Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova 18.8.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no právě...koukala jsem, že některé nevěsty už mají dokonce svatebky doma ušité...na svatbu příští rok :-D no uvidíme, jak dlouho budu odolávat. Já už jsem si jedny vyhlédla, tak mé kroky povedou přímo do jednoho salonu. Ale kamarádky už jsou natěšené a šly by klidně hned. Minulý rok jsem s nima absolvovala totéž....obě se vdávaly, tak teď si to chtějí zopáknout se mnou. A už se ptají, jakou barvu budeme mít, aby si mohly pořídit šaty atd.. Nu už mi z toho jde hlava kolem :-D
Odpovědět
@phuskova Koukám, že to budeme mít podobný - mě učeše kamarádka kadeřnice, nalíčí kamarádka kosmetička, svatebka udělá brácha tiskař, bude nás fotit kamarádka co krásně fotí, barmanskou show nám přijede udělat taky kamarád barman :-) Už nám chybí asi jen cukrářka a DJ - ty budem shánět. Raut budeme mít taky, je to podle mě nejpohodlnější a každej si snad vybere. Výzdobu (chceme jen jednoduchou, žádnejch milion serepetiček na stole - ať si máš vůbec kam postavit skleničku :-) )nám udělají v hotelu, kde bude obřad venku na zahradě a kde budem i spát. Skoro se mi zdá, že ani nemáme moc co zařizovat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc :-D :-D No právě, a už teďka mají některé i nakoupené kamínky, šátečky, krabičky na výslužky a tak na rok dopředu.. a já mám prd :-D Ale vím, že výslužky mít nebudu, kamínky taky nebudu kupovat, ani další podobné blbosti .. ale těším se, až si budem s přítelem vyrábět oznámka a jmenovky :) Ale šaty mám také vyhlídnuté - resp. vyhlídnutý typ šatů a postahovaný fotky,ze salónů kde mají podobný :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 No myslim že to budeme mít fakt stejný téměř..protože my taky chceme obřad v penzionku kde pak bude i oslava a spánek...jenom nějaký ten penzionek vybrat no ... :-) No mě snad chybí vymyslet kde seženu kosmetičku a nic víc snad pak potřebovat nebudem - teda až oslovíme ty kamarády, co sme předvybrali...ale cose týče výzdoby také chceme jednoduchou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jj koukala jsem do tvého alba...moc hezké...jednoduché, nepřeplácané...přesně takové chci taky. A s kamínky také souhlasím...ráda bych hezkou vkusnou výzdobu. Nu já tohle všechno budu vyrábět sama, protože přítel odjíždí na půl roku do Afgánistánu. Takže veškeré přípravy budou na mě. Ale těším se na to. Alespoň budu mít co dělat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc Děkuju :) Jj, přesně takový to chceme - jednoduchý a nepřeplácaný..Do Afganistánu? Fiha...co tam? Jestli to není tajné? No já se bojim, že nakonec to dopadne tak, že to budu dělat sama, a přítel bude jen kroutit hlavou .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova @stastnanevesta ahoj holky, dlouho jsem tu zase nebyla. Rozebíráte ubytování pro hosty? Jinak já budu mít svatbu 18.8.2012...a Ty? Uvažujete o Liškově Mlýně? My to nejprve zavrhli z důvodu vzdálenosti, ale pak jsme zjistili, že jsme si to na mapě našli špatně a že je to o hodinu blíž, tak jsme se tam vydali a cesta nám trvala ca. 35 minut, což není tak hrozné a hlavně budeme mít příbuzné a pár lidiček i z Prahy, tak je to takový prima kompromis a svatební den bude skoro na půl cesty mezi Táborem a Prahou...vy plánujete svatbu kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@vinilu @parajan Naše zahrada je na venkonví grilovačky naštěstí dobře uzpůsobená. Každoročně tam pořádáme letní víkendovou grilovačku pro přátele (cca 30 lidí), a to za každého počasí (i za hustého deště se to konalo). Místa tam dost, takže i těch 50, co jsme zatím počítali, by neměl být problém. Jen řešíme tu naši hyperaktivní mamku a noční rušení sousedů. Oni jsou sice moc příjemní, ale vzhledem k tomu, že přítel je schopen to táhnout se kamarády do hooodně časného rána, tak mám obavy, aby na nás nepřišli :-D
Odpovědět
@eliska_z Tak dejte sousedům už předem taky po lahvince a oni přivřou oči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Pokud bude jen kroutit hlavou a mlčet, tak to půjde :-) Spíš se bojím, aby do toho, co člověk už zařídí a nechá mu předschválit, nechtěl najednou zasahovat, protože má nějaký nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun No my zatím plánujeme... :-D Míst máme pár v merku,ale zatím sme se pro nic nerozhodli a myslim, že jentak nerozhodnem...není na to čas :( Ale Liškův mlýn se mi moc líbí a z PB to tam nemáme extra daleko...jenom se právě obávám, že už mají totálně full :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eliska_z Jo no tak to u nás spíš příjde věta "ale já sem myslel,že o budem jako zařizovat spolu" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Dostanou koláčky - ty se u nás v ulici dávejí s oznámením všem sousedům v okolí, takže to bude muset stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tak to u nás nepříjde, protože mi už na začátku bylo řečeno, že si to mám zařídit sama jak chci, a že se dostaví :-D Takže i kdyby nějaký takový argument přišel, nemá nárok :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Se máš :D Být na mě, mam termín a místo už týden po zasnoubení :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Jede tam na misi. Je voják z povolání a odjíždí v únoru na půl roku. Takže se vrátí na začátku srpna, což už bude vše zařízené. Budeme vše domlouvat jen po netu. Asi to bude zábavné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak tam zkuste zavolat a případně si domluvit, že kdyby se něco uvolnilo, aby vám dali vědět. Zjistila jsem totiž jednu takovou dost zásadní věc a tou je, že některé nevěsty si zarezervují PRO JISTOTU víc míst a pak to postupně ruší dle toho, jak se jim to rozleží v hlavě....takže holky nezoufejte a zkuste to!! A Liškův Mlýn opravdu vřele doporučuji. Pan majitel je mladej kluk kolem 35 let, ochotnej, milej, vstřícnej, personál usměvavej, příjemnej, pokojíky útulný, jídlo vynikající a je to tam mnohem větší a hezčí než na fotkách. Miláček se původně cukal kvůli té vzdálenosti, ale jak jsme tam byli osobně, tak byl tak nadšený, že o ničem jiném už doma řeč nebyla :-D A koukám, že tu hodně holek propadá panice, že ostatní už toho mají hodně...nebojte, NO STRESS, tohle davové šílenství nikdy není tak horké, jak se zdá :)) je to jak před zkouškama...každej se vám zdá našprtanej víc než vy a přenáší na vás akorát stres a pochybnosti...nedejte se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Však to jsem také měla vymyšlené téměř okamžitě :-D Jen musím počkat na matriku. Bez ní to jaksi postrádá smysl a ta Turnovská bere rezervace až od ledna. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun fuj zkoušky :-D živě si na to vzpomínám.....
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova já jsem pitomá, také budeme mít 1.9. :-D a ne 2. to je neděle
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc Teeda, to smekám a obdivuju ... můj je inspektor strážní služby ve věznici :)) Ale zas ti aspoň do toho nebude kecat, až budeš každý týden běhat po šatičkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no taky si říkám :-D ale zase mě mrzí, že to nebudeme prožívat spolu....chtěl to stihnout ještě než odjede, ale já bych se ráda vdávala za nějakého slušného počasí :-D ...koukala jsem, že také uvažuješ o tom Mlýně...tam je to krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Počkej jako vážně?! To je přeci trošku nefér.. :( Mě se strašně líbí jak to tam vypadá, u tebe v albíčku sem se o tom přesvědčila...hned sem písla miláčkovi a slíbil že ve čtvrtek se tam zajedem kouknout...nevíš jestli to funguje i jako restaurace, že bysme tam zaskočili na večeři? A s těma zkouškama máš pravdu - mi vždycky přišlo že nic neumim a ostatní vědí největší detaily, a nakonec sme všichni uměli stejně :D Tak snad to s tímhle bude to samé :D
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z Aha - tak to já ještě ani nezjišťovala jak to je tu, prootže vlastně nevím, na jakou matriku půjdu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskazbudejc No ono stejně ani v září nemáš zaručeno že to počasí bude slušný...bohužel :)) JJ uvažuju,mě se to tam strašně líbí podle fotek a jestli řikáš že naživo to tam je ještě krásnější...tak se bojim ještě víc že už nemají volno :(
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No, nefér to tedy je!! ]-( a kdo ví, zda to takhle nedělají i s fotografama a dalšíma dodavatelema... :-( jj, je to normální restaurace, my tam taky jeli na večeři, abychom to okoukli a ochutnali :) a klidně řekněte, že uvažujete o té svatbě tam, rádi vám to tam ukážou!!! určitě si to nechte všechno ukázat :) mají tam i dva takové sály, pro případ, že by pršelo, tak dělají obřad i uvnitř :-) A pak dej vědět, jak se vám tam líbilo :) o víkendu má být sluníčko a docela hezky, tak by to byla fajn příležitost na výlet, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad budou!!! Ale chce to asi co nejdřív zařídit...jo s tím počasím máš pravdu, ale lepší než v prosinci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Jééé tam to je super - to tam určo sjedeme,ale myslím že už dřív, že už radši ve čtvrtek :) Co kdyby se náhodou tam přítel rozhoupal, že tam to chce - nemůžem promarnit další dva dny navíc :)) Snad to dopadne...noa když ne, tak ti budu tajně závidět...no možná i veřejně...ale budu ti to přát a těšit se na fotečky od jezírka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova A máte ještě jiné možnosti na hostinu? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?