé měly vážně skvělou atmosféru.. Tak kdyby nebyl náš hafan lidožravej, tak bych asi pár foteček udělala :-) ale na svatbu jinak (obřad, hostina, zábava apod.) bych asi nevzala žádného hafana. Tak bych se obávala, kde by co proved :-N
Odpovědět
@hannnahs No to jo, hlavně nevím, kdo by se o něj staral :-))) Jinak Audrey Hepburn má krásné fotky ve svatebních šatech s černým psem...může to být moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak došly mi rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak to je teda vlčice !!! Nádherná :-) :-) :-) A jak tak čtu, tak je i docela živelná :-D. To náš Rendynek už je takový dědula, letos má 9 let, tak už je poklidný a spíš flegmatický...muchy sežerte si mě, ale za to je uslintaný, takže budou mít všichni u kolene otřenou slintu, to on se chodí tak mazlit :-D A jak je stará vlčice ??? Vypadá hodně mladě tak 4 roky :-)...bych tipla
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No ale na fotkách by vypadal nádherně...na hlídání mám kamarádku :-) :-) Vždycky když ji brnknu, tak mi Rendelínka přivede(na focení) a pak zase odvede :-D.A kámoška má fenečku tosa inu - rasa, takže Rendík bude randit, tak mu ani nepřijde, že jsme pryč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, motorkáři, to je zvláštní sorta lidí....když je sraz, tak neznají bratra natož kamaráda...a svatba pro ně vůbec nic neznamená, spíš to okomantují slovy...Jééé další co má posranou celou sobotu... :-| :-| Tož tak nějak... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No mě zase nápad, jak to vyřešit...asi teda bude datum svatby 23.6.2012, ale ještě ho chvilku potrápím a určím si podmínky za můj ústupek, takže už bude rozhodovat tak, že já budu mít poslední a rozhodující slovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože u nás to pořát stojí. Nemáme taky nic zařizené, ani datum ani nevíme místo obřadu atd. taky víme jen měsíc. Včera jsme se shodli, že chceme asi až odpolední svatbu a večer uděláme jen takovou párty, ale zatím to nijak nehrotíme. Jsem sama zvědavá jak to všechno dopadne, taky bych nejradši aby to už bylo letos, takhle mi je blbé jít brzo na matriku se ptát na datum :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@olinkak tak to se těšim na tvé fotky! :-) s hafanem vám to bude skvěle slušet :-)
Odpovědět
@olinkak ahojky, vlčici je rok a půl, na obrázcích ještě méně! Takže puberta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak muj to myslel s Ramonem na svatbe smrtelne vazne,enze si myslim,ze pani na radnici by nadsena nebyla :-p a ja taky ne...me totiz miluje a byla bych cela oslintana,vzdycky kdyz me vedel znamenalo to jde se ven :-D @olinkak to plne chapu,muj ex je motorkar,tak vim jak to panove vidi...a myslim,ze kdybys je presvedcila aby se vzali alkoholu jen na ten patek zapsali by te do knihy rekordu ;-)
Odpovědět
@petrajavor :-D no zcela to chápu. Leda si udělat maskáčovou svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to jo,kor s tim nasim neposednym dalmatinem,clovek by rekl,ze kdyz je pes v "duchodu" bude mit rozum a nedelat blbosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @aimirin Tak a teď trochu na jiné téma, už jste přemýšlely nad spodním prádýlkem pro sebe a noční košilkou na noc s velkým N(první manželská bude o ničem, ale reparát bude lepší). Jsem teď mrkala na netu na košilky, je jich spousta a krásných a sexy, hodím fotky do alba, ale milé dámy co spodní prádlo pro přítele??? Umíte si představit, co jsou někteří chlapi schopní nosit (spousta antierostických slipů a vytahaných trenýrek...) :-D :-D :-D Přemýšlely jste co mu oblečete pod kvádro??? Na netu moc pánských sexy věcí není(teda nepočítám tanga, ty bych na něj nedostala a i tak se mi to na chlapovi nelíbí) Tak dávám podnět k diskuzi a uvítám odkazy na stránky...sama sem též něco šoupnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak no tak ja zadne extra pradlo neplanuju,prvni noc stejne pande a bude mrtvy,jak ho znam :-D a na reparat jak pises neni potreba..jinak drahemu neco pekneho koupim pod oblek,stejne jako sobe pod saticky...premyslim,ze si pradylko koupim uz ted,u nas v salonu ma nejake v akci,tak usetrim nejake kacky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no sice možná padne mrtvý vedle tebe do pelíšku, ale třeba ho právě probere to sexy prádýlko :-D :-D :-D , nebo tebe to nastartuje jako novou mladou paní :-D :-D Já se rozhodně nehodlám dívat na trenýrky typu starý fotr...Ikdyž ve 33 si to dovolit už může :-D :-D :-D opět vtip :-D
Odpovědět
@olinkak no já budu mít pod šatama nejspíš nějaké hladké bílé prádlo a hladký podvazkový pás a nemyslím, že bych měla chuť se z toho převlékat do něčeho jiného....možná max sundat podprdu a hodit na sebe nějakou tu košilku :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin JJ, krásná košilka na spaní to musí být...po sprše se do něčeho převléct člověk musí...prádýlko si spotíš, jak budeš tancovat, nervozita atd. A mít 2 chro, chro v podpaží, jak je to v té reklamě na antiperspirant, není to pravé ořechové :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to vis neco k nakousnti pos saty/oblek byt musi.. ;-) ty jo,to bude dalsi polozka do naseho rozpoctu a to mam skrkat a ne pridavat :-D ty kosilky co mas v albu jsou krasne...ale ted otazka,kam na ne? @aimirin jelikoz zije v Praze to ma jednoduche,ale co my? prej u vas je nejaky fajn obchudek...do triumphu se mi jit nechce.....jo a kdyz sme u tematu co bude na noc a podsatama holciny budete mit puncochace? J chci boty s otevrenou spickou tak uvazuji o tech ve spreji,kamoska rikala,ze jsou dobre... :-)
Odpovědět
@petrajavor kámoška je nosila do tanečních - ty sprejovací a pochvalovala si je :-) já si asi nebudu brát žádné, záleží na počasí.. když by bylo ošklivo, tak asi tělové, nechci bílé, mně ty nohy pak přijdou takové mrtvolné :-S :-D anebo možná taky vyzkoušim ten sprej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @aimirin No tak punčošky si určitě vezmu klasické, aby mi pravda k něčemu ten podvazkový pás byl :-D :-D, ve spreji si pořídím tak samoopalovák, mám světlou pleť a myslím, že do června se rozhodně neopálím...a solárko mi dělá zle...Na ty košilky jsem našla www.paula-pradlo.cz www.eroticke-sexypradlo.cz www.sexy-pradylko.cz www.nove-spodni-pradlo.cz tady najdeš ty co mám v albu a spoustu dalších :-D Já budu tohle určitě brát z netu...hlavně k vůli ceně, vyčkám na slevy...A ty punčochy ve spreji vůbec neznám... :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs diky,dalsi kladna zkusenost se hodi... @olinkak kamoska driv prodavala v pradle a pryve tam meli ty ve spreji a zenske to prej dost kupovali...jinak ja barvu poresim solarkam a pak nozky prefiknu jen asi tema puncoskama ve spreji... ;-) chtela jsem taky podvazky,ale myslim si ze by puncosky v otevrenych botkach nevypadaly dobre :-| a nechci byt pro srandu kralikom ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, já jsem se ještě nerozhodla jestli uzavřené nebo otevřené... :-| mě selíbí oboje:-)...uvidím až si je budu mít koupit, které nakonec zvítězí...asi podle výšky podpatku...A jakou výšku podpatku chceš ty??? :-)
Odpovědět
@petrajavor akorát teda nevím, jak je to k dlouhým šatům - zvlášť bílým, jestli to náhodou nešpiní =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs njn, jenže punčochy podle spol. konvencí by být měly...ikdyž zase na druhou stranu, stejně budeme mít nohy celé zahalené, teda až do chvíle, než nám drahý bude krást podvazek :-D to nožky(resp.nožku) určitě ukážeme...a u focení též a nohy v punčochách (tělových) vypadají štíhlejší a hladší :-) Tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ja myslim,ze by nemelo a saty mam sampan,tak by to nemelo byt videt :-) @olinkak me boty dojdou ted v tydnu (asi) podpatek mam myslim 10 nebo 12cm... :-D jinak na prezuti budu mit balerinky od bati,na ty se chystam ted,jedny kupuju svedkyni jako darek,jen ja bdu mit fialove a ona tyrkysove...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?