Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No tak ono to bylo složitější, bylo to naplánované na 20.srpna letos, ale do toho se nám pár věcí připletlo, takže jsme to prostě zrušili. Opět. Nejspíš nám ta svatba není souzená. :-D @punk Jsme z Lanškrouna, východní Čechy, takže tady:)
Odpovědět
@aimirin No jó! :-D Tak to má další plus! :-) Tak uvidíš, až ti pošlou rozpis. Rovnou se i informuj, jak vypadá místo obřadu - ať ti pošlou fotky. Jj, vím, co myslíš, ale to tady bohužel moc není. Tak leda ty slavobrány... :-| Tak ten je dobrej... Počkej, až budou dvě a on nebude chtít nikam jít! :-D
Odpovědět
@kajovaevicka A kde to plánujete mít? Radnice, zámeček, kostel... :-) (Jsem hrozně zvědavá, ale mě ty řeči o svatbách snad nepřestanou bavit, zvlášť teď, když i já /resp. my/ plánujeme... :-) ) A pro kolik lidí a tak... Prostě všechno! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No tak u nás se oddává na zámečku, takže tam:) Ale abych pravdu řekla, naše radnice zvenčí je hezčí, než ten zámek. Ale tam jsou jen kancly:D Chtěli jsme to venku, ale nenašli jsme kdovíjaký hezký místo tady. Oslavu chceme někde na myslivecké chatě, cca pro padesát lidí. Po obřadu přijet, převléct se a už to mít jen jako párty. Starší ročníky to budou muset překousnout.
Odpovědět
@punk No ona většina kamarádů není z Prahy a nemá tu možnost ani přenocovat, takže my to stejně budeme muset někdy utnout, protože na nějakou hodinu chci rezervovat bus, co je odveze na nocleh. A bez kámošů už žádná pařba nebude. Ale moc nevím, na kolikátou to objednat...Zase když tu máme večer párty, tak je fakt, že po šesti hodinách už jsem ráda, když všichni vypadnou a mám klid...:-D
Odpovědět
@aimirin Tak mezi nimi udělej anketu... Budeš to mít nejjednodušší - prostě řekneš, že dle výsledků jsi objednala autobus na tu a tu hodinu a je to! :-)
Odpovědět
@kajovaevicka Tak u nás se staršími ročníky nebude problém - mý rodiče, babička a skoromužův otec to vezmou v klidu, že to bude na večer a formou rautu a party, spíš se bojím, co ségra :-| A co se tety se strejdou týče, těm to taky vadit nebude - sice budou reptat, že pro jídlo si musí dojít sami, ale zase oni jsou víc na to pívo :-D Hlavní je, že to bude hezké uvnitř! A mezi stoly a počítači by to nebyl správný obřad :-) Fotky pak můžete udělat kdekoli, nemusí to být před zámečkem - třeba před tou radnicí! :-D Myslivecká chata - to si vzpomenu na Slavnosti sněženek - s šípkovou, se zelím! :-D On je někdo z rodiny nimrod? Nebo to tam prostě máte rádi?
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No nimrod není nikdo. Ale prostě oba to chceme na nerušeném místě, kde se může hrát až do večera, hejkat doslova jako na lesy a nebýt omezení provozem restaurace nebo okolními obyvateli. Nehledě na to, že to opravdu chceme jako párty, bez stříbrných příborů a načančaných šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ridit se nazory nasich politiku,tak sem asi jeste na stredni skole :-) @hannnahs no my jsme planovali tak 30,ale nejak je tech lidi vic a vic a nevim kde se berou :-D @kajovaevicka u vas matrika vypisuje terminy az v prosinci? to je mazec,u nas uz v zari a i tak se mi to zda pozde...ted me napada co chudaci co se chteji brat uz lednu?hmhmhmmm @aimirin no my jsme si taky rikali,ze co nejdriv,sup sup domu at mame cas pro sebe navic od pulnoci budeme slavit nejen svatbu ale i vyroci :-D
Odpovědět
@kajovaevicka Jj, tak to to máme stejný... U nás bude ten raut, každý si nabere, co chce, u baru dostane pití dle výběru (tedy nealko - pivo - víno + na stole bude tak pět lahví s tvrdým, ať si každý naleje, a když dojde, tak uvidíme, jak na tom ostatní budou, zda vytáhneme ještě nějakou láhev; pokud budou chtít jiný druh alkoholu, budou si ho platit - zase nemáme tolik peněz, abychom všem hradili tvrdý alkohol, když panák stojí v průměru Kč 70,-- :-| :-( ). Bude se tancovat, zpívat, popíjet, jíst - hlavně se budou lidi bavit. Nic strojeného. A to je, obávám se, to, co bude ségře vadit. Ona je už trochu jinde :-| To musí být hrozně romantické, takhle na samotě v přírodě... A jak to máte s přespáním? To je tam taky možné, nebo se lidi budou muset dostat do "civilizace"? :-D Nebo prostě postavíte stany...?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor No jo, v prosinci se to objeví na webu a ve zpravodaji.... Ale co dělají ti, co se chtějí brát v lednu, to netuším:) ale tady je to maloměsto, tady to začíná až ta v březnu. Zimní svatby jsou spíš vyjímka. A tam si myslím, že pak na matrice jde domluvit datum předběžně @punk Je to chata, takže ve spacácích v chatě nebo venku ve stanu:) A pak ještě bude určitě domluvený řidič, pro rodiče, tetičky a tak... Ale myslím, že naši známí s náma budou valit až do rána a pak padnou do spacáku:D
Odpovědět
@kajovaevicka Což je ideální stav... :-) A vy budete mít nějaký dvojspacák pro novomanžele? :-D Já se teda těším, že spát půjdeme domů, do naší postýlky... Tam já spím nejraději! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk Já mluvila o přátelích:D My samo pojedeme domů do postýlky:D
Odpovědět
@kajovaevicka Ale takovej duble spacák by byl stylovej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk To si ze svatby rovnou můžeme udělat grupáč:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máte? u nás dobrý, jen syn je nemocný tak se doma kurýrujeme. U nás zatím stále nic nového, datum chceme zamluvit snad ted na jaře, ale čekám na impuls přítele :-D... Ale zatím nemáme vybrané ani místo nic, možná jen hostinu.tady kousek od nás. 5.3. jsme byli na oslavě za mou rodinou na SK Orava a teta slavila ve velkém 40 let a měla to v krásném saloně a měla to vše zadarmo, jen si domluvila kamarádku kuchařku a barmanku, jinak měla vše svoje nakoupene (koláče, alko, nealko, selátko ad.), což je dobré. A tak mi říkala, jestli bych tam nechtěla svatbu. Je to velmi lákává nabídka, mě se tam opravdu moc líbilo a fotky by tam byli přímo úžasné v te jejich krásné přírodě. Ale nevím, je to na prd, je to sice 2 hodky cesty, není to taková hrůza, ale chtěla jsem aby na obřad přišli i přátele se kounout, tak jsem uvažovala obřad u nás a pak se přemístit tam, ale zase 2 hodiny cestovat se asi nikomu nebude chtít a tím tuplem mě v těch šatech. tak to asi padne, ale bylo by to tam moc hezké :-)
Odpovědět
@kajovaevicka Hm... Tak takovej mega spacák - to bych docela i chtěla vidět! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No, já snad radši ne:D
Odpovědět
@kajovaevicka Byste se mohli nechat zapsat do Guinessovy knihy rekordů! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk To snad radši ne:D
Odpovědět
Ahojky holky všichni se máte že apson víte, že příští rok to čeká Vás, ale u nás se ještě neví kdy a vypadá to tak na rok 2013 nebo 2014 :( Samozřejmě kvuli mému studiu se to vše prodlužuje a kvuli tomu, že si můj drahý chce užít ještě rok svobody, stejnak to bude pořád stejný krom toho, že budu mít jeho příjímení :) Ale sám zhodnotil že když v roku 2014 budu mít práci s bakalářkou a státnicemi, bude lepší se vzít dřív :) Také jsem mu řekla, že už kvůli rodině z mojí strany budu na sebe více hrdá když mě k titulu Bc. budou volat jiným příjmením...Možná se to zdá blbý, ale mám k tomu své důvody. Ale už tedka jsem konečně mohla svě sny a představy dát do svého albíčka :) A můj drahý s tím plně souhlasí, aniž bych mu to řekla, sám říkal jak si ji představuje a bylo to jako by mi to četl z myšlenek :)
Odpovědět
@monako3 A nešlo by to uděla tak, když už ten obřad a ostatní okolo tam bylo za hubičku, že byste to pojali jako víkendovou akci, kdy by se tam sejli všichni svatebčané (včetně prátel) s tím, že jim ze soboty na neděli zaplatíte ubytko? Třeba jen nějaké chatičky, co jsou v okolí, nebo tak... Když se ti to tak líbí, tak proč to tak rychle vzdávat... :-) @kajovaevicka Byste byli ale určitě originální! Vsadím se, že takový zápis tam ještě není! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Jako co, největší grupáč na svatbě? Nejvyší počet účastníků svatební noci? :-D :-D :-D
Odpovědět
@kajovaevicka Spíš to druhý! :) Nebo nejdelší spacák světa! :)
Odpovědět
@miskadenis Tak držím palce, aby vám to všechno vyšlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Koukám, že tebe si na svatbu asi pozvu taky, aby tam měl někdo praštěný nápady:D
Odpovědět
@kajovaevicka Jo, tak o ty já nemám nouzi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No koukám:D
Odpovědět
@kajovaevicka ...jinak jsem potěšena, že si někdo mého talentu všiml :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No nevím, jestli bych si to napsalal do životopisu:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?