Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 Jinak další úžasné album
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/frangipani/album/barbara-a-marek/
11. říj 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
 @eliska_z lehká rada pozvat je taky a oni nejspíš odmítnou a pak si nemůžou stěžovat emoticon emoticon a kdyby tak jim řekneš šak jsme vás zvali emoticon emoticon
12. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
 @vinilu Take mě to napadlo emoticon emoticon Ještě uvidíme jak to nakonec bude. Na takové drobnosti je ještě času dost emoticon
12. říj 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 jjo času dost ale jak na co emoticon zítra se jdu juknout do salonu na šaty pokud tam nebude moc potencionálních nevěst tak si nějaké i zkusím zkusit, ale moc chuť do toho nemám zahájila jsem tichou domáctnost. pokud se neudržím tak mu řeknu ať odpíská celou svatbu emoticon
12. říj 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 21 přátel. Inverurie (Skotsko), Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
Registrovala se 12. října 2011 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 21 přátel. Inverurie (Skotsko), Spojené království.
 Ahoj děvčata, chci se vás zeptat na názor. Chceme udělat svatební obřad se vším všudy, s nejbližšími příbuznými - rodině, sourozenci, babičky + svědci. Ale po obřadu nechceme dělat žádnou hostinu, ale chceme to oslavit s přáteli, napíchnout prasátko, koupit sudy, ale zároveň s nějakou svatební ozdobou - kytičky, srdíčka atd. Totiž s přítelem (resp. snoubencem) to probíráme a dostali jsme se k tomuto závěru hlavně kvůli tomu, že nám s naší rodinou (ať už s jeho nebo s mojí) není nějak nejlépe, navíc v mojí rodině je tolik rozvodů a nových partnerů a ty já za rodinu nepovažuju, ale pozvat je hold musíme, proto bych i z tohoto důvodu jenom absolvovala obřad a na hostině se vyřádila podle svého. Navíc jsme dostali i pocit, že to snad celé plánujeme jen pro ostatní a my jsme až na posledním místě (když byl původní plán hostiny v luxusní restauraci) a myslím si, že by to mělo být přesně naopak. Bude to náš den a my bychom si měli udělat podle svého. Svojí rodinu samozřejmě ráda mám, neudělala bych jim to, abych je na svatbu nepozvala, ale jde o tu hostinu. Oběma nám je s přáteli lépe a proto bych tu zábavnější část chtěla strávit s nimi (a s tím prasátkem emoticon ). Co si o tom myslíte? emoticon
12. říj 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andik.cz
73
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 47 přátel. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
andik.cz
73
Registrovala se 14. července 2009 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků. Má 47 přátel. Německo.
 @bride_lucie já jsem pro. My proto budem dělat svatby 2, jednu proo nás a jednu pro všechny. Taky to mám tak, že máme velkou rodinu a nehodilo by se to uělat bez nich, protože my taky byli na jejich svatbách, ale právě, abychom se neošidili sami, tak si uděláme jednu soukroumou svatbu bez ostatních příbuzných a přátel, jen my a rodiče.
12. říj 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @bride_lucie já myslím,že není problém,je to váš den a budete ho slavit s lidmi,které máte rádi a podle mě hostina není povinnost a když někdo nechce,tak ji mít prostě nebude emoticon
12. říj 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 Holky,tak máme konečně doma cd s předsvatebními fotkami, mám radost! náš fotograf nám slíbil sehnat kontakt na oddávajícího,tak doufám,že to vyjde
12. říj 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
 @vinilu My teda máme teď TD taky, ale klasika kvůli kravině. Takovejch do svatby ještě bude.. emoticon Já bych se neunáhlovala (pokud to teda není něco zásadního)
12. říj 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @bride_lucie Já bych se teda na ně ohlížela jen minimálně, udělějte si to celé podle svého, ať si to užijete, ne? emoticon
12. říj 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @lck79 pořád to jedno a už hodně dlouho já to odmítám přehlížet akceptovat nedokážu se nad to povznésta slibů kolik jsem si vyslechla na obou rukách nespočítám emoticon emoticon
zůstávám kvůli dětem jeho i mojí jsou nasebe už dost vázání za ty 4 roky co jsme spolu Vik ho oslovuje tati a není její bio a jeho dvojčata mě oslovují mami chjo já bych ho kopla to koulí nejradši v prázdniny měl cévku a bral to jako trest za to co mi prováděl atd a že už se poučil a už mi to nikdy neu... hahaha promiň že si stěžuju
asi mu zase natrhnu šoňku aby se zbrchal emoticon emoticon
12. říj 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @phuskova no byly předrezervace prý na základě vypracované nabídky... A je možné, že někdo během léta odřekl, za zkoušku se nic nedá a na to září si myslím, že už tolik svateb není, všichni to chtějí stihnout v období dovolenýchemoticon
12. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
 @stastnanevesta Děkuju, to mě uklidnilo. Co jsem pročítala snad všude všechno, dostala jsem z toho pocit, že na svatební hostině rodina být prostě přítomná musí. Navíc přítelova matka je celkem alkoholička a on jí nenávidí v tý chvíli, kdy má trochu upito, což by nám mohlo celkem rychle celou hostinu zkazit emoticon
12. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
 @lck79 emoticon díky ... Jen se malinko bojím těch reakcí, až rodina zjistí, že po obřadu pojedou zase hezky domů a že my si budeme dělat oslavu bez nich. No, aby se necítili příliš ukřivděný... Ale zase co, obě dvě rodiny nám toho do života moc nedali a já nemíním trávit odpoledne plné přetvářek. Ač mám svojí rodinu ráda nade vše, i tu přítelovu, přece jenom cítíme jisté napětí a k tomu se přidává to, že na svatbě bude přítomný přítel mojí babičky, kterého teda ráda nemám ani trochu a ještě manželka mého dědy, kterou sice ráda mám, protože jsou spolu už od mého dětství, ale prostě to moje rodina není, jestli mi rozumíš. Ale myslím si, že když jim to v klidu dopředu vysvětlíme, že ať se nezlobí, že je jako rodinu chceme u toho, kdy si řekneme ano, chceme s nimi nádherné fotky na památku, ale hostinu si chceme udělat po svém, mohli by to snad přijmout.
12. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @parajan No my bysme rádi 1.9., což je ještě skoro o prázdninách ... :// No uvidíme, zkusim proste ukecat pritele at tam co nejdriv jedem...ale meli sme jet ve ct,ale pritel ma akci s lidma z prace,takze to vypada na patek .. az .. emoticon
12. říj 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @vinilu Ach jo, no nemáš to asi jednoduchý, to ti nikdo neporadí, co s tím... S těma dětma už je to mazec, to už nejde myslet jen na sebe, znám to, máme malýho kluka a všechno je jiný než když jsme byla bezdětní, to šlo prásknout dveřma a bylo emoticon No tak aspoň držím palec, ať se to vyřeší k tvé spokojenosti emoticon A když ne, tak ho aspoň kopni do těch koulí emoticon emoticon
12. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @bride_lucie No i když si představím tu nejhorší variantu, že by se kvůli tomu urazili, tak mi to pořád připadá lepší, než kdybyste je pozvali a udělali to pro ně a ne podle sebe a měli zkaženej den, kterej si máte užít snad nejvíc, ne? Snad to vezmou v pohodě emoticon
12. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
 Jak je to se svatebníma kyticema? Je mi jasný, že si jí vyberu podle sebe. Dejme tomu, že si vyberu červené růže, a tudíž ženich by si měl vzít červenou košili, je to tak, že. No a teď mi jde o to, že ženich by měl mít tedy místo vývazku jednu růži, jestli se nepletu. Vývazky u svatebčanů by taky měly bát červenobílé, je to tak? Mají rodiče a svědci nějaké speciální vývazky? A jak by měli vypadat kytice pro maminky?? A má nějakou kytici i svědkyně? Poraďte prosím, tohle je pro mě jedna velká neznámá ... emoticon
13. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susankae
4
Registrovala se 15. září 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků, 7 alb a 2 inzeráty. Má 6 přátel. Dolní Bojanovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
susankae
4
Registrovala se 15. září 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků, 7 alb a 2 inzeráty. Má 6 přátel. Dolní Bojanovice, Region Hodonín.
 @bride_lucie No, u nás to bývá tak, že ženich by měl mít tu růži. A rodiče a svědci nějaké extra v té barvě ale nemusí to být vyloženě něco načančaného... prostě aby to bylo jinačí než mají ostatní. A vývazky klasické bývají většinou v barvě svatby. Já třeba budu mít oranžovou a tak budu mít oranžové vývazky... ale taky kytka bude do oranžova :D
13. říj 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susankae
4
fotoportrét
fotoportrét
susankae
4
 @bride_lucie no už jsem viděla jednu svatbu kdy byla rodina v restaraci, no a kamoši řádili venku u prasátka.. takže proč ne emoticon
13. říj 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @phuskova my jsme mu volali předem, on pak vypracoval nějakou nabídku na základě předběžných informací (kolik bude lidí atd.) a na základě té nabídky udělal předrezervačku, která měla platnost 14dní. (jsme totiž až ze severních čech, takže jet tam jen tak na zjišťování by se nevyplatilo) emoticon Pak jsme tam teprve jeli zeptat se ho, jestli půjde to či ono(detaily) a potvrdili mu, že to tam fakt chceme. Takže pokud nemáte ted čas, tak jezdit vůbec nemusíte. i když vlastně pátek už je zítra...emoticon Tak budu držet palce. Já z toho mám dobrý dojem, jediné, co mi trochu vadí, že venku se může juchat prý jen do půlnociemoticon jinak jsou prý stížnosti od sousedů a pokuty (je to vlastně uprostřed vesnice, takže zase chápu, že sousedům už to musí lézt na nervy...emoticon Takže po půlnoci se musíme přesunout dovnitř. Ale co, stejně pak bude zima a tak...emoticon
13. říj 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @lck79 moc děkuju chodí teď kolem mě jak míliusek tak uvidíme nechci vše zahazovat jsou i horší věci je tu to škaredé slovo ALE emoticon
13. říj 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @lck79 a nepřemýšlela jsi třeba vzít je na menší oběd jen oběd nějaké meny a pak adie rychle k vám na zahrádku k selátku a přátelom
je to těžké nebo jim neříkejte že doma budete oslavovat
prostě bereme se pokud chcete být při nás v náš velký den tak pojďte na zdávku ale další juchajdá se nekoná hmm nemáš to lehké
13. říj 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 tak holky emoticon emoticon emoticon emoticon jsem naštvaná a to je slabé slovo dnes jsem měla naplánovaný den ve svatebním salonu juknout na šatičky nějaké si zkusit pokud by byla možnost vyfotit se v nich podívat se jaké tam mají šaty pro družičky no a sedím doma byla jsem dnes u doktorky a ortel PÁSOVÝ OPAR emoticon emoticon emoticon no nenaštvalo by vás to???
chjo takže se tam můžu tak akorát podívat emoticon já bych do toho kopla
13. říj 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @vinilu emoticon Ber to pozitivně, třeba než se uzdravíš přijdou šatičky z nové kolekce a bude větší výběremoticon
13. říj 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @parajan děkuju jsi zlato jen mě to mrzí připadám si jak malá holka co jí lízátko emoticon
ale zítra stejně pojedu do Zlína tak se tam půjdu aspoň juknout nasát tu atmosféru jen nevím jestli vydržím si je nezkoušet emoticon emoticon emoticon
13. říj 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @vinilu to naštve,ale třeba až budeš zase v pohodě, budou šatičky ještě krásnější a vybereš si emoticon
13. říj 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @vinilu emoticon
13. říj 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @parajan No kdyz my jeste presne nevime,jak to chceme, kolik lidi chceme a jestli chceme jen raut nebo tak, takze tu poptavku mam sice stahlou, ale nevim co do ni vyplnit :D Pojedem tam zitra, mam to slibeny,tak snad to vyjde emoticon)jj oty pulnoci vim, tak ale pro me to asi problem nebude, ja budu urcite unavena k smrti driv emoticon)
13. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
fotoportrét
fotoportrét
bride_lucie
6
 Jééé holky, mám další dotázek. Kolik karátů mají nebo budou mít vaše svatební prstýnky. Vím, že je to na celý život a že by se do toho mělo investovat dost, ale ty ceny!! Můj milý tvrdí, že 9ti karátové nechce, že prý dlouho nevydrží a za nějaký čas se "ošoupou". Obzvlášť prý v jeho případě. Přijde vám taky 9karátů málo??
13. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš