Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@lck79 moc děkuji, jsou tam taky nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Peti, aťse vám to zítra všechno podaří podle vašich představ. Do manželství přeji hodně štěstí a lásky. :-) Těším se na fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz jsem zasnoubena..kubik me pozadal predevcirem v Londyne..a prstynek je naaaadhernej:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Tak to velká gratulace, to musela být romantika jak blázen :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Velká gratulace :))
Odpovědět
@kaspien Zásnuby v Londýně maximálně závidím:-D určitě to byla neuvěčitelná romantika:-) A moc gratuluju!
Odpovědět
@kaidra Mám dojem, že to je Wilvorst-ted v sobotu jsem byla v Nuanci a koukla i obleky a mám dojem, že ho tam měly. Půjčovné ale bylo 6tis. a ke koupi všechny obleky 15-17tis... Ale jsou nádherné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dik moc...no on se snazil mi ten vylet udelat co nejkrasnejsi a v Toweru vytahl prstynek ty jo holky bily zlato a diamanty..proste su hrozne moc stastna:))
Odpovědět
Profilova fotka
posledni dobou nemam moc cas planovat, ale povedlo se mi ulovit pana Culika na video a pak uplne uzasna nahoda nam pomohla zamluvit termin na matrice uz ted a ne az po novem roce, jak nam bylo receno prvne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Gratuluju ;-) @krejci1510 Vy jste si rozmýšleli výběr kameramana docela dlouho, vlastně nám to taky trvalo :-D Máte ho na celý den?
Odpovědět
Ahojky holky, neznáte nějakou dobrou hudbu (živou) z Opavska nebo Ostravska? Moc děkuji za info.
Odpovědět
@krejci1510 taky nemám moc času na plánování.. hlava vysloveně v pejru :-D takže nakonec taky Čulík? :-) to je fajn, že měl ještě volno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaspien moc a moc gratuluju!!
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @hannnahs My jsme puvodne chteli jednoho pana blizko od nas, ale do telefonu pritelovi rekl, ze je jeste brzy a pak mu vecer napsal mail, ze uz neco na ten den ma. A pan Culik kupodivu mel jeste volno, tak to byla akce kulovy blesk, abychom sehnali vubec nejake video. Mame ho na 10 hodin. Sice cenove je to dvojnasobek nez jsme chteli za video dat, ale tak je to hlavne pro nas dva :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Taky ho máme na deset hodin ;-)
Odpovědět
@krejci1510 my ho teda máme "jen" na 4 hodiny, snad to bude stačit pro to hlavní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co budou chtít focení boudoiru u Mlýnků, Verča teď bere objednávky na leden/únor.....takže to promyslete a napište jak to vidíte....jenom upozorňuji,že se fotí jen po 3....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Můžu se zeptat, na kolik vyjde Boudoir u Mlýnků? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc cena je 3.500,-
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor děkuji...a fotí v Praze? Nebo kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc Fotí se ve Zlíně nebo v okolí. Kdyby se fotilo v Brně či Praze cena by stoupla o cestovné a náklady. Nevím o kolik. Tady o té variantě se mluvilo. Boudoir fotografie se do české republiky teprve pomalu dostává. Tato fotografie je vyjímečná v tom, že zachycuje krásu ženy a především je určena pro ženy, slečny, dívky kteréhokoliv věku a postavy. Nádherné, něžné a především smyslné fotografie – to je boudoir. Boudoir pochází od slova dámský pokoj - tzn. fotografie se fotí v dámském prostředí luxusních hotelů, nebo i u Vás doma. Význačné jsou luxusním spodním prádlem, doplňky, skvělou vizáží, kterou zajistí naše vizážistky a hairstylistka. Ale i obyčejnou košilí, svetrem, chceme zachytit především ženskou krásu, o to u této fotografie jde. Nejdůležitější na tomto focení je sebrat odvahu a jít... Navíc focení se odehrává se 3 ženami, takže vzájemná podpora bude velká, budete všechny na stejné lodi. Dále 2 vizážistky + hairstylistka - ne nadarmo se tomu říká boudoir party... Kdy se Vám poštěstí být hýčkaná vizážistkami a strávit 5 hodin v luxusním hotelu ...?? Takhle boudoir popisují manželé Mlýnkovi,ti nás budou fotit ( www.mlynkovi.cz ).Fotí se po 3 holkách ve skupině. Cena je teda 3500,- ze vším všudy tzn. kadeřnice,vizážistka,cca 5h focení v hotelu a 15fotek na CD (myslím si,že 10 jich dostane každá vytištěných,ale nejsem si tím moc jistá). Jinak jak si četla je to focení ve spodním prádle a tyhle fotky dávají holky jako dar snoubenci/manželovi buď k narozeninám,k svatbě,k výročí nebo jen tak... :-) Fotí se ve Zlíně nebo v okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky zalozila jsem vlastni minidiskuzi...mate nektera strach ze vam jeden z rodicu-ten zenskeho pohlavi bude kazit svatebni den?Moje mati totiz kdyz vidi ze jsem stastna je na me protivna....mam z toho strach
Odpovědět
@kaspien Já mám strach, že mi to zkazí naopak ten mužského pohlaví... Ale to je asi na jinou diskusi... :-( Každopádně u tvé mámy je takové chování pro mě překvapující.. Nechápu. Ale snad to klapne a bude milá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, je tu některá z Hradce Králové která plánuje svatbu???potřebuju získat užitečný informace ohledně místa na hostinu a kapely...my máme termín už daný- 1.6.2012 takže už musíme plánovat,ale s hostinou a kapelou mám největší problém. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky za vase nazory,..no ja fakt nevim kde bych chtela obrad..kdyby se udelalo vsechno v Buchlovicich tak bysme museli zase dat moc penez za ubytovani....gratuluju Petijavor!
Odpovědět
Profilova fotka
co rikate na bilo-ruzovou svatbu?mne by se to libilo..ale mam strach ze mi na to muj snoubenec rekne ze je to teply a ruzovou kravatu ho neprinutim asi uz vubec si vzit:(
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Mě osobně se tahle kombinace líbí, ale taky bych asi nedonutila přítele vzít na sebe něco růžovýho...nenosí ani pastelový barvy nebo třeba fialovou. A popravdě bych ho do toho ani nenutila, na chlapech se mi takový barvy nelíbí. Ale třeba by mohl ženich mít na sobě jiný barvy, třeba jen kombinace bílo černý?
Odpovědět
taky se mi moc nezamlouvá, když má ženich kravatu v barvě svatby-za jedno mi to přijde zbytečně násilné a za druhé on by si to sám na sebe nikdy nevzal, tak proč ho nutit? Jako kdyby on nám nutil nějaké šaty, který bysme si nevzaly ani za milion. Jinak ale kombinace je to pěkná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jasne holky nutit ho nechcu...aby se citil dobre v ten den.Uz jsem mu to navrhla a uz ruzovou uplne odmitnul:)Uvazuju o bilo-cervene, to taky navrhnu, on sam prisel s bilo fialovou
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?