Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je u vás nového? Já včera přišla totálně utahaná z práce, drahý měl volno, tak si užíval vůni domova :)) a představte si, on celý den dělal návrh na svatební oznámení !! :-D SÁM OD SEBE!!! Dokonce si stáhl nějaký prográmek na úpravy a tvořil a tvořil :) A na to, že je to chlap, tak navrhl krásné, decentní a krásné :-) Jsem mu za to musela koupit dvě obrovské kremrole, jeho oblíbené 8-) :-D ;-) Jinak s kamarádkou jsem se domluvila na výrobě dárečků pro hosty...a nechám si udělat zdobené čajové lžičky (dala jsem do alba)...buď budou s touhle fialovou kytičkou (napodobenina levandulky) nebo bychom tam dali jen iniciály M+J, uvidíme :-) Jinak už pomalu platíme zálohy a přípravy se po novém roce rozjednou v plném proudu...děsně to letí...nedávno 400 dní do svatby a dnes už jen 255 x-) V sobotu jdu zkouše šaty, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Už teď jsem nervozní ani nevím proč :-D Tak hezky plánujte a pište, jak jste na tom 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To je super...My jsme se konečně zasnoubili, v sobotu a dneska už mám termín, ale teď se chystám trochu zpomalit abych přítele nevyděsila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Tak gratulujuuuu :) jak probíhaly zásnuby? :-) A jaké jste vybrali datum? já ze začátku byla taková nadšená, furt o tom doma mluvila atd....a drahý povídá "Lásko, je to až za rok"...ale už se taky sám odhodlal a začalo ho bavit plánování a před 14 dni jsme byli na večeři a drahý povídá "Miláčku, pojď si povídat o svatbě a o miminku" :D tak nevím...taky už to s ním asi hýbe...tak mu dej čas, on se rozhoupe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mohla byste mi nektera doporucit nejakou dobrou kosmeticku nebo vizazistku?Sikovna moc je pry hanka Cihankova, ale ona je hodne draha...dik:)
Odpovědět
Profilova fotka
hoky tak mam hroznou radost..svatba bude prvni sobotu v zari a podarilo se mi sehnat fotografa mych snu-Jindru Sterbu..vsechno bude podle me, ale zase muj snoubenec:)pojmenuje nase deti..mame takovou dohodu no:)
Odpovědět
Profilova fotka
snad se mi ho podari zmanipulovat nez se narodi, chce totiz Misu a Jakuba po sobe:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Můj chce taky po sobě - Václava, ale to mu nerozmluvim,to už vím,aspoň u holčičky to doufám bude na mě :))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no jesitni chlapi co...ale ja nejsu takova v tomto ze bych sama z vlastni iniciativy syna pojmenovala po manzelovi...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, Brňandy...dostala jsem poukázku na slevu 50% na veškeré služby ve studiu SLIM STYLE (www tečka slimstyle.cz nebo www tečka mk-kosmetika.cz)...platnost do konce roku.. kdybyste měl někdo zájem, pište.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun už jsem ti psala
Odpovědět
Profilova fotka
holky mate hostinu a vecerni party na jednom miste??
Odpovědět
@kaspien Já ano
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaspien já taky
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien my bychom to taky tak chtěli, ještě teda nemáme vybrané přesné místo, ale hledáme takové, abychom to měli všechno na jednom místě :-)
Odpovědět
@kaspien mělo by to být dohromady, doufám, že se to povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki. Jsem tu nová, včera jsem tu jen pokukovala, a tolik nápadů, rad a inspirací....prostě úžasné :-) . S přítelem jsme se v říjnu zasnoubili a svatbu budeme mít 14.7.2012. Už teď se moc těším, tak doufám, že vše vyjde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blajik ahoj,gratuluju k zasnoubení a hezké plánování :-) my mám svatbu týden před Vámi :-)
Odpovědět
Ahojky! Jsem tu také nová. Přítel mě požádal o ruku 3. 12. 2011 a svatbu plánujeme na 23.6. 2012 a už máme vybrané i místo (chtěli bychom Křivoklát), ale bohužel ještě nemají smlouvu s městem takže v lednu budeme teprve volat. A nemáte někdo tip na možnou oslavu v Berouně pro cca 50 lidí? Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@laav Ahoj, mě taky požádal 3.12. :-) A berem se 28.7.2012.
Odpovědět
@laav @sarkar tak vítejte mezi náma holky a ať tu najdete spoustu inspirace k plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Ne, oběd bude v restauraci (jen s nejbližší rodinou) a mejdan pro rodinu a přátele bude jinde
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Taky to tak u nas asi dopadne..takze na ten obed budete zvat jen rodinu?a kamarady az na vecer..?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien No, my to tak budeme mít. Na oběd jdeme s rodiči a svědky, pak focení a na odopledne jsme pozvali kamarády, sourozence s rodinama a budeme flámovat až do rána :-)
Odpovědět
@kitinka76 my to máme stejně:-)
Odpovědět
@kaspien já na své první svatbě dostala od mamky i facku:-), ale s odstupem let jsem pochopila, že to byly nervy.. Nemyslela to zle...Ale vůbec to byl nejhorší den mého života... Teď plánuji "novou" svatbu a moc se těším, že bude úplně jiná a krásná ;-) Už si ji totiž nenechám nikým organizovat, říkat co mám a nemám:-)... je naše a tak ji s přítelem budeme mít podle sebe. A komu se to nelíbí ať si p....el políbí :-D Neboj...mamka ti ji nepokazí...snad ;-)
Odpovědět
@verunka_ no jo, když jim takové "drobnosti" jako barva svatby jsou fakt jedno:-)) Možná v tomto případě čím míň se ptáme tím líp:-))
Odpovědět
@helcisek taky máme červen:-) Máme doma snubáky, zamluvenou matriku, restauraci, floristku, výzdoba aut je doma, láhve na víno taky, šaty zamluvené, košile pro ženicha koupená,..je toho hodně. Chceme to mít v klídku tak raději pomalu, postupně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mobca No mam strach..teda co pises je hodne kruty...drzim palecky at je to ted uplne jine...
Odpovědět
@kaspien tenkrát mi to tak přišlo... ale dnes ji chápu:-)) Teď to bude rozhodně úplně jiné... a díky za přání
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jsem tu též nová :) Přítel mě požádal o ruku 10.12.2011 na Karlově mostě po nádherně romantické procházce vánoční Prahou. Bydlíme od Prahy 100km ;-) jenže já jsem typ takové anti nevěsty :-D nikdy jsem o svatbě nepřemýšlela. Termín máme 14.7.2012 a já nevím kde začít. Překvapivě mě to pátrání co a jak tady mezi Vámi moc baví. Ale s hrůzou zjišťuju co je všechno potřeba zařídit :) Potřebovala bych radu zkušených plánovacích nevěst, prosím. Miluju růže a slunečnice a žluto barvu....tak přemýšlím o žluto-bordó svatbě, ale nikdo se na to moc netváří...co vy na to?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?