Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 emoticon emoticon Tak tenhle song mi neprojde http://www.youtube.com/watch?v=LxTlxFhj35Q
30. bře 2011 ve 21:19  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @aimirin @stastnanevesta my sme to seskrtali,jen na lidi co mame radi,oni nas a prejou nam to...proste ti nasi nej nej nej...takze mame v podstate jen rodinu a 3pary kamaradu,premyslime o vic,ale zatim je to hotove,nevedela jsem jak ji to reknu a vcera cucela do meho sesitu s pripravama divala se na seznam a tak sem rekla,ten je konecny,uz jen kamaradi mojeho,nikdo vic...rekla ze se s jejim pride podivat na obrad a poprat nam stesti (myslim si,ze dojde sama) a buh vi jestli vubec dojdou..
30. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @jipe to se nedivim...popelka by neprosla ani me...
30. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @petrajavor Přítel bude mít tři kamarády, možná čtyři (z toho tři s partnery) A já teda asi nej kámošku a sestry...a pak teda asi jednoho kámoše, jestli teda se mi vůbec ozve. A to bude vše no, ale nemám potřebu tam mít lidi, který vídám je náhodou a řekneme si čau...No a tak mám větší rodinu než přítel, tak to aspoň bude fér
30. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin jo to mate jak my,vsechny pocitame do paru....jediny kdo nevime zda prijde je muj bratr,na to zda prijde s nejakou slecnou se radsi neptam...a moje svedkyne mela prit sama...musim rict,ze mam bajecneho muze,protoze s mou svedkyni a velice dobrou kamaradkou (zname se 18let)nakonec jde muj expritel a jeden z nejlepsich kamaradu (vim zni to divne,ale co uz...) a ma draha polovina vubec neprotestuje,dokonce se na nej tesi...
30. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @stastnanevesta No, já beru neteři zirtek :D :D (má chudák alergii na vajíčka a to je skoro všude - pečivo, zmrzlina, řízky...), tuňáka, tresku, lososa nebo sv. Jakubské mušle si prostě neodpustím!!! emoticon
30. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor no tak to je dobrej emoticon Mně se to líbí, když někdo dokáže být tak tolerantní, važ si ho! A to si jistě vážíš, když si ho bereš emoticon

My máme pravidlo, že nezveme s partnery, leda by spolu žili nebo byli dokonce svoji...Ty partnery kamarádů zveme spíš proto, že je všechny známe...

Holky, myslíte si, že mám jít do klobouku? Bylo by to moc pěkný na focení, ale všechny stojí tak od 2 tis. výš....což teda je pro mě za klobouk moc...

Jo a před chvílí mi řekla kamarádka, že je těhotná....říkala chvíli předtím, že se necítí s klukem připravení na svatbu...No tak na dítě evidentně jo. Asi jen ona jo, protože on jí prý nadává...těhotné ženské....Ale je to úžasný chlap a bude jistě super táta... emoticon Normálně někdy síla, ty lidské příběhy
30. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Punk: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20202771 docela cenově levné drtě...
30. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin tak my vsechny partnery kamaradu kteri prijdou zname,jen teda nevim s kym prijde segra a zda muj ctihodny brat zvedne svuj krasny zadek a dovali,jak ne zakroutim mu krkem...jinak mas pravdu v tom,ze muj je tolerantni i kdyz nam notnou chvili trvalo se k tomu dopracovat,ale muzu rict ze vidim vsechny jeho dobre vlastnosti ale taky vsechny ty spatne..za coz sem moc rada a asi i diky tomu ho tolik miluju..a navic jak rika maminka(=moje tchyne) od doby co potkal me je jiny... driv sem se kamaradila s jeho ex,to sme se s drahym neznali,divim se,ze s nim ta holka byla tak dlouho jelikoz muj drahy byl jeste v 28 v puberte emoticon ale kdosi rekl clovek prijde na to co mel az to nema...
31. bře 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor emoticon to jsi napsala hezky. Tak to můj přítel není tak tolerantní. Né že by byl žárlivec a s kamarády (mužskými) kolikrát jsem i v noci a přivalím se ve tři ráno. Ale mám dojem, že má na všechny ty moje kamarády nějakou alergii emoticon) Bere leda jednoho kluka, o kterém si myslí, že "není tak hezký, tak jsem klidný". emoticon emoticon

No takže vy jste měli boje s ex, protože chtěla tvého snoubence zpátky? emoticon
31. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin ne to jsme nechteli,ona se vdava letos v zari,bere si meho kamarada...ani se ji nedivim,ze mojeho nechce zpatky..ona je takova hodna a usluzna,ja jsem tvrdohlava a proste beran...co ja vim tak muj drahy piskal a ona skakala..jako to by na me nebylo,kamoska co nas zna vsechny rikala,ze je to hrozny rozdil...jinak muj byl hodne zarlivej a vubec byl zvykly ze zenska skace jak on piska,jenze ja jsem si vzdycky delala co sem chtela...kdyz sem prisla poprve v 6rano malem umrel..od te doby se stal tolerantnim a vubec naucil se ze ve vztahu jsou dva lidi a ne jen jeden okolo,ktereho se toci vesmir emoticon
31. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 Tak jsem to spočítala, skoro všechny už rozsadila a bude nás na svatbě (včetně mě a skoromuže) 54. Šest míst nechávám v záloze (ještě si není jistý svědkem, takže když to nebude nikdo z už zapsaných, jsou to +2 místa, no a já bych byla ráda, kdyby přišly jeho děti z předchozího vztahu - děti, no... 15 a 20 let emoticon , to jsou taky +2 míta, to už nás je 58) emoticon

...a včera volal jeho kamarád o adresu, že něco chystá a neřekne co, takže tušíme, že obdržíme pozvání na svatbu, takže je pozveme taky - a už je nás rovná kopa! emoticon
31. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @punk emoticon tak to je super...ja nejsem schopna ani rozhodnout do jakeho tvaru budou stoly...pak premyslim nad mistem,mam jedno dobre,ale tam nepujdou poustet lampionky...no premyslim o tech co pluji po vode---nevim nevim
31. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor no jo, to můj se taky skoro zadusil, když jsem mu poprvé řekla, že dělá večeři....ale zocelil se, se mnou to ani jinak nejde (je to jedináček a maminka by ho dodnes asi i ráda koupala a krmila... emoticon )

@punk Teda vás tam bude!emoticon Jako much emoticon Ne to je vtip samozřejmě. Mně to teda taky lehce naskakuje, protože sestra druhá má už taky přítele a se sestřenicí se taky nebudu hádat. Ale zase rozhodla jsem se vykopnout kamaráda, co si na mě od sbalení nové slečny ani nevzpomněl (a to mi předtím psal co den kdy někam zajdeme). Takže tak emoticon)

31. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor Já bych ráda koupila výzdobu, ale taky nevím, zda teda víc kulatých stolů (bude nás málo) nebo jeden dlouhý....a jaká barva....chtěla jsem ty kulaté, ale začíná mi připadat lepší jeden dlouhý, i ta výzdoba bude taková hezčí, koncentrovanější...
31. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin jsem si jista ze nechci vic stolu protoze mi to pripada jako separace...jeden velky,rozhodne,ae tvar??nevim.
31. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @petrajavor a co jednoduše jeden dlouhý?emoticon

Mně se líbí ty kulaté stolečky, že se každý vyzdobí a tak emoticon
31. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @aimirin jsou krasne,jen nas je fakt malo...no uvidime,podle mista,ale jestli to bude tam kde myslim,tak by dlouhy stul i sel..je tam mista a mista...
31. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin No, to mi povídej - jen skoromužovi přátelé - to je všechno po párech, to to naskakuje, ani nemrkneš. "Chci tam Petra." fajn, proč ne, sice se obléká fakt příšerně (proto jsem ráda za dress code emoticon, ačkoli nevím, zda se mi i tak podaří vyhnout tomu, aby přišel v jedom z jeho oblíbených obleků: buď v odstínu nebeské modři, nebo šeříkově fialovému - jedno horší než druhé emoticon , kupoval si je dle všeho začátkem devadesátek a materiálem připomínají koberec... Asi do toho dress code zapíšu, že nejenže doporučuju společenský oděv, ale také černý oblek!!! emoticon ), jenže to pak znamená, že musíme pozvat i Petrovu manželku... A tak dále, a tak dále... emoticon
31. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor Tak tady v Praze pouštění lampionků nepřichází v úvahu - u těch do vzduchu bych se bála, aby někomu nechytla střecha, u těch do vody - Vltava bude sice blízko, ale přímo k vodě bychom se stejně nedostali a museli bychom je pouštět tak z metrové výšky... emoticon

Já právě restauraci už mám, i zamluvenou. V přední části jsou čtvercové stoly a v zadní kulaté emoticon Takže jsem se nemusela rozhodovat pro to nebo pro to - mám obojí! emoticon

@aimirin Jinak jsem zjistila, že mi nakonec bude chybět jen jeden stoleček a tři židličky. Při nejhorším to pořeším přes IKEA, mají tam nějaké skládací židle už od Kč 100,--/ks, stoleček bych vzala z domova. Sice by byl jiný než ostatní, ale čert to vem emoticon
31. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @punk no ja mam vybrane asi 3-4 restaurace...ted pracuju na menicku,vubec nevim co budeme jist...a jak bude hotovo,obejdu je,necham si to nacenit a rozhodneme se... emoticon
31. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk a nebo zkusit půjčit? já takhle sehnala pěkné svícny a snad i ubrusy....ať nemusíš něco stěhovat z domova nebo kupovat emoticon S tím sakem jsi mě pobavila, no jo, typické devadecátky - domečky s arkýřky a věžičkami, fialová saka a žluté ponožky emoticon emoticon emoticon

Taky zveme s manžely a nebo teda když spolu už někdo bydlí...narůstá to no :D Jenže zase pokud nám budou hrát společenské tance, tak by tam holky bez doprovodu seděly jak tvrdé y (né že by mi to u mé sestřenky nějak vadilo, fakt ji nesnáším. prohlásila o mém muži, že je debil, blbej, apod. - podotýkám, že ona v té době chodila s 200 kilovým nepracujícím a plešatým týpkem...potom řekla, že člověk jako já si nesmí pořídit psa, protože ho budu týrat... emoticon emoticon emoticon )
31. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor Tak my chceme raut - jídla budou rozložena dle logického pořadí (od předkrmu po zákusek) a každý si nabere, na co má chuť, a představovala bych si to zhruba takto - změny jídelníčku vyhrazeny emoticon:

předkrm:
- ostrý krevetový koktejl (viz obrázek)
+ tmavý, lehce opečený toast
- bruschetta s rajčaty a bazalkou

saláty (oba mají běžně na meníčku):
- řecký salát (olivy, balkánský sýr, oregáno, okurky, rajčata, papriky, šalotka)
- insalatissime caprese (rucola, rajčata, mozzarela, domácí bylinkové pesto)

polévka:
- kuřecí vývar se zeleninou (ačkoli já bych raději minestrone, ale ta by vyšla draho emoticon emoticon)

hlavní chod:
- pečený roastbeef
- sváteční šunka na sladko
- aromatické kuře na studeno (viz obrázek)
(přílohy: pečivo, možná brambory)

desert:
- kořeněná pečená jablka s ostružinami (viz obrázek)
- cheesecake (bude suplovat svatební dort)

...až kuchař odejde a hosté budou chtít zobat:

- beraní rohy
- cibulové kroužky
- domácí nakládaný hermelín
- bagetky

31. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin emoticon Tak to je fakt 3,14ča!!! Má asi nějaký komplex méněcenností, ne? emoticon

Vidíš - půjčit!! To mně vůbec nenapadlo!!! emoticon Díky! emoticon
31. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk já nevím....to byhc neřekla, ona byla vždycky takové to milované dítě...spíš je hodně rozmazlená. Ale strejda pro mě hodně udělal a je hodný, takže ho zvu a holt ji tam (jeho dceru) kdyžtak snesu....kdyžtak ať se užírá emoticon

Co mi to děláš, já myslela, že vydržím do pěti bez jídla, mám co dělat...ale teď mi z tebe kručí v žaludku emoticon Hlavně krevetový koktejl a pečená jablka mi tu dělají mžitky před očima emoticon
31. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Tak je možný, že na tebe žárlí...

No, já bych si taky dala - caprese!!! emoticon To domácí pesto mají úžasné!! emoticon

Přílohy musím ještě dovymyslet - určitě chci zastoupeny tři durhy masa, tady je kuřecí, vepřové a hovězí, ale nějak nevím,co k tomu.... Kdyžtak si to nakombinují se salátem... emoticon
31. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk tohle má v rautech zámeček, jestli ti to pomůže
Divoká rýže
Malé domácí knedlíčky
Opečené Nicolas brambory
Směs restované karotky a cukety
Fazolkové lusky na másle
Arborio risoto s chřestem
Cuketové ragů
Malé domácí knedlíčky
Mladá karotka s hráškovým luskem a jarní cibulkou
31. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Přemýšlela jsem o grilované zelenině, ale to cuketové ragů vypadádobře... Myslím, že i divoká rýže by byla fajn emoticon
31. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @punk tak raut mam naprosto jasny,vim co chci...jen me trapi hlavne predkrm,premyslim nad sunovyma a syrovyma roladama...vzdy potrebuju variantu pro vegetariana...jinak menicko bude asi vypadat takhle
predkrm - sunkova a syrova rolada + pecivo
polevka - slepici vyvar s nudlemi a jator. knedlicky
hl.chod - kureci steak (smazene zampiony) s amerikama a tatarkou
dezert - svatebni dort
drahy neji svickou,kterou sme chteli,ja jim v podstate jen kure a ryby,drahy rybu nechce..predkrm potrebuju nejaky,ktereho se trochu naji,jeliko budou cekat vic jak hodinu na dalsi...
31. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor A co plněné žampiony? Zasytí to a je to fakt dobré... Například:

Plněné žampiony

Ingredience (4 porce):
2 lžíce olivového oleje
1 malá cibule, najemno nakrájená
150 g vinné klobásy, vymáčknuté ze střívka
hrst čerstvého nasekaného nebo 1 lžička sušeného tymiánu
12 žampionů (hlavičky vcelku, nohy odlomte a pokrájejte nadrobno)
50 g sýra typu ementál, nastrouhaného
máslo na vymazání pekáčku
--------------------------------------------------------------------------------
1. Předehřejte troubu na 200, horkovzdušnou na 180 stupňů. V pánvi rozpalte olej a osmahněte na něm dozlatova cibuli a pokrájené nohy hub. Stáhněte z ohně a přimíchejte vymáčknutou klobásu a bylinky.

2. Naplňte žampiony připravenou směsí, posypte sýrem a naskládejte je na do pekáčku vymazaného máslem. Čtvrt hodiny zapékejte.

Toust se žampionem a špenátem

Ingredience (4 porce):
50 g bylinkového másla
4 žampiony portobello
4 krajíčky chleba
250 g čerstvého špenátu
4 plátky ovčího sýra (koliba, orava)
sůl a pepř
--------------------------------------------------------------------------------
1. OSMAŽTE ŽAMPIONY
Rozpalte gril či troubu na 200 °C. Na dvou třetinách másla osmažte hlavičky žampionů, aby trochu zezlátly, změkly a pustily šťávu.

2. PŘIPRAVTE TOUSTY
Krajíčky chleba nasucho opečte v toustovači a pak je potřete zbylým máslem. Osmažené hlavičky žampionů vyjměte z pánve a dejte stranou.

3. KORUNUJTE DÍLO
Do šťávy na pánvi vhoďte nakrájené nožky, chvíli je duste, přidejte nasekaný špenát a minutu míchejte, až špenát zavadne. Osolte. Na toust položte hlavičku žampionu, špenátovou směs a navrch opepřený plátek sýra. Zapečte, aby se sýr rozpustil.

Seznamte se: žampiony portobello
Jejich hlavičky jsou mnohem větší a tmavší než u ,obyčejných‘ žampionů. Prodávají se už zralé, jsou tedy víc otevřené. Skvěle chutnají grilované a výrazně provoní omáčky. Dostanete je běžně v obchodech, kilogram stojí zhruba 60 Kč.

Zapečené žampiony
Ingredience (6 porcí):
5 lžic olivového oleje
16 středně velkých hlaviček žampionů
250 g jemného tvarohu nebo lučiny
2 lžíce pesta
2 jemně usekané stroužky česneku
25 g čerstvě strouhaného parmazánu

Na ozdobení:
* několik lístků bazalky
* trochu parmazánu
1. Troubu předehřejte na 200 °C (horkovzdušnou na 180 °C). Vymastěte zapékací misku (měly by se do ní vejít všechny žampiony v jedné vrstvě).

2. Odřízněte nožky hub. Promíchejte tvaroh, pesto a česnek. Směs lžičkou naneste na žampiony a trochu ji přimáčkněte. Srovnejte houby do misky, posypte parmazánem, ozdobte troškou pesta a zakapejte olejem.

3. Pečte asi 20 minut, aby náplň zezlátla. Když žampiony pustí hodně šťávy, opatrně ji slijte, aby pokrm neplaval.
4. Před podáváním posypte lístky bazalky a parmazánem. Servírujte buď horké, nebo o pokojové teplotě.

31. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš