Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jako ja ta sem to poustela komu sem chtela (kamaradky,taxikari,policajti) vsichni curali do textilu..super...drahemu se to libilo nez sem mu rekla,ze to bude delat taky :-D asi brzo zacneme trenovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Dekuji ;-) Jo datum jsme zmenily z 16.6.2012 na 18.8.2012 :-) Protoze manzel bude pracovne tou dobou vytizen tak aby pak mel cas semnou dorazit aspon mesic pred svatbou do cech a rozkoukat se. A taky hlavne vsechny ty dobroty co by meli byt na svatbe ochutnat, protoze kdyby to amikum nechutnalo tak at to neni vsechno na me :-N S ucesem na me prvni svatbe jsem byla spokojena ,ale muze za to hlavne pricesek x-) Ja tak huste vlasy nemam :-(
Odpovědět
holky, nemáte tip na nnějaké jednoduché oznámko? Jen text a dole třeba nějaký ornament v rohu, žádné mašličky, holubičky, prstýnky? Přestávají se mi ta přezdobená oznámka trochu líbit. A co navrhujete ke krémovo-lososovo-stříbrné svatbě? Původně jsem chtěla, aby se na oznámku i jmenovkách objevily všechny tři barvy (písmo stříbrné), ale ted nevím, zda tu stříbrnou nevypustit a nemít písmo hnědý...aby ot nebylo zase moc... Jo co já to neřeším, vím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No to je dilema ;-) Holky kdy se kona v cechach nejaky svatebni veletrh? Mam se chut priletet podivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea http://www.chytrazena.cz/rodina/svatb... , http://svatby.trebon.in/zh-svatba_na_... , většinu jsi asi prošvihla :(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin hnědé písmo na krémovém podkladu se mi zdá lepší, třeba nejdeš nějaký lososovostříbrný ornament :-p
Odpovědět
@annamariea už se konal, ale bývají jen šaty a prsteny :-p @jipe nechci to přehnat s těma kombinacema :-D přítel holt spí a já se nudím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe @aimirin Aha :-| Tak treba pristi rok, casu je dost ;-) Ja jsem chtela jen tak na kukacku ja uz tak skoro vsechno mam promyslene a vetsinou budu mit stejne odsud.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no vidíte holky a to ten můj koukal na youtube a je to právě on, kdo si vymyslel, že budeme tančit takový ten "crazy wedding dance" :) a víte co si na mě vymyslel??? že by tam chtěl zapojit i Hříšňák a zvedačku, že to bude bomba :-D Jestli to myslí vážně, tak to se mám na co těšit.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak sem se divala na ty veletrhy asi se zajedu podivat do Bratislavy :-D juknu jak delam a frrrr...je to nejbliz :-) i kdyz prej ted 9.4. je svatebni den u nas ve Zline,tos su zvedava... @janina_sun zvedacku z hrisneho tance?no tvuj je akcni,jeste ze muj tyhle napady nema :-)ale muze to vypadat dobre ;-) Jinak dneska jdu s kamaradkou na exkurzi po salonech a zkouset saticky,tos su zvedava.. :-p Hlavne na ni,protoze se ma vdavat dva mesice po me a nejak s tim valci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Někde vyštrachal i video na youtube, kde to dělali. Ženich do toho zapojil i svědka a kamarády (jako to bylo v tom filmu, jak ona stála na podiu a on tam v té uličce mezi hosty tančil s celou skupinkou) a pak to udělali tak, že jí dva kamarádi zvedli za paže, a vlastně jim s tou zvedačkou pomohli, aby se nic nestalo...dokonce jsem to i našla! http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... ale doufám, že mu to ještě vymluvím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tos to je super,pustila jsem si i dalsi,tak muj drahy "tanci" maximalne s hokejkou po hristi,takze neco takoveho cekat vazne nemuzu,nastesti...to bych asi nedala...ale jinak ma draha polovina prisla s tim,ze to predvedeme rodine na letnim grilovani...jelikoz je hokejova sezova a vsichni se na svatbu nemuzou dostavit a navic z Kanady je to malinko z ruky,tak v lete budeme mit takovou "rodinou" grilovacku (drahy to napocital na 30 jen z jeho strany) a tam to prej predvedeme....uz abych zacala trenovat :-p :-D a jelikoz sem tam mam padaci den,pada mi naprosto vsechno i ja,tak sem zvedava jak dopadneme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor V jedné diskusi tady jsem se dozvěděla, že na slovensku mají pořad 4 svadby (čtyři páry - tři slováci, jedni češi - si sami plánují, uskutečňují a hradí postupně své svatby dle svých představ /po dobu čtyř týdnů - každý týden jedna svatba/, přičemž se zbytek párů každé svatby účastní a hodnotí ji - šaty, jídlo, zábavu), vysílá to TV Markíza, tak jsem to na netu zkoukla, bylo to celkem zajímavé, vidíš drobnosti, u kterých si řekneš: 'Jo, tohle na svatbě určitě chci!' nebo naopak 'Ježiš, tak to je mazec!!!' :-D No a jeden ten pár tam měl takovýhle novomanželský tanec, ale trochu víc propracovný. Každopádně tohle nemělo chybu! :-D Jestli se na to budeš chtít kouknout, tak na webu markíza. sk dej do vyhledavače 4 svadby a pusť si video z 24/11/10 :-)
Odpovědět
@janina_sun Ty jo - to je perfekntí!! :-) Jdi do toho, fakt bomba!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no ja ted poletim na ty saty,ale mrknu pak...jinak ja se driv divala na kabelovce jak nevesty v americe planuji sve svatby,treba i dva roky predem...a nebo jak 2 soutezi,pary se jednou potkali a navzajem si usporadaji svatbu..predem sve predsvatvy reknou reknou jen stabu,takze ten par co chysta svatbu nema predstavu,maji za sebou jeden rozhovor...a ti co nakonec meji horsi svatbu vyhravaji svatebni dovolenou....jako to je narez,to bych asi nerozdychala,kdyby mi nekdo koho sem videla jednou planoval a organizoval svatbu... :-p
Odpovědět
@aimirin A co krémové oznámko, lososové písmo vystínované, aby bylo dobře vidět, a lososově-stříbrný ornament?
Odpovědět
@petrajavor No to já taky ne. Ani za výhru!!! :-) Dobře pořiď a foť, ať vidíme, jak pokračuješ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ty jo, to je fakt pecka. To by se mi líbilo, ale já jsem dřevo, to bych musela začít trénovat už teď. A u té zvedačky bych se fakt bála
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe my jsme měli takhle 5 párů vystoupení na maturáku jako půlnoční překvapení. Bylo to úúúúžasný. Skvěle natrénovaný, nic těžkýho a zvedačku jsme dělali podobně :-) Jinak by to na parketách bylo dost "o hubu" ;-) nejsou to těžký kroky a hlavně se dá hodně improvizovat...lidi budou nadšený z vás a z té hudby a jestli na to tančíte tak nebo tak...na tom nesejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ukážu mojemu, dělal kdysi latinu, tak se zeptám, jestli je schopen a ochoten mě to naučit :D, že by bylo překvápko, až bych se převlékla
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe jj,prima nápad !!! jsou to opravdu jednoduché kroky! Já na maturáku chytla spolužáka, který neuměl tančit vůbec (byl dost prkenej) a jak se to naučil!!! Pak to rozjel a koukala jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun On už mi slibuje, že mě něco naučí dlouho, abych za ním na plesech nepovlávala, ale zatím jaksi skutek utek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No tak teď bude správnej důvod to neodkládat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak uz mam jednu fotku je nejak malo satu v barve sampan a v me velikosti,jinak mrkni do alba...nevim jestli raminka nebo ten styl co tam je...help-radu
Odpovědět
@petrajavor No jo, když to mám přes celou republiku |-| Taky bych se jukla....Tak pak budeš referovat, jo?:-) Jukla jsme ti do alba a brala bych to bez ramínek, mnohem menší....líbí se mi barva, nějakou takovou byhc si představovala :-) @punk Teda, to nezní taky vůbec špatně :-) Děkuju, já vím, proč se ptám, vždy dobře poradíš x-)
Odpovědět
@aimirin Škoda, že tady není červenající se smajlík x-)
Odpovědět
@punk :-N házívám tyto :-D
Odpovědět
@aimirin Asi napíšu adminovi, ať sem nějaký přidají - červenajícího se a s pistolí u hlavy, protože někdy je to plánování opravdu na odstřel! :-D Právě jsem si objednala ty černé svíčky, co mám v albu - resp. tu plovací a ten větší hranol co vypadá, jako kdyby kolem něho byla stříbrná mašlička :-) Ta firma je přestala vyrábět, ale když jsem tam napsala, tak neměli žádný problém s tím, že pro mě pár kousků zhotoví (případně ještě vyštrachají ve skladě) :-) Jéé, už budu mít doma něco hmatatelnýho na svatbu :-) Teď koukám na dekorační kamínky, jenže vůbec nevím, kolik jich objednat - je to v gramech, případně mililitrech ]-(
Odpovědět
@punk Jé ty jsou opravdu nádherný! Budeš mít fakt nádhernou svatbu :-) Akorát jsi mě trochu znervóznila, že bych měla už taky nakupovat...?:-D Já bohužel vůbec nevím, jak ozdobit nějak elegantněji tabuli....Tak radši nic zatím nekupuju :-( Jaké dekorační kamínky konkrétně vybíráš? Já uvažuji o plátcích růží na stoly a počítám na jeden VELKÝ stůl o cca devíti lidech jedno balení (100 plátků)
Odpovědět
@punk Já našla počítání podle kusů i....píšou 150 kamínků v balení...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?