Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme s přítelem už přesné datum na 26. května 2012, bo přítel má narozeniny 28. 5. a já 30. 5., tak nám to přišlo originální:-D chtěli jsme se brát 29. 5., ale to je úterý a byla by s tím velká práce, tak nám to vyšlo aspoň takhle:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ ahoj, my plánujeme svatbu na 26. května 2012 a asi 5 dnů potom bych měla mít magisterské státnice, tak jsem se rozhodla odložit je až na září a strávit prázdniny učením:-D přece se nebudu na svatbě stresovat, že juchám místo abych se učila :-p
Odpovědět
@obyvatelka no to věřím, 5 dnů je opravdu málo :-) my se nakonec dohodli na konec června, budu ve čtvrťáku, takže mě čekají "jen" zkoušky :-D snad už budu mít všechno hotové :-) a už máte něco zařízeného? já zrovna háčkuju "vývazky" :-D
Odpovědět
@monako3 11.3-13.3 na Černé louce :-) má tam být 80stánků..... v tom hotelu Atom to bylo malé a celkem o nočem
Odpovědět
Ahoj holky, to je dobře, že už pomalu začínáte, nejvyšší čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata (a chlapci - je tu vůbec nějaký?), taky nás čeká svatba v roce 2012 a když vidím, co všechno je třeba zařídit (navíc si beru cizince), tak si říkám, jestli nám to za to vůbec stojí... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@luciryli Aha tak díky za info, určitě bych se šla podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ zařízené máme jenom místo oslavy, jinak už mám vybraný salón, místo svatby, máme sestavený seznam hostů, vybraného fotografa, hudbu....zhruba víme, jaké chceme prstýnky a svatební oznámení a já teď vymýšlím výzdobu na svatební hostinu...ale pořádně se přípravy rozjedou až na konci roku, to se půjde rezervovat termín a zkoušet šaty:-D ale už teď se moc těším :-D
Odpovědět
Kdepak jste všici :D Dneska jsem se docela naštvala, jela sem na školení až do prahy a když tam dojedu tak mi řeknou že školení se ruší, tak sem jela zase domu :( Aspoň že tady sem si zvedla náladu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Tak to naštve. Já se dojímám romantickými songy a dělám, že něco dělám do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@obyvatelka Teda ty si sikula ;o)) To ja zatim jen hledam inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Ahojky na jakem zamku chcete mit svatbu? My se chystame na cerven.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lunciatko Je mame stejne datum. Kde to planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@cie Jasný, času je spousta, ale mě po požádání o ruku chytl takový rapl, že to se mnou nebylo k vydržení. Teď jsem klidnější a zaměřuju se na shození nějakých špekáčů, poněvadž chci být ta super-sexi-štíhlá a žádoucí ;-) Držme si palce navzájem!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Moje známá měla za fotografy a kameramany v jednou manželé Horákovi. Však se mrkni buď přes youtube na uživatele orli hnizdo, nebo na jejich stránky: www.videofilm.cz (jsou z okolí Teplic)..Zdravím, M.
Odpovědět
@mirka181 Tak to mi pak napiš tvé tipy - já čekám, až mi vyndají stehy, a pak se do toho hned vrhnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea Vítej u nás,jsem ráda,že se nás tu schází čím dál víc.Chceme svatbu na zámku v Lysicích,dostali jsme to doporučením od námi vybraného fotografa,místo se nám moc líbí,loni se tam vdávala kamarádka a byla nadšená :-) teď na jaře budeme mít možnost tam vidět obřad,tak jsem na to zvědavá,jak to tam chodí.Už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem od neděle na kožním v nemocnici,dost se mi zhoršil ekzém a nedalo se to vyřešit normálně,teď už je to o dost lepší,tak snad mě brzo pustí.
Odpovědět
@stastnanevesta Tak to ti přeju, aby ses brzo uzdravila a pustili tě domu! :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Jej, tak ať se ti to brzo zlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja se taky přidávám......my už mame datum 30.6.2012. Chodim na vyšku a v červnu jsou zkoušky tak doufám že to nějak zvládnu :-)....místo už taky vybiráme...chtěli bysme to mít v okoli Třince.....
Odpovědět
mě by se líbil květen, nebo červen, ale ještě uvidíme, jelikož asi čekáme mininko, tak bychom počkali a penízky ted investovali do dětátka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamariea já se hodně inspirovala na těhle stránkách, hlavně v části BAZAR :-D ty svatební ozdoby, co tam prodávají, jsou parádní, vážně;) tak ať se ty přípravy vydaří stejně jako celý svatební den;)
Odpovědět
Profilova fotka
@obyvatelka joo, to máš pravdu, bazar je studnicí inspirace :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Dekuji moc ;o)) At je Ti brzo lepe. Jinak holky dneska jsem vstavala rano s manzilkem a hned jak odjel do prace jsem vyrazila do obchodu. Dnes se totiz objevil novy "The Knot" (casopis pro nevesty) pro jaro ;o)) Ma 560 stranek a je tam spousta napadu. Zalezla jsem si do postele a jen jsem listovala a kochala se. Kolem 4 dorazil manzel a nasel me v posteli. Hned se lekl, ze lezim cely den ( rekla mu to nase pani co nam pomaha v domacnosti) a jestli pry nezajedeme k doktorovi. Abych vysvetlila tak nam zbyva mesic a pul nez se nam narodi prvni miminko ;o)) Kdyz jsem mu pak ukazala casopis zacal se smat a ptal se jak jsem daleko s planovanim. Ukazala jsem mu par obrazku a hlavne zamek kde by se to vsechno melo konat a je nadseny. Hned to volal jeho mamce a ta hned zitra dorazi a chce to taky videt. Doufam, ze se ji to taky bude libit ( protoze to bude s tchanem platit ;o)) a pak bych na ten zamek zavolala. Brzo zalozim album a podelim se s Vami o fotecky. Tak se mejte a pekne planujte. Pa Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@punk @nika89 @annamariea Děkuju moc,holky,snad to nebude na dlouho a bude to v pohodě @annamariea Jsi docela ranní ptáče,co?nebo sova,jak se to vezme.kolik je tobě a budoucímu manželovi,jak jste dluho spolu?jsem jen zvědavá @verus2011 ahoj,vítám tě,máte svatbu týden před námi :-) @luciryli Miminko?gratulace
Odpovědět
@annamariea Škoda, že ten časopis neprodávají i tady, určitě by se to hodilo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Ahoj, klidně se podělím o moudra, která mi řekla trenérka v posilovně. Začaly jsme u mýho jídelníčku, prostě co normálka za den sním. Tak říkám: jako snídaně tak 2 koblihy, pak oběd a tj. vždy polívka a druhý chod (někdy kolem 12.) a pak až večeře a to bývá nějaké bílé pečivo s paštikou, popř. něčím takovým (cca okolo 7. večer). Trenérka se zhrozila, že tam nemám ovoce, zeleninu a nic moc zdravýho a od teď ten jídelníček vypadá zhruba takto: snídaně je tmavé pečivo se sýrem, jogurtem, nebo musli, ovesná kaše.., pak svačina a tj. banán, jablko nebo tak něco, pak oběd TADY POZOR, řekla mi, že buď polévku s pečivem, nebo ten druhý chod, ale ne obojí při sedavém zaměstnání, pak zase svačina (okolo 3) a to zelenina nebo ovoce, no a večeře lehčí salát s tmavým pečivem, popř. menší porce hl. chodu (těstoviny, rýže nebo brambory s něčím). Příště, jestli budeš chtít, tak napíšu typy na cvičení..
Odpovědět
@mirka181 Jj, super, to mi moc pomůže! :-) Taky mám sedavé zaměstnání a je fakt, že stravování u mě také není nic moc. Určitě se těším i na typy na cvičení, a budu moc ráda, když mi je pak napíšeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Ahoj :-) Okrem toho jídelníčku jsme tedy probíraly i ten můj pohyb. S malými výjimkami téměř žádný ;-)) Řekla mi, že mi bude stačit chodit do posilky cca 2x týdně a o víkendu jezdit na kole, plavat, procházky, cokoli..Ono je totiž fakt, že NEJSEM silná. Na výšku 180 cm mám 76 kg, což není žádný brutus. Průser je, že jsem ještě před 5 lety na tu samou výšku měla 63 kg a samozřejmě jsem se cítila úplně jinak (rozdíl v konfekci z 36 na 42). Daly jsme si za cíl, že obléknu 38, s 36 trenérka nesouhlasila, už to není zase nic zdravýho pro tělo (což beru jako pádný argument). Začala jsem chodit po posilky Contours na Andělu, je to jen pro ženský, je tam 15 posil. strojů a 15 mezistanovišť, a na každém místě cvičíš 45 sek., pak se posuneš dál. Když takhle ten kruh oběhneš 3x, tak ti to zabere asi 45 min. a fakt toho máš dost. Cvičení na těch mezistanovištích je zaměřeno na ty partie, které tě osobně trápí (u mne stehna, boky)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?