Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
Registrovala se 8. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
Registrovala se 8. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
 @janina_sun fuj zkoušky emoticon živě si na to vzpomínám.....
11. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova já jsem pitomá, také budeme mít 1.9. emoticon a ne 2. to je neděle
11. říj 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @miskazbudejc Teeda, to smekám a obdivuju ... můj je inspektor strážní služby ve věznici emoticon) Ale zas ti aspoň do toho nebude kecat, až budeš každý týden běhat po šatičkách emoticon
11. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova no taky si říkám emoticon ale zase mě mrzí, že to nebudeme prožívat spolu....chtěl to stihnout ještě než odjede, ale já bych se ráda vdávala za nějakého slušného počasí emoticon ...koukala jsem, že také uvažuješ o tom Mlýně...tam je to krásné
11. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun Počkej jako vážně?! To je přeci trošku nefér.. :( Mě se strašně líbí jak to tam vypadá, u tebe v albíčku sem se o tom přesvědčila...hned sem písla miláčkovi a slíbil že ve čtvrtek se tam zajedem kouknout...nevíš jestli to funguje i jako restaurace, že bysme tam zaskočili na večeři? A s těma zkouškama máš pravdu - mi vždycky přišlo že nic neumim a ostatní vědí největší detaily, a nakonec sme všichni uměli stejně :D Tak snad to s tímhle bude to samé :D
11. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @eliska_z Aha - tak to já ještě ani nezjišťovala jak to je tu, prootže vlastně nevím, na jakou matriku půjdu emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc No ono stejně ani v září nemáš zaručeno že to počasí bude slušný...bohužel emoticon) JJ uvažuju,mě se to tam strašně líbí podle fotek a jestli řikáš že naživo to tam je ještě krásnější...tak se bojim ještě víc že už nemají volno :(
11. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @phuskova No, nefér to tedy je!! emoticon a kdo ví, zda to takhle nedělají i s fotografama a dalšíma dodavatelema... emoticon jj, je to normální restaurace, my tam taky jeli na večeři, abychom to okoukli a ochutnali emoticon a klidně řekněte, že uvažujete o té svatbě tam, rádi vám to tam ukážou!!! určitě si to nechte všechno ukázat emoticon mají tam i dva takové sály, pro případ, že by pršelo, tak dělají obřad i uvnitř emoticon A pak dej vědět, jak se vám tam líbilo emoticon o víkendu má být sluníčko a docela hezky, tak by to byla fajn příležitost na výlet, co? emoticon
11. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 Snad budou!!! Ale chce to asi co nejdřív zařídit...jo s tím počasím máš pravdu, ale lepší než v prosinci emoticon
11. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun Jééé tam to je super - to tam určo sjedeme,ale myslím že už dřív, že už radši ve čtvrtek emoticon Co kdyby se náhodou tam přítel rozhoupal, že tam to chce - nemůžem promarnit další dva dny navíc emoticon) Snad to dopadne...noa když ne, tak ti budu tajně závidět...no možná i veřejně...ale budu ti to přát a těšit se na fotečky od jezírkaemoticon
11. říj 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova A máte ještě jiné možnosti na hostinu? emoticon
11. říj 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @phuskova No, my měli původně zamluvené místo kousíček tady od Tábora...ženilo se tam spousta kamarádů mého drahého, takže byl přesvědčený, že TO JE TO MÍSTO...já původně taky, ale pak jsem viděla nějaké fotky z jedné svatby a totálně mě to rozsekalo....prostě šílený fotky...žádnej jeden velkej stan, ale dva spojené dohromady..no prostě hrůza...tak jsem chytla paniku a začala přesvědčovat, že ten Liškáč by byl super...jenže doma o tom drahý nechtěl ani slyšet...tak jsem řekla, že se tam sjedeme jen podívat...a pak přišlo to BUM, na které jsme čekali a miláček sám od sebe začal domlouvat zaplacení zálohy a že je rozhodnuto emoticon Nadchlo nás to oba a věděli jsme, že je to místo, kde si chceme říct ANO emoticon Budu vám moc držet palce, aby to vyšlo!!! Peti a budete mít kapelu nebo DJ?
11. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc No byli jsme už v jednom penzionku u rybníka taky kousek a tam se nám líbilo, mají tam i hřiště na beach volejbal a tam mají ještě hodně volno - takže tam to asi jistí kdyžtakemoticon
11. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun A můžu se zeptat kolik se tam platí záloha? A vy chcete klasickou hostinu?? My totiž právě chceme jen rautík, žádný tradice - jako rozbíjení talířů, krmení polévkou, tance s rodiči....a určo budeme mít jen DJ, buď kamaráda co se tomu dřív věnoval po zábavách a nebo na obřad jen jekoho kdo nám zaplne play a pak si k tomu stoupne zlato emoticon Toho se teda trošku děsim.. :D
11. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova Tak to je fajnky...my máme zatím jen dvě místa, ale ještě jsme se nebyli podívat ani na jednom..měla jsem teď v práci fofry a tento týden pro změnu marodím. Tak snad o víkendu něco dáme dohromady. Dneska jsme počítali hosty a jako mazec teda emoticon z původních 40 jsme na 65. Asi budeme škrtat.
11. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @phuskova záloha je 5.500,- Kč...no, jinak s jídlem ještě pořádně nevíme...nejdřív jsme chtěli klasickou hostinu, ale z mojí strany nejsou úplně dobré vztahy v rodině (mamka s bráchou se mnou a s taťkou nemluví, takže jsme takové dva tábory)...tak jsem si říkala, že kdyby nakonec mamka s bráchou dorazili, aby nebylo takové to napětí u stolu...že by byl raut lepší...a kdyby byl jen raut, tak by nebyl obřad už v poledne, ale třeba až kolem 14 hod., aby se lidi stihli najíst doma...tak ještě uvidíme...máme dvě varianty s hostinou i bez...a uvidí se dle toho, jak se vyvrbí situace v rodině...
11. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 Stejně je to paradox....člověk si dělá starosti, jestli takovou barvu nebo makovou, jestli tyhle šaty, tuhle kytku...a nakonec největší problém budou ty lidi, zasedací pořádek, seznam hostů.... emoticon emoticon emoticon a pak si řeknu, že já blbec řeším ubrousky emoticon emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc No já zas konečně našla práci a začala pracovat, tak už nemám tolik volna...takže to můžem objíždět jen po odpolednich a občas víkendech...ale tenhle čt to jistí, já doufám že se to tam Vašíkovi bude líbitemoticon No my máme zatím asi 35 i s foto a DJ, ale možná ještě budem škrtat, asi 4-5...
11. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun Jejda, tak to věřim, že to zabere rozmýšlení jak to provést... my tam zas budem mít tátu i otčíma přítele a bude to asi taky divný...proto si myslim že ten raut bude lepší a hlavně.... mě na klasických obědech vadí, že všichni musejí jíst na povel předkrm, pak na povel polévku a na povel svíčkovou....nebo tak něco..u rautu si každej vezme co chce a kdy chce.... a ani nám neva, že to bude kolem té 14-15 hodiny... hehe tak ubrousky zatím neřeším no :D
11. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun jo a záloha je super, to se dá zvládnout emoticon))
11. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @phuskova tak ty ubrousky jsem řekla spíš tak z ironie, nadneseně emoticon emoticon No, právě...proto jsme taky o rautu uvažovali...je to skvělé, že nejsou starosti s tím, co dát za jídlo, protože se nikdy nejde trefit do chuti všem...do toho jeden už bude hladovej, druhej ne...a většinou (co jsem byla na svatbách), tak jsou ty hostiny takové nijaké...bavíš se jen v tom kruhu lidí, vedle kterých sedíš, do toho je to takové upjaté, nikomu se moc mluvit nechce...takže tu variantu, o které píšeš je opravdu fajn emoticon Jo a taky máš v albu krásný styl šatů!! emoticon) emoticon Můžu se zeptat, jakého jste vybrali DJ a za kolik?
11. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova a copak děláš? emoticon
11. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun jo já se už chtěla leknout - že už i ty emoticon Právě...a já teda naštěstí nemám v rodině ani okolí žádného vegetariána,ale nezávidím těm co mají - další řešení navíc a tak emoticon jo to s tou hostinou máš pravdu, já byla tedy jen na jedné svatbě a to prostě bylo takovýhle...nejhorší bylo,když sem si vychutnávala knedlíčkovou polévku a už mi nesly další chod a já sem ji musela vysrknout emoticon emoticon
jéé děkuju, mě se ten styl strašně líbí...jenom ještě netuším jestli mi budou slušetemoticon) Ty tam más v albíčku taky krásné šatičky, já mám bohužel ten princeznovskej styl zakázanej :D
No my si za DJ vybrali známého, který hraje po diskotékách a zábavách - já ho zažila na maškarní třeba :D Takže asi to není nikdo známý, jmenuje se Václav Němec...
11. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc Laborantku v galvanovně v Ravaku, Příbram emoticon
11. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @janina_sun Také budeme volit rautík emoticon Ať si každý dá, co hrdlo ráčí
11. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @phuskova No, od princeznovských jsem taky upustila...nechci si sednout a zakrýt si obličej spodničkou...čím dál tím víc se mi líbí takové jednoduché, splývavé, které malinko obebnou pas a od boků se malinko rozšiřují...mám totiž ploché břicho, ale širší boky...a antický styl už mi zase přijde moc těhotenský a zbytečně by mi přidal kila na místech, kde to "zatím" nepotřebuji emoticon Tak uvidíme, co nakonec vybereme...myslím, že zkoušení šatů bude taky vodvaz emoticon emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun Jo tak to já zas mám neploché břicho a boky taky široký emoticon Takže snad se najdou nějaký šaty co mi ty faldíky schovají emoticon Jj zkoušení bude sranda - zvlášť s kamarádkama - už teď slyšim ty kecy a hned bych šla zkoušet...emoticon) Hlavně nezapomenout foťák emoticon) Protože myslim, že mě navléknout i do modelů vhodných akroát tak pro zasmání emoticon
11. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @phuskova když sem byla kupovat oblek s drahým,smál se pán,že nevěsty často říkají mám zelenou (nebo jinou barvu) svatbu a ubrousky na stolech-a říká chci zelenou kravatu/košili emoticon emoticon emoticon emoticon dutost,to je věc,která mi fakt příjde trapné...ženich má ladit s nevěstou,takže já si "musela" koupit fialové bolerko aby měl drahý fialovou kravatu...
11. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @petrajavor To je asi jako když já si budu vybírat šaty v barvě champagne, protože přítel nechce černý oblek, a nechce ale ani bílý....takže volbou je nějaký světlý,champagne... emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @phuskova asi tak nějak ale hlavně tím pán ukázal hlavně na to čeho je v poslední době celé beremko,svatba je důležitější než sám ženich či ten pár.....zrovna dneska jsme s drahým říkali,že jsme se na to měli vyprdnout a vzít se tady na radnici (nával není,rozpadá se) první pátek v jeansech emoticon emoticon emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš