Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@kajovaevicka No, to asi nenapsala, každopádně stačí jeden pohovor a je to všem jasné! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tomu rozumím:D
Odpovědět
@kajovaevicka :-D Naštěstí (musím zaklepat) jsem už skoro sedm let ve stejné práci, takže to na mě asi mají rádi! Do té šedi trochu srandy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk To jo, taky nemám ráda suchařinu:D I proto chceme udělat tu svatbu tak, jak jsem psala
Odpovědět
@kajovaevicka Přesně!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No a co ty? Klasika nebo netradiční?
Odpovědět
@kajovaevicka Absolutně netradiční :-) Krátký, klasický obřad - no, klasický... :-) Budu mít šaty barvy grafiti (původně jsem chtěla černé, ale oděvní návrhářka, která mi je navrhne a ušije, mě přemluvila do grafiti, že už pár svateb v černé absolvovala a nebylo to tak výjimečné jak se zdá a protože já miluju černou, věděla, že dál než do grafiti nepůjdu ;-) ), krátké - ke kolenům. Chceme to v jedné z petřínských zahrad, líbí se nám Kinských. Nebude závoj, nebudou klasické rukavičky - uvažuju jen o jedné, kožené rukavici. Nevíme ale, jak s hudbou - elektrika tam není, tak možná noťas a repráčky, nebo že bychom si tam pozvali saxofonistu, poněvadž já saxík ráda a mám kamarádku zpěvačku, tak bych si ho zapůjčila od ní z jedné její kapely :-) Nebudeme mít snubní prstýnky - muž ho na 100% nebude nosit a mně bude stačit pěkný zásnubní, který teď budeme nechávat zhotovovat dle návrhů (on ho jednak nechce vybírat sám, a pak mám všelijaké alergie, takže si musím nadikotovat, z čeho může a nemůže být), tak jsme se rozhodli pro tuto variantu - žádné snubní, honosný zásnubní :-) pak přesun cca 500 metrů do restaurace & galerie & baru, kde bude raut. Žádný zasedací pořádek, žádná kopulentní výzdoba. Jak je to zároveň i galerie, tak je to zdobné samo od sebe; krom toho tam chodím už od otevření, jsem tam štamgast :-) a miluju tu atmosféru, takže žádné ubrusy, žádné povlečené židle... Jen kytky na bar a na stůl váza s kytkou a svíčkou. Každý kdo přijde, sedne si, kam chce, krom rodičů, ségry s rodinou a prarodičů - těm srazíme tři stoly a posadíme je k sobě, a bude volná zábava - pití, tanec, možná zpěv :-) Chceme ale první manželský tanec, protože jsme si vybrali výbornou písničku, která je takovou recesí na mě :-) , místo svatebního dortu si od jejich slečny kuchařky necháme udělat cheesecake, protože ona ho umí prostě božský, no a na rautu budou saláty, nakládané hermelíny, řízečky, pečené kuře, pečená jablka, krevetové koktejly... prostě taková ta party jídla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni tak já se mezi vás taky připojím... s milovanou polovičkou jsme se rozhodli že do toho taky konečně praštíme a sice příští rok v květnu :-D už máme vybraný i místo bude to na krásnym zámečku Červený hrádek u Sedlčan odkud pochází celá moje rodina... trochu to bude trochu z ruky pro přítelovu rodinu ale co... nějak se to zvládne... ne?? :-D svatba asi bude pojátá spíš tím klasickým stylem... těšim se jak malý dítě ale to asi my všechny ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No to by se mi taky líbilo:) Teda, já na tu černou nejsem, to zas ne:) ale ten saxofon se mi taky moc líbí, chtěla bych ho taky:)
Odpovědět
@kajovaevicka Holky si tady dávaly typy, zkus u vás někde v okolí nějakou lidovou školu umění, oni i ty kantoři si rádi přivydělají! :-)
Odpovědět
@bee_bee Já se teda těším hrozně! :-) I když dneska jsem si psala s kamarádkou a říkala jsem jí o tom, protože jsme se minulý týden nějak nepotkaly a já to už nemohla vydržet neříct jí to, a bylo to takový zvláštní - JÁ a VDANÁ! :-D
Odpovědět
Hm tak mi napsali z Letenského zámečku, že prý se platí i za potahy na židle....120 kč kus. V mém případě, pokud bych to chtěla na obřad i na hostinu, tak to máme dobrých 8 tis navíc. sranda co? jen za blbé židle...Ale o svatbu tam fakt dost stojím, poslali mi sice fotky altánu z toho druhýho místa, ale je to taková spíš pergola, kterou pro efekt omotávaj nějakou bílou záclonou....Zase co jsem čekala, levná ta sranda není no. Ve dvě asi fakt skončíme, uvidím....rodina na juchání do šesti do rána nebude a my to spíš uděláme kvůli nim formálnější a tak. a někdy potom bychom sezvali i kamarády, co na svatbu nepůjdou, šli bychom někam v normálních hadrech to zapít a zapařit...nevím no :D Zase představa, že po tom celým dni a stresu ještě můžu pařit....
Odpovědět
Článek se načítá
@punk Jak vy to máte vlastně naplánované časově?:) Mě napadlo, že když si účtují tak nekřesťanské prachy za popůlnoční pronájem (litra/hodina) bych ještě tolerovala, tak prostě začne obřad dřív, třeba v jednu, ve dvě....a skončíme o půlnoci....Původnš jsme to chtěli od čtyř a skončit ve dvě ráno. Ale nemůžu si pomoct, nějak mi připadá takové normálnějšíé končit ve dvě ráno než o půlnoci, tak nějak brzo...Nj, bude to legrace, ale v té sumě peněz už se pár tisíc asi ztratí no, nevím
Odpovědět
@aimirin Tak to prober s kamarády, zda jim nebude vadit, že by jim na půlnoc přijel bus... Já to chci určitě táhnout déle... Aspoň tak do čtyř do rána! :-)
Odpovědět
@punk no nakonec si možná připlatíme, ale štve mě to. Ale jak říká táta, každá prdel něco stojí :-S Nám nakonec vymluvili v salonu smokingy, navrhli oblek s vestičkou, nový chce přítel tak dva roky (já už chci říkat manžel :)) No tak ho do rozpočtu počítat nebudu a hned je to dobrý. Já doufám, že teď už to ale opravdu za nic nevzroste...už mě napadá leda pronájem těch vidliček :D Rezidence se mi líbí hodně, ale tam by ten obřad nebyl tak pěkný. já už jsem si vysnila, jak s družičkama scházím ze zámeckých schodů k altánu... :-D :-p ze mě je ale magor...fakt No a pozítří už snad ulovíme kapelu. Ty máš teda výdrž do čtyř :D je teda fakt, že občas když někam vyrazíme, tak do čtyř vydržím, to chodím s kamarády a domů se plížím.. jo včera jsem kámošům pustila tu tvoji novomanželskou písničku (zmalovanáú, všem se hrozně líbila...mně připadá fantastická :D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk možná, že by to tak šlo udělat, musíme se o tom doma pobavit. Ale my ještě nevíme jak na tom budeme s penězma na svatbu a podle toho taky tak bude vypadat, ale příští rok už ji chci mít i kdyby jen ve čtverko, ale chci to kvůli malého.....plánujeme se i přestěhovat a chceme nejlépe barák tak i toto se bude vše odvíjet...takže fakt to nechávám ještě tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem prezentaci, kterou jsem dělala do svého statusu. Tak koukněte a popřípadě ohodnoťte jestli by se hodilo na svatbu :-)
Odpovědět
@monako3 Ty jsi šikovná, že jsi něco takového dala dohromady, já jsem na takové věci levá. Musím říct, že mě to trochu dojalo, jak šel váš život, od dovolených přes pejska a najednou miminko...Nejvíc se mi líbí ty fotky, kde se usmíváte, třeba hned na první se mračíte, to je škoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs My plánujeme svatbu na zámku v Lysicích. já bych mohla být už Mgr.taky,ale protáhlo se mi to,tak letos snad končím Bc.doufám. @petrajavor My plánujeme tak 35-40 lidí @kajovaevicka ahojky.vítej u nás,já myslela,že jste to měli mít letos??
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No jo, to se tak občas stane:D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 šikulka,takových společných fotek, to koukám. Já jsem zase začala dělat na našich svatebních stránkách a baví mě to. @bee_bee ahoj,vítám tě tady, jsem ráda,že se nás tu schází čím dál víc.Už máte jasný přesný termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@losnikolos My chceme svatbu 7.7,protože budeme v té době spolu 2,5 roku,když to vyjde,ale já nejsem člověk,co by bral jen ten jediný termín a jinak nic. Takže uvidíme,ale máme velkou šanci,že ten náš termín bude :-) ale až příští rok v lednu,tak se moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
kajovaevicka Já doufám,že my už to posouvat nebudeme. Holky,dneska mám za sebou to focení, jak mi kamarádka slíbila,že mě nafotí profi fotky,strávily jsme na tom na různých místech 4 hodiny,bylo to super,zítra večer se za ní stavím a vybereme fotečky na úpravu. Moc jsme si to obě užily,říkala mi,že jsem fotogenická a hlavně přirozená,což je super :-) a zítra na zkoušení červených šatiček :-D
Odpovědět
@stastnanevesta Já ti tak závidim to zkoušení:) už se těšim až bude konec roku abych taky začala jezdit po salonech :-) Chci s sebou i mamku, a ta říká že je času dost, sice jsem si byla zkoušet nějaký šatičky už loni, ale to bylo jen tak na rychlo. neměli jsme co dělat tak jsme vyrazili do salonů na šaty, ale to měla být svatba ještě letos....
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ta prezentace je skvělá, určitě se to na svatbu hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já se hodně těším,je to takové odreagování,definitivně půjdu vybírat příští rok,ale chci vědět,jestli ta moje představa s červenými šaty je opodstatněná a má cenu nebo se mám poohlídnout po něčem jiném,když mi slušet nebudou
Odpovědět
@stastnanevesta To je jasný, když si je budeš nechávat šít, musíš mít aspoň trochu představu jak v nich budeš vypadat ;-) Kdyby to bylo na mě taky už kroužím po salonech, ale pro mě je fakt brzo, vidím to tak na září/říjen možná listopad, půjdu na obhlídku a budu vyzvídat který šatičky budou v lednu prodávat, kybych na nějaký narazila ať mi je někdo "nevyfoukne" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin já vím, no, ale já to brala podle datumu a to byla taková jedna z nejstarších fotek, ostatní mám valbu a nemám skener, tak proto tato fotka neusměvavá :-D. @stastnanevesta děkuji na tom nic těžkého není :-)..určitě by jsi to zvládla taky. Hodila jsem si fotky do picasa, tam si to seřadila, vložila hudbu, nějaké těxty a bylo :-) @jipe Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já uvidím,jestli si je nechám ušít,chci právě vidět,jestli do ich mám jít nebo ne a pak se uvidí :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak to držím pěsti, ať to dopadne! ;-) Hlavně, ať nemáš nervy, protože to je snad to nejhorší, když je člověk ve stresu, je to strašně znát.. Mluvim teda za sebe, páč já sem hroznej nervák a dalo mi to dost sebepřemlouvání, abych byla víceméně v klidu při státnicích :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?