Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs To mi povídej,já se chci dokopat dodělat bakalářku,ať je od toho pokoj,ale nechce se mi do toho.Naštěstí už mám kredity za studium splněný,tak nemusím litovat,že obětuju večerní přednášku-stejně jde o koukání na filmy a následnou recenzi.Jinak držím palce s vybráním místa,dej pak vědět :-D @aimirin No já mám zase za měsíc odevzdat bakalářku a nevidím se z toho :-) my se taky rozhodujeme,jestli na svatbě kapelu nebo DJ a přijde nám možná ta kapela lepší,se uvidí. @petrajavor No vidíš,já chci taky,aby mě ženich viděl až na obřadu a pořád přemýšlím,jak to udělat,však ono se to nějak dochytá. @annamariea Máte krásný datum. Viděla jsem konečně fotky z Vaší první svatby,náádhera,ten Tvůj účes se mi moc líbí,ale celkově jsi byla kočka :-)
Odpovědět
@stastnanevesta to máš pravdu, dokopat se do toho, i když člověk ví, že by měl (popřípadě že musí), to je hrůza :-N no už jsme vybrali :-) rozhodovali jsme mezi Štiřínem a Berchtoldem. Ale na Štiříně se k nám chovali tak hrozně, že Berchtold byl jasná volba. Navíc po dnešní návštěvě a schůzkou s koordinátorkou Berchtoldu, to bylo úplně jasné. Parádní přístup, jednání, prostě o 100% lepší :-)
Odpovědět
@janina_sun No, tak to mě taky ne! A co se týče toho Džbánu, tipla bych si, že je to něco s vodou, ale že mám jet na Džbán, no... :-) Ale jak píšeš - určitě je to o tréninku!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no ja jsem to vymyslela tak,ze muj bude spat u svych rodicu a ja u nasich a potkame se az na radnici...jeste se musim domluvit na radnici,zbytek zaridi na miste ma svedkyne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jasně,že se každý dívá na nevěstu,ženich musí holt počítat s tím,že bude trochu v pozadí,no :-D já rozhodně žádný únos nevěsty nechci,ale u nás to snad ani nikoho nenapadne,tak dobrý.A s vdáváním souhlasím,taky bych se vdávala hned. někdy mi přijde,že všichni,co jsou mladší jak já,budou vdaný dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ty jo,s tou houskou je to fakt originální :-D ale hlavně,že mu to docvaklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs To je super,že už máte vybráno :-D
Odpovědět
@stastnanevesta my máme kapelu jen na pět hodin, takže jsme si v podstatě volně mohli vybrta, koho chceme, ta cena byla ještě v pohodě....ale pokud chcete na dýl, tak bych asi pak pustila CD nebo vzala DJ, ty kapely jsou hrozně drahé :-p I když trio by být nemuselo nebo tak...ale to zase za mě než trio tak spíš DJ....."zazpívá" vám líp :-D
Odpovědět
Holky, fakt vám zavidím ,ajk už to máme všechno naplánované. My už máme vybranou a namyšlenou spoustu věcí, ale to nejdůležitější - míssto - tak tu pořád nemůžeme realizovat. Jednou nás odradí prostředí, jindy cena za obřad. Děs. Probíráme to snad každý den, brzy nás z toho klepne ;-)
Odpovědět
@petrajavor já jsem taky nakonec podlehla a ráno odešlu ještě před mým omítnutím ženicha napřed k rodičům....a neuvidí mě nikdo před obřadem, doufám, vezmu to nějak zadem...střechou...okýnkem :D
Odpovědět
@stastnanevesta já jsem taky ráda :-) teď už se můžeme konečně nějak odpíchnout a začít plánovat další věci.. sice termín nám ještě matrika napevno nepotrvdila, páč je to prý moc dopředu, ale snad to vyjde :-)
Odpovědět
@hannnahs Jo, pro matriky je všechno moc dopředu a když se tedy člověk přizpůsobí a ozve se po čase, tak už je zase moc pozdě :-) No, úřední šiml je prostě neporazitelný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannahs A už jste si ten termín tam zamluvili? my taky ještě nemáme potvrzený termín,až v lednu :-( Miláček přišel nedávno s tím,že by si klidně celý ten den zkusil předem,abychom věděli,co a jak, ale já bych do toho nešla! radši si počkám,až to bude doopravdy a na celý život!
Odpovědět
@lennii mi povídej. Ještě, že paní matrikářky byly příjemné :-) já to jako nedělám ze srandy takhle dopředu, ale kvůli fotografovi, kapele atd.. půl roku před svatbou je podle mně už dost pozdě, taky sem jim to tam hezky řekla, že to neni jen můj rozmar :-D @stastnanevesta jj, na Berchtoldu jsme si domluvili termín 18.8.2012 (zatím teda ještě bez hodiny obřadu) :-) no a na matrice se máme znovu stavit tak začátkem prosince.. Já bych taky nechtěla ty obřady nanečisto.. nějak to prostě dopadne. Při nejhoršim budu nějakej ten "trapásek" brát jako oživení svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Jo asi tak. My budeme v prosinci vědět,jestli se ten náš termín vypisuje nebo ne,zatím to vypadá,že jo,tak mám radost. Fotografa si snad zamluvíme v létě, teda my už jsme se dohodli na tom veletrhu letos,ale v létě nám bude dělat předsvatební fotky,tak se moc těším :-D že prý si dělá kalendář na další rok od podzimu
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs juj...tak vy taky 18.8.2012? ;-) To už jsme tu 3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak já jsem dneska diplomku odevzdala a snad budou vedoucí i oponentka příjemně naladěni až to budou číst. Takže už mi zbývá "jen" naučit se na státnice. Obřad nanečisto bych taky nechtělo, myslím, že to pak ztratí trošku to kouzlo něčeho jedinečného. A na únos a rýži jsem vyhlásila zákaz už teď - preventivně. U nás se vypisují termíny říjen/listopad, tak jsem zvědavá, jestli ten náš bude. @janina_sun Ta hra musí být super
Odpovědět
Já jsem určitě pro zkoušku....asi i tím, že nebudeme mít matrikářku nebo nějaké poučení prostě před svatbou. Navíc to mám vymyšlené tak že se různě přiřadí družičky a budou scházet ze schodů a tak...tak chci, aby se všichni cítili v pohodě, že ví co a jak a nebyli moc nervní a v křeči Taky je to super příležitost na další svatební oslavu - jak si prodloužit svatební den :-) My to asi budeme mít na naší roubence, ten nácvik, a potom bude nějaké grilování nebo prostě dobroty k jídlu... :-D Abych se pak vešla do šatů
Odpovědět
@janina_sun nj, nám se líbí ty osmičky :-) no a srpen kvůli státnicím.. takže tohle datum vyšlo jako nejhezčí :-)
Odpovědět
@stastnanevesta já plánuju kontaktovat fotografa tak na začátku léta. Mám vybranýho jednoho, o kterýho fakt stojím, takže radši dopředu, abych ho měla jistýho :-D
Odpovědět
@hannnahs a koho chceš? Já budu Zuzku Scharf asi objednávta def. v květnu
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @aimirin tak je fakt,ze my mame termin par mesicu pred vam,ale mam vybrane fotografy co jsou tady hodne popularni a uz maji asi 10objednavek na pristi rok (hlavne na takove ty datumy,kde jsou dve isla stejne,jako mame my) a letosni rok maji uz plny (a to je mam domluvene uz nejakou dobu)..takze nikdy neni prilis brzo...myslela jsem si,ze rok dopredu budu za blazna a zjistila jsem,ze jsou nevesty co maji Vercu a Petu rezervovane i vic jak rok a pul rezervovane...vyhoda je,ze hodne jich bude po novem roku zdrazovat a tak mate sanci dostat jeste letosni cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ta je dobra,pekne fotky ma i Milan Bystroň...jinak cetla jsem tvuj prispevek,ze na hostine by pary nemeli sedet spolu,ja nevim jestli je to nejake pravidlo,ale myslim si,ze je to blbost,vzdyt se ti lidi budou nudit a navic nedovedu si predstavit,ze pritelkyni manzelova svedka posadim nekam daleko od neho,kdyz bude znat jen ho a meho muze... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a koho chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta my mame rezervovane a zaplacenou zalohu za manzele Mlynkovi...Verca s Petou delaji uzasne fotky,rekla bych,ze snad nejlepsi tady u nas a cena je slusna... www.mlynkovi.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jinak souhlasím,taky mi přijde blbost,aby páry na hostině neseděly spolu. Bylo by to divný,pokud tam jeden nebo druhý nikoho neznají. já jsem takhle loni,co jsme byli na svatbě manželova kamaráda,znala jen toho svého a to bylo všechno a neumím si představit,že bychom seděli každý jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Taky nehodlám páry/rodiny rozesazovat. Já bych byla na cizí svatbě asi dost otrávená, kdyby mě posadili někam dál od přítele. Nejsem zrovna rychloseznamovací typ a moje rodina taky ne, takže by z toho nebyli nadšení, kdyby najednou neměli s kým promluvit. Budu se maximálně snažit aby to bylo střídavě muž žena. jen s těmi svědky nevím. Svědek by měl asi sedět nejblíž novomanželům (nepočítám ted rodiče) a zas se mi nechce mít blíž svědkovo/svědkyně partnera, který/á je pro nás téměř cizí, než třeba babičky.
Odpovědět
@aimirin Tomáš Dolejší, a ne že my ho některá vyfouknete na toho 18.! :-D tak to abych mu snad zítra zavolala =-) @petrajavor a opravdu to tak platí? Že když objednáš teď, tak ti účtujou letošní ceny a ne příštího roku, kdy je svatba? Já furt o tom přemýšlím. Ještě jsem okolo toho nic moc nezjišťovala. Ale bylo by to super, kdyby to tak fungovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs aspon u nas to tak bylo..ale asi zalezi na tom urcitem fotografovi,za zeptani zadna,.. @jipe @stastnanevesta to nevim jak je posadime ale zda se mi az drasticke rozesadit pary,kdyz to tak vezmu to je pak ta holka chudak...sem rada,ze nejsem jedina komu se to zda divne...
Odpovědět
@petrajavor Zrovna to řeší vedle jedna holčina na diskusi - jdou na svatbu a tam zná jen svého přítele a bojí se, že je rozsadí. Taky mi to přijde jako - pardón - zhovadilost je rozsazovat... On se bude dobře bavit a co ona? Bude asi pěkně znuděná... Páry by měly sedět spolu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?