Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk No tak přítel pochází z rodiny, kde teda jeho máma nosí věci jak po mrtvém příbuzném - dlouhé neforemné pletené vesty, podivné kalhoty, všechno v seprané a zašedlé, ze sekáčů a tak. Jeho babička zase sbírá drobky ze stolů venku a ty potom jí k večeři, obléká se do toho (nekecám), co našla v popelnici. Můj drahý nosil na střední dvě trika a jedny kalhoty a k tomu žlutý batoh, kterému jsem se odjakživa vysmívala emoticon Upozorňuju, že jeho babička má majetek v hodnotě 5 mil. a jeho rodiče min. další 4......Tak aspoň zbyde víc na nás emoticon Ale nechápu to, jak ti lidi můžou být takoví skrblíci, že si za ty peníze neudělaj občas nějakou radost aspoň...

No takže je to podobné jako u vás, až na to, že teda vliv rodiny je podle mě ještě horší...takže se děsím, co z toho ještě vznikne emoticon) Jeho rodiče jsou na mě pěkně naštvaní, že jejich miláček začal utrácet za hadry...nakoupili jsme kabáty, košile, nové trička, kalhoty, svetry...už vypadá docela normálně emoticon
20. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @jandulka4 ahoj,vítám Tě,čím víc nás bude,tím líp emoticon
@janinkauk Gratulace k místu obřadu,je super,že Vám to takhle vyšlo!!
20. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
Registrovala se 12. března 2011 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Birmingham, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
Registrovala se 12. března 2011 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Birmingham, Spojené království.
 Holky velka otazka,co se tyce zvyku ze musime platit ubytovani pro svatebcany v den svatby....Jak se na to divate?Musime zaplatit uplne vsem a nebo treba staci jen rodine?Jak se na to budou divat ostatni svatebcani kdyz si budou muset zaplatit sve vlastni ubytovani?
Dekuji!
20. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @stastnanevesta No ja jsem uplne stastna.Nastesti mam i super rodice,na ktere se muzu spolehnout a i domlouvat s financema.
20. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @stastnanevesta Já asi taky nebudu mít šaty na převlečení. Tím, že to bude od šesti od večera, bych si je do půlnoci moc neužila... Každopádně boty na přezutí budu mít na tisíc procent! emoticon
20. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Ono ne nadarmo se říká, že "šaty dělaj člověka" a je to velká pravda. Ty, jako personální psycholog, budeš určitě taky u pohovorů posuzovat, jak člověk přijde oblečený - styl, barva.. A kdyby ti tam přišel v tesilkách, košili a se žlutým batohem, měl by o bod méně...
20. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @stastnanevesta Ja si nechavam saty po cely vecer! Aspon to mam v planu.Preci jen je to jednou za zivot(teda aspon doufam,ze to bude ma jedina svatba haha)
a jaktoze jsi v nemocnici probuh?
20. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @janinkauk My platíme jen mužovým přátelům z VŠ - jsou to dva páry. Těm jednim proto, že bydlí až ve Varech, těm druhým je to ještě 50 na 50 - nejspíš tady totiž přespí u rodičů. Jinak rozhodně nehodlám platit všem ubytování - jednak jsme všichni (až na ty "Varáky" emoticon ) z Prahy, i proto to bude v centru, aby se každý v noci v pohodě dostal sockou domů, druhak je to drahá záležitost. Ten jeden pokoj pro ně bude stát skoro dva a půl tisíce - spočítej si to pro všechny a jsme bez penět. Uvažuju ale o tom, že se domluvím s nějakou taxi službou, že by ten večer a noc vozila výhradně mé hosty (resp. i jiné zákazníky, ale když zavoláme my, budou tam v cuku letu emoticon ) a zaplatíme jim to. Těch. co pojedou domu taxíkem, stejně nebude tolik...
20. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @janinkauk Už jsem od středy doma,byla jsem deset dní na kožním,dost se mi zhoršil ekzém,co mám od narození a už se to ambulatně řešit nedalo. Ale hodně mi pomohli a už je to dobré, Jdu koncem měsíce na kontrolu a budou mě tam dál sledovat,tak dobrý.Já si taky chci nechat šaty na celý večer, chci věřit,že je to moje jediná svatba emoticon
20. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @jandulka4 Také se přidávám ke gratulaci! emoticon

Je dobře, že začínáte tak brzo (a spolu). Tady je spousta užitečných nápadů a věcí. A ono čím dřív začneš, tím budeš mít pak míň nervů! emoticon
20. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @stastnanevesta
Tak snad to vydrzi a nebude te to nadale tolik zlobit.Holt musite naplanovat svatebni cestu k mori at se jeste zlepsis,Rika se,ze more a solna voda pomaha nejvice! Tak se drz!
20. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @punk
No nas by to stalo az nejakych 30 000kc jen ubytovani.Mam 70 hostu a tak se to opravdu prodrazi.No mas to dobre,ze jsi si to vymyslela,ze se kazdy dopravi pak domu,ale zase stejne musis zaplatit za taxika.No asi to jeste pokoumam.Nevim,me se tato tradice moc nelibi haha.Jeste si to poradne promyslim a az udelam plan ubytovani tak to jeste promyslim.,Mockrat dekuji za nazor.
20. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jandulka4 (29 r.)
Registrovala se 2. září 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jandulka4 (29 r.)
Registrovala se 2. září 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @punk Děkuju (i za přítele),je pravda že inspiraci jsem tu načerpala a nevím co dříve vyřídit emoticon a právě jsem ráda,že plánujeme vše tak dopředu.Oba jsme hodně vytížení a něco na poslední chvilku-to není pro mě
20. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk No to máš pravdu emoticon On měl významně bodíků dolů, ale nějak si mě stejně získal emoticon

@janinkauk No já jsem měla názor, že když někoho zvu, tak automaticky zajišťuji i dopravu, aby mohli pít, nebo ubytko, když doprava nelze (jsou z daleka). Ale ted jsem zase kdesi četla jakousi brožurku "pro svatebního hosta", kde se píše, že samozřejmě host si platí dopravu a ubytko sám. Já bych určitě nic nezajištovala pro ty, kteří bydlí v místě hostiny (maximálně pro staré babičky a dědečky), když jdou na ples, taky si musej zavolat taxi. Naštěstí u nás je takových většina. Pro ty, kdo to mají daleko a nemají spát, bych asi přeci jen něco třeba hodně levného zajistila (u nás se vyspí prostě u našich v baráku, jsou to jen kamarádi). Nebo jim to alespoň našla a zarezervovala, aby netápali.
20. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @janinkauk Děkuju moc. Snad už to nebude takový. Ono se mi to bude držet asi celý život,patřím mezi dvě procenta lidí,kterým to zůstane,ale už jsem si zvykla.U moře jsem byla hodně, od 8 do 19let jsem s našima jezdila každý rok. A chodím i do solné jeskyně a tak,takže dobrý.
20. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @janinkauk Tak ale zase taxi naplní tak dva až čtyři lidi a v průměru bude jedna jízda stát Kč 200. A počítám, že domů se bude taxíkem dopravovat tak maximálně třicet lidí. Když to budu počítat po dvou (auto), tak to vyjde na Kč 3.200,--. A to je v pohodě emoticon Věřím ale, že hodně jich vydrží až do rána a doprovodí nás jízdou metrem! emoticon

Jinak nemáš zač! emoticon

@jandulka4 Já si občas říkám, že jsem sem vůbec neměla lézt, protože takových "ptákovin", co jsem si ještě dovymyslela... emoticon Každopádně se na to strašně těším, protože bez těch "ptákovin" by to asi ani nebylo ono! emoticon

@aimirin To byl prostě osud... emoticon
20. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @punk
No asi to vse jeste zvazim.Uvidim,zkusim to tem znamym navrhnout zda by to pro ne bylo moc zle(ubytko je kolem 300kc takze zadna silenost)si zaplatit ubytovani a uvidime jaky to bude mit ohlas.Kazdopadne jim to vsem domluvim a ti v tom hotelu uz by si je zkasly sami.
20. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @janinkauk Zkus si tady najít o tom nějakou diskusi, uvidíš víc názorů a taky doporučení, jak hostům oznámit, že ubytko si platí sami; už jsem to tady totiž někde viděla, že se nevěsty navzájem ptaly na to, jak to oznámit nejvhodněji a jaké byly reakce emoticon
20. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @janinkauk no nebo se domluv s někým, že by ti za pár flašek dělal řidiče...nebo to rozvez busem, pokud to jde...Já bych jim, kdyby si to měli platit sami, prostě jen napsala, že ubytování na jejich žádost mohu zarezervovat tam a tam a ticho po pěšině emoticon Mně by se nikdo nedovolil ptát, proč to neplatím emoticon

@punk Jo jo, teď s těmi našimi osudy někdy ale pořádně válčíme. Jaké blbinky sis dovymyslela?
20. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
Registrovala se 27. února 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
Registrovala se 27. února 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 3 přátele.
 @aimirin k těm příbuzným a oblékání - všechny babičky jsou stejné emoticon
20. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
fotoportrét
fotoportrét
janinkauk
1
 @aimirin
hahah ty jsi super! To se me libi!Asi to tak udelam.Zaplatime jen blizke rodine a zbytek at si plati tedy haha.
20. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @haniiiii no to právě u nás se babička furt ptá, jakou barvu kalhot si má vzít a co jí víc šikne....takže já na to nejsem moc zvyklá....ale teda ta přítelova babička už je trochu řekla bych i nemocná. Jakože ne úplně normální. Ne že byhc se chtěla vysmívat starým lidem, ono je toho víc, ale to tu nebudu rozepisovat emoticon Třeba když mě poprvý viděla, furt nám v baráku vrážela do ložnice (to jsem tam byla na návštěvě) zda se jako nechci přestěhovat emoticon A ráno mi zasvěceně povídala o antikoncepci, kterou beru od patnácti emoticon sranda někdy
20. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin No původně jsem chtěla na stůl jen svíčky, teď tam budou vázy dole s květinou a plovoucí svíčkou nahoře. Od tebe jsem odchytla ta svatební fota rodičů, budu zdobit razítky taštičky s dárky pro svatebčany... emoticon
20. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
 @aimirin emoticon to si opravdu užíváš emoticon
20. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk no tak já původně chtěla stoly holé, že jen raut a hotovo. Pak přišly kytky, potom svícny, rámečky, ta krabice, co budu vyrábět...emoticon a furt mám dojem, že to není ono. Nesmím se tolik koukat na ty zahraniční svatby, ty mají totiž docela jinej rozpočet emoticon

Jinak místo knihy hostů mi přijde jako dobrej retro nápad psací stroj emoticon
20. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @haniiiii no a taky když jíme, tak si vezme k sobě fotky mrtvých a krmí je..jakože ty fotky....No ale co člověk nadělá, já se jí snažím občas aspoň vnutit teplý jídlo. A někdy je s ní sranda, když s ní člověk nežije, ale přítelům táta je z ní úplně na nervy. Kdykoliv jsme spolu sami, tak spustí "taky si myslíš, že ta ženská je totální magor..."

Snad jsem to nenapsala moc smutně, to by se sem nehodilo emoticon
20. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Cháchá, to si tam na tom všichni zlámou pastelky! emoticon
20. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk emoticon emoticon emoticon
20. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 Ahoj holky, byla jsem teď týden u rodičů a dodělávala diplomku, tak jsem nestíhala nakukovat, ale letmo jsem vás už dočetla.

@janinkauk S tím ubytováním, zkusila bych se s hosty domluvit. My to budeme mít asi v dosahu všech, takže jen zařídit někoho, kdo bude dělat drink and drive a spát snad budou doma. Pokud by to měli mít všichni daleko, asi bych musela spoléhat na jejich dobrou vůli, že si tubytko zaplatí, když bych ho já zajistila.
21. bře 2011 v 16:33  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
fotoportrét
fotoportrét
haniiiii
2
 @aimirin Je to na jednu stranu smutné, na druhou veselé emoticon
21. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš