Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem teď týden u rodičů a dodělávala diplomku, tak jsem nestíhala nakukovat, ale letmo jsem vás už dočetla. @janinkauk S tím ubytováním, zkusila bych se s hosty domluvit. My to budeme mít asi v dosahu všech, takže jen zařídit někoho, kdo bude dělat drink and drive a spát snad budou doma. Pokud by to měli mít všichni daleko, asi bych musela spoléhat na jejich dobrou vůli, že si tubytko zaplatí, když bych ho já zajistila.
Odpovědět
@aimirin Je to na jednu stranu smutné, na druhou veselé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkauk ahojky,cetla jsem jak si psala o te doprave...a ze taxik vyjde draho,ja u nas par taxikaru znam,diky povolani,a muzu ti rict,ze cena se da dohodnout,to neni proble...sice je svatba o vikendu,kdy maji nejvic kseftu,ale je i dost taxikaru co jezdi na cerno,pro ty je to paradni kseftik :-) My mame teda jen malou svatbu,ale tem co prijedou (pribuzni z Cech) tak ubytovani jim platime...
Odpovědět
Ahoj holky, tak co je nového? Já konečně přišla na to jak seženu tužky ke svatebním novinám. aby si hosté mohli vyplnit křížovku a tak, a vyšlo to co nejlevněji :-) Pověřila sem sestřičku, aby mi pokaždý když půjde do Ikei vzala nějaký ty tužtičky co tam maj(samozřejmě neví na co je chci ;-) ) No a pak už jen koupím bílé a fialové stužky a takové ty látkové kytičky, ozdobím je a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,já dneska byla oběhat salony s kámoškou z vysoké, bude se vdávat 20.8.2011 v kostele, je to takový ten typ,kterému sluší korunky a závoje,navíc je štíhlá,tak jí sluší všechno :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak tomu se říka klika :-) A jak ti jinak je?
Odpovědět
Já jsem svatbou nějak otrávená :-D Za prvý vůbec nevím jak ty moje barvy nakombinovat na obřadní místo a za druhý najít super světlý lososový šatečky pro družičky za dobrou cenu je nadlidský úkol. Doufám, že najít alespoň látku bude o něco lepší a holt je nechám ušít nějaké známé....a teď čekám, kolik si řeknou za ušití :-p Dneska mě rozveselilo jen to, že miláček se se mnou vydržel deset minut dívat na kytky, za to, že jsem mu udalal palačinky, na který měl chut :-D @nika89 a jak vymýšlíš křížovku, pokud to není tajné?:-)
Odpovědět
@aimrin Není :-) Vymyslela sem si tajenku a pak kolem doplňovala slova na který se zeptám, dám jí jako obrázek do alba kdyby ses chtěla mrknout ;-)
Odpovědět
@aimirin Nevim proč ale napoprvé jsem jí vymyslela jen se zvířatama, a když jsem jí měla celou vymyšlenou můj nastávající jen tak řek a nebylo by lepší se ptát na různý věci než jen na zvířata, tak jsem jí celou předělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 že bych přehodnotila svůj názor nedělat svatební noviny? :-D Ta tajenka vypadá dobře a když k tomu budou i tužky, bude to super-
Odpovědět
@jipe :-) Docela se těším až se na těch tužkách vyřádim, jen jsem zvědavá jak dopadnou. Půlku chci omotat bílou stužkou a na konec přilepit fialovou kytičku a druhou půlku naopak, aby nebyl vidět ten nápis na nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Mám se dobře, smiřuju se s tím,že asi budu státnicovat až v lednu a zaplatím si ten jeden semestr sama,ale chci aspoň dopsat bakalářku,prostě se nestresuju,to už se nějak dá :-) ve středu se jdu fotit na ty fotky pro Jirku a ve čtvrtek s kámoškou do salonu na červený šatičky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta Nějaké fotky jako dárek pro přítele by se mi taky líbily, ale musela by mě fotit ženská a bohužel, co jsem různě viděla, je to na mě moc drahé. Každopádně musím vymyslet nějaký dárek k 25. narozkám a absolutně nevím. Já nechala dneska diplomku tisknout a vázat, snad to bude ok a zvládnu školu dodělat v červnu. Potřebuju začít vydělávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Příteli bude 29,tak to je ještě dobrý a zajímavější bude něco vymyslet příští rok.Fotí mě kámoška,tak to bude symbolická cena nějaká. A chci se nechat namalovat na to a tak :-) já budu stejně pokračovat na magistra,takže nevadí,že začnu na jaře :-)
Odpovědět
@stastnanevesta máš dobrý nápad s tím dárkem....já musím šetřit jak mourovatá na ten náš Krumlov. Moc nepracuju, když mám před státnicema, tak to bude vtipné...holt už si nesmím koupit do léta žádný hadr :-D Co vlastně studuješ?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Sakra, jsem si dneska koupila tričko :-( a holky, můžete mi poradit nějaký obchod, kde by se dal koupit "dívčí" kalhotový kostým nebo něco podobného "slušného". Já obvykle beru triko a rifle a potřebuju něco "lepšího" za rozumnou cenu.
