Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @stastnanevesta orannžová je podle mě nejlepší barva, energická...

No já teda hrála na střední (nijak speciálně, skončila jsem nějak v pátém ročníku zuš), když jsme se stěhovali, klavír jsem prodala, takže už nemám moc šanci si zahrát a tak to jde do kelu. Ale až dostuduju plánuju si zase brát hodiny. Na kytaru jsem se učila jako samouk, docela mi to i šlo, ale samozřejmě jen základní akordy a nějaké ne moc složité vybrnkávání....Oboje mě bavilo asi tak nastejno, ale kytara je asi lepší, protože je levější a dá se kamkoliv přenést...ještě jsem vždy toužila hrát na harfu, ale ehm...ta cena emoticon
18. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @stastnanevesta Já už oranžovou do pokoje nechci - ona podporuje chuť k jídlu a vždycky, když jsem večer zalehla k TV, rozhlédla se, tak jsem se musela jít najíst! Fakt! emoticon Barva je to krásná, to bezesporu, ale těch kilo, co mám na víc, už tak krásných není... emoticon Proto chci žlutou - ta podporuje intelekt (za chvíli budu nejchytřejší nevěsta ze všch emoticon ). Červená je hodně nabuzující, to je pro člověka, co je zvyklý žít v neklidu - třeba moje máma má všude červenou a fakt to k ní sedí! emoticon Miluju zelenou, uklidňuje a dá se u ní krásně relaxovat emoticon Fialová je zase taková meditační barva, kombinace klidné modré a adrenalinové červené; záleží, kterou tam víc přidáš. Původně jsem chtěla fialovou, ale tu muž zamítl, že je to hrozná barva! emoticon
18. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Jo to já umím hrát na nervy taky pěkně...rozhodně lépe jak na piano emoticon Ten Cube, u toho nepíšou cenu....no já vlastně nevím, kolik do toho chceme dát, asi se rozhodneme až pak, až nám řeknou cenu...stejně si na většinu částky půjčíme...

Kdyby ten jeden barák, co jsem ti posílala úplně na začátku (ten levnější) nebyl tak úplně holá kostka, ale měl trochu víc prvků, tak bych asi brala jej, půdorysem i cenově...

Červená barva je moje emoticon
18. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Jo, já tam koukala ještě na jeden - ten se mi taky líbil a byl docela drahý, tak se mi to pomotalo emoticon
18. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin To se nedivím, ty jsi takovej nekliďas! emoticon
18. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @punk Já klavír nemám,to má moje mamka doma,takže na něj hraju jenom u našich.Představu ohledně čeho?
18. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk A ten, o kterém mluvím, ti připadá ošklivý? Já nevím, zase je to minimalismus jak brno...co si myslíš ty? Máš vkus emoticon

No tak jak máme tu roubenku, tak já se tam mohu přímo zbláznit. Není tam co dělat....přítel ráno vstane, chvíli si čte, pak svačí, pak obedvá, pak jde na vycházku, pak si lehne na zahradu...sem tam vytáhne kroket...no chápeš to??? Hrůza. Ani tam není signál, je to v údolí.....tak zhruba 80% času trčím nahoře na kopci nad údolím a drbu s kámoškou emoticon

Ty máš krásné pivoňky v albu...nevíš, jak se cenově pohybují - zda jsou levnější jak růže?
18. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @aimirin No levnější nevím,já třeba miluju dvanáctistrunnou kytaru a ty zrovna levný nejsou emoticon taky bych na to musela umět daleko víc než umím teď a neznám moc lidí a holek už vůbec,který by na to hráli jen tak a neživili se tím. Jinak moje barva je zas tmavě modrá emoticon
18. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk ještě ti ho radši znovu pošlu http://www.euroline.cz/cz/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Vila-952.html

@stastnanevesta To je barva přítele, on je takpvý klidný a flegmatický. Aspoň se doplňujeme. Máš pravdu, já se moc v těch kytarách nevyznám, já to brala jakože v bazaru koupím kytaru za dva litry, zatímco klavír za třicet...A co ráda hraješ?
18. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Ne, to vůbec ne - já totiž hrozně ráda tyhle, jak ty píšeš, krabicovitý domy. Fakt se mi to líbí. Kdybych si stavěla dům, tak bych takový chtěla. Jen mi tam trochu vadí ten balkón, ale myslím, že by neby problém dohodnout se, že ho tam nechcete. Ale to je samozřejmě na Vás - třeba právě ten chcete! emoticon

Tak cenu pivoňek vůbec neznám, ale myslím, že růže jsou snad nejdražší (když pominu lilie). Já chci buď pivoňky, nebo jiřiny. Nevím, zda se to na svatbách nosí, ale mi budeme mít vůbec takovou "jinou" svatbu, takže proč ne?! emoticon Hlavní je, že se mi líbí! emoticon

@stastnanevesta Myslela jsem představu ohledně bytu, ale než jsem to uveřejnila, tak jsi mě předběhla a vyvěsila jsi to sem! emoticon
18. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk mně připadají pivoňky jako takové hezčí bohatší růže...a kdyby byly levnější, asi bych z nich udělala vše...výzdobu altánu a tak. Akorát pivoně jsou spíš jarní kytky že? My to máme až září.

Tak krabicovitý dům se mi taky líbí, ale když to jsou třeba dvě krabice (jedna menší, jedna větší), tak mi to přijde zajímavější.....no tak uvidíme, já zase řeším vše tak dopředu, stačí ta svatba emoticon

Máš vymyšlený první novomanželský tanec?
18. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Tenhle by se 100% líbil muži! Krom art deco má rád i funkcionalismus, což tenhle dům splňuje emoticon :
http://www.euroline.cz/cz/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Vila-1151.html
18. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Přesně ten se mi líbí maximálně nejvíc, akorát to kulaté okno mi tam jaksi neladí, dala bych hranatý, aby to nebylo přeplácané....Tam by mě akorát mrzelo, že nebudu mít šatnu emoticon
18. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin To jo - času ještě dost! Hlavně to proberte spolu, aby se Vám oběma líbil. Ale jak říkám - domnívám se, že úravy na domě lze domluvit s architektem, takže v klidu emoticon

Já to mám přece taky až v září, ale existují ty velkosklady a velkopěstírny, takže se nebojím, že by pivoňky nebyly! emoticon ...mám tady v Revoluční jedno květinářství, takové hodně vintage (podobné tomu v Panské - stejný styl) a minulý týden tam pivoňky měli - a to máš březen! emoticon

Mám. Jen musíme zjistit, co se na to tančí. To byste mohly vědět vy! emoticon (Je to recese k tomu, že můj muž nechápe, jak můžu strávit takovýho času líčením a proč jsem tak naštvaná, když s tím skončím a on mi ohmatá obličej emoticon ). Má to dlouhý začátek, než začne zpívat:

http://www.youtube.com/watch?v=1yLititEeN4
18. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk No to je fakt, třeba je budou mít...asi trochu dražší než na jaře, to pak vykoumám...ale jsou krásně bohaté.

Ta písnička je super! Na vaší svatbě by se mi líbilo. No ale co na to tančit nevím, já mám odhcozené jen taneční..tipla bych si blues...fox si myslím, že je rychlejší emoticon

Mně včera přítel pouštěl jednu písničku-valčík z jedné počítačové hry. To je taková hodně krásná hra, ve stylu steam punk (jakože doba páry, mechanické hračky, tajemné zasněžené město kdesi na severu....a tam se odvíjí tajemný příběh). Je to moc melancholické, hodně se nám to líbilo, ačkoliv je o praštěný pro někoho tančit na soundtrack z pc hry emoticon
18. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk Ta písnička je dobrá,ale nevím,,co na to tancovat. Já zjišťuju,že tu začíná být hodně populární písnička na první tanec Can´t help falling in love,kterou máme taky,ale trochu v jiném podání než je originál emoticon Já ji mám moc ráda.
18. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @stastnanevesta Jsem si to musela pustit - nikdy podle názvu totiž nevím, co to je! Mám šílenou paměť! emoticon Presley, to je klasika...

Každý rok je něco hitovka, když se mi vdávala kamarádka, letěl akorát film Once a ona a další nevěsty tady v ČR měly jako první tanec Falling Slowly (opět jsem si název musela najít, jsem na to fakt hrozná emoticon ).

@aimirin A proč? Už jsem tady četla, že budou mít i píšeň z Hvězdných válek, proč ne z hry? Když se Vám to líbí, tak si to nechejte zahrát! Uvidíš, že stejně nikdo nepozná, že je to z hry! emoticon
18. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk Ta písnička je nádherná, my to sice budeme mít v podání " českého Elvise" Karla Zicha ( o kterým dělám stránky a měla jsem i osobní zkušenost a nikdy na to nezapomenu) emoticon Once? jéé,to mám moc ráda, Glen a Markéta jsou moc fajn lidi a já jsem ráda,že je sláva nezkazila.
18. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @stastnanevesta ...takových je málo! emoticon Jsou dobří.

Tak v tomto podání jsem to nikdy neslyšela, vždy jen od Elvise!
18. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Né z hvězdných válek snad ne, to asi jen blbnul přítel emoticon Takže já mám lístky a pátek na ples a pokud se nám jazzová kapelka bude líbit, mám ji definitivně prvního září jen pro sebe emoticon)

Já ti pošlu tu ukázku ze hry....http://www.youtube.com/watch?v=3uunVI3OkiU Pust si to od 1.48 minuty. Ted si ale vůbec ejsem jistá, že to je ona, možná jo, ale ta jeho byla rychlejší verzí..No vlastně se nám tam vůbec nehodí, prosadím si sinatru emoticon)

koukala jsem v obchodě jak si mi poradila a mají tam fakt pár hooooodně hezkých věciček, díky emoticon
18. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk http://www.youtube.com/watch?v=1W7k-47bCmE&feature=fvst tuhle chci nebo http://www.youtube.com/watch?v=8sr2qbhurlQ

Maj super text
18. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Nemáš zač. A objevila jsi tam něco, co by se ti hodilo?

K písničce č. 1 - je krásně pomalá a taková něžná. Z těch houslí mě úplně mrazí! emoticon
č. 2 - ta je taková veselá, záleží, jak to chceš - pokud něco "mrazivého", tak jedničku, pokud něco veselého, pak tuto
č. 3 - tu bych si nechala na tanec nevěsta + tchán, ženich + tchýně emoticon
18. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk Ono je to právě strašně podobý
18. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @stastnanevesta Jestli se Vám to líbí, tak na to tančete. emoticon A bude to originál, protože to nebude od Elvise!
18. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Já bych nejradši dvojku emoticon Otázkou je, jak miláček zvládne fox.

No nakonec jsem si koupila svícny domů a líbily se mi tam vázy i svícny na svatbu.....joo a ty lampy, ty by se hodně líbily drahému emoticon
18. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk Byla to asná volba,o ničem jiném jsme ani neuvažovali. Miláček ví,kolik pro mě Karel znamená a stejně si myslím,že bude moje okolí říkat,že něco takového čekali emoticon
18. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Štěpánovi se tam taky líbilo! emoticon Ale mě strašně irituje ta jejich vrazavá podlaha... A za tebou prodavačka, která stááášně nenápadně kontroluje, zda si někdo něco nestrká do kapes! emoticon emoticon

No, muž mi dneska v autě vysvětloval, že je to už 23 let, co chodil do tanečních, tak ať nečkám zázraky. Asi bychom měli začít trénovat už teď... emoticon

@stastnanevesta Já jsem takhle "vázaná" na Davida Kollera, takže teď piklím, kam s jeho písničkou. Nebo ještě lépe s celým albem! emoticon Zrovna v pátek jsem byla na koncertu a kolegyně jsou ze mě hotový, protože jim denně říkám, jaký byl skvělý! emoticon
18. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Mám na psychole spolužáka, který tancuje závodně a prý už s několika páry piloval novomanželský tanec....

Přítel nebyl v tanečnách nikdy, ostuda, takže my asi půjdeme v září spolu do lekcí...
18. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin To je dobré vědět, to tě eventuálně poprosím o kontakt. Potřebujeme určit, co se na to tančí, a pak nacvičit choreografii, abychom tam pak nepředváděli něco takového:
http://www.youtube.com/watch?v=XzNNu_eEmzE
emoticon emoticon emoticon
18. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @punk U mě je to docela a dlouhý povídání,ale prostě nebýt Karla,tak jsem na kytaru nikdy nezačala a jenom lituju,že jsem nevyužila jeho nabídky mi s tím pomoct,potřebovala bych to. Jeho přátelství pro mě taky znamená strašně moc,jen škoda,že to nemá pokračování emoticon aspoň,že nám zůstaly ty stránky,lepší než nic.
Jo holky,pustila sem se do výroby našich svatebních stránek, kamarádka už mi je pochválila,mám radost emoticon
18. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš