Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré poledne,předpokládám že naši přátelé a rodina si budou brát foťáky...fotek bude dost :) mám sestru a hodně se zajímá o foto modeling ,ale spíše jen pro její zábavu a zábavu jejího fotografa ten bude fotit naši svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky všem řeknu,ať si vezmou foťáky a myslím,že to bude stačit :-)
Odpovědět
U nás bude určitě fotit sestra, protože má focení jako koníček, takže taky porovnám rozdíl. Holky, jak se díváte na focení při hostině/zábavě? Mně to furt nejde pod nos, mám pocit, že mě to bude trochu otravovata tolik se neuvolním....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já se taky z focení na hostině moc nevidím, určitě chci mít nafocené krájení dortu a první tanec,ale to bude asi tak všechno
Odpovědět
@stastnanevesta to jo, akorát ty kratší balíčky většinou vyjdou stejně jako vícehodinové focení, protože platíš nějaký základní paušál....třeba Zuzka Scharf už v Praze snad kratší jak 6ti hodinový focení nedělá :-S To s těma foťákama je dost dobrý nápad :-)
Odpovědět
@aimirin @stastnanevesta Když už, tak to chci mít zdokumentované celé, ať fotí všechno. Do alba pak vyberu jen něco. Jde spíš o to, že já mám takovou klidku, že když nebudu chtít fotit během zábavy, tak zrovna tam se uděje něco, co bych měla ráda zaznamenané, takže to je asi ten důvod, proč to chci mít nafocené komplet všechno! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a koho budete mít vy na fotky?od našeho fotografa jsme si vybrali balíček,kde je focení 6-7hodin
Odpovědět
Profilova fotka
@punk není špatný nápad to mít nafocené celé,něco na tom je :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No chtěla bych mít asi tu Zuzanu Scharf. Přijde mi z toho, co jsem obešla, asi taková nejlepší. Hlavně stabilitou výkonu. Někdo má třeba lepší fotky, jenže potom mu to párkrát ujede a je z toho album, ze kterého bych já osobně byla nešťastná....Takže to je pro mě lepší vzít někoho, kdo má vše hezké, pokaždé. Původně jsme měli mít fotografa, který fotí úžasně a tady je úplně neznámý, ale vybouchlo mi to....A jelikož mám strašné potíže najít ucházející kapelu, už jsem neměla nějak energii koukat se do neprobádaných vod :-) Koho máte vy?
Odpovědět
@punk No jo to je fakt...pak by mi bylo líto, že to nemám na fotkách....asi máš pravdu. Tak třeba je člověk pak po tom obřadu tak v rauši, že už ho nějaký fotograf vůbec nenervuje :-D
Odpovědět
@aimirin Co jsem tak slyšela od již vdaných kamarádek, tak foťák a kameru prý vůbec nevnímaly... Takže asi tak :-)
Odpovědět
@punk Já se bojím, že nebudu vnímat ani tu svatbu, jak budu vyplesklá :-D tak nevím co s tím, možná panáka na povzbuzení?
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Hlavně to nepřehnat, to by pak totiž teprve byly fotky!!! :-D
Odpovědět
@punk :-D :-D :-D No ale vážně, po čem se tak uklidnit...mě uvolní leda tak panák, ale pak jsem zase uvolněná až moc :-))
Odpovědět
@aimirin Když se předtím dobře a dost najíš, tak ti jeden neublíží! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin My jsme si vybrali Jiřího Slámu,líbí se nám jeho fotky, nechali jsme si od něj udělat fotku na veletrhu koncem ledna a domluvili jsme se na předsvatebním focení v létě,tak se moc těším :-D Zuzana Scharf má pěkný fotky,dobře jste si vybrali :-)
Odpovědět
@punk No to se budu muset najíst, postava nepostava, protože mně jinak děsně kručí v břiše...ve škole jsem kručela pro pobavení celé třídy furt :-)) To by byl trapas ještě kručet během obřadu :D @stastnanevesta Co je přesně to předsvatební focení? Odkud je ten Jiří Sláma?
Odpovědět
@aimirin Ale zase bys pak ušetřila na kapele, když bys muziku tímhle způsobem zajistila sama! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No prostě,že nám udělá fotky před svatbou,aspoń budeme mít hezký profi fotky :-) Jinak Jiří Sláma je z Brna
Odpovědět
@punk No to jo, věřím, že by to bylo i dojemný, někoho by to tak dojalo, že by mi hodil i hrst rýže, abych nestrádala hlady :-D @stastnanevesta Jo tak, to bych si ráda nechala udělat, ale Brno je daleko:-(
Odpovědět
@aimirin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se teda rozjely :-D...nemám šanci dočíst :-) Copak nového? U nás stále nic :-D
Odpovědět
@punk Ahojky, myslím, že by se ti mohl líbit styl fotografů, které jsem si vybrala já. Jsou dva a fotí celý den. Mrkni na ContrastArt.cz Myslím, že budeš mít krásné šaty, nemáš někde foto v celku?
Odpovědět
@haniiiii Bohužel nemám, budu si je nechávat šít, využiju je pak i na jiné příležitosti! :-) Až budou, určitě je do alba vložím, ale to bude až tak za rok! :-) A moc děkuju! :-) Jo, tak to mrknu... Díky za tip! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady se to rozjelo...My jsme se seznámili na chmelové brigádě, s naší školou vždy jezdilo pár lidí z jiných škol, drahému jsem padla do oka, od kamarádky si zjistil telefon a začal se seznamovat :D Svatba je naplánovaná na 8. výročí a už 3,5 roku spolu bydlíme. Po roce mého studia vš totiž řekl, že vídat mě jednou za 14 dní nebo za 3 týdny na víkend to teda neee, našel si v práci v Brně, sehnali jsme podnájem a bylo to. Taky jsme spolu překonali spoustu těžkostí, i když teda tak hnusné nemoci se nám naštěstí vyhýbají, už víme, co od sebe můžeme čekat a hlavně, že se na sebe můžeme spolehnout. My chceme fotografa jenom na obřad, hostům řeknu, aby si vzali fotáky a z hostiny a večerní zábavy mi budou stačit fotky od nich. Nikoho konkrétního zatím vybraného nemáme, ale asi to nebude nic s těch tady známých jmen.
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Nového asi nic,byli jsme včera podívat se na veletrh,ale nic moc,občas hezký přehldíky,hodím sem fotky.Vážně začínám uvažovat,že i šaty půjčím,Jirka mi včera zrovna na té přehlídce říkal,že je zvědavý,s čím přijdu :-) tak jsem mu naznačila,že začínám měnit svoji původní představu,ale to je tak vše :-)
Odpovědět
Taky mě napadlo aby si vzali svoje,ale už vidim jak z nich ty fotky láduju, a navíc si bude každej ten svůj hlídat aby se nerozbil nebo tak, tak nás napadli ty jednorázovky, kdo by chtěl může něco vyfotit, a nebudou muset přemýšlet nad tím, co se zrovna děje s jeho digitálním... :-)
Odpovědět
@nika89 No, na to se taky těším, až z nich budu ty fotky lámat! Počítám, že někdy ve 2014 je všechny dostanu! :-D
Odpovědět
@punk no právě, kamarád nás slibuje fotky z jedný oslavi už zkoro 3 roky a pořád nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já většinu fotek ze svatby "tchýně" loni v létě už viděla, bráchovi vrazím můj foťák a budu se modlit, aby nepřišel k úrazu :-D Někdo spolehlivý snad střepy, bryndání polévkou, dort a 1. tanec zdokumentuje
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?