Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tedy pravda, že mi to nebudeme mít s ubytováním a za pronájem míst budeme taky platit jen minimálně. Raut bude venku a budeme doufat, že bude pěkné počasí ;-). Pak na svatbu nebudeme kupovat tvrdý alkohol, jen asi vína na přípitek.. To se ještě uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tahle varianta mě ani nenapadla, že by jsme vynechali oběd a pak udělali jenom raut a posunuli obřad, dobrý nápad, holky. Zkusím doma nadhodit. :-)
Odpovědět
My teda máme obřed taky na 14hod, ale variantu bez oběda se mi doma prosadit nepodařilo :-| Takže bude polívka, společný oběd, pak káva a dort a pozdě odpoledne raut s grilovačkou (zas o to menší :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@judlinka my se taky rozhodovali, co bude lepší....a nakonec vyhrál obřad na 14hod, pak jen symbolicky polévka a rovnou raut, zábava a večer kolem 18-19 hod ještě grilování....byla jsem totiž několikrát na svatbě a ty obědy jsou vždy takové rozpačité, člověk sedí v kroužku s lidma, které třeba ani nezná a pořádně s nikým nepopovídá, protože není vhodné vstávat od stolu atd... dále, kdyby byl oběd, raut a večer nějaký grilování nebo prasátko, tak se bude celej den akorát jíst :)) a taky nejsem ranní ptáče a takhle se aspoň vyhnu přípravám na 6hod...ale hezky si pospím a místo útraty za oběd si pak můžeme pořídit jiné věci :)
Odpovědět
my to máme taky tak, obřad je až v 15., pak taky jen polívka a raut až do rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishac Jsi kouzelník!! Já jsem sice taky zapojila koho mohla - fotograf, kadeřnice, cukrářky (tito všichni jsou přátelé a rodina).... výzdoba vlastní výroby, ale takhle kouzlit nedovedu. Pravdou je, že mám dvě družičky a svědkyni (všechny jsou vlastní výroby = naše děti) a ty musím obléc a obout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my máme svatbu 24.3.2012.chtěli jsme jaro.Jinak,je zvláštní vynechat oběd,vůbec by mě to nenapadlo.Oběd mi přijde důležitý,je pohromadě jen rodina.My máme obřad ve 12h,focení,oběd a potom kolem 16h se začnou sjíždět kamarádi a přijede kapela a také normálně raut,Budeme mít 50 lidí celkově.A počítáme určitě s rozpočtem 100tisíc.Když už tak už .Fotografa mám objednaného a zaplacenou zálohu,kapelu to samé,místo hostiny také.na zkoušku ke kadeřnici a ke kosmetičce jdu 30.11.Kytku a dort mám vybraný,jen sjedem do cukrárny,kterou máme vybranou.Svetební koláčky bude péct známá.Na zkoušce šatů jsem ještě nebyla,snad to stihnu ještě tento měsíc.Výzdobu na stoly a oznámení jedeme dojednat zítra.A jako výslužku z hostiny jsem nechala udělat víno s etiketou novomanželů.Je to s datumem naší svatby,s našima jménama atd.Prstýnky už jsou objednané.Tak snad máme vše.Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
@miuna tak my budeme mít všechny už od obřadu...budeme mít pár přátel, kteří přijedou z větší dálky a nechtěli jsme je v neznámém městě nechat čekat jen proto, že chceme pouze oběd s rodinou...takže budou všichni sedět rovnou u jednoho stolu...jinak jestli je to 3 chodový oběd nebo jen polévka a pak raut...to mi přijde jedno...záleží, jaké jsou vztahy v rodině atd... a u nás v rodině je to celkem komplikovaný, tak jsem ráda, že se vyhnu případným problémům při jídle :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pokud budete dávat cukroví do výslužek, klolik plánujete nechat upéct cukroví? Paní, která nám bude asi péct napsala jen, že 1 kg je cca 75 kousků, ale netuším, kolik toho bude akorát pro cca 35 lidí - k dispozici během dne + výslužky
Odpovědět
Profilova fotka
Jupí máme konečně termín!!! 23.6. ve 12:00!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun To je právě ono, Jani. Taky tady budeme mít lidi z veliké dálky a jako nechat je napospas a jít si na oběd je blbý, takže jsme počítali, že na oběd půjdou i oni, což neni problém, je to věchno rodina, ne kamarádi. Ale takhle by se to rautem vyřešilo, jen nevim, jestli to neni blbý, protože by na nějakej oběd stejně museli a asi by se nakýblovali k nám, tak nevim nevim. Určitě jim tady nebudu nic chystat doma...no asi to ještě proberu s "tchýňkou" a maminou...
Odpovědět
Profilova fotka
@judlinka No, my to bereme tak, že na místo obřadu je to pro ně max. 2 hodiny (spíš hodinka, ale kdyby náhodou nějaká kolize v dopravě)...tzn., že vyjedou z domovů kolem 12 hod...a to už můžou být po obědě....scházet se budeme rovnou na místě obřadu, ženich mě nebude vyzvedávat doma...jinak před obřadem než se všichni sejdou a seřadí, tak bude welcome drink a něco malého do pusy (jednohubky nebo tak něco), takže budou mít případně co zobnout...a hlavně to beru tak, že už budou všichni po obědě, tak nebudou hladoví...proto se obřad udělá kolem té 14hod, pak polévka, rautík...myslím, že hlady nikdo nebude...
Odpovědět
Článek se načítá
@jipe ahojky :-) pokud bych ti mohl poradit tak pokud tam budou děti tak počítej víc pokud jen dospělý tak i s výslužkou bych to vyděl tak 3-4kg protože ono se to nezdá ale jak je nálada a tak. to půjde rychle na odbyt. tohle naštěstí už mám zařízené u mě peče babička kamoška tchýně mamka a ještě mamky kamoška. takže já toho na svatbě budu mít až moc :D Jinak zdravím všechny nové nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak mi dneska psala kastelánka námi vybraného zámku, že nám v podstatě může potvrdit termín už teď jako možný,ale stejně musíme počkat na matriku a musíme počítat i s "mokrou" variantou,i když doteď bylo vždycky na zahradní obřad krásně :-) a doporučovala mi zamluvit si až poslední obřad daný den,takže počítám,že to bude 7.7.2012 ve 13h
Odpovědět
@stastnanevesta jani, to je dobrá zpráva :) to jsem ráda, že Vám to takto napsala :) to se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jsem ráda a už aby byl Nový rok ;-) všechno půjde,co jsme na to dva :-) s mamkou jsme se bavily o svatbě a já si myslím, že skončíme na 35lidech a bude to ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta :) jsem ráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky jsme cca na 35 lidech, z toho teda nějaké ty dítka a na mě už je to až až :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe naše maximum bylo 50lidí,ale myslíme si,že i tak to bude méně.My naštěstí děti mít nebudem,takhle mi to stačí ;-)
Odpovědět
@jipe @stastnanevesta my to máme zatím kolem 40 komplet na večer, na oběd nás bude zatím 33 (což je jen rodina plus svědci s partnery), děti máme jen 10 let kluka a holčinu a pak 15, jinak vše dospělí
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk @stastnanevesta my máme určitě dítka 5,5 a cca 14 - sourozenci ženicha, pak pravděpodobně můj bratránek a sestřenka - cca 8 a 11 a ve hře je ještě jedna 14 letá slečna a 2 leté mrně, ale u toho doufám a předpokládám, že si rodiče zařídí hlídání
Odpovědět
@jipe jj jasné ty větší to už problém není, ale ty menší, nevím no, musí to být pro ně aji náročné...i pro jejich rodiče...ale věřím, že se to dá zvládnout, a kdepak ty máš obřad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Červený Hrádek u Jirkova, okres Chomutov (oba tam máme rodiny) a hostinu ještě nevíme 100%, kolem Vánoc chceme udělat osobní návštěvy dvou předrezervovaných restaurací a rozhodnout se
Odpovědět
@jipe :) tak to jo :) to naprosto chápu, my už místo máme...po novém roce budeme řešit jídlo a výzdobu a podobně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe My budeme mít na svatbě jedno dítě, šestileté, už se moc těšíme. A rádi bychom jich viděli i víc, už jenom aby se synovec nenudil, ale kde je vzít.)) Máme s ním velké plány, donese nám prstýnky a bude mít připravený dětský koutek. Ale beztak se bude bavit s dospělými :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika taky máme plány s dítky :) půjdou přede mnou a ponesou polštářek s prstýnky :) budou hezký páreček :) sestřenka přítele a můj bratránek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevěstinky, my si to naplánovali na červen 2012.. Už si něco zařizujete???
Odpovědět
Profilova fotka
@helcisek Hlavně termín na matrice, s tím jsou asi největší problémy!! :-S
Odpovědět
@helcisek ahojda, záleží hodně na tom, odkud jsi a odkud budeš mít dodavatele, my máme svatbu v červenci kousek za Prahou a od září máme zamluvené místo, termín na matrice a fotografa - napsala jsem asi 12ti a 2 napsali, že mají volno ... být tebou, tak s přípravami moc nezahálím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevěsty hlásím se po dlouhé době... tak jen vás čtu, proože se u nás nic neděje vítám nové nevěsty. :-) tak dětiček u nás bude asi dost... náš malý bude mít 3, svědkyně má stejě starého kluka a v lednu bude rodit, takže ještě půl roční mimčo... moje nejlepší kamarádka přijede z německa, ta bude rodit na konci března... tak asi jí mimčo bude hlídat maminka. Brácha má 6letého kluka, ještě by jsme tam měli mít 12 letou slečnu od kamarádky, a pak moje pubertální sestřenky... jedna 17, druhá 16. To jen z mojí strany. Od ženicha švagrová bude rodit v únoru, tak možná taky příjdou bez miminka.... uvidíme. Možná dorazí i jeden z bratrů od ženicha.... ten má 4 děti... jen tam nejsou moc dobré vztahy, tak se uvidí jestli je budeme zvát nebo ne. Ženich je zatím přesvědčený že ne. Celkem vám závidím, že už zařizujete. Já jen koukám na inspirace a teším se na leden... až matrika řekne trmíny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?