Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@lennii No vida! :) Tak ty už máš vlastně vše pořešeno! :-)
Odpovědět
@punk Teď to ještě jen prakticky zrealizovat :-N !!!! To je to horší ;-)
Odpovědět
@lennii To taky půjde, uvidíš. :-) Vždyť to bude až za rok a půl! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja jsem doplanovala :-) Teda aspon nacas. Dneska se nam narodila holcicka India Beatriz takze ted je ona na prvnim miste ;-) Pekne planujte bude jsem nakukovat =-) a brzo se ozvu.Pa Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea gratuluji k holčičce s krásným jménem x-) ...A jak se citíš? Tvůj tip na pohlaví vyšel? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Jinak se můžeš přidat na modrý koník. Je to stejná stránka jako bereme se, ale tohle je zase pro těhulky a maminky nahoře v pravo je přejdi na :-)...tak kdyby jsi chtěla nakouknout :-)
Odpovědět
@annamariea no tak to byla rychlost, včera jsi psala, že máš ještě měsíc a vidíš... moc gratuluju, doufám, že je všechno v pořádku a přeju hodně zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Moc gratuluji :) Užívej miminko a přeji hodně štěstí !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Ahoj,vítej mezi námi. Kde chcete svatbu?koukám,že taky z Brna :-) se šaty se nestresuj,máš dost času najít ty pravé a určitě to bude v pohodě.taky jsem měla nějakou představu a třeba ji ještě úplně změním,to se uvidí.Jinak my plánujeme červenec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Gratuluju k narození holčičky s krásným jménem,přeju všechno dobré!!
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Moc dekuji :o) Citis se unavena, ale to je asi normalni. S holcickou jsem pocitala ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 NA koniku uz jsem a jsou tam i fotecky tak mrkni :-) I na strese.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@annamariea Mam stejnej nick ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Moc dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Dekuji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka vsem! My s pritelem take planujeme svatbu na rok 2012,presneji na cervenec.Zijeme oba v Anglii,ale rozhodli jsme se udelat svatbu v CR.Puvodne pochazim z Ostravy a tak se snazim to usporadat nekde kolem ni.Dneska jsem skoro po celem dni nasla uzasny Hotel u Holubu.Takze to jen tedka ukazu priteli a uvidime zda me to schvali! Jsme v naprostych zacatcich,teda krome satu,ty uz mam a jen splacim.Takze budu rada za kazdyu tip co vse naplanovat a co vse zahrnout jak do obradu tak i behem hostiny,at uz se jedna o zvyky ci i jidlo a kolacky apod?
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Já jsem tě tam pod tímto nickem právě nenašla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Tak to nevim jak to :-( Jsem tam a uz jsem tam dala i fotecky.
Odpovědět
@janinkauk Ahojky, to jsem zvědavá, jak se vám to bude na dálku plánovat :) A přítel pochází odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to by mne zajimal ten dokturek:). Usidlujeme se v Praze a ja uz hledam marne tak 2 roky gynekologa...nechci jit jen tak nekomu,rada bych, kdybych na toho cloveka mela uz dopredu nejake reference... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinkauk Ahojky,vítám tě tu, taky plánueme červenec-7.7. na zámku v Lysicích. Ty už máš šaty? jsem zvědavá :-) holky,já bych měla psát bakalářku,koncem dubna bych to měla odevzdat,pokud chci jít ke státnicím v červnu,ale vůbec se mi do toho nechce a stejně se bojím,že mi to vedoucí hodí na hlavu,ale uvidíme,no.
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkauk Dobra volba,taky planujem U Holubu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii No i ja jsem zvedava haha,ale mam super rodice a i bridesmaids tak verim,ze me pomohou.Planujeme let do CR v cervenci letos tak snad v tu dobu to vse uz zajistime a budeme vedet,kde svatbu udelame nebot se nad tim rozhodujeme uz pomalu rok hahah.ale ja do ted nijak moc nespechala.
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia No musim uznat,ze ze vseho co jsem doposud videla me U Holubu prijde nej! Tak snad to i tak probehne.Diky vsech doporuceni se k nim priklanim vice a vice,protoze chci i slusne jednani a ne nekoho kdo te jeste nakonec obere o penize.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Take velke gratulace!Ano,uz mam saty,ale musim uznat,ze jsem to tak brzy neplanovala,ale kdyz mi ten salon zavolal at se zajdu podivat tak jsem sla a skoncila s satama,ale jsem moooc rada,protoze je zboznuju a i je to dobre,ted si je jen pomalicku splatim.
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii Pritel je anglican ,zijeme v Birminghamu,ale puvodne je z Cornwall,jih anglie.
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia @janinkauk Ahoj holky u holubů je to super, ale tam fakt volejte víc jak rok do předu, mají tam tolik rezervací že oddávají í přes týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkauk Děkuju moc,už se nemůžu dočkat,už chci mít termín jistý a budeme ho mít až v lednu :-( zítra mě snad pustí konečně z nemocnice domů,tak se těším,už mě to tu nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea gratuluji ti k miminku,krasne jmeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holčiny,tak jak jsou přípravy? My bohužel bojujeme a moc,teda s ničím nemáme taký problém jako s místem svatby. Ach jo :-( Hodně mě to mrzí...tím,že jsme mimo sezónu jsou hrady a zámky zavřené,zvlášť ten co by chtěl můj(datum změnit nechceme). Sice jsem řekla,že to bude na radnici,ale nějak se s tím nemůžu smířit. Tak přemýšlím,že to ještě nevzdám a půjdu prosit a uplácet a snad se smilují... :-N Toš snad ste na tom líp jak já ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?