Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@aimirin To je dobré vědět, to tě eventuálně poprosím o kontakt. Potřebujeme určit, co se na to tančí, a pak nacvičit choreografii, abychom tam pak nepředváděli něco takového: http://www.youtube.com/watch?v=XzNNu_... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk U mě je to docela a dlouhý povídání,ale prostě nebýt Karla,tak jsem na kytaru nikdy nezačala a jenom lituju,že jsem nevyužila jeho nabídky mi s tím pomoct,potřebovala bych to. Jeho přátelství pro mě taky znamená strašně moc,jen škoda,že to nemá pokračování ;-( aspoň,že nám zůstaly ty stránky,lepší než nic. Jo holky,pustila sem se do výroby našich svatebních stránek, kamarádka už mi je pochválila,mám radost :-D
Odpovědět
@punk :-D :-D :-D Budeš mít taky ty slušivý čelenčičky? Já se ho na typ tance zeptám, snad ho zase ve škole potkám :-) Ještě se ti zeptám sestry, ta jeden čas tančila......
Odpovědět
@stastnanevesta Taky se na ně chystám, ale až budu 100% vědět termín, protože chci mít www.08092012.cz (a něco za tím - podle toho, kde si je budu vytvářet, asi na wz.cz nebo tak... :) ) Tím aspoň zajistím, že každý, kdo na ně vzleze, si zapamatuje datum svatby! :-D Pošleš link, ať můžu okukovat? ;-) Ty jo - to zní snad jako nějaké zlomené srdíčko? |-|
Odpovědět
@aimirin To budeš hodná, alespoň bychom se měli od čeho odpíchnout! :-)
Odpovědět
@aimirin Čelenky ne, já budu jako Ringo! :-D
Odpovědět
@punk sestra tvrdí že blues nebo foxtrot :-) Jakože jde oboje. Ringo :-D
Odpovědět
@aimirin Tak super, to je dobré, že jdou dva tance - proberu to s mužem a vybereme ten méně pohybově náročný! :-D On je v tom filmu fakt za pako. Nejlepší je Kodet, který pak říká: "A ty pohyby k tomu zpívání, ty jste viděl kde?" :-)
Odpovědět
@aimirin Jo a DĚKUJU! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Jo, něco na tom je, víš,nejhorší na tom je,že jsem si to,jak ho mám strašně ráda, uvědomila až pozdě :-( a mám ho právě daleko radši než jsem si kdy dokázala přiznat a proto to bolí i po letech....tuhle jsem si v té nemocnici pouštěla nějaký starý pořad z rádia a tam právě hraje tu naší,co budeme mít na první tanec a já jak slyšela jeho hlas a tu písničku,tak jsem brečela jak malá holka...
Odpovědět
Profilova fotka
Link na naše svatební stránky je vondrusovi.webnode.cz
Odpovědět
@stastnanevesta Tak na to nemysli. S přítelem jsi šťastná, ne - jinak bys neplánovala svatbu... Tak si to užívej a co bylo, hoď za hlavu, nebo se utrápíš, věř mi =-) :-) Osud to tak chtěl a zřejmě je to dobře, protože jinak bys teď neměla toho svého úžasného chlapa! :-) Mrknu na to, díky! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@punk oba jsou v pohodě, ale asi blues je lepší :-) Zase fox využijete na strašě moc písniček....my budem snad taky tančit fox... No to mi připomíná myslím Comeback...jak tam popisuje ten jeden zpěvák své pohyby "mácháme prádlo, věšíme prádlo, ždímeme...":-D Ale náhodou to s těma rukama na začátku by bylo dobrý pro tu vaši písničku :-)) Já možná zajdu na kurz charlestonu a udělám hostům překvápko, charleston miluju... @stastnanevesta Ty vaše stránky jsou moc dobré....to je asi složité udělat, viď? Líbilo by se mi taky mít stránky :-) Z fotek tam na mě koukaj dva sympaťáci :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ty stránky jsou opravdu povedené! Skoromuž mě ale překvapil svým hárem! :-)
Odpovědět
@aimirin Jj, ten díl jsem viděla a brečela jsem smíchy! :-D Tady na těch webech to právě těžké není, na tl.cz jsem dělala mámě webovky (pracovní) a je to celkem jednoduché. Všade tě navedou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Ty stránky nejsou složité,ono Tě to právě všude navede,co máš dělat a výsledek je pěkný @punk :-) Nojo, má dlouhý vlasy,ale já bych si h v krátkých neuměla předstvit. A co se týče toho,co jsem tu psala o KZ,je to asi tak,že když ztratíš nečekaně někoho,koho máš moc ráda a na kterým Ti záleží,tak to bolí i po letech a nechceš se s tím smířit,i když to někde uvnitř víš....miláček je v tomhle zlatej,pochopil mě,když jsem se mu svěřila se svými pocity a tak,tak řekl krásnou věc,že i kdybych mu řekla,že jsem se do K zamilovala,tak se zlobit nebude.Že po mně nemůže chtít,abych na něj zapomněla a že se nemůže a ani nechce stavět mezi nás.Jsem koukala, ale jsem mu za takovýhle přístup moc vděčná, jiný chlap by to vzal jako že si myslím na jinýho a to by špatně dopadlo,ale tady ne.
Odpovědět
@stastnanevesta Ty jo, to valím bulvy. Ten tvůj, zdá se, je prostě dokonalý! To je doopravy reakce, kterou bych nečekala. Važ si ho! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Ani mi nemluv, já bych to nečekala taky. Moje babička říká,že ho mám zasadit do zlata a koukat se na něj. To by sice nebylo ono,ale onm je fakt strašně hodný a obětavý,až někdy valím oči i dneska,ale jsem strašně ráda,že ho mám a za nic na světě bych ho nevyměnila.Ale každý má svý chyby a mně občas leze na nervy,že je stejně tvrdohlavý jako já a když se pak pohádáme,tak to stojí za to,ale naštěstí nám to dlouho nevydrží.
Odpovědět
@stastnanevesta To my zase oba dva umíme být pěkně protivný! :-)
Odpovědět
@punk nenapadá tě, jak naaranžovat na stůl stříbrný svícny? Ty máš kreativity hodně :-)) budeme mít asi čtyři kulatý stoly (asi po deseti židlích), krémový potah na židle a snad i na stoly ubrus krémový. Doprostřed stříbrná váza (bud nějakou rozumně seženu nebo udělám z látky ten obal s mašlí) a v ní lososově růžová kytička. Od vázy směrem k okrajům stolu budou stříbrný plátky růží, a směrej k okrajům budou rozházený řidčeji a řidčeji. Napadlo mě udělat to trochu víc vintage, nevím jak. Jedna varianta jsou ty stíbrné vyšší svícny (nevím barvu svíček, svatba bude krémovo-stříbrno-lososová). Ale nevím jak je tam dát...kdybych dala na každý stůl 4 svícny, tak budu muset shánět 16 svícnů, to je dost velká díra už do rozpočtu....uhh No jsem tě tím pěkně zahltila koukám....docela se stydím :-N
Odpovědět
@aimirin Nemusíš se stydět! :-) Jestliže jsou ty stoly kulaté a uprostřed bude váza s květinami, už bych tam vysoké svícny nedávala. Bála bych se, že zanikne květina, když jich tam bude vyokých víc; kdyby zase jen jeden, byl by problém ho umístit tak, aby se s květinou a vázou nebyl. Stůl je sice veliký - pro deset lidí - ale když to dáš víc do prostoru, za chvíli to svatebčani pošoupnou zase víc ke středu, aby jim to nepřekáželo :-( Zvolila bych takové malé kalíšky pro na čajovou nebo (nebo i) vysokou svíčku, a to buď stříbrné (ve vetešnictví určitě seženeš za hubičku - budou to mít jako mističky nebo tak) nebo skleněné, a rozmístit je kolem té vázy - na stůl třeba šest, sedm... dvanáct... Podle toho, jak budou objemné. Možná bych raději vzala ty skleněné (váza stříbrná, příp. stříbrně potažená, stříbrné plátky růží - aby té stříbrné nebylo moc na tom stole; přes sklo steně stříbrná bude vidět, tak co?), a protože dle fotek plánuješ kulatou vázu, stoly též budou kulaté, tak i kulaté svícny /kalíšky/. V obou případech (sklo x stříbrný svícen) bych zvolila lososovou svíčku. Na fotce pár tipů, vše Ikea. Pro vintage vybírám spíš tento zdobný styl. Moc se mi líbí ty druhé (barevná fotka). A třeba ta lucernička (spodek kovový, hořejšek sklo) vypadá dobře a nemusíš mít strach, že to tam chytne :-) Tři na stůl by stačily :) Ale jestli chceš vysoké svícny, jdi do toho - bude to tvoje svatba!
Odpovědět
@punk Jé děkuju, to vypadá fakt dobře, už jsem si to hned představila...máš pravdu, ta lososová barva svic bude nej a taky bych dala menší. Já právě tyhle svícínky dokonce doma mám, tak by to ani nebyl žádný náklad... Jen jsem to chtěla trochu doladit do vintage..jenže moc nevím jak..co je vlastně "vintage" že :-D Ještě mě napadlo na dva stoly dát to tak, jak jsem ti popsala, a na dva stoly dát doprostřed víceramnný svícen...jakože by se to prostřídalo. Ty víceramenný už i půjčují, jen poněkud draze :-)) Mimochodem, přítel řekl, že jsem případ pro klinika...né že by neměl pravdu, ale pro jistotu s ním nemluvím :-p :-D
Odpovědět
@aimirin No, mně posílá furt na psychiatrii, že blázním moc dopředu, tak mu říkám, že chatuju s psycholožkou (tebou) :-D Vintage - to je taková ta móda a design z počátku minulého století. Někdo to označuje i retro, ale retro jsou spíš padesátky a více. (Setkala jsem se ale i s označením retro pro baroko-rokoko :-o , takže...). Promítni si, co nosila a měla doma tvá městská babička (neplést se selským/vesnickým stylem). Jsou to zdobné, ale použitelné věci. Jj, to by bylo taky dobré - jeden nebo více víceramenných svícnů a okolo jen nějaký malý květinový dekor, nebo jen ty plátky růží. :-) Tak si tak říkám, jak to mám jednoduché, že ta restaurace, kde to bude, je sama o sobě tak zdobná (a přidávají tomu ještě i ty obrazy/fotky, co se tam vystavují a každý měsíc s novou expozicí zcela změní interiér), že nebudu muset už nic moc vymýšlet = kupovat dekorativní prvky. Na každý stůl jen váza s kamínky + květinou + plovoucí svíčkou, na bar váza s květinami a svíčky a kolem sloupu a zábradlí tyl... A mam to za hubičku a vystaráno - nohy nahoru a tradááá! :-D
Odpovědět
@punk no jo, psycholožka, tak to mu zataj, že z oblasti personalistiky :-D Tak to máš ale fakt úžasný, kde to budete mít? Já nemůžu říct, že by to naše místo nebylo zdobný, spíš mám pocit, že tomu chci dodat nějaký nádech...nevím čím...peří, svícny...s těmi svícny by to zase bylo moc stříbrné a kytky mi připadaj hezčí...grrr :-)) Hlavně že zpočátku jsem si říkala, že bude raut a o výzdobu se nebudu starat. Zajímá mě, jak jsem se dostala do stádia stříbrných svícnů :-D
Odpovědět
@aimirin Je to pod Petřínem v MAD BARU (www tečka madbar tečka cz). Chodím tam už od otevření každý týden s kamarádkama, takže jsme tam taková známá tří až šestka (podle toho, kolik se nás sejde ;-) ). Spolumajitel je přítelem jedné z nich, jinak bychom na tenhle podnik asi sami nepřišly. Chodívaly jsme do té doby kousek vedle do Local Bloku, ale pak to tam udělali nekuřácké (resp. dali tam skleněnou boudu, do které můžeš chodit kouřit) a my si vínko bez cigárka nějak neumíme představit :-) Už tam pár svateb bylo, meníčko přizpůsobí dle přání, já chci jen ten raut, takže je nebudu "zatěžovat" se svíčkovou a podobně :-) Nechat to chci takhle osobité - bez ubrusů, bez látek na židle, bez mašlí... Mám to tam ráda a cítím se tam jako doma, nechci to na svatbu měnit, i když to nebude nějak načinčané, protože se mi to líbí takové, jaké to je, a to je i důvod, proč tam chodím :-) Já se tam prostě cítím dobře! A myslím, že to je na svatbu důležité - lepší, než jít někam, kde to bude nazdobené, ale já se tam nebudu cítit dobře, to by mi to ten den zkazilo :-| Proto jsem bez rozmýšlení volila právě MAD!
Odpovědět
@aimirin Doufám, že jsi to nevzala nějak špatně - já nemám nic proti nazdobeným věcem, jen jsem myslela, že bych to tam musela znát, to nebyla narážka na tvou svatbu! :-)
Odpovědět
@punk Né prosím tě, nevzala...koukala jsem ti na ten mad bar, vypadá to tam fakt pěkně :-) No trochu je to takové šedesátkové a trochu jak nějaký mafiánský film ze třicátých let. Připadá i to super a netradiční :-) S tím zdobením se spíš snažím nějak lidem namluvit, že to je v nějakým stylu, ale asi se na to vykašlu, moc na to nemám energii :-) Zkusím to s těmi svícny, vyrobím k jejich základu nějakou blbůstku a bude
Odpovědět
@aimirin Ony to fakt mění hrozně i ty obrazy / fotky. Teď tam zrovna byla expozice lehce erotických fotek a musím říct, že většina lidí brzo prchala domů za partnery! :-D (Ještě byli nabuzení alkoholem, protože celý březen je tam akce na rumy - mají jich 27 druhů a na ty spice rumy dali akci jeden za Kč 35,-- /normální cena Kč 65,--/)
Odpovědět
@punk hele ale to je dobrý tip, že bychom měli kam jít s kámoši :-) Byla si na výstavě Dekadence? Tam bylo teprve neslušených fotek :-D
Odpovědět
@aimirin Nebyla :-( Tak to musíte stihnout do konce března, a pokud vás bude víc a půjdete po šesté večer, raději si dejte rezervačku. Jinak je tam i nekuřácká část - dole pod schody :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?