Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @petrajavor No jasný, jenže když šetříme na čem se dá - třeba ani ubytování všem platit nebudeme - tak hold musím být ráda, že mám akční svědkyni a že malý ani jiný družičky jsem nechtěla emoticon A na druhou stranu je fakt, že po svědkyni nepožaduju aby byla nějak sladěná, je to jen na ní v čem příjde, hlavně že mi to příjde odsvědčit emoticon
11. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @phuskova my taky nebudeme všem platit ubytování. No @janina_sun to plánuje v Liškově mlýně taky a je z Tábora emoticon navíc naši jsou z Prahy,tak by to nebylo tak strašné
11. říj 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @phuskova no právě....proto třeba družičky nemáš a tím,že nechceš/nevyžaduješ aby ladila je to o něčem jiném....já jsem chtěla aby mi svědkyně i svědek ladili,takže svědkyni jsem přidala na šaty a kupila knoflíkovou kytici,svědek dostal kravatu emoticon jde o to kolik je peněz...když je člověk nemá a šetří,je jasné,že nebude utrácet za "blbosti" aneb jak říká drahý,stejně je to nepodstatné,vzal bych si tě v jeansech a na radnici emoticon
11. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @stastnanevesta a kdy @janina_sun bude mit svatbu ???
11. říj 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
Registrovala se 8. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
Registrovala se 8. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
 Ahojky všem...dlouho jsem tu nebyla....nějak teď nebyl čas na plánování a celkem se začínám hrozit, že nešeženeme fotografa. emoticon koukám, že skoro všichni už máte aspoň termín a místo a my stále nic. Tak snad něco stihneme tento víkend vyřídit.
11. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @petrajavor Jo to můj miláček řiká s malou obměnou a to že by si mě vzal nejradši v džínech,ale ne na radnici (nelíbí se mu tu u nás ve městě, že to tam je jak na běžícím pásu - jedna svatba vychází a druhá se už řadíemoticon) ) .. emoticon no me to prijde zbytecny,aby ladili vsichni - stacim ja a skoro-manžel emoticon svědkyni řeknu barvy,ale bude to na ní ... vím že má třeba krásnbý fialový šatky,který si chtěla vzít,ale fialovou svatbu nechci mít ani náhodou emoticon
11. říj 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc Neboj, my nemáme nic ... možná se zdá, že máme termín,ale dokud se to nespojí s rezervací místa nějakýho,tak myslim že to je jen naše vysněné datum .. :D Ale začínám se fakt bát, že neseženeme místo, fotograf mi je zatím jedno...ale to místoooooo emoticon
11. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
 @phuskova Mně je taky jedno, kdo v čem přijde, ať si jdou s pánembohem klidně v riflích, hlavně, aby jim bylo dobře, pro mě tyhle detaily nejsou důležité, ženich bude mít akorát kravatu sladěnou s mou kytkou a hotovo. Nehodláme dát tolik peněz za to, jak to vypadá, spíš si připlatíme za zábavu, ať je sranda emoticon
11. říj 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova No začínám se toho maličko hrozit už emoticon ale zase na druhou stranu moje kamarádka zařídila svatbu za týden, tak to je ještě dostatek času. My chceme mít 2.září emoticon a už sis byla obhlídnout šatky??? Já už se na to moc těším, ale přijde mi, že je ještě brzo emoticon abych nevypadala jako blázen. Popadnu segru (svědkyni), pár kamarádek a uděláme si fajn odpoledne. Pak to završíme vínkem a véčou a bude emoticon
11. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @lck79 Moje slova emoticon Jediný co bych si orpavdu přála sladit jsem já a přítel, oblečení + kyti...Dokonce se kvůli přítelovi vzdám bílých šatů ... emoticon)) My si spíš připlatíme za jídlo asi - nějaká kýta pořádná a rautík emoticon Zbytek bude asi řešeno kamarádama - fotky, hudba (dost se bojim že po obřadu si za mixák skočí sám přítel a mě nechá na pospas příbuzným), kadeřnice atd.... a jak řikáš, hlavně aby byla zábava emoticon
11. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc No já se toho začla hrozit až když sem našla toto fórum a viděla, čeho sou některé nevěsty schopné emoticon Bych to bývala začala zařizovat až v lednu, ale teďka nakonec už začínám mít deprese, že mám miláčka ignoranta emoticon My chceme 1.9. a bojim se, že to bude moc oblíbený datum :( Na šatičkách sem ještě nebyla, ze stejného důvodu jak ty - my přijde že by si všude ještě klepali na čelo a přítel nejvíc :D Ale taky se těšim strašně moc... sem z PB,ale chci vybírat v Praze, takže to bude náročný se tam nějak dostat v týdnu...
11. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @phuskova 18.8.2012
11. říj 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova no právě...koukala jsem, že některé nevěsty už mají dokonce svatebky doma ušité...na svatbu příští rok emoticon no uvidíme, jak dlouho budu odolávat. Já už jsem si jedny vyhlédla, tak mé kroky povedou přímo do jednoho salonu. Ale kamarádky už jsou natěšené a šly by klidně hned. Minulý rok jsem s nima absolvovala totéž....obě se vdávaly, tak teď si to chtějí zopáknout se mnou. A už se ptají, jakou barvu budeme mít, aby si mohly pořídit šaty atd.. Nu už mi z toho jde hlava kolem emoticon
11. říj 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @phuskova Koukám, že to budeme mít podobný - mě učeše kamarádka kadeřnice, nalíčí kamarádka kosmetička, svatebka udělá brácha tiskař, bude nás fotit kamarádka co krásně fotí, barmanskou show nám přijede udělat taky kamarád barman emoticon Už nám chybí asi jen cukrářka a DJ - ty budem shánět. Raut budeme mít taky, je to podle mě nejpohodlnější a každej si snad vybere. Výzdobu (chceme jen jednoduchou, žádnejch milion serepetiček na stole - ať si máš vůbec kam postavit skleničku emoticon )nám udělají v hotelu, kde bude obřad venku na zahradě a kde budem i spát. Skoro se mi zdá, že ani nemáme moc co zařizovat.. emoticon
11. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc emoticon emoticon No právě, a už teďka mají některé i nakoupené kamínky, šátečky, krabičky na výslužky a tak na rok dopředu.. a já mám prd emoticon Ale vím, že výslužky mít nebudu, kamínky taky nebudu kupovat, ani další podobné blbosti .. ale těším se, až si budem s přítelem vyrábět oznámka a jmenovky emoticon Ale šaty mám také vyhlídnuté - resp. vyhlídnutý typ šatů a postahovaný fotky,ze salónů kde mají podobný :D
11. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @lck79 No myslim že to budeme mít fakt stejný téměř..protože my taky chceme obřad v penzionku kde pak bude i oslava a spánek...jenom nějaký ten penzionek vybrat no ... emoticon No mě snad chybí vymyslet kde seženu kosmetičku a nic víc snad pak potřebovat nebudem - teda až oslovíme ty kamarády, co sme předvybrali...ale cose týče výzdoby také chceme jednoduchou emoticon
11. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova jj koukala jsem do tvého alba...moc hezké...jednoduché, nepřeplácané...přesně takové chci taky. A s kamínky také souhlasím...ráda bych hezkou vkusnou výzdobu. Nu já tohle všechno budu vyrábět sama, protože přítel odjíždí na půl roku do Afgánistánu. Takže veškeré přípravy budou na mě. Ale těším se na to. Alespoň budu mít co dělat. emoticon
11. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @miskazbudejc Děkuju emoticon Jj, přesně takový to chceme - jednoduchý a nepřeplácaný..Do Afganistánu? Fiha...co tam? Jestli to není tajné? No já se bojim, že nakonec to dopadne tak, že to budu dělat sama, a přítel bude jen kroutit hlavou .. :D
11. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @phuskova @stastnanevesta ahoj holky, dlouho jsem tu zase nebyla. Rozebíráte ubytování pro hosty? Jinak já budu mít svatbu 18.8.2012...a Ty? Uvažujete o Liškově Mlýně? My to nejprve zavrhli z důvodu vzdálenosti, ale pak jsme zjistili, že jsme si to na mapě našli špatně a že je to o hodinu blíž, tak jsme se tam vydali a cesta nám trvala ca. 35 minut, což není tak hrozné a hlavně budeme mít příbuzné a pár lidiček i z Prahy, tak je to takový prima kompromis a svatební den bude skoro na půl cesty mezi Táborem a Prahou...vy plánujete svatbu kde?
11. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
 @vinilu @parajan Naše zahrada je na venkonví grilovačky naštěstí dobře uzpůsobená. Každoročně tam pořádáme letní víkendovou grilovačku pro přátele (cca 30 lidí), a to za každého počasí (i za hustého deště se to konalo). Místa tam dost, takže i těch 50, co jsme zatím počítali, by neměl být problém. Jen řešíme tu naši hyperaktivní mamku a noční rušení sousedů. Oni jsou sice moc příjemní, ale vzhledem k tomu, že přítel je schopen to táhnout se kamarády do hooodně časného rána, tak mám obavy, aby na nás nepřišli emoticon
11. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
 @eliska_z Tak dejte sousedům už předem taky po lahvince a oni přivřou oči emoticon
11. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @phuskova Pokud bude jen kroutit hlavou a mlčet, tak to půjde emoticon Spíš se bojím, aby do toho, co člověk už zařídí a nechá mu předschválit, nechtěl najednou zasahovat, protože má nějaký nápad emoticon
11. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @janina_sun No my zatím plánujeme... emoticon Míst máme pár v merku,ale zatím sme se pro nic nerozhodli a myslim, že jentak nerozhodnem...není na to čas :( Ale Liškův mlýn se mi moc líbí a z PB to tam nemáme extra daleko...jenom se právě obávám, že už mají totálně full emoticon
11. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @eliska_z Jo no tak to u nás spíš příjde věta "ale já sem myslel,že o budem jako zařizovat spolu" emoticon emoticon
11. říj 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @lck79 Dostanou koláčky - ty se u nás v ulici dávejí s oznámením všem sousedům v okolí, takže to bude muset stačit emoticon
11. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @phuskova Tak to u nás nepříjde, protože mi už na začátku bylo řečeno, že si to mám zařídit sama jak chci, a že se dostaví emoticon Takže i kdyby nějaký takový argument přišel, nemá nárok emoticon
11. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @eliska_z Se máš :D Být na mě, mam termín a místo už týden po zasnoubení :D
11. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
fotoportrét
fotoportrét
miskazbudejc
2
 @phuskova Jede tam na misi. Je voják z povolání a odjíždí v únoru na půl roku. Takže se vrátí na začátku srpna, což už bude vše zařízené. Budeme vše domlouvat jen po netu. Asi to bude zábavné emoticon
11. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @phuskova tak tam zkuste zavolat a případně si domluvit, že kdyby se něco uvolnilo, aby vám dali vědět. Zjistila jsem totiž jednu takovou dost zásadní věc a tou je, že některé nevěsty si zarezervují PRO JISTOTU víc míst a pak to postupně ruší dle toho, jak se jim to rozleží v hlavě....takže holky nezoufejte a zkuste to!! A Liškův Mlýn opravdu vřele doporučuji. Pan majitel je mladej kluk kolem 35 let, ochotnej, milej, vstřícnej, personál usměvavej, příjemnej, pokojíky útulný, jídlo vynikající a je to tam mnohem větší a hezčí než na fotkách. Miláček se původně cukal kvůli té vzdálenosti, ale jak jsme tam byli osobně, tak byl tak nadšený, že o ničem jiném už doma řeč nebyla emoticon A koukám, že tu hodně holek propadá panice, že ostatní už toho mají hodně...nebojte, NO STRESS, tohle davové šílenství nikdy není tak horké, jak se zdá emoticon) je to jak před zkouškama...každej se vám zdá našprtanej víc než vy a přenáší na vás akorát stres a pochybnosti...nedejte se emoticon
11. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @phuskova Však to jsem také měla vymyšlené téměř okamžitě emoticon Jen musím počkat na matriku. Bez ní to jaksi postrádá smysl a ta Turnovská bere rezervace až od ledna. emoticon
11. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš