Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor jj, taky tu omáčku vidím jako potencionálně nebezpečnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs je nas vic...navic uz vidim jak me drahy bude postuchovat,no byla bych cunik :-. :-D
Odpovědět
@stastnanevesta hmmm španělský ptáček taky nevypadá zle :-) ale co my si dáme, to netuším.. zatím neřeším no :-D
Odpovědět
@petrajavor nj, ono se to zdá jako maličkost, ale takovej flek od svíčkový na čistě bílých šatech.. to by asi nebylo nic moc estetického :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no my co mame saty barvy sampan...ale i tak,jakoukoliv omacku vypoustim..uz tak budu rada,kdyz nebudu mit na satech fleky od polivky,asi to krmeni polivkou budeme muset trenovat :-D Jinak holky planujete nejakou zabavu na hostinu a jakou?
Odpovědět
@petrajavor no bude to asi chtít pořádnej bryndák, nebo spíš rovnou menší ubrus :-D :-D zábavu plánujem tím způsobem, že asi požádám svoji svědkyni nebo přítelovu mladší ségru, jestli by na něco nejukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs chtela jsem bryndal,ale asi si necham vysit mensi ubrus od me kamaradky...
Odpovědět
@petrajavor a proč se mu to nelíbí jindy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak jak sem uz tady nekde psala my jsme spolu od 4 a termin mame 3.3. takze na nase vyroci se probudime jako manzele...chteli jsme datum,ktery pro nas bude dulezity...a drahy rika,ze zadny jiny datum tak dulezity neni,kdyz jeste deti nemame...a a s nim souhlasim,jen sem rikala,ze sme se meli poznat v lete :-D bylo by to vic ready :-)
Odpovědět
@petrajavor já si taky myslim, že ubrus je lepší :-) a na tu chvilku mít nějakej extra vyšívanej obšitej drahej bryndák, to asi není potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs kamaradka co mi jde na svatbu a ja s ni bydlela na intru vysiva..cele obrazy,tak se s ni domluvim jestli by nam ubrus vysila,bude to od ni dar pro nas a my budeme mit neco krasneho ;-) :-D
Odpovědět
@petrajavor :-D jo tak! No my se poznali vlastně 1.9 :-D ale to jsme spolu ještě chodit nezačali.....A kdy začali je věc neznámá... To zase chápu že by chtěl toto datum...nebude si muset pamatovat dvě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta za sebe můžu říct, že ještě tak před rokem by mě nenapadlo, že se vdám. a najednou z těch příprav úplně blázním.) nejlepší by to bylo letos, co?.))
Odpovědět
@petrajavor aha :-) nj, to pak jako dárek potěší, taková vzpomínka. Je to určitě lepší, než odněkud z obchodu, kde k tomu člověk nemá takový vztah. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to my byli na prvnim rande 4,chodime spolu od 8..drahy se musel zeptat jestli ho chci :-D ale pocitame to od 4....jinak s tim datumem a pamatovanim,drahy si u nas pamatuje vsechny dulezite datumy,kazdy mesic 4 mi da pusu a rekne "Dekuju ze se mnou si,miluju te" ja vzdycky hledim a nechapu..protoze si to nejak nepamatuju,sem ostuda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to sme na tom podobne...jsem silena nevesta :-D :-D :-D :-D :-D @hannnahs uplne s tebou souhlasim...a navic s ni jsem zila 4roky,tak vysije neco co bude rikat neco o nas..coz je dobre,nechci nic co bude na dalsich 100 svatbach..
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin diky moc za radu, mrknem na ten Hanavsky pavilon. Nam se libil ten letensky zamecek, protoze tam jednak mela svatbu kamaradka a byla naprosto unesena, a jednak ze nebudeme muset tahat z FR vino, protoze uz ho maji v jidelnim listku. Jinak ten golf yacht taky vubec neni spatnej, hlavne z toho duvodu, ze tam muzem i prespat a to s celou francouzskou delegaci :) a nebudeme muset vsechny vlacet po ubytovani po Praze, protoze cesky nikdo nemluvi :) a ja si myslim, ze vecer budu tak utahana ze tak maximalne sejdu do kajuty a usnu :)
Odpovědět
@petrajavor :-) jé to je krásné! To můj drahý na takové romantické chvilky netrpí :-( Teda dnes ráno někam jel na služebku a matně jsem ze spaní zaslechla něco jako miluju tě, ale fakt matně :-D @latulipe Takže vy jste se vydali za svatbou z Francie?:-) U Letenského zámečku mě trochu štvalo, že člověk zaplatí velké peníze za dekorace...nelze tam sedět na těch strakatých židlích a za potahy na židle chtějí 120 Kč/kus. Ubrus mají všeho všudy jeden, když nelíbí, sháníš po Praze jiné, výzdobu na stoly žádnou taky nemají....Popůlnoční pronájem.... Tu loď tady má teď pár lidí, tak zkus omrknout, myslím, že uživatelka lolli či tak nějak to tam zrovna má..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin je ty jsi skvela, ty mas spoustu informaci. Mne se to od nas desne blbe shani, tak jako vsechno resime po internetu. Pristi tyden se jedeme mrknout na moravu a jak pristaneme v praze tak hned letime po vsech vyhlidnutych mistech. Doufam, ze se nam neco zalibi :) Puvodne jsme to chteli mit u nas v Parizi, ale bracha nesnasi letadla a nez by sem dojel to byl zase trvalo a co teprve babicka s dedou, ze ano... Co se tyka dekoraci, tak osobne myslim, ze si spoustu dekoraci vyrobim sama. Ty potahy na zidle jsou myslim za stejnou cenu jako na te lodi. Tak mrknem. abych pravdu rekla, tak se spis bojim jidla... ceska sekce zase tak narocna neni ale francouzska pojede poprve do CR a ceskou kuchyni nezna. Tak to musime nejak diplomaticky zaonacit :) aby se to libilo obema stranam a nas dva z toho netrefil slak :)
Odpovědět
@latulipe Jé tak z Paříže bych asi neodlétala, tam musí být krásných míst na svatbu! Já jsem chtěla na zámečku totiž svatbu, tak to vím....nakonec jsem si to rozmyslela, protože bych se při obřadu koukala na reklamy na pivo....né že bych to chtěla nějak super formální, ale zase tak málo taky ne :-)) Jinak ale zámeček je jídlem vyhlášený, vaří fakt dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
:D koukat se pri obradu na reklamy na pivo? :D tak to je docela vesele. Ja se budu myslim koukat na sveho draheho a nejake reklamy mi budou vankem. Ale uvidime, az se vratime z Prahy :) Jinak v Parizi je spousta mist na svatby, ale je to takove, ja ti nevim, asi tim jak tu clovek zije, mu to uz ani neprijde, vis. Ale Praha je pro francouzskou sekci exotika :D a navic, jak tu nikdo nikdy nebyl, tak se to vlastne spoji i s takovym rodinnym vyletem :) Za mnou do Parize mamka lita kazdou chvilku, tak uz to tu taky zna :) Ale myslim, ze Praha bude dobra. Pariz miluju, nestehovala bych se zpatky do CR ani ve snu, ale na svatbu mi CR pripada lepsi. Nejak vic hreje u srdce, chapes. Tezko se to vysvetluje. Super, ze pises, ze tam vari dobre. tak to je bezva. O to nam asi jde nejvic. Pak si budem delat romanticke prochazky po Praze...uz se moc tesim.
Odpovědět
@latulipe Rozumím ti, ostatní budou určitě i rádi, že poznají Prahu :-) Kolikpak vás bude? Víš že přítel se chtěl do Paříže přestěhovat? Ale mě to děsí, je to krásné město, ale moje fránina....a lLondýn je zase hnusný. Co máš na Paříži nejraději? S těma reklamama mě nechápej špatně, ony jsou jen vedle obřadního místa a nemusí vadit. Já jsem hnidopich a uvidíš, že se nakonec nevdám nikde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem vcera u nas v praci potkala jednoho uzasneho DJ,driv sem ho slysela hrat na akcich a je to presne nas clovek,pratelsky,usmevavy,pro kazdou srandu...a tak mame domluveneho DJ,za dobrej peniz a uz ted nam namixuje pisnicku na nas "vtipny tanec" :-) holky ja se tesim cim dal tim vic :-D
Odpovědět
Holky, když tu čtu o tom DJ, plánujete živou hudbu, DJ nebo kombinaci?? Já bych určitě chtěla na chvíli živou hudbu, ale asi až do konce nevydrží, ale nevim, jak takový DJ vyjde finančně.. jestli to neni zbytečnej náklad, kombinovat jak živou, tak DJ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ono to šílenství přejde, po zamluvení restaurace, fotografa, kameramana a koordinátorky nebude půl roku co řešit.)) teda kromě včasného kempování před matrikou. už jsi kontaktovala matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jo na matrice jsem byla 2x a drah 1x ted pujdu po 4x a snad naposledy :-) njn,to je tim,ze mame uz 3misto kde svatbu chceme :-( ted to snad vyjde a bude to bez problemu... :-) koordinatorku nemame,ale fotografa,DJ,floristku,misto na svatbu a snad i restauraci mame...vybrane ceskou firmu co usije saty me a jinou ceskou firmu na koupeni-usiti obleku pro draheho mame taky...takze uz mi chybi snad jen presna domluva s restauraci,vybrat saty a do podzimu se valim :-D a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) Sice začínám smajlíkem, ale po přečtení posledního příspěvku mě smích opravdu přešel...milé nevěsty já ještě z příprav nemám vůbec nic...zatím jsme se neshodli ani na datumu, jen na měsíci...natož abych měla oběhlou matriku, nebo vyzkoušené šaty, nebo cokoliv již koupeného... :-( :-( Já jsem to uatím brala tak, že mapuji terén, ale jak už tady čtu, co už vy všechno máte zařízené, koupené, vyzkoušené, tak začínám mít pocit, že bych měla též...ale všichni mě stále přesvědčují, že mám spoustu času, tak nevím nevím... ;-) ;-) ;-) Jo a někde tady se diskutovalo o počtu lidí na svatbě, tak my budeme mít od 26-30 osob...uvidíme...přijde mi to tak akorát... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak snad to bude poslední výlet na matriku.) stačí, když tam jde jen jeden? my máme zamluvené místo pro obřad i hostinu a vím, že se na restauraci můžeme spolehnout jak v kvalitě jídla, tak v obsluze, výzdoba bude podle mých představ.. asi už s tím nebudeme hýbat, původně jsem uvažovala o obřadu v některé z brněnských zahrad, ale tohle je mnohem lepší. na matriku jsem psala jen mail kvůli předběžnému potvrzení data, protože mi přišlo, že je dost brzy. tak asi není, kdyžtak tam zajedu osobně.) fotografa máme rezervovaného, má už obsazené termíny i na příští rok. co mi chybí, je dobrý kameraman, takže jestli má někdo tip, sem s tím.) vidím, že jsem to trochu přehnala, ještě bude co řešit: domluvit se s harfenistkou, DJ si beru, tak jen instruovat jeho kamaráda (taky DJ), co kdy pustit. šaty a obleky si taky necháme ušít, ale to necháme na zimu. a ještě vizážistku, vybrala jsem si dost zaneprázdněnou.)
Odpovědět
@olinkak já bych byla fakt v klidu :-) já taky toho moc nemám ;-) však je ještě relativně čas.. Jediný, co jsme řešili, tak místo.. tam máme přeběžně datum - zatím nepotvrzeno z matriky, prý je ještě moc brzy.. A psala jsem fotografovi, ale taky zatím jen předběžně.. Takže fakticky taky nemáme vůbec nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak ty také v takovém šíleném tempu všechno máš už zajištěné...Tak opravdu už začínám mít pocit, že teď je nejvyšší čas...A ty se vdáváš "jen" o měsíc dřív než já....a už ti chybí zařídit jen pár věcí...Tak asi fakt budu muset už na drahého zatlačit, ať se domluvíme na datumu...nebo se nepohnu z místa... :-( A to si ze mě utahovaly, že budu mít šaty ve skříni rok před svatbou...jenže když ony jsou zrovna teď na prodej a co když až už je budu potřebovat tak nebudou...A nenosí to smůlu, mít všechno tak s předstihem...tada hlavně šaty??? :-| :-| jsem na vážkách....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?