Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor ted jsem koukala na to knoflíkové album - svatební koordinátorka - wedme, nebo tak nějak :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne co??? teď nějak nerozumím...
Odpovědět
psala jsi někde, že ti ten nápad vzala nějaká agentura z brna :-(
Odpovědět
@petrajavor ale možná jsem to popletla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jojo to jsem psala,ale jestli si viděla knoflíkové album na wedme tak to je moje :-)
Odpovědět
@petrajavor tak to jo :-) bylo to focené v nějakém vinařství a svatba byla myslím 8.10., ale měla to na profilu nějaká jejich koordinátorka., tak jsem myslela, že je to konkurence
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne aha,tak to jsem neviděla....pošleš mi odkaz do IP?Prosím....Já tam mám album pouze z příprav.
Odpovědět
našla jsem to někde na fb, jak to najdu, tak pošlu odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jojo díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme v plánu svatbu 21.7.2012. Místo zatím vyhrává kaple v Radnicích. Někdo s podobným místem???Nebo okolí Plzeňska?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@petrajavor Tak to se kouknu.))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cibetka_veronika koukni,pak mi klidně napiš....
Odpovědět
@ykachnicka Ahoj, mi budeme mít svatbu o týden dýl než vy :-)... Podobné místo nemáme,ale taky jsme z Plzeňska...
Odpovědět
Profilova fotka
@marketil Koukala jsem na Tvé fotky, jestli dobře odhaduju, tak to je zámek Lnáře a pension v Letkově?? U nás ještě připadá v úvahu zámek Nebílovy, ale pak nevím s hostinou. Chtěla bych spíš něco menšího, hlavně grilovat čuníka :-)
Odpovědět
Ahoj, jsem tu nová, svatba bude v červenci...:) Chtěla jsem se zeptat, kdy je optimální začít vybírat a zkoušet svatební šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@anezka7 na červencovou svatbu můžeš klidně už teď nebo s novou kolekcí po Novém roce,taky mám svatbu v červenci a byla jsem se ptát včera.kde a kdy přesně bude svatba?
Odpovědět
Ahoj děvčata, mam takový dotaz. Nevíte náhodou, co je pravdy na tom, že oddávající musí být ze stejného místa, kde se berete ?
Odpovědět
holky, nevíte jestli když si chci zkoušet šaty v Nuanci v Praze jestli se musím předem objednat?Nikde na jejich stránkách jsem to nenašla... a když to někde vyloženě je potřeba, tak by to na stránkách mít uvedeno měli...nebo? @jajapek na to tu někde na beremku byla myslím taky diskuze. A mám dojem, že tam právě holky řešily, že by měl být právě oddávající z místa svatby - nebo teda z toho obvodu
Odpovědět
@parajan ha, teď koukám, že na toho 11.11 kdy jsem tam chtěla vystavuje Nuance na tom svatebním Expu co je tu reklama...takže zkoušení asi neproběhne...:-( Kurnik, já už se do té Prahy vypravuju asi po desátý a ještě mi to nevyšlo...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/... krásná žádost o ruku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor originální :-)
Odpovědět
@parajan aha..tak to se po tom podívám..děkuji za info
Odpovědět
@petrajavor hezké:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Mě by to naštvalo. Ale máš aspoň výhodu, že se vdáváš už letos :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Veru myslíš tu knoflíkovou svatbu? No mě to naštvalo taky,ale už se jen směju :-)
Odpovědět
Ahoj:-) Dneska mi došlo, že bych do nečeho měla dávat na svatbě taky výslužku:-) Nemáte nějaký nápad, jak to udělat originálně? Někdo tady měl v albu recyklované taštičky s obrázky a mašličkou, ale vevnitř musela být stejně krabička, nebo? Aby se to nerozpatlalo. nebo nějaké jiné tipy?:-)
Odpovědět
@ykachnicka jé, to je krásné místo. my jsme oba z Prahy, takže hledáme něco blíž Praze. Ale máme stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak ja bych se taky pridala...plan je mozna na zari...Mne by se libil zamek Buchlovice, ale pritel se nejak k diskuzi o miste zatim moc nema..Lysice jsou krasne, jsem tam provadela...
Odpovědět
ahojky holčiny taky plánujem ale nic velkého:) máme skoro Tříměsíčního syna:)...jinak my teda máme zamluven už červenec:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?