Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem ráda, že je konečně založená nová diskuze na rok 2012 :-) Já dostala k Vánocům prstýnek s tím, ať můžu začít plánovat :) Datum máme 16.6.2012
Odpovědět
Ty brďo... to už máte datum? Taky to plánujem někdy touhle dobou, ale připadá mi ještě dost času na datum... @lunciatko
Odpovědět
Profilova fotka
@lunciatko Vítej, taky jsem byla ráda,že je diskuze i pro náš rok :-) my zase plánujeme 7.7,ale uvidíme,jak to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak co,něco nového v plánech? :-)
Odpovědět
u mě nic nového, zítra mám poslední zkoušku, tak se jen učím ať už mám klid.. ale hned v sobotu se na plánování zase vrhnu :-D
Odpovědět
holky já teď pořád řeším oznámení... nechci žádný holubičky, srdíčka... teda srdíčka tam být můžou, ale jen nějak decentně. nic sladkého, hlavně laděné do mé barvy... Hlavně bych chtěla něco originálního. Kamarádky, když se vdávala, tak měla oznámení jako na keramické destičce, co se dala pověsit, to byl nápad...fakt paráda, tak něco podobnýho, ale to už asi nic nenajdu. nemáte nějaké tajné zdroje??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Závidím Ti poslední zkoušku, já měla dneska první z těch tří, další příští středu. Dneska snad v pohodě, no uvidíme.Nejtěžší bude asi ta poslední, na tu mě nebaví se učit,je to taková hnusná teorie. Dneska jsem si byla vyzvednout nějaké dekorační věci- ubrousky, svícny a krystalky na stůl,jsem nadšená. A miláček mi dneska řekl,že se na svatbu těší ;-) , tak to mi taky udělalo radost. @alusak Tajé zdroje bohužel nemám,ale ta destička musí být pěkný originální nápad. My třeba oznámení laděné do barvy mít nebudeme, sice máme svatbu do vínova,ale oznámení jsme si vybrali světle modré :-) včera jsem objevila úžasnou dekoraci na auto- myšky, i drahý z toho byl nadšený. Nechceme totiž žádné panenky nebo cylindry,to má každý a tohle jsem moc neviděla.Tak asi budeme originální každým coulem ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta hustý, máš to někde u sebe? nebo neposlala bys mi odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Nedávno ses tu ptala,na kolik mě vyjde ušití šatů, dneska už Ti můžu odpovědět, odepsali mi před pár dny a udělali mi radost,protože to vyšlo na méně, než jsem čekala, prý 8500 Kč a šaty by byly do měsíce včetně zkoušky, což je dost dobrý, jsem vážně spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Myslíš na tu dekoraci na auto?
Odpovědět
@stastnanevesta no tak to je ještě míň než stojí jejich půjčení. to musíš mít fakt radost a kde si je necháváš šít? Jako to je fakt hodně dobrá cena :-D jinak jsem myslela tu dekoraci na auto... tyvado, ty už máš šaty... :-D to dost ti závidím
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Šaty ještě fyzicky nemám,ale mám vyhlídnuté a samozřejmě s červeným zdobením, mrkni do alba :-) jinak odkaz na dekoraci máš v IP. Šaty si nechávám šít v Atelieru Maxim v Brně, drahý si tam nechá ušít oblek.
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta Myšky jsou moc roztomilý :-Dto bude paráda a ty šaty, jsou fakt nádherný... ježiš tobě tobdue slušet ;-) a ještě mi řekni, odkud máš ty boty. přesně takové hledám, konkrétně myslím ty poseldní, nejsou uzavřené, malý podpatek... prostě jak pro mě stvořené. určitě budou zase někde tam u vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Jo, ty myšky jsu naprosto dokonalý :-) No právě,jsem si tuhle vzpomněla, že nevím, odkud ty obrázky těch bot mám, takhle z hlavy si to nepamatuju, zkusím se podívat. Hele, a kde v Praze 10 vlastně bydlíš? já jsem původně odtamtud taky :-)
Odpovědět
ty jo holky, vy už tak nakupujete? já jsem si objednala botky a závoj :-D zítra by to mělo přijít, tak jsem zvědavá..ale chtěla bych začít něco vyrábět, hrozně mě to baví, akorát nevím,do čeho bych se mohla pustit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Ale jo, čas od času, ty dekorační věcičky mě baví,ale nejsem dost šikovná na to vyrábět to sama. No já mám botky vyhlídnutý taky,nakonec jiný než mám v albu, asi za měsíc je půjdu zkusit a pak se uvidí. Já závoj nechci, spíš přemýšlím o čelence z živých kytek nebo tak něco.
Odpovědět
@stastnanevesta No tak kdyby sis vzpomněla, odkud ty boty máš, tak by to bylo fajn. Ale ono to má stejně ještě čas. Bydlíme na Zahradním městě, takový ty kytkový ulice, jak tu jsou :-D a jak jsi se ocitla tam kde jsi teď? @verunka_ tak ty už dokonce nakupuješ, jo? já zatím jen tak fantazíruju, ale myslím, že u toho už zůstanu, pokud někde nanajdu něco lepšího. Jinak já bych si taky ráda něco udělala, ale bojím se, že to budu hrozně ušmudlaný :-D tak si možná nejdřív zkusím pár kousků, než si nakoupímm kilometrový zásoby na vývazky a jiný ruční práce :-D přeci jen na těch obrázcích to ale vypadá dost jednodušše. Bohužel ze zkušenosti vím, že co vypadá jednoduše, jednoduché není :-D
Odpovědět
tak ta čelenka by mohla být opravdu krásná.. ale já snad od mala sním o závoji, tak jsem si udělala radost, snad se mi bude líbit i naživo :-D to já bych právě pořád něco vyráběla, ale musím si najít nějaké inspirace :-)
Odpovědět
@alusak no začala jsem pomalu nakupovat,protože když si představím, že bych pak měla platit všechno najednou, tak bych se asi zbláznila :-D no to máš pravdu, na těch obrázcích to vždycky vypadá, že to zvládne i dítě,ale ve sutečnosti je to právě naopak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Na Zahradním Městě? no to snad není možný, tam bydlí naši a občas jsem tam taky. Můžu vědět ulici?jestli nejsem moc zvědavá. Takže jak jsem se tam octla, no bydlela jsem tam s našima a teď už skoro 6let bydlím v Brně, z toho skoro rok s přítelem :-) @ verunka_ No my loni byli na svatebním veletrhu, jen tak z legrace, to ještě nebyla o svatbě ani řeč a koukala jsem na kytky a ta květinářka mi říkala,že by mě odhadla na něco netradičního a právě mi říkala o těch špercích z kytek. Závoj jsem chtěla dřív tay,ale pak jsem si nějaký zkoušela jen tak, když se vdávala kamarádka a nebylo to nic moc,tak do toho nejdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ verunka_ To mi úplně čteš myšlenky, já když si představím, co to bude všechno stát, tak se nedoplatíme. Včera jsem si jen tak zkusmo udělala rozpočet, nemám to zdaleka všechno, ale takový předpoklad je,že se do 100 tis. snad vejdem.
Odpovědět
@verunka_ no tak kdyby se nudila, tak můžeš začít zpracovávat věci mě a já je pak od tebe odkoupím :-D prosila bych si vše do bordó ;-) Jako já bych se to ale taky chtěla naučit...Ale... Co si pamatuju, tak na zákaldce, když ještě rodiče chodili na rodičáky, tak jsem byla vždycky hrozná šprtka, žádný problém až na jedno... Pokaždý si na mě učitelka ztěžovala, že neumím střihat, pak na gymplu jsem za celou hodinu nedokázala nic nakreslit... Prostě na tohle nemám fantazii, no. ale teda jako svatbu vidím jak vymalovanou, jen mít na to ty prostředky :-D @stastnanevesta Hycintová, je to hned na začátku Jabloňový, když jedeš směrem od Jižní spojky... Hlavně mi neříkej, že rodiče bydlí tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Jo, tak to orientačně vím, naši bydlí v ulici U Zahradního Města, jak je ta poliklinika a za ní je základka,tak kolem vede ta ulice dolů,tak tam. Svět je malý,co? ;-) Jsem fakt ráda,že to ladíme do stejný barvy, koukám, že máte svatbu dřív jak my, tak si případně od Tebe pak vezmu nějaký věci :-) Se školou mi to povídej,taky jsem byla tak nějak něco jako premiantka třídy,ale matika a podobný předměty, to byl vždycky souboj na život a na smrt, jsem ráda,že už to teď nemám :-) Já taky nemám fantazii na vlastní výrobu věcí, ale tu svatbu si dokážu představit živě v barvách :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no právě,já si radši budu nakupovat postupně :-D za ten rok a půl to tak akorát stihnu :-D :-D @alusak já jsem chodila dlouho do výtvarky a takové blbůstky, to je moje :-) klidně mi pošli, co by se ti líbilo, a kdybych si na něco troufla, tak ráda pomůžu ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta no to je hustý, to jsem fakt skoro sousedky :-D tak když budeš třeba ten den u rodičů, tak se můžeš přijít podívat ;-) určitě pokud ti pak něco pošlu ;-) co nějaký ten polštářek pod prstýnky, jak to budete mít řešený, našla jsem dneska fakt dost hezký... tak můžeme jít třeba do podílového spoluvlastnictví, já 2/3 a ty 1/3 :-D no a @verunka_ by nám to mohla vyrobit a taky by na tom vydělala :-D ježiš, mě by bavilo organizovat svatby... :-D holky, pojdť si zařídit avtební agenturu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, taky plánujeme na 2012 ale ještě se nemůžeme rozhodnout jaké datum..zatím vítězí 05.05.2012 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak To není špatný nápad, taky by mě bavilo organizovat svatby, uvažovala jsem o tom nějakou agenturu založit, ale když jsme každá odjinud, tak to asi půjde těžko. Ale @alusak, klidně se přijdu někdy podívat a třeba i dřív, bylo by to fajn. Kde budete mít svatbu? Polštářek máme doma, takový dorůžova jakoby s myrtovými lístečky a perličkami na uchycení prstýnků, mrkni do alba, i když ta fotka není nic moc.
Odpovědět
@stastnanevesta no tak až budeš někdy v praze, tak dej vědět ;-) když už jsme se tady takhle potkaly... a víš co je sranda, že ty jsi psalal, že jsi 6 let v brně a já jsem se jem před 6,5 lety přestěhovala :-D
Odpovědět
@zmaldik to je taky krásné datum. prosím tě a co to je za den. nemám u sebe kalendář, ale na sobotu mi to nevychází :-D takže se taky nebojíte pověr o tom, že v květnu se svatby dělat nemají, to je dobře :-D a co ty, už mám něco naplánovaného, případně nakoupeného???
Odpovědět
Profilova fotka
@ zmaldik Máte pěkný datum a sobota to je, teď jsem se dívala :-) je fajn, že lidi nejsou pověrčivý :-D @ alusak Jasně, měla bych být v Praze první únorový víkend, zrovna dneska jsem se přeobjednala k zubařce na 4.2. Kde máte svatbu? Jo, v létě to bude 6let,co jsem v Brně, letí to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?