Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Měli jsme s ním osobní schůzku a na místě jsme si je s ním vymýšleli :-) A už máte nějaké vybrané? Nebo jaké byste chtěli?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada A máš nějakou fotku? A na kolik vás vyšli? My bychom rádi něco takového http://www.beremese.cz/fotoblog/ivet1...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Fotku budu mít příští týden až je vyzvendeme, tak je tu pak šoupnu :-) Vyjdou celkem na 7.500 Kč :-) Ty jsou moc hezké, já myslím, že s ním se určitě domluvíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada A myslíš že přímo od něj to bude levnější než přes obchod že?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Určitě, on nám dělal i rytinu zdarma (sice proto že jsme měli osobní schůzku), ale i tak... je to lepší, z toho obchodu to máš prostě tak jak to je a nezměníš asi nic. Ale přímo přes něj můžeš mít prostě úplně originál prsteny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jukněte se na úžasné slovenské svatby :-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/adk... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/par...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám také přidávám:) S přítelem jsme se dohodli na datu 1.9., nic víc zatím nemáme,ani místo...tak snad se k tomu dostaneme brzy, aby nebyly nejhečí místa už uplne plný.... jak ste na tom vy s plánováním a přípravama?
Odpovědět
@petrajavor krásné fotky:-) Ale mít svatbu v Paříži, tak se takové fotky snad dělají samy...;-) :-D Ale valím oči, moc krásné detaily...:-)
Odpovědět
@phuskova vítej mezi námi! :-) no každá jsme tu jinak daleko s přípravama. My plánujem svatbu na půlku srpna a máme už hodně věcí zařízených, ale s občasnýma problémama, takže teď třeba řešíme případnou změnu místa na raut a tak.. Ale jinak máš pravdu, je lepší si to zabrat, než budou ty hezký místa rozebraný. A můžeš juknout i do diskuze na téma září, tam aspoň uvidíš, kolik holek má stejný datum, jakej je o to zájem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuju za přivítání:) Na diskuzi k září jsem už koukala,ale nějak tam je mrtvo .. :) Já bych klidn už plánovala,ale přítelovi se do toho nějak moc nechce, prý není na administrativní věci,ale zas nechce,abych vše vymyslela sama :)) Ale aspon datum sme už dali dohromady :) Taky je tvůj přítel takovej, nebo jen můj??:)
Odpovědět
@phuskova Vítej. :) Musíš vymýšlet sama a pak mu to dát na schválení, nebo vybrat třeba z dvou tří možností. :) On se postupem času zapojí. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Děkuju za přívítání:) No jako to by asi šlo,ale on mi tvrdí že je pořád na vše brzo a že nemyslim na nic jiného :))) Přitom mě jde jen o místo a o to jestli se bude ženit v uniformě a nebo v obleku normálním :))
Odpovědět
Článek se načítá
@phuskova ber to s nadhledem, upřímně, je to spíš zázrak, když chlap přijde sám a začne plánovat víc jak rok dopředu :-) můj přítel = tvůj přítel, u nás je to naprosto to stejný :-D věci jsem vybírala já, on pak schvaloval, měl připomínky atd. Víc se zapojuje až teď, když nastávají nějaké problémy, za což jsem mu vděčná a aspoň vim, že mu na tom záleží. Ten tvůj se určitě taky přidá, nech mu čas a ono to přijde ;-)
Odpovědět
@phuskova Ahoj :) Můj přítel byl na tom úplně stejně, až jsme se jen tak jeli podívat na jeden zámeček, kde bychom o svatbě uvažovali, a když nám řekli, že mají celý srpen i září 2012 kromě 11.8. v 11:00 plno, tak se do příprav taky pustil - ještě musíme rychle zajet tam a tam :-D No sranda
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No snad přidá no:) Ono na spoustu věcí pak bude hodně času, protože třeba nechceme kapelu, nebo klasický menu - budem mít jenom raut a grilovačku, takže to pak není problém podle mě až nějak březen začít zařizovat...jenom to místo, já mám už vybraný 2-3, pro větší výběr jsem pro přítele vybrala míst víc, zatím 10, ať si vybere i on.... desky s tím mám pořád provokativně vystavené v obyváku u stolu a nic :D
Odpovědět
Profilova fotka
@natalieh Ahoj:) No v to právě taky doufám, že až zjistí že už sou místa plná i třeba na rok 2013 (četla sem tu že už i nějaký plánujou až takhle) tak že mu dojde, že je fakt něco potřeba zajistit předem ... :)) ale sem ráda že je to takhle normální všude :))
Odpovědět
@phuskova Tak holky tyhle věci vždycky víc prožívají, ale neboj, ve svatební den pak bude určitě více vynervovaný, než ty, tak to bývá :-D 8-)
Odpovědět
@phuskova jj, přeci jen to máte až v září, tak to je ještě času poměrně dost na takovéhle věci.. asi jenom s tím místem a kdybyste chtěli nějakého známého fotografa / kameramana / vizážistku, tak to by bylo na čase asi už zařídit teď co nejdřív. Já bych možná šla rovnou k věci, teda nevím, jak tvůj přítel, ale můj drahouš potřebuje všecko říct na rovinu, nějaký pošťuchování, nebo naznačování ho nechává zcela klidným až netečným :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@natalieh Jj to mi je jasný...když žádal mýho tátu o mou ruku,tak se mu tak klepaly ruce, že pak ani nebyl schopnej nalít panáka :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No zrovna včéra sem mu to řekla na rovinu a řekl mi že sem nějaká hrrr do tý svatby, že se mě bojí :D Tak nevim :D Ale jde asi jen o to místo, a později o šaty/oblek-uniformu ...protože video budem mít amatérský (přítel rád stíhá videa,takže každej u sebe bude mít od rána kamaráda s kamerou a ty nás budou točit a přítel pak sestříhá něco ve stylu: http://www.youtube.com/watch?v=16YYLN...) a fotit nás bude jedna známá co je fotografka:) A hubdu budem mít jen DJ-kamaráda asi :D ale s vizážistkou bude problém,stejně jako s kadeřnicí, protože sem se do Příbrami přistěhovala nedávno a nikoho tu neznám, tak budu muset hledat :/
Odpovědět
@phuskova to slyšim taky, že se nějak moc těšim :-D tak to je fajn, to už máte to nejdůležitější vlastně zařízený, hned máte o hodně starostí míň ;-) já to mám přesně naopak, nemám nikoho známého v těhle oborech, takže to jsem sháněla a naopak zase mám letitou kadeřnici (teda né, že by jí už bylo sto, ale češe mě od mala :-D ) a přítel má známou vizážistku (tak doufám, že mi nalíčí podle představ, nechtěla bych hledat někoho jiného, vůbec nemám koho, do salonů vůbec nechodim :-S )
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj sme přece holky, to je jasný že se těšíme... každá si už jako malá hrála na nevěstu :D No zařízený ještě nemáme nic, jen takhle vymyšlený :) hehe, kadeřnici bych potřebovala taky, se toho fakt děsím :// musím ukecat kamarádku přítele co bydlí u Prachatic aby nám na svatbu přijela a učesala mě :))) jj á právě taky nikam nechodim, aby to nakonec nedopadlo tak, že se budu líčit sama :))
Odpovědět
@phuskova přesně. Navíc moje mamka si nechávala šaty šít, jako asi každá nevěsta v té době, takže je má doma. No co ti budu povídat, jako malá jsem se vždycky, když nebyla doma, vyšplhala do té nejvyšší skříně, kde je má uklizené, vytáhla a už jsem je měla na sobě :-D Já bych se asi nezvládla nalíčit sama.. moje líčení se sestává z řasenky, občas stínů a pudru. Make-up beru jen na větší příležitosti.. takže nevim, jak by to dopadlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj přesně tak, akorát ta má je měla nějak moc krajkový a já je při svém hraní roztrhla, tak mi je pak už nechala na hraní normálně :)) No já se tak nelíčím skoro vůbec, vlastně tak jak ty, akorát ten make up nepoužívám vůbec páč to neumim....snad něco v příbrami najdu no :) kamarádka mi říkala že byla na svatbě nějaký holce a ta se nechávala líčit za 2500kc, což je dost děsivý...snad já to seženu levněji...o hodně...
Odpovědět
@phuskova zkus tu i prohledat témata, nebo si založ nové. Určitě tu jsou holky ze stejného kraje, které ti poradí ;-) ty ceny se dost liší, co jsem koukala.. Co vím, tak třeba v Benešově u Prahy mají salon přímo holky, co se učí na vizážistky, tak tam by to mohlo být třebas hodně levné a takových salonů při SŠ bude určitě víc, ale je zas otázka, jak moc chceš v tomhle "riskovat" :-N jinak co vím, tak třeba v Praze ty hodně žádané mají klidně okolo těch 3 tis. za nalíčení. Ta přítelova známá je taky z Prahy a se zkouškou chce 1300. Je to taky sice suma, ale zas mi to nepřijde až taaaak hodně drahé.. Právě proto, že jsem od Prahy tak tak nějak počítám s tím, že si holt budu muset trošku připočítat ceny, je to tu malinko nadsazenější bohužel.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Asi to tak udělám, nejdřív se teda poptám přítelových kamarádek odtud, přeci jen reference někoho známého jsou vždycky nejlepší :) No my nemáme moc peněz tak se budu snažit šetřit,kde se dá...krom šatů .. :-D :-D
Odpovědět
@phuskova jj, to určitě, osobní doporučení je fakt to nejlepší. No tak to já jsem zas nechtěla šetřit na fotografovi.. sama trošku fotím a prostě bych nepřekousla, kdybych si vzala někoho za pár šupů a ty fotky jen kritizovala.. to by mi kleplo, takže to fakt ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo tak to pak chápu no ..:)) Já doufám že ta známá bude fotit dobře, protože co vim, tak fotí jen glamour a akty .. :DDD
Odpovědět
@phuskova oooo, že by byly svatební akty? :-. :-D no tak se raději zeptej.. ono je to i tom, co ten fotograf potřebuje za výbavu.. i když ona má výhodu že je "lidská" fotografka, ne zaměřená třeba na krajinářskou tvorbu, takže nejspíš všechno potřebné bude mít, vč. základních zkušeností s focením lidí. Ale i tak.. přeci jen fotit svatbu je dost velký závazek.. když se nepovede glamour focení, dá se zopakovat, ale svatba už ne..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jj to je mi právě jasný, takže pak musim někdy dokopat přítele k tomu, aby se jí zeptal, jestli má nějaké zkušenosti, protože to je jeho známá... já viděla jen její fotky na fb,co fotila...ale moc se mi právě líbili ... a vy budete mít nějkýho známýho fotografa???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?