Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Me je 31 a manzelovi 35. Zijeme v Americe takze je u nas posun dozadu o 7 hodin. Takze kdyz vy skoro vstavate ja jdu spat ;o))
Odpovědět
@mirka181 No tak to máme stejné - taky jsem měla vel. 36-38 (u jak kterého výrobce), teď mám 42-44. No a je to jen tím, že jsem začala papat všechno možný a přestala jsem cvičit. :-S Taky chci zpět na 38, myslím, že to v pohodě dám; jde přece o nejdůležitější den v mém životě. Krom toho mě to už štve, že jsem taková míň pohyblivá a fakt se necítím dobře, takže mám dvojí motivaci ;-) Na Andělu, jo? To si to najdu. Hledala jsem něco dobrého přímo v Praze, dřív jsem chodila na Zličín k Šípkový (bydlela jsem tam) a byla jsem maximálně spokojená, ale co jsem v Letňanech, nemůžu nic kloudného najít :-( U mně je nejhorší břicho, i když jsem nosila 36 a pravidelně cvičila, nikdy jsem ho neměla ploché, s čím se smířím, ale jak přibírám, tak právě tam a vypadám jak koule na Vánoční stromeček! :-D
Odpovědět
@mirka181 Ještě by mě zajímalo - ty jsi tam přišla a řekla jsi si o trenérku a máš ji pravidelně, nebo jen prvně, aby s tebou dohodla jídelníček a ukázala jak na čem cvičit, nebo je to tam automatické, nebo jak..? :-) Já nikdy trenéra nebo trenérku neměla, chodila jsem s kamarádkou, co do toho byla zapálená, takže jsem měla vždy instruktáž a podporu od ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) @punk @mirka181 Holky já mám trening každy den s malým :-D...Máme ted to blbé období, kdy se naučil chodit a lítá všude a nebo chodím rychlou chůzí s kočárkem :-D...Ale ještě by to chtělo, u mě teda hlavně ten jídelníček :-p @annamariea Počkej, já tomu trošku nerozumím, ty jsi vdaná a plánujete svatbu? možná mi něco uniklo, ale nikde jsem se nic nedočetla :-)... Jinak ležení celý den v postely chválím, jen lež dokud můžeš :-D
Odpovědět
@monako3 Jj, to znám od neteře. Ta ovšem ještě ke všemu nenáviděla kočárek, takže jsi za ní všude musela běhat - jak jsi jí narvala do kočáru, začala tak vyvádět, že to vypadalo, že jí vraždíš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Nase svatba probehla loni v Americe. Letos mela byt v Cesku, ale otehotnela jsem tak se svatba odlozila na pristi rok.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jééjda to musela být radost, to naštěstí Kubčovi vůůbec nevadí :-) @annamariea Aha tak to budete mít fajn :-) a co čekáte?
Odpovědět
@monako3 To byla - zvlášť třeba když jsme zrovna chodili po Staromáku mezi turistama, který absolutně nechápali, že můžeš dítěti dát jednu přes zadek... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se k vám přidala na doporučení "PUNK" :-) Tady to žije, tolik příspěvků!! Postupně se prokousávám celou diskuzí, abych byla "v obraze", poznala vás a taky abych na něco navázala a nevyptávala se třeba na věci, které už jsou tu zmíněné :-) Takže vás moc zdravím, přeji krásný večer a těším se na písmenkování ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No to jo :-D....mz už taky zavedli plácání po ruce a po plíně. Terorizoje nám doma pejska a nevím jak ho to odnaučit, aby mu pejsek jednoho dne neublížil, i když je dost klidas, tak člověk nikdy neví :-) @janina_sun Vítám tě :-)
Odpovědět
@monako3 Tak to se nemusíš bát, že by mu něco udělal - psi jsou na tohle úžasný, ví, že je to mládě, tak nic neudělají, maximálně se oženou, ale fakt nemusíš mít strach, že by mu ublížil. Každopádně je dobré malého učit, že zvířátkům se neubližuje. U nás Andula zatáhla psa jedinkrát za vousy, od té doby se k ní nepřiblížil :-D @janina_sun Klidně se zeptej, my to sem napíšeme znova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No snad to vsechno probehne v klidku jakou te prvni ;-) No to nevime je to prekvapko x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk no já se bojím od té doby co na něj zavrčel, tak proto. Ale asi by opravdu nic neudělal. Pejsek se nám taky schovává kde se dá, ale Kub už zná všechny jeho skrýše :-D Zrovna zítra jedu do Brna s kámoškou na veletrh do Brna podívat se na kočárky a v sobotu je u nás v Ostravě svatební veletrh, tak uvidím, jak budu stíhat se kouknout, protože to mám i v sobotu ples :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Vitej u nas ;o))
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea to je krásné, taky lituji, že jsem si nenechala překvápko a pokud bude druhé asi si to nechám znovu říct, budu zvědavá jestli mi vyšla holčička :-D Koukala jsem do alba a měli jste krásnou svatbu, jako z těch amerických filmů, fakt nádherné x-) ...To si já můžu nechat jen zdát :-D
Odpovědět
@janina_sun Tak tě u nás vítám :-)
Odpovědět
@annamariea Ahojky, taky jsem koukala do alba, a svatba byla vážné nádherná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No ja jsem si na 100% jista, ale neprozradim to tady. Mam takove tuseni, ze moje mamina to tady procita a nerada bych ji pripravila o prekvapeni ;-) Pak by to hned urcite vedela tchyne a to bych taky nerada.Takze si pockejte mesic a pul :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Dekuji moc. Byli jsme moc spokojeny. Vetsinu zarizovala tchyne a svagrova ja jen pokyvovala. Bylo totiz hned jasne, ze bude jeste jedna v Cesku tak to se vyradim ja :-D
Odpovědět
@annamariea Tak to jo, ale zařídili to vážně nádherně, jako z pohádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Za tak krasnou svatbu hlavne dekujeme mym a manzelovym rodicum, protoze ji plne platili.
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Tak to se těším na překvápko. kamarádka už má 3 dítko a pokaždé měla překvápko a ted se jí narodil v sobotu chlapeček :-) tak to máte supr rodiče, to já od mých nemohu čekat, ale od tchánů něco dostaneme, ale kolik to nevím, nejsou fandy velikých svateb. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Taky od rodičů nic nečekáme. Přítelovo nemají a moje jdou zítra dát na soud rozvodový papíry. Brácha se chystá na Vš, takže financování půjde hlavně tím směrem. Počítáme s tím, že holt svatba bude taková, jakou si budeme moct dovolit, ale myslím, že i tak to bude krásný. Až budu jednou za dlouho čekat dítko, tak chci taky překvapení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Tak snad to i dobře zvládneme bez rodičů...jsem ted naštvaná, půjčila jsem si od kamarádky šaty na ples a příteli se moc nelíbí, tak pokud to tak bude i se svatebnímy šaty tak budu fakt sklamaná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No nic holky musim Vas opustit (ac nerada :-( ) manzilek me pozval na obed(tady je o 7h min) a zachvilku me vyzvedne tak jdu se sebou rychle neco udelat. Zase zitra pa.
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Já tomu mému průběžně předhazuju obrázky a ptám se na názor, tak snad se trefím, abych se líbila, ale taky se toho trochu bojím
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pročetla skoro celou diskuzi a dalo to docela zabrat :-N Ale zase jsem se s vámi lépe seznámila, něco se dověděla, prohlédla pár odkazů...no holky, je toho spousta na zařizování, že? :) Jinak netuším, jestli se mi povede udělat odkaz na osobu, když budu psát odpověď konkrétní osobě, tak mě ze začátku budete muset omluvit :-) @stastnanevesta - mohla bych taky poprosit o odkaz na výzdobu aut "myšky"? Můj přítel je totiž Michal a tak mu říkáme "Miško" a to by se pak taková výzdoba docela hodila ;-) Jestli by tedy nevadilo, že bych se takhle inspirovala ;-) A nebojíte se holky objednávat svatební šaty přes internet? Aby vám dobře padly? Já mám vysněný jedny krásný...pokusím se je přidat někam do alba...(ještě se se vším učím a nevím, co kde a jak.... :-) ) Jinak svou svatbu si představujeme tak, že bychom vynechali takovou tu svatební hostinu (oběd), ale po obřadu rovnou někam na zahradní párty a raut...nejraději bychom obřad někde v zahradě nebo venku v hezkém prostředí...ale zatím máme jen takovou hrubou představu...jinak datum a konkrétní místo ještě nemáme...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem byla před 3 lety kamarádce na svatbě za družičku...bylo nás celkem 12 (11 dospělých a jedna holčička)...měly jsme stejné šaty (meruňkové, nádherné, dnes v nich chodím na plesy)...bylo to úžasný, ale osobně to beru jako velký luxus a zbytečně vyhozený peníz (ty šaty nám nechala šít na vlastní náklady)....jinak jsme měly jako družičky na starost výzdobu aut...pak jelikož to také měla venku (u Karlštejna měli zamluvený celý ten ostrov), tak jsme zdobily i stoly (zasedací pořádek, lístečky, kamínky atd...zbytek jako sklo, příbory atd. zařídili číšníci a obsluha)....no a v rámci večera jsme měly pomáhat s čím bylo potřeba (soutěže pro hosty, dražba podvazku atd...), i když v závěru jsme si užily zábavu v plném proudu, protože vše probíhalo hladce a myslím, že si to všichni skvěle užili.... :-)
Odpovědět
@annamariea Nádherná nevěsta, jako z katalogu :-) A překrásná svatba, ty svíčky v kostele jsou parádní. V kolik jste měli obřad? A prosím tě, u koho je zvykem, že jde za družičky? Mohou to být sestry, nebo ty jsou mimo a za družičky nechodí, jen kámošky? A jaký je ideální počet družiček....má to být sudý počet či spíše lichý?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun A odkud jsi nebo kde svatbu plánujete (myslím alespoň okres) ? Já bych se šaty z netu objednat bála, pokud bych neměla možnost to vyzkoušet nebo nějak jednoduše vrátit, když nebudou sedět. Mám často problém koupit i normální oblečení, že mi nesedne (mám nějakou divnou postavu :-p ) Svatby na zahradě jsou krásné, ale při mé smůle by pršelo, takže raději vevnitř.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?