Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Ahojky,taky tě tu vítám a přeju příjemné plánování a popovídání si s námi ostatními nevěstami,určitě tu najdeš spoustu inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak @aimirin já myslím,že mít různé prsteny je v pohodě,kamarádka to třeba bude mít tak,že ona bude mít buď bílé zlato nebo kombinaci bílého a žlutého a její manžel bude mít pouze žluté zlato
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ne ona myslela me,ja jsem z Otrokovic :-D to jsi temer za rohem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No já bych klidně měla různé prstýnky, ale můj to nějak nee, že mají být stejné když je máme nosit celý život, ale já když si představím, že mám celý život nosit něco, co se mi sice líbí, ale není to ono...no nevím nevím...to asi nerozchodím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jj, teď jsem právě u Pecivála :-)...pracuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Prstýnek jsem určitě vložím:-D jen ho musím nějak hezky nafotit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak je tak to si asi 300m daleko vzdusnou carou,ja bydlim za postou :-) U Pecivala nahore nebo dole? celkem dobre tam vari...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak jo jinak jsem se divala,ze to chcete na radnici asi...tam to budeme mit asi my,musim jit ve stredu domluvit termin :-) prej je na zamku velice neprijemna pani,aspon co holky rikaly a kamoska rikala,ze s ni mela taky celkem velke problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Taky Tě tu vítám! :-)
Odpovědět
@olinkak Já ne - to @petrajavor :-) Jsme se špatně pochopily! :-) Jinak co se těch snubních prstýnků týče, je to takhle: na snubním prstýnku máš nejvíc růžové zlato, pak žluté a nejmíň bílé a ráda bys na stejném prstu nosila zásnubní i snubní? Pak myslím si, že pokud bys měla snubní také v kombinaci, mohlo by to působit už přeplácané - moc pruhů :-) Klidně bych zvolila prstýnek - obyčejný kroužek bez jakéhokoli zdobení - v bílém zlatě (x oceli x palladiu x titanu...). Jestliže na tom zásnubním je zastoupeno bílé zlato jen málo, bude to alespoň působit kontrastně, zajímavě a přitom elegantně. Samozřejmě jsem ale ten zásnubní neviděla, tak hodnotím jen na základě tvého popisu... Dej sem kdyžtak fotku :-) A byl by to mezi tvým nastávajícím a tebou první kompromis - dobrý začátek (hned po tom oznámení) :-) JInak @aimirin tady sice u některých platí jako nesnášenlivá osoba, ale je to fajn holka. :-) To, že si občas s někým nesedne, vyplývá spíš jen ze vzájemného nepochopení názorů, ale tak ne vždycky si všichni musí sednout, že? Podle mě je to dobrý a příjemný človíček! :-) @aimirin Jj, četla jsem to tam... Tak jestli mají pizzu rádi, tak do toho jdi. Já jí mam moc ráda, ale vím, že moje rodina by mě s ní z vlastní svatby vyrazila :-D To kdybych jim tam takhle před půlnocí dala tataráka, to bych se jim zavděčila! :-) :-) :-) @petrajavor Venku poprchávalo, tak jim to asi bylo blbý! :-D Každopádně musím říct, že na tu svatbu vůbec ráda nevzpomínám :-| Doufám, že na další svatbu už půjdu vdaná!!! :-D :-)
Odpovědět
@olinkak nj, tak to uvidíš, až budete vybírat. Teď je tolik možností, co se dá koupit / zařídit, takže si myslím, že nakonec třebas narazíte i na něco, co se vám bude líbit oběma. A ber to jako plus, celý manželský život je dle mně o kompromisech a ústupcích, tak budete po svatbě mít zkušenosti k nezaplacení a skvělý trénink na to, jak se nehádat o "blbostech", když to tak musím říct ;-)
Odpovědět
@punk Jé, ty jsi hodná! x-) x-) x-) Tataráček je super nápad! :-) @olinkak napadlo mě to samé, co moji milou Punk, tedy dát to v bílé. Uvidíme, jak bude prstýnek vypadat :-) Jinak je zajímavé, jak zrovna svatba, něco, co má lidi spojit, je tak rozděluje. To nemyslím konkrétně na vás, ale obecně, že často i rodina začne mít potřebu do všeho kecat lidem a jsou z toho tady rozbroje...stačí se začíst na fóru
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Tjn, naštěstí můj drahý do toho nemluví - je rád, že nemusí nic organizovat a nechává to celé na mě. Byl tedy proti fialové, protože jí nemá rád, nicméně když jsem mu slíbila, že vyjma korsáže nebude mít na sobě NIC fialového, už to zase neřeší :-D Nemáš zač... :-)
Odpovědět
@aimirin ...ale taky záleží, jak se ta restaurace bude k tataráku stavět. V MADu jsem se na to ptala a říkali, že by to byl trochu problém (bylo by to pro hodně lidí a syrové maso se nemůže dlouho skladovat), ale když na tom budu trvat, přijde na devátou, desátou hodinu kuchař s masem (jel by, chudák, rovnou z Makra :-) ) a na počkání ho vytvoří. Tak uvidíme... :-)
Odpovědět
@punk tak to jsme na tom stejně. Ten můj se taky moc nezajímá :-D pokud to nebude růžová svatba, tak je to ok :-D ještě možná pár maličkostí. Ale bohatě mu stačí, když mu věci oznámím, lehce prodiskutujem, já zařídím (někdy výjimečně on) a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já předkládám návrhy a drahý se k tomu vyjadřuje, většinou něco schválí. Jen dortíky, co se mi líbí se mu zdají málo zdobené :D V případě nutnosti ústupku, klidně něco nechám na něm, když on nechává na mně šaty, kytky, barvy, výzdobu,.. Asi dostane na starost obstarání hudby. Ale jak ho znám, stejně nakonec budeme vše vybírat tak, abychom byli spokojení oba. @olinkak Vítej. Mně se libí ten se žlutými proužky, jak máš první v albu, já bych takhle chtěla bílé zlato v kombinaci s červeným (mně by se líbila i "vlnka", ale na chlapovi se mi to nějak nepozdává)
Odpovědět
@hannnahs Tak mi se dohodli, že on bude diskutovat s oddávajícím. Oni se totiž znají, takže se těší, jak se sejdou u dobrého koňaku :-D @jipe Já v sobotu narazila na dobrého DJ, tak jsem to hned hlásila doma, že by nám mohl hrát na svatbě. On: "Co hraje?" Já: "Acid jazz, funk, soul, disco, boogie beat..." On (skáče mi do řeči): "Cože??? Co to je???" Já: "No, prostě - je fakt dobrej." On: "Tak fajn. Dyť já stejně nebudu tancovat, tak je mi to jedno..." :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty . - ))) Tak nakonec jsem vše přehodnotili a svatba nebude v červenci, ale už v dubnu 2012 :-) Momentálně si vybíráme datum a příští týden bychom chtěli vše zařídit na radnici a pak se plně vrhneme do příprav.
Odpovědět
@punk hehe jako bych slyšela toho svého. Akorát já ho tačit nakonec stejnak donutím, pomalu ho verbujeme s maminou do tanečních :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vroninka22 ahojky a vitej... @punk @aimirin tak to same mam taky doma a to ho chci donutit i pro takovy ten vtipny tanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin K tomu volnu (z vedlejší diskuse) - myslím si, že pokud si bereš jen jeden den, je placený, pokud dva dny, jeden je placený a druhý neplacený.
Odpovědět
@jipe no jo, mně nedošlo, že to vlastně je jedno, KTERÝ je placený a který ne :-D jsem fakt už pitomá
Odpovědět
@petrajavor Tak to bych chtěla vidět! :-D @aimirin No, tak ten novomanželský tanec my snad taky odtančíme, ale bude to teda boj! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) @petrajavor tak to my taky budeme tancovat a jak vidím, jsem ráda, že nemám jen já doma medvěda brtníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak mám konečně oficiální souhlas od mýho svědka :-) sice zatím neoficiálně, nevíme,co bude za měsíc,natož za rok,ale jsem ráda,že souhlasil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vroninka22 ahojky a držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta gratulace ;-) @vroninka22 ne to nejsi sama,muj se mnou za dobu co jsme spolu nikdy netancil tak jsem zvedava... :-D @punk no vymyslene to mam perfektne..prvni tanec romantika...chteli jsme R.W- Angels,pak Lucii-Srdce,ale ted asi skoncime u Redhotu (kdyz sme spolu zacinali,tak mi drahy poustel jejich cd a vsechny texty prekladal...) no pak nechame tancit ostatni a po chvilce jim reknem,ze tak teda neeee,ze jim ukazeme jak se pari..zacne to zase plouzakem,coz je zmate a pak to rozbalime,koncime opet plouzakem...napaditi nebudeme tanec obslehneme z netu,asi ten nejpopularnejsi,zenich je tam "meda" tak se drahy nebude mit nac vymluvit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor Je to na YouTube? Pokud ano, hoď sem odkaz! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jasne ze je to na you tube... http://www.youtube.com/watch?v=8o9lOC... jelikoz muj drahy neni taky meda jak zenich na videu dosli mu vymluvy a podlehl mi :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak teď jsme se se Štěpou fakt pobavili - on byl dokonalej!!! Ona byla slabší, ale to je spíš tím, že jsme čekali, co on zase předvede za koninu!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?