Odpovědět
@jipe z vero mody mám super kostýmek, má moderní šmrnc...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin španělštinu na FF v Brně :-D ten Krumlov budete mít určitě taky super. Moje okolí mi pořád říká,že mám úžasný nápady na dárky,tak to snad vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta mně nápady už došly a k těm 25 bych měla něco vykoumat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, toto je můj první příspěvek.. premiéra... připujuji se k budoucím nevěstám v roce 2012 a těším se na náš pěkný den.. zatím si to tady prozkoumávám.. hezký den V.
Odpovědět
@veronkah Ahoj, vítej mezi námi. Jsem ráda, že tu přibyla další jihomoravanka ;-)
Odpovědět
Jak tak čtu vaše příspěvky, tak vidím, že už to máte všechno pěkně naplánované a zorganizované..To vám tedy holky závidím, my jsme se zatím jen shodli na datu a zasekli jsme se u místa konání.... :-|
Odpovědět
@stastnanevesta Fíha, tak jazyky jsou drsné, to ti nezávidím :-) @jipe tak napiš, co ho baví...u nás měl asi největší úspěch parfém, lístky do divadla nebo velká bichle o tisícovce nej filmů historie....hodně chodí do divadla a čumí na PC :-D Ten parfém nevím, zda nemá na skryté úmysly ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Do PC snad čumí hodně každý chlap :D, jinak ho baví fotbal, lepení papírových modelů domků (takovéty jak byly v ABC) - ale to má bichli asi tak na 100 let, než to všechno postaví, má taky rád fantasy. Parfém by byl fajn, kdybychom neměli plnou koupelnu výrobků z avonu od jeho mamky. U nás mělo zatím největší úspěch puzzle s drakem před pár lety :-p
Odpovědět
@jipe Fantasy jo? A jezdí na larpy?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nee, ale píše knížku s prvky fantasy a má rád všechno, jakmile jsou tam draci :D (nevím, jestli je to přesně fantasy, já se v tom moc nevyznám, zvládla jsem jen Hobita a Pána prstenů a Eragona :D )
Odpovědět
@jipe Jo tak, to je škoda, kdyby jezdil, hned bych věděla....A nějaká dovolená třeba do Bretaně? Tam by se mu mohlo líbit....nebo pobyt v Dětenicích (to je spíš středověké, ale třeba by to taky zahrálo na jeho naladění)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Budeme muset asi na podzim kupovat byt, takže jsme se rozhodli, že dovolená letos nebude, že veškeré penízky půjdou na bydlení, Ty Dětenice jsou bohužel z ruky..Přítel teď bývá většinou pracovně přes týden mimo Brno a o víkendu mám problém ho dostat i na vycházku, neboť chce odpočívat a užívat si mojí maličkosti :D asi si na sebe dám mašli a bude nejspokojenější. Možná to vyřeším taky nějakými vstupenkami na něco, co by se mu mohlo líbit..
Odpovědět
@jipe No s těmi chlapy je to těžké, zrovna včera měla sestra stejný problé, tak jsme vymýšlely dárky :-D O těch Dětenicích pouvažuj, je to fakt stylové a v létě tam jsou šermíři a kejklíři a nevím co ještě. Nebo jestli má rád jídlo, tak je to jednoduchý...nějaká restauračka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak mám radost,protože jsem si zachránila možnost státnicovat letos, máme zlaté studijní referentky,tak to snad už všechno dobře dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?