Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @olinkak no ono když se podíváš, tak holčiny, které tu tak "zběsile plánují" mají třebas svatbu spíš na začátku roku, než v létě, tak se ani neni čemu až tak divit emoticon já taky vlastně ještě sonduju. Jenom místo jsme chtěli zařídit, abysme od toho měli pokoj a měli se od čeho takzvaně odpíchnout emoticon no a fotograf, jelikož mám svýho "vysněnýho", tak jsem ho taky radši kontaktovala dřív, ale bůh ví, co bude emoticon
Tak se šatama jsem na tom podobně jako ty emoticon taky jsem se zamilovala na první pohled, akorát nevím, jak budou vypadat na mně, takže se toho docela děsim emoticon Ty tvoje nej vysněné jsou hned ty první černo-bílé v tém albu? emoticon jsou krásné.. emoticon
2. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @cibetka_veronika no jo no květen, máj lásky čas, proč ne emoticon, můj měl taky napřed návrh, že květen, ale my kvůli motorkám jsme volili měsíc pozdější, snad stabilnější v počasí, ale to člověk nikdy neví a po májovém deštíku se prej roste emoticon, další z pěkných pověr emoticon No fotografa snad budeme mít kamaráda, co fotí do reklam. agentur a vlastní reklamku..tak snad to klapne, jen kdyby už jsme měli sakryš ten datum....já snad budu muset, ač opravdu nerada, ustoupit, abych se někam pohla... emoticon emoticon ....
2. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs jj, ty krásné první ...princeznovské....ach...kéž by mi sedly(jak prdel na hrnec, jak se říká), bych byla šťastná jak blecha...mému se líbily víc ty z Hranic(jen černá výšivka na vrchním dílu), ale do tohodle si fakt kecat nenechám !!!! Ale když mi nebudou, tak mi nic jiného nezbyde, než volit var. 2....Tak musím doufat a věřit !! emoticon emoticon
2. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs Aaaa tak ty budeš ladit do oranžové emoticon??No tak to by se líbilo mé drahé polovičce, oranž. je jeho barva, pak už jen černá emoticon A ten účes s tou korunkou je nádherný...a v dnešní době příčesků ti ho zkušený kadeřník vystřihne raz dva emoticon
2. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @cibetka_veronika tak na matriku jsme sli jen eden,stejne ti daji jen papir na vyplneni,ted jsu kvuli tomu ze sme menili mesto a potrebuju papir od nich,ten vyplnime a drahy pak pujde se mnou...jinak nekde reknou na matrice ze je brzo,ale jinde normalne terminy na pristi rok berou..

takze doufam,ze fakt jen restaurace a matrika budu mit az do pozdniho podzimu nohy nahore a uzivat si cekani emoticon
2. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @olinkak ustoupit s čím, s datem? no já jsem dost tvrdohlavá, pokud se neobjeví něco zásadního, s termínem hýbat nebudu, určitě ne kvůli matrice, kdyžtak by se obřad zařídil jinak. svatba je výjimka, jinak vše vyřizuju na poslední chvíli, i moje vš studium, jsem ostuda emoticon
2. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika jj, s datumem, mě osobně se víc líbí 16.6.2012, fakt hezké, jenže to je nějaký pitomý motorkářský sraz a nedojeli by mu kamarádi zavrkat...Tak jsem navrhla 9.6.2012, což též nevypadá špatně..ale to ne, drahý chce pitomý 23.6.2012 mě se to datum nelíbí...je neharmonické...prostě na mě blbě působí...nevím proč... emoticon
2. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @petrajavor no tak uvidíme, jaká bude domluva na matrice, pod kterou spadá místo naší svatby, udělám si výlet emoticon
my se začali bavit o dětech, svatbě a zasnoubení (v tomto pořadí.) v prosinci minulého roku a na svatebních webech jsem si přečetla o hrůzných zkušenostech s plánováním, tak jsem se tomu chtěla vyhnout. hlavně je děs, když ti na poslední chvíli zruší rezervaci místa obřadu nebo hostiny, kolikrát je zařizování dopředu stejně k ničemu.
2. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak no jo, do oranžové emoticon přítel chtěl červenou, miluje jí, jenže já jí spíš nemusim. Sice na svatbách vypadá taky docela hezky, ale na mě je moc "křiklavá". Tak jsme udělali kompromis emoticon
Do šatiček si kecat nenechej! Hlavně, aby si se v nich cítila ty emoticon Ale jsou fakt moc pěkné, ne až tak tradiční. Tak uvidíš, jak ti budou emoticon
Nj, takovýto styl účesu se mi moc líbí emoticon pěstuju si na něj dokonce i vlasy emoticon na fotce to až tak nevypadá, ale normálně mám vlasy trošku pod ramena. Po pár měsících nestříhání jsem teď s vlasama na lopatkách, takže počítám, že do příštího roku budou vlasy tak akorát, aby to šlo vytvořit.. Teda délkou, jinak mám na účesy blbý vlasy, žádný natočení mi moc dlouho nevydrží emoticon
2. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @olinkak Já bych se neznervózňovala tím, jak je kdo v přípravách dopředu emoticon Je to tvoje svatba a někdo (jako třeba já emoticon ) prostě potřebuje víc času. Původně jsem měla vše naplánované do detailu a pak stačila jedna nemilá věc a já momentálně nemám ani místo, ani datum, ani hostinu....Tož tak emoticon Jsem ale ráda, že si takové změny můžu dovolit....a vše klidně ještě pětkrát změnit, dokud nebudu spokojená
2. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Jinak barvu svatby samozřejmě taky nemám, protože ji většinou hledám v souvislosti s místem....takže zatím podle toho, co máme v hledáčku, to vypadá na pastelový odstín modré nebo ostrou kombinaci bílé a černé (možná i červené) Docela rozdíl že emoticon
2. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs jj netradiční jsou a to se mi na nich právě líbí, bordó už je okoukaná a černou moc vidět není...a hlavně drahý bude mít černé sako, tak to v detajlu musí alespoň trochu ladit...Takže dlouhé vlásky nachystané na účes...jj já jsem teď ostřihná na mikádo(podkova)a mám blond melír a vlasy mi určitě nedorostou, ještě když já na léto hodně zkracuji emoticon a mě se líbí drdoly s korunkou, mám několik v albu, ale nevím jak to půjde k těm šatům..teda pokud mi budou...podle toho budu řešit účes...A jelikož mi bude dělat vlasy kadeřník který se o mě stará už ani nevím kolik let, tak si myslím, že to bude v poho emoticon
2. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin njn,jenže pokud je tady víc takhle horlivých nevěst, tak můžu předpokládat, že budou mít dřív zablokované datum a zamluvenou restauraci u nás a já pak ostrouhám... emoticon emoticon A tedy když už mám představu kde, měla jsem 3 místa(na hostinu)teď už mám jen 2, jelikož to jedno místo zavřeli...tak mě jímá hrůza, jak to bude za rok...Takže asi nemá smysl to mít vše tak dopředu...
2. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin jj černá bílá je fajn,také jsem prvně chtěla jen tyhle 2 barvy, ale přišly mi fádní... tak jsem zvolila variaci černá bílá fialová....
2. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak no já mám radši klid....třeba výzdobu a oznámení a tak člověk nemusíš řešit, stejně tak prsteny, šaty...

Ale místo a fotky a hudbu mám raději dopředu. Kdžy už vím, že se budeme brát, tak nechci zbytečně čekat a potom zjistit, že už je pozdě.....Ale jinak tě chápu, už jsem to tu kdysi psala, o tom tlaku, který to pak dělá na nevěsty .(((

No mně to přijde právě takové hodně ostré, ta černá a bílá. Kor k mým šatům...ale třeba mi vyjde ta vrtbovská a pastelová svatbička emoticon) To tvoje schéma je parádní! Hodně originální. Líbilo by se mi hodně, kdyby to byla spíš krémová, černá a lila..
2. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin děkuji emoticon, jj ta krémová by nemusela být špatná emoticon, třeba ještě změním barevné kombinace. A pastelové barvičky jsou též moc hezké...ale to by drahý nevydýchal...třeba růžovou, ale je zajímavé, že lila mu nevadí emoticon Ještě mrknu na net a uvidím co mě ještě bude inspirovat emoticon
2. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @olinkak a co počítat zatím s oběma termíny? a určit dobu, do které se ozvete restauraci, které z nich platí. třeba se objeví další záležitost, u které budete mít rozdílné představy a jeden z vás v zájmu kompromisu pustí datum.))
2. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak já to chápu, lila je víc taková...cool emoticon O té krémové taky uvažuji....emoticon

No já možná nebudu mít žádné určité ladění svatby. Barvu šatů družiček asi vyberu dle místa obřadu. Ale jinak nemám vlastně co ladit? Možná ještě oznámení, ale co dál? V restauraci to ladit asi nebudu, ty, co chci, jsou samy o sobě dost nazdobené, takže stačí tak max kytka na stůl a svíčky...

2. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika jj, jenže ony nejsou 2 termíny, ale 3. 9,16,23, dva návrhy jsou moje a 1 jeho...A blokovat 3 termíny není asi to pravé ořechové...musím vyčkat, třeba povolí, ikdyž beran nevím, nevím...
2. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin No v těch restauracích to zdobí hezky, ale do bílo-žluto-zlaté(to teda nenéí zrovna moje krevní skupiuna)Tak chci nakoupit ubrousky organzu a svíčky a prostě věci v barvách které budou provázet celou naši svatbu, což je lila, černá a bílá...družičku mám jen jednu...šatičky dostane příští rok na narozeniny (má je dubnu)emoticon
2. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak No ta "naše" restaurace o které nejvíc uvažujeme je taková světle zeleno-krémovo-červeno-zlato-černá...emoticon No prostě vidím to tak na bílé ubrusy, červené kytičky na stůl a bílé svíčky do skleniček...Potahy na židle se mi moc nelíbí, raději mám židle odkryté, když jsou pěkné.

No ale červené šaty pro družičky teda nechci emoticon Tak asi zvolím nějakou barvu šatů třeba zrovna podle toho, jaká bude v zahradě kvést kytička. A když to bude v klášteře, budou mít černé šaty a je to.

Koho máš za družičku?
2. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin Družičku mám moji krásnou bloňďatou neteřinku beátku emoticon a za družbu jí půjde můj staforďáček Rendy emoticon to bude páreček emoticon, teda pokud mi dovolí zvířátko sebou na radnici(což asi neprojde, ale jinak ho budu mít na foceníemoticon
2. dub 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Jé.-...t je krásný. No já bych vzala pejska na obřad, ale obávám se, že by z toho udělal jedno velký tóčo. Je to taková hodně specifická rasa emoticon Přítel se smál, že možná v kleci by mohla, a že by nám do rytmu s ní chrastila emoticon)

Já mám za družičky sestřičky emoticon To je stejně nejlepší, když můžou jtí sestřenky a sestry...
2. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @olinkak a co nalákat jeho kamarády na něco speciálního, aby se 16. dostavili?.))
2. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @aimirin tohle je můj hafinek a neteř emoticon(ta menší)v gymnastice s mou svěřenkouemoticon
2. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika no to je hodně dobrý nápad, ale teď mi ještě poraď, jak namotivuješ bandu motorkářů, kterí v pátek ráno jedou na sraz, kde až do brzkých ranních hodin chlastají, aby v sobotu ráno skočili na mašiny a jeli 80km. A nebo ještě hůř, jak je namotivovat aby v pátek nepili vůbec ??? TO JE NEMOŽNÉ !!!!! emoticon emoticon emoticon
2. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @olinkak Ježiši oba jsou strašně strašně sladcí!!! Ta holčička bude překrásná v šatičkách emoticonA ke psům, mám slabost. Posílám ti fotečku mého ňuníka emoticon
Tu poslední mám jen z mobilu, fotila jsem to u babičky rychle, abych zachytila, jak obvykle spí emoticon
2. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @olinkak to s tema motorkarema to je nadlidsky ukol...
@aimirin tos to by byla uzasna druzicka ...krasnej hafan emoticon
2. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor s přítelem jsme se shodli, že by cestou k oltáři sežrala veškeré občerstvení, hamtla tlapou na každé oblečení, které by jí přišlo světlé, oddělila by mi od šatů vlečku, vypila vodu z fontánky a jen tak mimo ještě vykousala všechny kytky okolo ze záhonků...náš miláček emoticon emoticon emoticon Ale zase bychom ušetřili za kvarteto....a z vlčího vytí taky mrazí, víš co!emoticon
2. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak no já to mám sladěný všecko k těm mým vybraným šatům, ale jestli mi nebudou sedět, tak to taky budu muset všecko změnit emoticon

@aimirin @olinkak
jéé, vy máte krásné hafany! My máme ovčouna, ale na svatbu nám rozhodně nemůže, bohužel emoticon všecky svatebčany by tam sežral emoticon
2. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš