Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs Holky tady na to psaly dobré recenze! To určitě vyzkoušejte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Bandi si tu holky v nějaké diskusi moc chválili @aimirin kdyby se tak ta hmota ze zadku a stehen chtěla rovnoměrně rozložit od pasu nahoru, to by bylo... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@punk u nás hodně přibral skoromuž za dobu společného bydlení (původně byl špejle), já ze stresů ze školy a tak asi nepřibírám, ale u něj to bylo hodně tím, že přestal sportovat a seděl v kanclu (+ samozřejmě moje péče), teď pracuje v terénu a během chvilky je na ideal. váze.
Odpovědět
@punk mňam, začínám slintat, houby, to já můžu....ale skoro je nejím, drahý je nemůže ani cítit. Vtipný je, že na zámečku jsou houby v každým menu :-)) @jipe no jo, slovanská postava :-)) máme ji všechny
Odpovědět
@punk @jipe Fakt? Tak to si musim najít! :-) já jsem jí brala spíš jako míň známou, jen s jednou pobočkou v ČR, tak jsem ani nepočítala, že by to tu někdo znal :-D nj, chyba lávky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs http://www.beremese.cz/diskuse/tema/b...
Odpovědět
Profilova fotka
jo,holky,slovanskou postavu mám taky,žádná vychtlina,ale nějak si nestěžuju si :-) a hlavně že si nestěžuje můj budoucí manžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hannnahs no ja ten kontakt nemam,nam to zarizuje pani ve svatebnim salonu...ale jak tam pujdu optam se ji...prave,ze rikala 4500 i s latkou dle vaseho vyberu,oz je super cena...a muj je kus chlapa a kupovat s nim oblek je na strelbu do hlavy,nerad na kupuje,vsechny ceny jsou napalene a hlavne mu nic nesedi,pak je otraveny a na zabiti... 8-(
Odpovědět
@jipe děkuju ;-) @stastnanevesta nj, když ona je taky někdy s tou slovanskou postavou potíž :-| já jsem jinak vcelku i normální postavou (taky teda žádná extra hubená, ale asi tak 5 kilo navíc mít budu =-) ) jenže ty prsa (velikost 70G britskejch, to je prostě na zabití :-S zvlášť, když chci hezký prádlo apod... ) @petrajavor aha, ale i tak díky ;-) aspoň víme, že vůbec něco takového existuje :-) no přítel už taky nerad obráží tyhle obchody, jakmile mu řeknou, že pro něj teda nic nemají, tak to se teda taky ksichtí :-N
Odpovědět
@hannnahs Je tu na ní přímo samostatná diskuse! :-) Co se podprsenek týče - já mám teda "naštěstí" jen 85 D, ale sehnat prádlo je i tak problém. :-| Kolegyně má velikost jako ty, tak spolu chodíme do Etamu, tak většinou vybereme v pohodě... :-) @jipe No já to nechápu - on se denně cpe sladkým (když jedeme z práce, křičí, že musí zastavit na pumpě a koupit si tyčinku, protože za den měl jen dvě, a když si nedá ještě minimálně jednu, bude mít glykemický záchvat :-D ) a je hrozně hubený. Chtěla bych mít jeho metabolismus. Na druhou stranu ale má rád ženský, který se dají za co chytnout, takže mam kliku :-D ;-)
Odpovědět
@punk viď? Všude jen samý 75 B, C a na nás nic :-( proto se bojím i těch šatů.. trička klidně obleču i S, ale prostě občas přes ty prsa.. Holt malej obvod hrudníku a na tom velký prsa, to je neštěstí - zvlášť teda u tý konfekce.. Tak jsem zvědavá na ty šaty, jaký mi vůbec budou, a jak to na mně bude vypadat.. mám svoje vybraný oblíbený podle obrázku, ale děsim se toho, až je na mě navlečou :-D Jinak já kupuju většinou přes net a minulý rok v plesové sezoně jsem si pod šaty koupila tuhle podprsenku bez ramínek, tu bych chtěla i pod svatební šaty, teď ještě dokoupit k ní ty kalhotky. Když jsem jí na netu objevila a pak mi přišla, tak jsem pomalu brečela štěstím, že jsem takovou sehnala :-D
Odpovědět
@hannnahs já bych větší prsa teda brala :-) Nosím 70C, to mi vyhovuje nejvíce.
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin já ti klidně něco předám :-D je fakt, že kvůli těm prsům už mindráky nemám, zaplať pánbůh, většina chlapů v mém okolí z toho puberťáckýho pokřikování už vyrostla, ale když přijdu do obchodu s prádlem a paní na mě už od pultu křičí, že na mě nic nemá, ale že by mi mohlo sedět 90 B, tak to bych fakt střílela ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ty mas velikost velikost jako ja (podprsenky).....jinak tvojemu zavidim @stastnanevesta o slovanske postave ani nemluv...by me klepla pepka,ted sem zacala chodit domu po schodech a zacnu zdrave zit...drahy nez sem jej potkala jedl delenou stravu a ma dole 30kg,ted chce dolu jeste 5..tak musim zacit cvicit a zdrave jist at dam taky neco dolu a nevypadam jako metracek...ale kdyz ja to mam po babicce :-( jak rika nas tatinek po cem houvno to zdedim :-| @hannnahs ale divala jsem se na tu firmu bandi a myslim si,ze jsou to oni i podle mista kde se nachazeji...ale jeste se zeptam a dam vedet...jinak ja se o tohle moc nestaram,protoze me pani ve svatebnim salone objedna oblek od nich a pro me saty v madore,vcera sem tam byla potvrdit objednavku boticek (z toho jde drahy do vyvrtky) :-D ona nam tyhle veci zaridi a mame to za stejnou cenu jako primo od vyrobce (oni ji davaji nejakou kacku za sprostredkovani) tak sme spokojeni vsichni...navic pani je naprosto uzasna,boty mi shanela mesic (jsou myslim ze Spanelka a v republice je ma jen 1firma a nemaji webovky) a saty jsem u ni byla zkouset 4x...navic ji znam z doby kdy jsem mela u ni praxi :-D
Odpovědět
@hannnahs :-D vidíš a mně to přijde úplně super, ta představa tohle v obchodě zažít. To mně se nikdy nestane :-D
Odpovědět
@petrajavor no hele je to i možný, protože pokud vim, tak za takovou cenu v ČR nikdo jinej krom Bandi neprodává. Zaujali mě hned, jak jsem otevřela jejich stránky a velice mě potěšili, že otevíraj prodejnu i v Praze :-) takže tam se hned taky vrhnu s drahou polovičkou, aby teda něco koupil :-D No a botky, to jsou samostatný téma :-D já bych ráda na nižším podpatku, spíš asi s uzavřenou špičkou, a takový napůl svatební - aby se daly vzít i po svatbě (tudíž ne takový ty přezdobený), ale vůbec nevím, kde takové sehnat :-( když kouknu na net, tak tam stojí třeba i okolo 1600 Kč, a to mi zas přijde moc, navíc přes net je nechci, mám problém s botama - mám vlastně "půlky" nohy, takže musim boty ozkoušet.. Asi sem moc náročná =-) :-N
Odpovědět
@aimirin já jsem se taky ze začátku bavila. Paní na mě navlékla tu 90 B, s tím, že mi teda musí být. Ale když zjistila, že obvod by okolo mně obmotala 2x, tak jí to přešlo :-D Postupně snižovala, až došla k závěru, že teda asi fakt budu mít tu 70G (která se ale podle ní ani nevyrábí), no a pak mi politovala a poslala mě pryč, ať si jí nechám ušít :-D
Odpovědět
@hannnahs :-D ježiši......no tak vtipně to alespoň zní, to jo, jen si odešla bez prádla :-)) Docela velkývýběr velikostí mají u le chatton, já si tam plánuju vybrat svatební prádlo (bez ramínek)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak ja mam jedny botky objednane z netu za 600 a pak tyhle (obrazek) za 1800 v barve sampan,takze je vezmu "vyvencit" i po svatbe...jinak se mi libi,ze pan mi objedna dvoje a ja je zkusim a az dle toho uvidim ktere si vezmu,teda doufam,ze mi budou sedet,kdyz ne..nevadi,ona je posle zpatky ;-)
Odpovědět
@aimirin jj, okolo Le Chaton jezdím skoro každý den ze školy a slintám jim tam do výlohy :-D ale taky si nejsem jistá, jestli tu mojí velikost tam mají. Já jsem fakt ráda, že jsem sehnala tu svojí už před rokem.. Protože to byl úplně zázrak, na mojí velikost podprsenka bez ramínek a ještě z českýho obchodu :-D jsem se bála, že jí vyprodaj, tak jsem jí radši hned koupila, a hle, maj jí furt :-D
Odpovědět
@hannnahs To je moc hezký prádýlko... :) Jinak bez ramínek jsem sehnala v Debenhams (dříve Kröne, Václavák). Měly tam spoustu druhů, barev a vzorů a mou velikost! :) @petrajavor Taky mu to závidím.. Já se snažím žít zdravě a stejně je to na prd :( :(
Odpovědět
@hannnahs kolik si toho vzala??:-D Jo a jo, Le Chaton...takhle tu zkoušku z frániny nedám :-p :-D No já se hlavně bojím, že mi ta podprsenka během nějakého krásného jivu krásně spadne k pasu..když bude bez ramínek :-))
Odpovědět
@petrajavor tak to je paráda, že ti takhle objednají víc velikostí! Já asi nejdřív zkusim obrazit ty "normální" obchody typu Deichmann, Baťa apod. a když se nezadaří, tak teprve pak asi začnu uvažovat o nějaké alternativě.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo,jinak od Bati si beru balerinky ja i svedkyne,ja fialove ona modre z nove kolekce...jsou uzasne a za super peniz ;-) @punk kamoska kazdy den cvicila a jedla 5x za den mensi porce jidla a ma taky 30kg dole,cetla jsem to myslim na krasna.cz ze je to dieta 5 P a da se s ni zit vecne...rikala sem si,ze tenhle styl zivota zkusim...
Odpovědět
@punk nj, starej dobrej Debenhams, už dlouho jsem tam nebyla, ale nesou se prý zvěsti, že taky pomalu ale jistě snižují nabídku těhle "okrajových" velikostí.. Tak nevím, jak to dopadne :-( jinak tohle moje prádýlko je z fashion-intimate. @aimirin no jenom jednu sem vzala! :-D :-D zas ona nebyla nejlevnější (teda aspoň na studentské poměry) :-D No to já sem se bála taky, ale když se koupí dostatečně pevnej obvod, tak je to ok. Já jak nosim 70tku, tak tuhle podprsenku jsem radši objednala 65tku a drží jak přibitá. Ona totiž má taky takovou vychytávku - že má po obvodu našitej silikon, takže ti to nesjíždí ;-)
Odpovědět
@hannnahs no vidíš, to bych teda taky vzala 65, ale jen abych pak mohla dýchat....nebo změním ladění svatby na Burtona :-D
Odpovědět
@petrajavor přesně, ono to chce být ve správný čas na správném místě :-) to je strašná náhoda, buď má člověk štěstí a sežene nádherné svatební botky v normálním obchodě za 500 a nebo holt hledá jak blázen a nikde nic..
Odpovědět
@aimirin no to snad radši ne! :-D ono bude bohatě stačit, když nás zašněrují do těch šatů a budem pěkně stísněné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo a myslim si,ze tohle neni jen s botkama,ale se vsim...nastesti jsme zacaly hledat dost brzo,tak snad vsechno najdeme ;-)
Odpovědět
@hannnahs no to mě šněrovat právě nebudou :-D to bych si jinak nelámala hlavu s váhou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?