Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Díky moc. Já bývám nejvíc ve stresu večer předem,ale jinak ne,tak to snad bude dobré
Odpovědět
@stastnanevesta tak to budeš mít super, to se jde hned k těm zkouškám líp. :-) Já si pak taky už moc ten stres neuvědomuju, když sedim u tý zkoušky, ale nesmí mi něčim ten zkoušející vysloveně vykolejit. To už je pak horší :-) Doufám, že i ta svatba proběhne nějak v "poklidu", chtěla bych si jí užít, pokud možno s co nejmenším stresem, i když to je asi nereálný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @hannnahs večer před zkouškou mám tendence brečet, ráno před zkouškou zvracet a po zkoušce spím :D ale postupně se moje nervozita zmenšuje, tak doufám, že státnice přežiju s přiměřeným stresem. Zatím si vsugerovávám, že to bude jako maturita. U svatby snad bude jen přiměřená nervozita
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jo jo máme 19.5.
Odpovědět
@jipe teda, tomu říkám kombinace. Ale taky znám - před maturou jsem taky zvracela.. :-S Já si říkám, že když nic neuvidim, tak mě nebude nic stresovat (páč plánuju nemít na svatbě brýle ani čočky), tak jsem na to zvědavá, jestli tahle strategie k něčemu bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs u mě naštěstí většinou zůstává u těch tendencí, ale snídaně rozhodně nehrozí :) Si říkám, že když už jsem zvládla tolik zkoušek, tak tohle zvládnu taky To je zajímává strategie :D ale je fakt, že se určitě nebudeš rozčilovat kvůli nějakému detailu
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Uvidíme. Já jsem třeba u maturity stresovala nejvíc večer předem,ale pak už v pohodě.Na vysoký už ty zkoušky neřeším,mám všechny složitý za sebou,takže mi chybí jen jeden povinný předmět a pak už jen obhajoba a státnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Souhlas,taky si říkám,když to zvládli jiní,zvládnu to taky :-)
Odpovědět
@aimirin Odepisuju až teď, protože (taky chci říkat manžel!! :-) ) mužovi volali z práce kvůli konzultaci a on jim to nakonec do půlnoci celý překopával :-S , takže jsem se už na noťas nedostala. Děkuju, my jsme z toho taky nadšený! :-) Jen to celé nacvičit! :) Nejsem nějaký držák, ale vdávám se poprvé (a snad naposled :-p ), tak si to chci užít. Jinak se taky většinou plazím domu, když se někde takhle zaseknu :-D Táta má pravdu! A když to máš takhle vysněný, tak to neruš - holt se něco připlatí!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem byla vcera na nakupech par vecicek na svatbu a vite co nejvetsi problem sehnat? Se drzte,tmave fialovy papir s malou gramazi (aby slo na nej kopirovat)...no me podrzet,fakt :-o
Odpovědět
@petrajavor Jo, to je nejhorší, taky mám pocit, že většinou ty nejobyčejnější věci jsou nejhůř k sehnání ]-( Jo, holky, budete si dělat výzdobu tabule nebo místa obřadu nebo čehokoliv sami ? Já bych docela ráda, ale mám pocit, že restauracím nebo penzionům se to moc nelíbí... teda aspoň zatím co jsem natrefila
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii jojo...jinak vyzdobu sama delat bude mi ji delat pani co nam dela kvetiny,ale nektere malickosti vytvorim sama...jinak byla jsem upozornena,ze nektera mista to nedovoluji,ze maji svoje a presto nejede vlak...ale tam bych nesla,protoze kdyz nejsou schopni vyjit vstric v takove "blbosti" jako je vyzdoba,tak celkove bude spatna domluva... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor Přesně tak, tak jsem si říkala, co je to úroveň :-S , když nedokáží splnit takové poměrně jednoduché přání. Úplně sama si ji dělat nebudu budu taky spolupracovat s květinářkou, ale chtěla bych,aby se do toho prostě promítly moje nápady a taky si chci nějaké maličkosti udělat sama
Odpovědět
@lennii Já si ji budu dělat sama - dohodli jsme se tak. Respektive mi řekli, že ubrusy nemají, ty si musím přinést sama, no a případně vyzdobit, pokud budu chtít :-) (jinak to zůstane tak, jak to je) Takže já to mám úplně naopak :-)
Odpovědět
@punk To máš úplně perfektní. My tedy ještě místo pro hostinu řešíme a vždycky to skončí, že nám řeknou, že mají standartizovanou nabídku barevných variant (dobře řečeno co, tohle když mi v jedné restauraci řekli, tak jsem šla do kolen :-D ) a nioc jiného. tak snad brzy něci najdeme, než bude všechno obsazené. Je to děs :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii jojo...jak ma clovek vedet,ze se na ne muze spolehnout v jinych vecech...
Odpovědět
@petrajavor Přesně tak, navíc to na mě někdy působí dojmem, že to je jak na běžícím pásu. rychle vám to tady vyzdobíme v jedné barvě, mrskneme na talíř jídlo a rychle vypadněte už vám na záda dýchá pomalu další svatba :-|
Odpovědět
@punk Jo jo, já vím, proč tu chodím :-D Přestanu mít výčitky. No u nás byl stejně tak milý večer jako u vás. Přítel sedl k PC a dělal na jakýchsi pohledávkách...grrr. Nakonec jsme se rozhodli, že to asi rozložíme - od tří do dvou do rána bude taková formálnější svatba spíš pro rodinku a tak dva tři nej kámoše. A někdy potom zamluvíme někde v nějakým klubu stůl s jídlem a pitím a budeme pařit do rána s kámoši. Myslím si, že to pro nás bude lepší, my fakt žádnou výdrž nemáme, i když děláme party, tak těch pět hodin je až až...a ještě si chceme užít nějak po svatbě i soukromí a né jen padnout mrtví do postele...Uvidím. Doufám, že cena se nám už fakt zastavila...Napadlo nás pro tu párty pro kámoše využít ten tvůj klub, nebude ti to vadit?:-) Líbí se nám, moc. @lennii No my si musíme zaplatit půjčovné za ubrusy a potahy na židle....budeme mít kulatý stoly, takže doprostřed některých hodím kytky družiček do váze a do dalších zase vypůjčím svícny...rozházím tam nějaký plátky růží a o bude asi vše. Doufám, že tohle už mi udělají v ceně :-N
Odpovědět
@petrajavor Já takový kupovala v růžové tady v Praze v Kotvě v papírnictví Herlitz (www tečka herlitz tečka de lomítko cz tečka html); mrkni, zda nemají prodejnu u tebe v okolí. Jestli ne, tak pokud chceš, vyfotím ho ve fialové do mobilu a dám sem vč. ceny za ks (prodávají po kusech), a když se ti budou líbit, koupím a pošlu poštou - s penězi se vyrovnáme přes účet. Mají k tomu i obálky různých velikostí. Zbytek papíru, co jsem už neupotřebila, a obálku máš nascanovanou v příloze. Jinak jsem na to normálně tiskla a v pohodě mi to tiskárna vzala... Jen doufám, že třeba fialovou právě nevyprodali! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii jojo...ja tam dopoledne poslu nasi kvetinarku,vezme tam i veci co vyrobim ja a udela cele aranzma...a bude :-D
Odpovědět
@lennii A co tak a kde hledáte? Třeba bychom něco našly společně....Nebo mě napadlo nechat naaranžovat výzdobu nějakou kamarádkou a sehnala by sis ji sama....
Odpovědět
@lennii Tak to je teda pěkně na prd. Chápala bych, kdyby tam měli třeba červenou výzdobu, že k tomu mají červené doplňky, takže pokud budeš chtít jiné, že si máš donést svoje, ale že musíš použít jen tu jejich? Tak to je celkem síla!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk diky,ja jeste obejdu dneska mesto a uvidim,max to zkusim v utery,to jedu do Olmiku k doktorce,tak kuknu jeste tam...tady maji jen svetle fialovou a ta je na prd..ja ji potrebuju na vyzdobu a na svatebni noviny...ach jo...kdyztak vyuziju tebe...muzes mi tu webovku poslat do IP? diky ;-)
Odpovědět
@aimirin Jasně že mi to nebude vadit! :-) Raději se tam běžte podívat předem, ať víte, jak to vypadá "live" :-) A nedávejte si ji týden po svatbě, to tam bude obsazeno (prý nějaká Punková svatba :-D :-D )
Odpovědět
@petrajavor Ju , to je ideální , tak nějak by se mi to taky líbilo @aimirin Dík moc za nabídku :-) Hledáme něco v okolí lednicko-valtického areálu. Chtěli bysme se vzít buď ve Valticích na zámku nebo na Janohradě, tak aby místo obřadu a hostina od sebe nebyly moc daleko. Navíc budeme mít jen malou svatbu tak okolo 20ti lidí - a kdoví, jestli se to ještě nezredukuje, protože prarodiče jsou všichni hodně staří a dost nemocní a taky příbuzenstvo z přítelovy strany je pořád na nože..... :-|
Odpovědět
@petrajavor Jasně - posílám! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk diky @lennii jojo snad to vyjde :-)
Odpovědět
@lennii Jé to vám závidím...strašně se mi ten hraniční zámeček...ten je kousek, viď? Ale cenově to bude asi blbé.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jo maji tady prodejnu ve Zline MCPen...sem se tam vcera nedostala,tos dneska tu poukluzam a povalim se tam mrknout,nez muj skonci v praci :-D
Odpovědět
@aimirin Ju, bydlíme necelých 25km od Lednice, takže je to fakt kousek. Hrozně miluju lužní les okolo Dyje a každý rok s přítelem vyrážíme na celodenní výlet pěšky do našich oblíbených mís právě v okolí Lednice. Už se těším, až půjdeme letos :-) Ceny jsou nejhorší na velkých objektech jako je právě zámek (Lednice, Valtice), hraniční zámeček (což je takový malý letohrádek) už není tak hrozný. Ale i tak :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?