Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
to my budeme mít jen mého synovce tomu je 6,5 ale ještě by to chtělo aspoň jedno dítko toho věku a nevým kde ho sehnat jinak tam bude pubertální sestra od přítelkyně 15 ale tak věřím že to bude i tak užasnej den @petulamrk tak to je krásný plán jen aby nešli moc rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tak to abych zrychlila tempo!!!! To jsem si říkala, že 8 měsíců předem je dost času.. My plánujeme svatbu v HoražĎovicích, ikdyž jsme z Prahy, tak doufám, že tam takový nával nebude...
Odpovědět
@helcisek my máme svatbu v botanice v horním bezděkově a říkali nám tam, že mají zabraný termíny už i na rok 2013 :-)
Odpovědět
@ixionek neboj to já si je srovnám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@helcisek vítám tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. také se přidávám my máme předběžně zamluvený termín 15.6.2012, tak doufám, že to datum nám v lednu potvrdí už na pevno. Minulý týden jsem si zarezervovala šaty a objednala překrásné a přitom jednoduché svatební boty. Pak máme předběžně domluvenou fotografku a od kamarádky výzdobu na auta. A také domluvenou restauraci, jelikož ji vlastní bratranec mého přítele tak to nebude naštěstí žádný problém i kdyby se termín o den posunul. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@helcisek Já bych to zas tak nehrotila, my zatím nemáme nic, a svatbu budem mít v září :)) A řešit to budeme až od ledna, protože dokud na to byl čas, tak se k tomu přítel neměl a teďka se stěhujeme,pak vánoce,takže na to nebude čas ani nálada:)) ale věřím, že to bude uplně v poho :)
Odpovědět
Všechny Vás nevěstinky zdravím :-) My máme svatbu 19.5.2012 a plánuji a domlouvám a vymýšlím . . až mi z toho jde hlava kolem :-) Ať se Vám všem daří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa87 vítám tě tu :-) kdy a kde bude svatba?do jaké barvy?představ se nám trochu. hezké plánování!!
Odpovědět
Děkuji moc :-) Svatba bude, jak jsem psala, 19.5.2012. Obřad budeme mít v kostele a hostinu v Raťkovském šenku, obojí město Karolinka, kousek od Vsetína. Svatbu bychom chtěli do fialovo - stříbrna. Ani bych neřekla, kolik starostí to sebou nese :-) Ale určitě to bude stát za to :-) A jak u Vás probíhají přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa87 Svatba bude v zámecké zahradě v Lysicích 7.7.2012 a hostina v hotelu Velká Klajdovka v Brně. Svatba bude do bordó/bílá. Možná budeme mít vlastního oddávajícího, ještě to není jisté. Čekáme na potvrzení termínu na matrice, jinak máme většinu věcí vybraných nebo zamluvených. Jak jste dlouho spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa87 Ahojky vaše město je krásné...jen se chci zeptat mimo diskuzi je tam ještě ta sklárna? díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petulamrk tak to potom jo přeji ti to aby si měla svatbu jako ze snů :-) nemáte někdo nějaký nápad prosím na nějakou krásnou květinovou výzdobu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si objednala šaty na převlečení z bonprixu, to zas budu naštvaná, protože určitě mi buď nebudou nebo budou hnusný :-D
Odpovědět
@jipe hele já je mám odtamtud taky, ale už kolik let :-D ono je to tak 50:50... chce to vzít vždycky menší velikost.. a pak už teda záleží, jak budou šitý.. a který sis vzala, jestli to neni tajný? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tyhle dvoje jsem zkusila, ale moc si od toho neslibuju
Odpovědět
@jipe tak o těch vlevo jsem taky uvažovala :-D mám je u sebe v albíčku akorát v bílé.. nakonec jsem zůstala u jedněch červených co už doma mám. Ty stříbrné znám "od vidění" taky.. tak pak dej vědět, jak vypadají ve skutečnosti.. já božuhel říct nemůžu, neznám nikoho, kdo by je měl a bonprix prý vymazává negativní reakce a komentáře u těch produtků, takže tam se člověk taky moc nedozví.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, jsem zvědavá. Vůbec bych se ale nezlobila, kdybych byla mile překvapena :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se pridavam :-) Budeme mit svatbu 1.6. 2012 a uz pomalu planuji. Uz mame zarezervovane misto a dnes jsem se byla podivat po satech v maggie a maj tam hezky saty. Jeste se chci podivat do vewe a nuance. Mate nekdo tip na hezke saty v Praze? Me prijde,ze moc hezkych salonu neni. :-| V sobotu jsem sla s kamaradkou po ruznych salonech na Ph 2 a hruza! Ani jedny jsem si nezkousela kdyz jsem to videla.
Odpovědět
@jipe no tak stát se může :-) já jsem s těma svejma docela spokojená. Sice napojení sukně na zbytek šatů je dost takové diskutabilní, ale jinak je mám ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 já ti za sebe doporučím salon Adina v Holešovicích, mám tam vybrané šaty, mají dobrý výběr a přístup je úžasný!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Dekuju urcite tam zajdu :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Jéé, máte moc krásné datum :-) Bordó/bílá? To zní také moc pěkně, tak to už se pak těším na fotečky :o) Tak to jsi šikula, ještě máš docela čas a už jsi tak "připravená" :o) Ono to ale letí viď? :o) No prosímtě, jsme spolu krátce, v době svatby to bude rok :o))) Ale jak to říct? Když to prostě cítíš, tak to cítíš :o) Už po prvním rande jsem věděla, že si toho chlapa vezmu :o)))) A Vy jak dlouho? :-)
Odpovědět
@petrajavor Ahojky, děkuji moc :-) Ano je, v provozu už není ale celá. Ty to tam nějak více znáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa87 no my jsme tam párkrát byli...jezdili jsme kousek od města do jednoho penzionu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa87 to jsme na tom podobně, já se k němu nastěhovala po prvním měsící a po necelých 4 jsme se zasnoubili. Teď v lednu budeme spolu dva roky :-) ale taky jsem věděla,že si ho vezmu. Když to víš,tak to víš a na délce nezáleží ;-) někdo se mě diví,že jsme to uspěchali,ale my ten pocit nemáme. Za tu dobu jsme zažili víc než někdo za deset let :-) naše barevná kombinace se mi moc líbí, navíc nosím i červené vlasy ( spíš tmavší barvu), tak se to hodí ;-) a díky,že se těšíš na fotky ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, potřebovala bych poradit, nevíte, kde bych sehnala tenhle oblek? Je úžasný!!! http://www.beremese.cz/fotoblog/krist...... Děkuji moc za info.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra zkus napsat té holce co ho má v albu....
Odpovědět
@kaidra http://www.nevesta-zenich.cz/zenich-s... Tady je podobnej - "Helmut" :-)
Odpovědět
@cepinek zkoušela jsem to, ale je neaktivní
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?