Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@parajan jéé koukám, že máme vybrán stejný termín:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky chtela bych se k vam pridat s planovanim:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Ahoj, vítám Tě tady a pěkné plánování. My máme taky termín v září ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:)mne to zari prijde fajn ze uz nebude tak vedro...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.jindrasterba.cz/ mrknete na tohoto fotografa..ma nadhernej styl...
Odpovědět
@kaspien taky tě vítám jsem tu jedinej ženich :) my máme termín v dubnu 6. nebo 20. na Letohrádku mitrovských v Brně :)
Odpovědět
Profilova fotka
zenich??:))to je teda odvaha mezi samyma kockama:)Letohradek znam,znam i sefa Petra Lukase, provadela jsem na zamku ve Slavkove a on driv pracoval tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia jsem na tom skoro stejne proc ti chlapi nemuzou byt trosku zensky:))
Odpovědět
Profilova fotka
muzu se vas zeptat kde jste byly zasnoubene?jestli to bylo na nejakym zvlastnim miste nebo jen tak doma...
Odpovědět
@kaspien ale nekteří takový jsou já taky se starám o svatbu a zajištuji jinak jsem jí o ruku požádala na Petrovských terasách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek takze Brnak?:)to ma Tvoje snoubenka fajne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A kde na zamku to chcete mit?:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaspien svatba bude v Lysicích v zámecké zahradě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tam je to krasny zrovna bude vsechno kvest:)ja v Lysicich na zamku stravila sedmery prazdniny:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien vážně? já to tam mám moc ráda. a co ty?kde a kdy bude svatba?pověz něco o sobě
Odpovědět
Profilova fotka
Lysice jsou nadherny misto..a prislo mi, ze je tam porad hezky:)Ja bych chtela na zamku v Buchlovicich, protoze jsem na vsech peknych zamkach okolo Brna pracovala a to pak bych mela pocit, ze jdu do prace...A chci fotky z pekne zahrady. Jsem primo z brna, s pritelem budu tri roky...
Odpovědět
@kaspien ano jsem Brňák :-) a jsem spolu štastní :-) a odkud přesně z brna jsi :-) @stastnanevesta jak to vypadá ten sraz ty já a petula? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek ze Staryho Liskovca
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Jé, tak to jsi přesně z opačného konce šaliny č. 8 než já (Stará Líšeň) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z ;)neplanujete na zamecku Belcrediho?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Neplánujeme to ani v Brně. :-D Budeme to mít na Severu Čech na Valdštejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z tam to znam..je to takova polozricenina v lese, ze..to je pekny misto..ja bych chtela zamek v Buchlovicich..pritel je odtam?nebo proc takovou dalku?jinak jsem koukala na saty, co mas u sebe a krasny..porad nevim jestli korzetove nebo na raminka...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Mám dojem, že si to pleteš s něčím jiným, nebo už si tam dlouho nebyla. :-) Před několika lety byla hlavní budova trochu zanedbaná, ale teď je to tam všechno krásně opravené. Ani jeden z nás není původem z Brna. Přítel je ze Šumperka a já z Turnova. Vzhledem k tomu, že Brno je pro naše rodiny docela z ruky, zavrhli jsme ho hned. Přítelův mladší bratr se žení 14 dní před námi kousek od Šumperka a tudíž jeho rodiče to budou mít hned za rohem, padla naše volba na zámek v Turnově a okolí :-) A Valdštejn je moje srdeční záležitost, takže jsme vybrali ten. Ještě jsme přemýšleli nad Hrubým Rohozcem, který je také krásný a jen kousek od domu našich, ale je moc drahý. :-| Co se šatů týče, tak mám jasno. Chci korzetové, protože kdykoli jsem měla společenské na ramínka, tak mi všichni opakovali, že to není ono. Naopak korzetové, které jsem si jednou "vypůjčila" od sestry sklidily obrovský úspěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Myslimze nepletu ale byla jsem tam strasne davno:)tam je krasne vsude...ja prave korzetove jeste na sobe nemela, saty jsem zkouset nebyla, tak nevim, co mi padne...mam trosku strach aby mi nepadaly..jedine co vim, ze nechci moc zdobene a leskle..a mam jasno v bile teda
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien ty jsi taky z Brna?super :-) my bydlíme v Bystrci na konečné,ale původně nejsme z Brna ani jeden, já pocházím z Prahy a snoubenec z Ledče nad Sázavou, ale žije v Brně asi 10let a já už asi 6.My spolu v lednu budeme dva roky, teď jsme nedávno měli rok a půl od zasnoubení. To se můžeme někdy sejít,když jsi z Brna a s @eliska_z bych se taky ráda sešla, když to máme kousek. Jinak taky bych ráda dělala průvodkyni na zámku nebo něco takového, možná jednou @ixionek zatím nevím,nějak jsme se nedomlouvaly zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a neudelame teda my Brnacky nejakej hromadnej sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta do Bystrce jsem chodila do skoly na Vejrostovu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Eli pokud bys to chtela zkusit urcite to neni problem staci brzo na jare zkontaktovat nejakyho kastelana kde by se ti libilo provazet:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Však až vyzkoušíš uvidíš :-) Myslím, že korzet sluší většině lidí, pokud člověk najde vhodný střih. @stastnanevesta Klidně můžeme někdy dát sraz. Koukala jsem že jste jeden měli jeden někdy na konci září/začátku října (přesně už nevím), ale bohužel jsem v té době nemohla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Myslím, že provázet by spíš chtěla @stastnanevesta. Já už jsem to zkoušela a není to úplně můj šálek. Nejsem moc člověk před "publikum" :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?