Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinasedlo No ja jsem taky nad Dj uvazovala, ale ted vidim, ze bych si mela v rozhodovani pospisit :o(
Odpovědět
@annamariea No, to jsem zkusila jednou, říct jí Ria, taky se mi to líbí, jenže ona hned, že není žádná dámská hygienická potřeba (jedna firma, která je vyrábí, se jmenuje Ria), tak jsem to už neopakovala :-| Přitom je to tak hezká zdrobnělina!
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak to funguje ty silonky ve spreji?
Odpovědět
Profilova fotka
Cetla jsem tady, ze se to pak umeje mydlovou vodou. To jako, kdyz mam hrozny nohy a v lete se nechci parit v silonkach tak se tim nastrikam? A nedela to fleky? :-N To jsou otazky, co. To delaji ty hormony :o)
Odpovědět
@punk MOžná že další zářijová ;-) Chceme to s přítelem dořešit co nejdřív. Tak buď srpen nebo září.
Odpovědět
@annamariea Děkuji za milé uvítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Nemas zac ;-) Pekne planovani.
Odpovědět
@lennii A jaké máte představy - psala jsi něco o mini (mikro :-) ) svatbě, tak by mě to zajímalo... ? :-)
Odpovědět
Tak jsem si holky říkala, že jsem možná magor, že plánuju svatbu takhle předem (někteří by řekli HODNĚ předem - ti ale naštěstí nechodí na tohle fórum :-D ), ale po tom, co jsem teď ve fotoblocích viděla přípravy na srpen 2013 myslím, že začínám včas! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No ja jsem si myslela, ze ja mam dost casu a to budu mit svatbu v cervnu :-( Ale mam jeste tak mesic cas nez se prcek narodi tak jsem se do toho pustila. Pak na to nebudu mit moc casu. Ja jsem si vybrala zamek Zbiroh a tam je pani Renata a ta to podstatne zaridi ;o))
Odpovědět
@punk Nehledej pod tím nic složitého. Je tím myšlena malá svatba - v případě mini jen s se svědky, rodiči a prarodiči, v případě mikro, jen my dva s přítelem a svědci.
Odpovědět
Článek se načítá
@punk my jsme taky plánovali rok dopředu, bylo to akorát :)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Taky by mě zajímalo, jestli se v horku ty punčochy ve spreji nemůžou obtisknout na šaty. Já jsem zatím rozhodnutá pro tělové samodržky a pokud bych se bála horka a měla nějaké extra pohodlné boty, tak se na punčocháče vykašlu úplně, stejně nohy nebudou pod šatama vidět
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Jasne ;o))
Odpovědět
@lennii Až takhle maličká, jo? A to vy nechcete větší, nebo nejsou prostředky?
Odpovědět
@annamariea Je fakt, že máme krásné zámky, tam se hostům bude líbit :-) My si datum takhle dopředu určili hlavně proto, že od letošního srpna budeme kompletně rekonstuovat byt, takže by letos na nic jiného nezbyly myšlenky, asi ani peníze a chuť už teprve ne! :-S Do prosince to bude vše hotové, a pak už se bude vše točit jen kolem svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk My jsme se nakonec rozhodly pro Zbiroh, protoze je to da vsechno uzavrit a od patku to bude jen nase az do pondeli poledne.
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea A mají tam taky pěkná apartmá... :-D
Odpovědět
Holky, máte některá naplánované družičky? A když, budete mít i nějaké mládence, nebo na to kašlete? Kde sháníte šaty? A budete i nějak kupovat stejné boty (to se mi, přiznám se, teda vůbec nechce)
Odpovědět
@annamariea Tak to je super - to tam budete mít krásný privátek a nebudete nikým rušeni :-) @aimirin Já o nich uvažuju (resp. holky se mi samy přihlásily :-D ), ale nevím - koupit stejné šaty ze svého... Přeci jen to není nejlevnější :-S Ještě si to nechám projít hlavou. Mluvili jsme o tom se skoromužem, že by kdyžtak měl dvě družby pro mé družičky, a protože je "kravaťák" a jeho kamarádi taky, pro ně by s oblečením nebyl problém - oblek má doma každý z nich. Museli by si jen pořídit černou košili, ale tu mají v Marks & Spencer kolem Kč 700,--, což se dá a oni to pak užijí do práce (tuším, že v F&F ještě levněji). Kravatu ve fialové bych jim nechala ušít od toho, kdo mi bude zhotovovat svatební šaty. Tak to ještě doma promyslíme... Nechceme klasickou svatbu, takže nakonec asi z družiček sejde. :-) Co se bot týče, to bych jim dala zadání - černé balerínky. Pokud bych je kupovala sama, tak Deichman (nejsem si jistá, zda se to tak píše, nejsem němčinář, takže kdyžtak pardón) to jistí!
Odpovědět
@punk No to jeho kamarádi zaky budou mít obleky a tak....ale nevím zda by si chtěli pořizovat speciálně stříbrnou kravatu či tak.... Já byhc koupila nějaké ty levné šaty, co jsem ti posílala....myslím si, že kámoška mě to stejně nenechá platit. Taky bych jim asi řekla že černé botky, ty má každá...Jen teda kytka bude asi stát hodně, pokud budu chtít růže pro každou....tak budu muset asi vzít jiný druh (prý jedna růže stojí 80 korun říkal přítel =-) mě se to zdá hrozně moc...)
Odpovědět
@aimirin Vzpomínám si, že když jsme měli maturák, objednávali jsme si květiny z nějakého velkoobchodu, tam ti to prodají levněji než v květinářství.... Kde to bylo, si už bohužel nepamatuju :-| Záleží, zda a jak je chceš uvázat - možná by šlo i to, že by ses dohodla s nějakou floristkou, která ti uváže vlastní květiny, to by už taky bylo levnější. Zkus si vygooglit. Tím by se položka v rozpočtu určitě snížila. Proto říkám, že kravatu bych nechala ušít - oni ji pak buď vyhodí nebo schovají na někdy příště, až se bude hodit. (Uděláte holt stříbrné křtiny! :-D )
Odpovědět
@punk :-D jo, to leda, ale teda jeho kamarádi....jeden chodí po naší chalupě v tílku (má strašný porost v podpaží a teda o žiletce ani neslyšel) A druhý dělá pořád dobrovolného hasiče. Oba prima kluci, ale myslím, že vrcholem bude, když si vezmou oblek, co maj od maturity :-D Ale zkusím to příteli navrhnout. Ty kytičky mi floristka řekla, že tak 300-400 jedna. Ale pokud jedna růže stojí tolik a já jich chci tak deset....tak nevím nevím. Přijdou ti ty šaty co jsem poslala hrozné? Klidně to napiš :-)
Odpovědět
Ne, vůbec ne - o těch prvních jsem totiž taky uvažovala, ale v černé! :-) ...ty třetí jsem tam vůbec neviděla, líbí se mi z toho, co jsi poslala, asi nejvíc :-) Ta stříbrná vypadá fakt skvěle! Zkus ten velkoobchod a domluvit se jen na vázání. Tam je fakt koupíš levněji...
Odpovědět
@punk děkuju zkusím :-) to je dobrý nápad...navíc kousek od babičky je zrovna zahradnictví, kde pěstují kytky, určitě mají lepší ceny, zkusím se tam zeptat teď o víkendu
Odpovědět
@aimirin Není zač! :-)
Odpovědět
@punk No, hlavní důvod je asi takový, že ani jeden z nás na to moc není. Mně jako ženskou, kupodivu, svatba nikdy nijak nebrala a nebere 8-( a můj přítel je na tom obdobně. A taky nám to přijde jako vyhození peněz, které chceme investovat jinam (rekonstruujeme dům). Navíc prarodiče jsou už dost staří, všem jim táhne na osmdesát, tak pro ně ani nějaká velká a hlavně dlouhotrvající oslava nepřichází v úvahu. Takže pokud bysme jim chtěli udělat radost, aby se toho aspoň zúčastnili, tak spíš právě proto jen malá. Navíc, když takhle ohraničíme okruh nejbližších, pak nebude nutné zvát ostatní příbuzné, čímž by se nám to rozrostlo do nekonečných rozměrů :-p Ale pokud se nakonec rozhodneme, že si to užijeme jen my dva, tak to bude úplně ideální :-)
Odpovědět
@lennii Tak to máte dobré, že jste se takhle shodli! A přeju Vám, ať to vyjde podle Vašich představ! :-) Místo a další věci už máte taky rozmyšlené?
Odpovědět
@punk Tak víceméně ano. Chtěli bysme se vzít ve zřícenině kláštera Rosa Coeli (Dolní Kounice), prstýnky neřešíme, neb chceme klasické jednoduché kroužky z bílého zlata a ty se dají sehnat poměrně snadno, šaty si buď nechám ušít nebo to vyřeší můj oblíbenec Jesus Peiro (salon Naive), kytku už má taky zhruba namyšlenou (akorát jsem nikde nesehnala na netu obrázek, který by se jí blížil), fotografa chceme zamluvit jen co se dohodneme na termínu (to snad dořešíme tento týden ;-) ) a ostatní detaily se uvidí dle situace a velikosti svatby.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?